• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
Ahoj holky, dnes jsem konečně zvládla den bez postele, ale už se blíží opět hodina kdy se začínám dusit. Kašel mi jako takový nevadí ale tento noční dávivý ten mě přímo s+++ rozdýchat to nejde, napít se nepomáhá, léky už vůbec ne, Jediné co tak se dobelhat k oknu a dáchat ten mráz než se trubice roztáhne. Včera mi podal manža první pomoc alpu s cukrem takže toho našeho drobečka krmím 80% lihem. HMMMMMMM aby jsme neměli absťák až vylezeme na svět :sunglasses:
Test na cukr jsem tedy nestihla neb před nemocí jsem se nedokopala a teď to nepadá v úvahu tak uvidíme jestli vůbec ještě půjdu. Kamarádka říkala že to už prý po 27 týdnu nemá cenu že ty hodnoty nejsou správný tak nevím. Byla jste některá i později?
22. únor 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs já myslím, že to není povinné... že to klidně můžeš odmítnout.. nevím vůbec, proč se to u nás dělá tak plošně...
22. únor 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik nemam klidnou dusi ani trochu:frowning2: V sobotu vezeme naseho milovaneho kocourka k nasim do Olomouce.Uz ctvrtej den s manzelem placeme a nedokazeme si to bez nej predstavit.Jakmile prestanu kojit,nastoupim lecbu na alergii a chceme ho vzit zpatky.Snad nam odpusti.Nase ma rad,tak snad to bude vpohode.Misto abych si uzivala tehotenstvi tak chodim kazdou noc po baraku a snazim se rozchodit ucpanej nos,a ted chodim i pres den a bulim,ze musi kocourek pryc.Holky,je to fakt hnus jak to boli
23. únor 2011 v 05:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna neboj to zvladnes, vylecis a pak budete i s kocourem spokojena rodinka. utece to jako voda. co ze tak po ranu? ja cumakovala do zdi od 1 do 3 a kdyz mi v pul 6 zvonil budik sem myslela ze mam infarkt. do toho v noci me bolelo jeste bricho no fakt super a dr je na dovci a ma tam za ni nastup nejaka starsi:frowning2:
23. únor 2011 v 05:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile: tak my už dnes vstávali před 6 :slight_smile: Ladíčkovi se nechtělo spinkat :slight_smile: prý maminko vstávej, ty pudeš na počítač a já budu hrát :grinning:
23. únor 2011 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé a vidím, že nejsme jediní ranní ptáčata :grinning: jdu vás dočíst :wink:
23. únor 2011 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka taky miluju černýho kozlíka :grinning: mňam mňam :grinning: a dokonce jsem si Kozla i vzala :grinning:
@bizonka1 jo ty sanu vložky jsou na prd :angry: ty jsme měla u Ladíka v porodníci a katastrofa, 3 zaráz jsem musela nosit, jak jsem krvácela furt a horor, jak nelepí, tak sjížděly,.. :angry:
už jsem tu psala, co mi radila kámoška - je zdravotní sestřička a má měsíc po porodě
porodnický vložky BAtist Flower - dávala jsem tu už jednou odkaz, mělo by jich tam být 20 a stát přes 40,- dnes se mi jde zrovna mamka poptat do zdravotních potřeb, jestli je mají nebo i objednají,... kdyžtak se poptám i v lékárnách, ale chci ty,jsou prý dlouhý a super :wink:
@bobesci taky jsem měla u Ladíka dvě zavinovačky a mám je teď i na Lukáška :slight_smile: jestli jedna stála kolem 200,- i mín myslím, ty barevný s těma obrázkaka :slight_smile: mám myslím zelenou s ovečkama a modrou , teď nevím s čím :grinning: už jsou vypraný a nachystaný :grinning: a jednu jsem měla sebou i v porodce, když se někdo bojí chovat malý,aby mu nespadlo, tak v té zavinovačce se drží líp :slight_smile:
23. únor 2011 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. únor 2011 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ať jste brzo fit, já to jaksi podchytila, musím zaťukat a jen rýmuju trošku, tak snad se to už nerozjede a Ladík ten je fit a na tatina taky něco leze :confounded:
23. únor 2011 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jdeš na gindu ? Měla si velký bolesti ?
23. únor 2011 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. únor 2011 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dívala jsem se , že měří 7x25
a nemůžu nikde najít, jak jsou dluhý ty Samu :confounded:
23. únor 2011 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeji Vám dobré ráno. :grinning: Taky už nemůžu spát,je to hnus.Některé dny už sedím na netu od 3 hodin.Přitom mě nic nebolí,břicho mám celkem malé,takže se mi leží dobře,ale honí se mi hlavou samé blbosti a to mě potom vyžene z postele. :frowning2:
23. únor 2011 v 07:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci ahojky :slight_smile: tak špatné myšlenky z hlavy ven :wink: ale to někdy nejde, že :confounded:
23. únor 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pravda,snažím se myslet na pěkné věci,ale většinou se mi zdá o škaredých a potom už mám po spaní a někdy si připadám jako po opici :wink: .Jdu si uvařit kávičku a připravit snídaní.Sebik ještě spí :confounded: v poslední době si rád pospí,ale potom má problém vstávat do školky a v pondělí mu to už začne :grinning:
23. únor 2011 v 07:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé že bych si tady dala už teď kávičku :wink: asi jo :wink:
Ladík čučí na barandov na animáčka :slight_smile: má tam teď šmoulíky :slight_smile:
Sebíkovi se daří :slight_smile: no my si už necháme brzo konečně udělat žaluzky, jde vidět, že jak je světlo,... tak se hůř spí a budí se brzo,.....
