• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@dostyna to je mi líto s vaším mazlíkem :frowning2: ....my máme doma taky pejsku - už je to spíš seniorka (bude jí letos 9 let) a pořád zvažuju, jestli nechat /nenechat, ale máme výhodu, že ona je velmi dobře zvyklá i u manželových rodičů a ti by si ji, troufám si říct, v případě potřeby k sobě vzali (i když jsou už trochu méně pohybliví....:frowning2: )
22. únor 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci jasně :slight_smile: a dobrý je, že budeš doma a ze začátku ho můžeš doprovázet do školy,...... :slight_smile: já z toho mám hrůzu už teď když si představím, že pak všichni 3 budeme nastupovat stejně :confounded: já do práce, Ladík do školy a Lukášek do školky :slight_smile: pokud teda Ladíkovi nedám třeba odklad, prý mamky dost dávají, tak uvidíme :slight_smile:
22. únor 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka to ti nejak špatne spočetla,já mám termín 13.6. poslední menstruaci jsem mela 6.9. a jsem v 24+1
22. únor 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, dala jsem prát záclony a asi umyju lehce okna :slight_smile: opatrně :grinning:
22. únor 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://tehotenstvi.academy.sk/index.php
toto vám to taky spočítá :wink: tak která to má blbě :wink:
22. únor 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a pokud jde o ty termíny porodu, tak z toho jsem taky dost zmatená...no další kontrola mě čeká za týden, tak jsem zvědavá, jestli se něco vyjasní.....já pro jistotou počítám s tím, že rodit budu první týdny v červnu a bližší určení je stejně asi jenom orientační :slight_smile: ...uvidíme, nechám se překvapit. Původní termín jsem měla 6.6. - to by se mi líbilo (manžel je narozen 5.5. :slight_smile:...tak by se to dobře pamatovalo:slight_smile:...ikdyž na porod asi jen tak nezapomenu :grinning:
22. únor 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy no taky si říkám....ale takhle to mám v TP, asi se jednou upsala a už tu chybu replikuje dále :slight_smile:....no nebo spíš sestra ...
22. únor 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem měla poslední menstruaci 3.9. a,když jsem si to počítala na netu,tak termín porodu vychází na toho 11.6.,tak uvidíme.
22. únor 2011 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka no to je evidentní,ale spočti si to podle té kalkulačky http://tehotenstvi.academy.sk/index.php a řekni to sestře,cca14 dni rozdíl je velikej
22. únor 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak taky máme doma dvě zvířátka a doporučovali nám,abysme je daly pryč,ale nějak k tomu ještě nedošlo.Máme chameleona,což si teda myslím,že je neškodný a korelu,ale ta půjde na zahradu,jakmile se oteplý,protože strašně řve a leze to děsně na nervy.A zase nechci,aby byl náš Pepík pořád přikrytý,ale kočky vím,že se v těhotenství vůbec nedoporučujou,ale myslím,že to je každého věc.Já jsem taky alergik,ale na prach,pyl a některé ovoce a zeleninu.
22. únor 2011 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci když to spočám od oka tak bys mela být 24+4 tudíš běžíci 25 týden
22. únor 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,to tak vychází.Dnes jsem 24+4.
22. únor 2011 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many je to mazec...proto pořídit si zvíře není jen tak...ta zodpovědnost vůči němu a o lásce nemluvím :frowning2: Snad to dopadne dobře
22. únor 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka já bych ho třeba dala nějakým starím lidem...miluje hlazení a je to společník opravdu dobrý.Ale je to pořád puberťák a jak ho chytne rapl,lítá jak šílenej a musí se usměrnit :slight_smile: Je to můj miláček,bude to hoooodně těžký a dllouho bude smutno
22. únor 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíš to dopadne dobře a zase zdraví je na prvním místě.My jsme si taky na toho ptáčka zvykly,máme ho 2 roky,ale pokud by tady měl pořád takhle řvát a bude tady miminko a taky se s něho strašně práší,to pěří.Ale přes léto bude u moji mamky na baráku a na zimu bychom ho vzaly zase domů,ale kdyby to mělo malé vadit,tak ho dám zase k mamce.Je těžké někomu svěřit zvíře,když nevíš jak se bude ten dotyčný k němu chovat,ale pokud zůstane v rodině,tak to je v pohodě.
22. únor 2011 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ty jsi taky pracant :slight_smile: já jedu druhé kolo organizace kuchyňské linky.Koupila jsem nové nádoby na mouku a kořenky,tak to teď umývám a odpo dodělám
22. únor 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci to jo,nám ale bude chybět jako společník.Sedíme v sedačce a koukáme na něj jak na televizi.Povídáme si s ním,on nám odpovídá,baví naás se dívat jak se rozčiluje na ptáčky co mu ťapou po jeho terase,on nadává a my se řehtáme :slight_smile: .Je to člen rodiny a dát ho pryč je srdcervoucí.Ale teď jde už opravdu o mé zdraví a hlavně zdraví malého Toníčka
22. únor 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak jen tak něco pomalu :slight_smile: nudím se a aspoň mám teď trošku víc pohybu :slight_smile: jedno okno umytý, tak odpočívám a dám se do dalšího v pokoji :wink: no a chci si přestěhovat už postýlku v ložnici,.... jak to budu mít :slight_smile:............tak si nech taky v úklidu dařit :slight_smile: a taky pomalinku :wink:
22. únor 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jo,to já jedu pomalinku,musím se hýbat jinak se ze mě stane nepohyblivej vorvaň a u porodu se budu mučit :slight_smile: už tak jsem tučňák a víc už být nemůžu :slight_smile:
22. únor 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,co se u vás dnes vaří k obědu?mám už strašný hlad,ale nic uvařeného :slight_smile:
22. únor 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já už jsem taky vorvaň :grinning: nebo tučňák :grinning: začala jsem nějak rychle přibývat :frowning2: a vím čím to je :frowning2: máme poslední dobou doma moc sladkostí :confounded: byla tu 2x návštěva a donesli požehnaně Ladíčkovi, ale on tak ještě nemůže, jsme na to přísnější, takže mu musím pomoct :grinning: už ať je to snědlý, to by se furt jedlo a pak se kyne :grinning:
22. únor 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna my máme rybí řízek s bramborovou kaší :slight_smile: a zítra bude svíčková :grinning: mám obědy od mamky, tak nemusím vařit, bere obědy v práci jen za 17,- tak si to od ní nevem, když to nechce, že :grinning:
22. únor 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dneska máme,kuřecí vývar a ryzoto
22. únor 2011 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no u nás teď jede ve sladkým manžel.Ale já te´d jedu a ujéždím si na oplatce Mila :slight_smile:
22. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many říííííízek,mňaaaaam :slight_smile:
@dostyna já dnes vařím trochu později,leze na me nejaká choroba,tak víc ležím,ale dala jsem peci maso a budou brambory a špenát
@janadudy taky jsem přemýšlela,že dám péct maso,ale nakonec jsem udělala sekanou...měla jsem tam mletý maso,tak k tomu udělám br.kaši a bude :slight_smile:
22. únor 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás si manzel na dnesek porucil lososa s bylinakama a k tomu brambůrky...takze valim, abych to stihla pripravit....
jinak holky klobouk dolů - vy jste tak akcni..to obdivuju ...ja bych se ted do umyvani oken nepoustela ani za zlaty prase :grinning: ! Nastesti jsme to s manzelem zvladli na zacatku tehu, pac nam delali fasadu, ale od te doby, co jsem doma v PN na rizikovem, tak pomalu ale jiste lenivym...no vlastne uz jsem zlenivela, tak doufam, ze az bude male na svete, ze se vzpamatuju a budu zvladat ten kolotoc okolo nej :slight_smile:
22. únor 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka i na mě padá lenora :slight_smile: ale musím něco dělat,takže tak po kouscí přestavuju celý barák :slight_smile:
22. únor 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak další okna umytý :slight_smile: tak si dám zase chvíli padla :grinning:
22. únor 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek