• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@bobesci ooo ryzotko bych si taky dala :slight_smile: mňam
@dostyna jojo Mila ja mňamka :slight_smile: teď jsme jí taky doma měli pár kousků, byla někde v akci :grinning:
@janadudy tak ať nemoc taky podchytíš a nerozjede se :wink: jinak u vás taky mňamka :wink:
@dostyna to jsme měli o víkendě :wink:
@pupicka další dobrota :wink:
22. únor 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já mám lázenské oplatky trojhránky :slight_smile:))) s hořkočokoládovou náplní :slight_smile:))
22. únor 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many myslín v Globusu jsme ji kupovali...je pořád někde v akci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. únor 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec tak ty bych si taky dala :slight_smile:
22. únor 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna :slight_smile:) raději si je ani nekupuj! nebo dopadneš jak já... jedny denně :slight_smile:))
22. únor 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec :grinning: :grinning: :grinning: já jsem čokoholik nejvyššího kalibru
22. únor 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna :slight_smile:))... já tě varovala :slight_smile:
22. únor 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec mňam oplatky :grinning:
holky já u Ladíka jela plechovku salka denně :wink: to byla moje droga na posezení jsem to vypila :grinning: teď se držím :grinning: ale to miluju :grinning:
22. únor 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ježiš,a Jesenka aPikao-takový ty sladký mlíka v tubě :slight_smile: To jsi neměla,já pořád přemýšlím,která chuť mi chybí a to je právě to salko a jemu podobný sračky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. únor 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna minulý týden jsme si celá rodinka koupili to pikao i Ladíčkovi :wink: v albertě měli v akci a po dlouhé době jsme si to vzali a Ladík to měl poprvé :wink: jéé jak to mu chutnalo :grinning: no ochutnal :slight_smile: dlouho to mít nebude :grinning:
22. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ale víš jak , tam je toho málo, to je hned ve mně :slight_smile: ta plechovka sice taky ale je tam toho víc :slight_smile: no dlouho jsem si nekoupila salčičko :grinning: a ticho, už mi začínají téct sliny, ještě napíšu bábě, ať mi ho po cestě koupí :grinning: néé budu se držet :grinning:
22. únor 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no já jsem v pasti...jdu hledat do špajzu,jestli tam na mě třeba jesenka nevypadne :slight_smile: Jinak píšu mužovi a musí koupit :slight_smile: :slight_smile:
22. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak to teda klobouk dolů...ja zvládám tak akorát venčení pejska a to jenom jednou denně (ale zato tak na hodinku) a pak taková ta klasika (varení, praní...)...no fakt zhnilá jsem az hruza :sweat_smile:
22. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy jste teda labuznice, presne podle meho gusta :grinning: . A zkousely jste nekdy kombinaci banan salko a nutela :grinning: ?! Mnam!!!! A je to v riti, uz mam taky chute a to jsem se ted nacpala k prasknuti! Chjo....mam porad vlci hlad :sweat_smile:
22. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky, teda vy máte chutě :sweat_smile: ...jsem jediná kdo má pořád chutě na maso a pivo? Stěpán je prostě celej tatínek ...kamarádka si dělá prču, že místo mlíka bude vyžadovat bůček :grinning: sladký si taky dam, ale v normál množství
I když nutela na banánu je fakt lahůdka :wink:
22. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine je, chute na pivo mivam taky....cerny kozlik - mlask :grinning: ! ale drzim se :wink:
22. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mam na vas dalsi dotaz.....asi se vam bude zdat hloupy, ale jsem prvorodicka a mam jaksi zmatky v tom, co vsechno budu potrebovat za vybavicku - ted aktualne resim zavinovacky (nebo jak se to jmenuje) - kolik toho potrebuju a v jake variante (zimni/letni)? Poradite :sweat_smile: ?
22. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Já taky - musím ! Manža držkuje, a bohužel mu nemůžu vysvětlit, ať to jde reklamovat k synovi :grinning: , že já jsem jenom ubohej prostředník.

K zavinovačkám - mám dvě...ale nevidím moc rozlišení letní/zimní - já bych řekla, že jsou zhruba stejné a spíš tenší...když si jí poblije máš druhou v záloze - teplou a lehkou jsem fakt neřešila.
22. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zase byla nakupovat pro maličkýho a taky něco pro sebe, koupila jsem poporodní vložky a malýmu hračku :wink: No koupila jsem nějaký v DM, noční, takový ty dlouhý, nechci za to moc utrácet, tak snad to bude stačit, v porodce mi stejně nějaký daj, dnes jsem se ptala kámošky, ona tam dělá PA a máme si dávat pozor v lékarně, prý tam dávaj Sanu vložky krátký, pokud si maminy neřeknou rovnou, že chtěj dlouhý. Jsou to potvory. :wink:
22. únor 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine a jeste jedna vec - je nejakej rozdil mezi zavinovackou a rychlozavinovackou (jestli jo, tak jakej a pro jaky ucel se pouzivaji) :sweat_smile: ...se fakt stydim, ale v tomhle mam hokej!!
22. únor 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla u prvního jen dvě zavinovačky a úplně to stačilo,raději jsem malého chovala bez zavinovaček.Vím,že jedná je hrubší a druhá tenčí a stačí úplně ta tenčí,když bude stejně moc velké teplo,tak je lepší,když necháš dítě rozbalené.Ale někdo se ze začátku bojí chovat dítě bez zavinovačky,tak záleží.I teď budu mít jen dvě. :wink:
22. únor 2011 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Já mám obě rychlozavinovačky - zapnutí na jeden suchej zip...normálně je asi teda na zavázání...takovej ten povijan, co jsme mívali mi...teda aspoň myslím :wink:
22. únor 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka zavinovačky jsou ty co jsme mívali my jsou na zavazování,rychlozavinovačky jsou takový ten čtverec na suchý zip.ale dnes už i pod pojmem zavinovačka najdeš rychlozavinovačku,už se na to moc nehraje.jinak na ten květen jsou asi lepší ty letní zvlášť pokud budou tropy,ale některý zavinovačky mají povlak tak ve velkých vedrech se dá použít jen ten povlak,nebo zabalit do plíny.to balení je dobrý nejen kvůli udržení teploty,ale ty mimča se cítí víc v bezpečí,když jsou zabalený.přece jen byli 9měsíců stísnění a najednou mají moc prostoru,taky se lekají sami sebe jak rozhazujou ručkama,takže některý milujou,když je zavážeš celý i s rukama.taky při koupání některý mimča uklidní,když přes ně dáš plínu.
22. únor 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky vy jste teda kecalky, a taky pilny vcelky, to ja zvladla dnes jen 8 hodin v praci dodelat resty po 3 dnech co sem tam nebyla. zitra me ceka sluzebka do bratislavy.
dneska sem rikala sefovi ze mozna pudu na neschopenku a on mi na to rika ze to nejak udelame, ze kdyby neco tak si vemu pc domu a budu pracovat z domu, dobry ne? me tim docela rozesmal. clovek si mysli ze bude odpocivat a ono ne..:grinning:
22. únor 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme pejska už 11let,už je to stará babka co má ráda svůj klid a děti moc nemusí,tak se dost bojím co bude až tu bude malá.Dávat pryč ji nechci,ona hodně trpí už když jedem třeba na dovču a dáme ji na hlídání.Prostě i ty zvířata mají duši a já nechápu lidi co si pořídí zvíře a až je přestane bavit tak je s klidnou duší dají pryč.Samozřejmě dítě je pro mě na prvním místě a kdyby ho to mělo nějak ohrozit nezbude mi nic jiného :frowning2: ,ale vím že bych to taky dost ořvala a měla bych výčitky.Tak snad bude vše v pohodě a nebudu to muset řešit.
22. únor 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave...ta nase psi babca je sice jeste docela cipera, ale taky ma rada svuj klid.....ale vzdycky kdyz prijde navsteva s ditetem, tak se o nej docela zive zajima (pokud to dite moc nechodi)...tak doufam, ze to zvladne, az nam pribude dalsi do party.....si taky moc nedokazu predstavit, jaky by to bylo bez ni.....ted po novem roce nam nahnala strach - mela zanet delohy a malem nam umrela, tak jsme s manzelem byli oba uplne mimo z te predstavy, ze by uz s nama nebyla.....je mi jasne, ze to jednou, bohuzel, prijde...ale stejne :frowning2:
22. únor 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Tak to máš supr,já bych brala hned nějakou práci na doma.Já sedím doma už od 7.prosince a fakt mě to nebaví,chtěla jsem si nějakou práci na doma ,ale jsou to vše podvody.Ale naštěstí to rychle utíká,takže za chvíli se opravdu nudit nebudu.Teď mám třeba už třetí týden Sebastiánka doma,byl nemocný,tak s ním mi to utíká rychle,pořád něco děláme a nebo si hrajeme. :grinning:
22. únor 2011 v 19:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ta naše měla taky zánět dělohy asi před 6 lety,ale doktor ji pořád léčil na virozu,takže jsme o ni taky málem přišli,na poslední chvíli jsme změnili doktora a ten ji bral hned na sál.když jsem měla před 2roky mimoděložní těhu zkusila jsem si jak musela trpět,ale já trpěla pár hodin ona díky doktorovi skoro týden :frowning2: tak si říkám jaká jsem děsná panička že jsem to dopustila :frowning2:
22. únor 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no právě, té naší to skoro prasklo - a my to dlouho vůbec nepoznali, že jí něco je :frowning2:...tak si říkám, jací to budeme rodiče?! Ale doktor nás uklidnil, že prý na labrech se dost těžko pozná, že je jim zle, že jsou to hrozní flegmoši.....
22. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka aha tak na té naší to bylo poznat vůbec nevylezla z podpostele,nejedla,jen hodně pila a ani nechtěla ven.ale ten doktor jí něco píchl a pak jí bylo líp,ale na druhej den znova,jednou jsem myslela že je mrtvá ležela a ani nemrkla,nereagovala na zavolání prostě nic.ale doktor furt tvrdil že je to viroza a zas ji píchl injekci.Pak jsem zjistila,že ta injekce mimo jiné i tlumí bolest tak pro to jsem si myslela že je ji líp.
22. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek