Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
pupicka
22. únor 2011
@dostyna to je mi líto s vaším mazlíkem 😞 ....my máme doma taky pejsku - už je to spíš seniorka (bude jí letos 9 let) a pořád zvažuju, jestli nechat /nenechat, ale máme výhodu, že ona je velmi dobře zvyklá i u manželových rodičů a ti by si ji, troufám si říct, v případě potřeby k sobě vzali (i když jsou už trochu méně pohybliví....😞 )
many
22. únor 2011
@bobesci jasně 🙂 a dobrý je, že budeš doma a ze začátku ho můžeš doprovázet do školy,...... 🙂 já z toho mám hrůzu už teď když si představím, že pak všichni 3 budeme nastupovat stejně :-S já do práce, Ladík do školy a Lukášek do školky 🙂 pokud teda Ladíkovi nedám třeba odklad, prý mamky dost dávají, tak uvidíme 🙂
janadudy
22. únor 2011
@pupicka to ti nejak špatne spočetla,já mám termín 13.6. poslední menstruaci jsem mela 6.9. a jsem v 24+1
many
22. únor 2011
no nic, dala jsem prát záclony a asi umyju lehce okna 🙂 opatrně 😃
many
22. únor 2011
http://tehotenstvi.academy.sk/index.php
toto vám to taky spočítá 😉 tak která to má blbě 😉
pupicka
22. únor 2011
jo a pokud jde o ty termíny porodu, tak z toho jsem taky dost zmatená...no další kontrola mě čeká za týden, tak jsem zvědavá, jestli se něco vyjasní.....já pro jistotou počítám s tím, že rodit budu první týdny v červnu a bližší určení je stejně asi jenom orientační 🙂 ...uvidíme, nechám se překvapit. Původní termín jsem měla 6.6. - to by se mi líbilo (manžel je narozen 5.5. 🙂...tak by se to dobře pamatovalo:-)...ikdyž na porod asi jen tak nezapomenu 😃
pupicka
22. únor 2011
@janadudy no taky si říkám....ale takhle to mám v TP, asi se jednou upsala a už tu chybu replikuje dále 🙂....no nebo spíš sestra ...
bobesci
22. únor 2011
No já jsem měla poslední menstruaci 3.9. a,když jsem si to počítala na netu,tak termín porodu vychází na toho 11.6.,tak uvidíme.
janadudy
22. únor 2011
@pupicka no to je evidentní,ale spočti si to podle té kalkulačky http://tehotenstvi.academy.sk/index.php a řekni to sestře,cca14 dni rozdíl je velikej
bobesci
22. únor 2011
Jinak taky máme doma dvě zvířátka a doporučovali nám,abysme je daly pryč,ale nějak k tomu ještě nedošlo.Máme chameleona,což si teda myslím,že je neškodný a korelu,ale ta půjde na zahradu,jakmile se oteplý,protože strašně řve a leze to děsně na nervy.A zase nechci,aby byl náš Pepík pořád přikrytý,ale kočky vím,že se v těhotenství vůbec nedoporučujou,ale myslím,že to je každého věc.Já jsem taky alergik,ale na prach,pyl a některé ovoce a zeleninu.
janadudy
22. únor 2011
@bobesci když to spočám od oka tak bys mela být 24+4 tudíš běžíci 25 týden
bobesci
22. únor 2011
Jo,to tak vychází.Dnes jsem 24+4.
dostyna
22. únor 2011
@many je to mazec...proto pořídit si zvíře není jen tak...ta zodpovědnost vůči němu a o lásce nemluvím 😞 Snad to dopadne dobře
dostyna
22. únor 2011
@pupicka já bych ho třeba dala nějakým starím lidem...miluje hlazení a je to společník opravdu dobrý.Ale je to pořád puberťák a jak ho chytne rapl,lítá jak šílenej a musí se usměrnit 🙂 Je to můj miláček,bude to hoooodně těžký a dllouho bude smutno
bobesci
22. únor 2011
Uvidíš to dopadne dobře a zase zdraví je na prvním místě.My jsme si taky na toho ptáčka zvykly,máme ho 2 roky,ale pokud by tady měl pořád takhle řvát a bude tady miminko a taky se s něho strašně práší,to pěří.Ale přes léto bude u moji mamky na baráku a na zimu bychom ho vzaly zase domů,ale kdyby to mělo malé vadit,tak ho dám zase k mamce.Je těžké někomu svěřit zvíře,když nevíš jak se bude ten dotyčný k němu chovat,ale pokud zůstane v rodině,tak to je v pohodě.
dostyna
22. únor 2011
@many ty jsi taky pracant 🙂 já jedu druhé kolo organizace kuchyňské linky.Koupila jsem nové nádoby na mouku a kořenky,tak to teď umývám a odpo dodělám
dostyna
22. únor 2011
@bobesci to jo,nám ale bude chybět jako společník.Sedíme v sedačce a koukáme na něj jak na televizi.Povídáme si s ním,on nám odpovídá,baví naás se dívat jak se rozčiluje na ptáčky co mu ťapou po jeho terase,on nadává a my se řehtáme 🙂 .Je to člen rodiny a dát ho pryč je srdcervoucí.Ale teď jde už opravdu o mé zdraví a hlavně zdraví malého Toníčka
many
22. únor 2011
@dostyna tak jen tak něco pomalu 🙂 nudím se a aspoň mám teď trošku víc pohybu 🙂 jedno okno umytý, tak odpočívám a dám se do dalšího v pokoji 😉 no a chci si přestěhovat už postýlku v ložnici,.... jak to budu mít 🙂............tak si nech taky v úklidu dařit 🙂 a taky pomalinku 😉
dostyna
22. únor 2011
@many jo,to já jedu pomalinku,musím se hýbat jinak se ze mě stane nepohyblivej vorvaň a u porodu se budu mučit 🙂 už tak jsem tučňák a víc už být nemůžu 🙂
dostyna
22. únor 2011
Holky,co se u vás dnes vaří k obědu?mám už strašný hlad,ale nic uvařeného 🙂
many
22. únor 2011
@dostyna já už jsem taky vorvaň 😃 nebo tučňák 😃 začala jsem nějak rychle přibývat 😞 a vím čím to je 😞 máme poslední dobou doma moc sladkostí :-S byla tu 2x návštěva a donesli požehnaně Ladíčkovi, ale on tak ještě nemůže, jsme na to přísnější, takže mu musím pomoct 😃 už ať je to snědlý, to by se furt jedlo a pak se kyne 😃
many
22. únor 2011
@dostyna my máme rybí řízek s bramborovou kaší 🙂 a zítra bude svíčková 😃 mám obědy od mamky, tak nemusím vařit, bere obědy v práci jen za 17,- tak si to od ní nevem, když to nechce, že 😃
bobesci
22. únor 2011
My dneska máme,kuřecí vývar a ryzoto
dostyna
22. únor 2011
@many 😃 😃 😃 😃 no u nás teď jede ve sladkým manžel.Ale já te´d jedu a ujéždím si na oplatce Mila 🙂
dostyna
22. únor 2011
@many říííííízek,mňaaaaam 🙂
janadudy
22. únor 2011
@dostyna já dnes vařím trochu později,leze na me nejaká choroba,tak víc ležím,ale dala jsem peci maso a budou brambory a špenát
dostyna
22. únor 2011
@janadudy taky jsem přemýšlela,že dám péct maso,ale nakonec jsem udělala sekanou...měla jsem tam mletý maso,tak k tomu udělám br.kaši a bude 🙂
pupicka
22. únor 2011
tak u nás si manzel na dnesek porucil lososa s bylinakama a k tomu brambůrky...takze valim, abych to stihla pripravit....
jinak holky klobouk dolů - vy jste tak akcni..to obdivuju ...ja bych se ted do umyvani oken nepoustela ani za zlaty prase 😃 ! Nastesti jsme to s manzelem zvladli na zacatku tehu, pac nam delali fasadu, ale od te doby, co jsem doma v PN na rizikovem, tak pomalu ale jiste lenivym...no vlastne uz jsem zlenivela, tak doufam, ze az bude male na svete, ze se vzpamatuju a budu zvladat ten kolotoc okolo nej 🙂!§
dostyna
22. únor 2011
@pupicka i na mě padá lenora 🙂 ale musím něco dělat,takže tak po kouscí přestavuju celý barák 🙂
many
22. únor 2011
tak další okna umytý 🙂 tak si dám zase chvíli padla 😃