23. únor 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kávička je uvařená,nádobí umyté,tak teď mám klídek. :slight_smile: On vstával strašně brzo,většinou už v 6hodin řádil a hned mě šel budit a chtěl abych už vstávala,ale posledního půl roku se naučil spát dlouho,ale zase ho potom nemůžu vzbudi a má problém vstávat do školky a někdy se stáva i že i odpoledne usne,když musí ráno brzo vstávat. :grinning:
23. únor 2011 v 07:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci tak jako u nás :slight_smile: taky už popíjím kávu a mezi tím jsem udělala nádobí :slight_smile:
23. únor 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci no Ladík by taky spával odpoledne, ale už ho nedáváme,protože pak nechtěl chodit v 20.00 :confounded: teď ho spát nedáme a v 20.00 je tuhoš :grinning: to je pak parááda :grinning: no taky nás to vstávání do školky jednou čeká :slight_smile: ale ještě rok si ho nechám doma a pak ho dám :slight_smile:
23. únor 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Sebik chodí večer spát nebo spíš ležet tak kolem osmé,ale někdy neusne a teď ho učím spát samotného v pokoji,protože se naučil spát snámi v ložnici a teď je těžké ho to odnaučit.Zatím to jde ,ale stejně nad ránem přijde za námi do ložnice a já mám potom strach,aby mě nekopl do břicha,on totiž v noci strašně cestuje a až budu muset v noci kojit,tak potom nevím jak bychom se všichni do té ložnice vešly. :grinning:
23. únor 2011 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci jééé tak to je podobný u nás :wink: teda v pokoji už spí nějakou dobu sám, no od vánoc :slight_smile: ale taky se často probudí a příjde k nám :slight_smile: a taky mám strach a pak potají jdu vždy do jeho postele :grinning: no teď se budil, že byl úplněk, ten má na něj teda vliv od mala, že se pak kolem týdnu budí a dost převaluje
23. únor 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Ladík dosnídal a už čeká na školku :slight_smile: a slíbila jsem mu kinder vajíčko :slight_smile: tak je natěšenej :grinning:
23. únor 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo,prostě to ty děti s námi umí. :wink: Já stejně budu mít postýlku v pokoji,protože máme tak malou ložnici,že se nám tam nevleze.Ale od kamarádky jsem si chtěla pro začátek půjčit takový ten košík na kolečkách,místo postýlky a vždycky večer bych ho navezla do ložnice,než se začne Sofie přeracet a lozit,pak by spala už v pokoji.Ale to se nedá tak naplánovat,záleží jak bude v noci spát.Sebik spal celou noc,takže to bylo v pohodě. :slight_smile: Ale to druhé může být úplně jiné a třeba bude celou noc řvát a já s ní budu nakonec spát v pokoji :grinning:
23. únor 2011 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci jo,jo Ladík nám začal spát do rána od 3 měsíců :slight_smile: to byla fakt pohoda, buzení jsem zažili nejvíc při růstu zoubků :frowning2: ty teda dávaly zabrat :frowning2: na to se zase těšíme :sweat_smile:
jinak já už mám postýlku nachystanou u své postele :grinning: tak už včera večer jsem na ní koukala a představovala si, že zachvíli tam bude spát Lukáš :slight_smile:
23. únor 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem byla včera akční a stěhovala trošku v ložnici :slight_smile:
23. únor 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už mám taky vše nachystané,kromě tašky do porodnice a nějaké dětské kosmetiky,ale ještě mám trochu času,tak to určitě doženu :grinning: ale do šestého měsíce jsem neměla vůbec nic a teď poslední měsíc jsem se nudila,tak jsem vše dohnala :wink:
23. únor 2011 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci taky už jen pokoupit vložky do porodky, gaťky, bepanten a nějaké plínky do zásoby a zabalit tašku a je to :grinning:
drogérku kupovat nebudu, olejíček už mám a do koupele předepisuje doktorka tu linolu, tak to je super :slight_smile:
23. únor 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se s tebou loučím,jdu na kávičku ke švagrové a nakoupit,tak zatím a pěkný zbytek dne :grinning:
23. únor 2011 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde jste koupovaly ten olej na masírování hráze :wink: kdo ho teda má, nemám stím zkušenosti, ale pak juknu i na netu někde :wink:
23. únor 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci pááá a pěkný den :slight_smile:
23. únor 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek