• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@vdovec no miminku se to nejspíš bude líbit,ale myslím si že jak si na houpání zvykne může to být problém a pak nebude chtít být v postýlce.ale pokud má někdo ubrečený dítko,nebo hodně trpící na prdíky může to dost pomoct,chvíli odpočinout rukám a taky možnost něco v klidu doma udělat.jen až se mimčo začne dost hýbat měla bych z toho strach.
21. únor 2011 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
22. únor 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,ahoj :slight_smile:
22. únor 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste s těma pratelnýma jsem byla moc spokojená a hlavně se ušetří :slight_smile: do porodnice mám taky ty jednorázový a pak už najedu na pratelný :slight_smile: jinak čajíky si taky musím koupit ještě a olej na hráz, jsem neměla ani u Ladíka, že bych si to koupila a ozkoušela :wink: kde se to dá všude koupit co :wink: jinak Ladík bude doufám pomocník veliký :slight_smile: ten kočárek jde ještě trošku cítít, ale néé tak jak předtím, tak jsem zvědavá :confounded: a doufáme, že přestane úplně teda :confounded:
22. únor 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik doufám, že ho to nepřejde :slight_smile: ale myslím, že bude rád vozit, ................. :slight_smile:
@hribek tak co oblečeníčko, vybrala sis :wink:
@pbuck myslím, že to vadit nebude, že nějak nelepí, na cenu jsem nehleděla ani na značku, vzala jsem ty , co byly v akci :wink:
jinak stou mateřskou, to vám pak řekne přímo gynekolog :wink: že si to máte jít nahlásit,.... :wink:
22. únor 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec vypadá to pěkně, ale já jsem trošku proti takový věcem, mám strach, že to mimčo si pak v tom zvykne, chce hodně houpat,....... já neměla ani polohovací lehátko, kojila jsem dlouho a v půl roce jsem ho začala krmit ve vajíčku a pak v sedátku :wink: snažila jsem se ho hodně nechávat pak na hrací dečce,..... pokud možno nechovat,..... a v 7 měsících už lezl, sedl si ,...a v 8 už chodil u nábytku :slight_smile: jsem pro spíš nechat volně,.... ať se sami učí :slight_smile: a doufám, že teda bude po Ladíkovi hodnej zezačátku v postýlce a já si vše vklidu podělám,... :slight_smile: no uvidíme, tak jen můj názor :grinning:
22. únor 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik to máš recht, ta houpačka by byla fakt nachviličku :wink: my měli na Ladíka po nás kolíbku a tak měsíc, dva bych kecala, pak už se hodně hýbe a bála jsem se,že by přepadával na bok......... a u Lukáška ani kolíbku nechci, aby mi ho Ladík nepřevhrl náhodou :frowning2: takže sháním na pučení ještě jednu postýlku do obyváku
22. únor 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jsem se zase rozkecala co :grinning:
22. únor 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no půjdu žehlit a pak za váma zase juknu :wink: jinak v nachlazení se držíme, Ladík je úplně v poho, musím zaťukat, ale preventivně jitrocelový sirup ještě dostane :wink: a já smrkám a smrkám, Ladík je už bez rýmečky, tu měl teda jen jeden den :slight_smile: ťuk ťuk
22. únor 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many :slight_smile: to je potřeba. Já bych taky povídala,ale jsem smutná z našeho kocoura.Ráno jsme s manželem oba plakali,že musíme dát kocoura pryč.Celou noc jsme probděli a je to pro nás neskutečně těžký.Kdyby jsme měli nějakýho nekomunikativního kocoura,co celej den leží někde schovanej,ale tohle je mazel.Celý den se po mě válí,pořád si mě hlídá a je prostě báječnej.Kdybych věděla co nás čeká,nikdy bych zvíře ne chtěla.Zasraná alergie :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. únor 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna :cry: :cry: to je mi líto a někdo známej ho nechce
22. únor 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many snažíme se někoho sehnat,ale zatím bez úspěchu.Čekám jestli si ho vezme moje sestra,ale švagr moc zvíře nechce :frowning2: Moji rodiče by si ho vzali,ale vypadá to,že moje mamka je taky alergik :frowning2: :frowning2: Nejhorší je,že si ten náš dům nedokážu bez něj představit :frowning2: Brzy tu bude Toníček,ale kocour byl člen rodiny.Teď mi tu leží v nohách a já zase bulím :frowning2:
22. únor 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,moc Vás všechny zdravím.Konečně jsem se odhodlala k tomu,abych se také přihlásila.Pravidelně si pročítám Vaše starosti i radosti a ráda se přidám mezi Vás.Jsem z Moravy,přesněji z Havířova a právě čekáme druhý přirůstek.Máme už skoro šestiletého chlapečka Sebastiána a teď by se nám 10.6. měla narodit holčička.
22. únor 2011 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy jsem dnes právě 26+0 (dle mojí gyndařky), termín mám 10.6.
22. únor 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem se na kurzu dozvěděla, že se dětem nemá olizovat dudlík a ani lžička po nich. Protože to přenáší bakterie z úst rodiče a zvyšuje se tím kazivost zubů dítěte. Zvlášt rodiče, co mají třeba kaz...
A taky když dáte dítěti něco sladkého, tak mu pak dát napít vody nebo aspon vypláchnout pusu vodou a rozhodně ho neučit na nic slazeného :slight_smile: na pití.
22. únor 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna to je mi líto. Dokážu si to představit, musela jsem se zbavit úplně skvělýho psa :frowning2:(.. Ale vám brzy přijde domů někdo, koho budete mít ještě mnohem mnohem raději :slight_smile:..
22. únor 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tomu tedy nerozumím,protože já jsem dnes 24+4 a termín máme stejný.Ale podle prvního syna,jsem teď otěhotněla úplně stejně a u něho jsem měla termín 28.května a nakonec jsem musela jít na vyvolání a Sebastián se narodil až 15.6.Tak uvidíme.
22. únor 2011 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyžehleno :grinning: to byla fuška :slight_smile:
22. únor 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci jéé vítáme tě tu :wink:
22. únor 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna a oni ti už zjistili, že to máš na kočky jo? Nebo se zatím neví na co ?
22. únor 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec jasan :wink: já bych Ladíkův dudlík do pusy nikdy nedala :grinning: ikdyž je to moje dítě :grinning: éééééé a vím ,že se to nemá, jak píšeš :wink:
22. únor 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci tak určo máš dva termíny ne :wink: já mám podle měsíčků 13.5 a podle ultrazvuku mám 9.5
22. únor 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci a jak se těší Sebastiánek na ségru co :wink:
22. únor 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. únor 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci jinak mně taky vyvolávali :frowning2: ale týden před termínem, hodně mi natýkala levá noha, skoro jednou tolik co pravá, tak se báli, abych nechytla trombózu
22. únor 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jojo,dalo se to zvládnout když jsem s ním byla jen večer,ale teď co jsem doma už je to moc :frowning2: Ségra si ho nevezmou.Mám ale strašně zlatý rodiče a vypadá to,že si ho vezmou.Ikdyž vím,že to pro mamku bude starost
22. únor 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec já vždy jak byl větší, měla u sebe pro jistotu i jeden v kabelce :wink: kdyby mu spadl na zem :wink: a nebo vodu na opláchnutí :wink:
22. únor 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jééé tak hlavně když bude někde blízko vás, že :slight_smile: to musím být hrozný :frowning2: i kámoška tak nedávno dávala pryč dvě kočičky, skrz malou, že jí chytla alergii :frowning2:
22. únor 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sebik se těší moc,strašně si příl sestřičku,tak jen doufám,že mu to vydrží.Akorát to budu mít trochu náročnější,protože v září nastupuje do školy,takže snad to zvládneme vše v pohodě.
22. únor 2011 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, po dlouhem docitani uz jsem konecne trochu v obraze. To je dobre, ze je tady tak zivo. Jinak jeste k debate kyblik vs. vanicka jsem slysela, ze deti, ktere jsou zvykle na kyblik se pak dost boji velkeho prostoru ve vane - ze je to stresuje....takze proc nebrat lety osvedcenou vanicku, ale fakt je ze vanicka zabere asi vice mista.
22. únor 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek