• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@dostyna nesmutni,neděláš to jen pro sebe ale hlavně pro mimi,nechceš přeci aby bylo alegik jako ty,a tím že máš stale nějakou alergickou reakci,tak to přenášíš do bříška a stres tomu vubec nepomáhá,kočka bude v dobrých rukou a tve telo bude předávat miminku jen to zdravé :slight_smile: a opravdu vím o čem mluvím mám silný alergik mám 13 druhu alergii a věř mi je to dědičné,bohužel nikdo neví jestli to mimi zdědi jen v rozsahu jako máš ty a nebo to muže mít 100 krát horší.....a co je přednější miminko nebo kočka???jen tak mimo já mám taky alergii na srsti a nejen kočiči ale třeba i na koně a v takové míře že projdu 2m od koně a dostávám reakci,vždycky jsme měli s manželem kočku nebo psa,já jsem si určila kam až kočka muže a i když jsem ji mela ráda tak jsem se ji proste nedotýkala a ted když jsem otehotnela okamžite šla z domu a ani jsem o tom nepřemýšlela proste díte má přednost ,dali jsme ji do utulku a veřím že je o ni dobře postaráno :slight_smile: :slight_smile:
23. únor 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: je tu někdo
23. únor 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no přesně tak neděláš to pro sebe,ale kvůli mimču.a navíc víš u koho bude a že bude v dobrých rukách a můžeš si ho pak vzít zpět.víš že jsi pro něj našla ten nejlepší domov a víc jsi prostě udělat nemohla.
23. únor 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many:grinning:
23. únor 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...včera den blbec - opar přes celou pusu a něco se o mě pokouší :frowning2:
jinak mám babi v nemocnici - je tam necelejch 14 dní a jde to s í nějak z kopce po včerejšku se obávám nejhoršího, před 14 dny mi povídala, že se těší, že musí vydržet aspoň do května na Štěpána - první pravnouče....a včera už byla na pokoji s ostatníma babkama - v andělíčku, s flaškou s dudlíkem a pouze šeptala, že už chce umřít...vzdala to :cry:
Tak jsem večer, když jsem to povídala manžovi, tak jsem řvala jak želva...pak jsem se zklidnila, aby chudák Štěpán nebyl nervák..ale stejně je mi bídně.
23. únor 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine :cry: :cry: :cry: :cry: drž se
23. únor 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine to je mi moc líto,ale naděje umírá poslední,třeba babička najde novou sílu bojovat.držím palce
23. únor 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju oboum....ale kdyby to přišlo aspoň dýl a ne v týhle době :frowning2: jsem cíťa...snad se stane zázrak a zmátoří se...pohřeb bych teďka asi neustála.
23. únor 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine držíme moc pěsti ať se z toho babička dostane :pensive:
23. únor 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurňa všude mám uklizený, ale ten pokojík, jak kdyby tu bomba vybouchla :confounded: ty děti umí během pár minut nadělat čurbes :confounded:
23. únor 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many v klidu bordel v bytě šťastné dítě :wink:
já bych se taky měla vrhnout do nádobí,navařený mám ještě ze včerejška :slight_smile:
23. únor 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak já mám padla, ale hlad už dostávám, tak si zachvíli už asi dáme polívečku :slight_smile:
23. únor 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a s kočárkem to vypadá dobře, musím zaťukat, asi se fakt vyvětrává :slight_smile: nic moc necítím :slight_smile: musím zaťukat a snad ani táta,... neucítí
23. únor 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já mám zlatou maminku :grinning: babičku, lítala po městě, po lékárnách,.. a zháněla vložky a kalhotky :grinning:
vložky nesehnala, ale sehnala mi kalhotky od Canpol babies - 5 ks za 55,- to je super cena
protože od kámošky mám od chicco - 4 ks za 110,- a u nás je mají dokonce za 136,- :angry: takže kalhotky mám nakoupený :slight_smile: pro jistotu jich mám dohromady 18 :grinning: kdyžtak pak přenechám další těhuli od nás :grinning: doufám,že kamarádka moje brzo otěhotní :grinning:
23. únor 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many to máš teda zásoby já se ptala kámošky co teď rodila kolik jich potřebovala a ona říkala,že 4 a že ji ještě asi 4 zbyli tak my je dá.já už dostala 7 od švagrové co ji zbyli a ještě od ní tak budu taky zásobená.Teď přišla manželova sestřenice že je v 10.týdnu tak kdyžtak taky pošlu dál.
23. únor 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já u Ladíka moc krvácela a měla jsem teda velkou spotřebu :frowning2: takže pro jistotu a kdyby něco předám dál a doufám, že teda nebudoumuset dokupovávat a vozit my :slight_smile:
23. únor 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vložky nelepící v tom jezdily :angry: a musela jsem si dávat 3 zaráz :frowning2: no síla :angry:
23. únor 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic já se půjdu pomalinku chystat na autobus,musím jít podepsat do práce daňový přiznání a pak jdu cvičit,dnes se mi moc nechce,ale co doma.
23. únor 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
@many olej na masírování hráze jsem koupila v lékarně. V Hranicích je jedna, kde takovéhle volně prodejné léky, masti, pasty, šidítka, čaje atd. mají pěkně vystavené a můžeš si to všechno v klidu prohlídnout a přečíst. Cena byla tuším něco okolo 120,-. Jinak olej prodávají i přes net, ale to poštovné je kolikrát větší než cena toho olejíčku.
@germaine je mi moc líto to s tvojí babičkou
23. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my půjdeme cvičit zítra, taky se mi moc nechce, když člověk ví, že zase ráno bude kolem -10. Odpoledne se jdeme podívat do naší školky, za necelý měsíc nás čeká zápis, tak ať Laurka trošku ví do čeho půjde.
23. únor 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky....byla jsem si na chvíli schrupnout...je tu někdo?
23. únor 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, nemůžu nějak probrat tělo k činnosti. Včera jsem vyprala nové deky pro malé a dnes jsem naházela pračku konečně malikatými oblečky jen nevík kdo to bude věšet protože to se mi teda nechce. Pořád se mě drží ten hnusný kašel, hlavně v noci je to mord.
@germaine Je to smutné co se ti děje, ale takhle to chodí, někdo odchází aby jiný mohl přijít. Mě odešel děda na konci září, nestihla jsem mu ani říct že jsem těhotná a pohřeb byl pro mě moc špatnej. Teď jsme konečně dokončili dědické řízení které bylo taky o nervy, jo jak jde o majetek tak jde láska v rodině stranou, bohužel :unamused: - fuj vůbec ti nic z toho nepřeji, ale začni se raději připravovat, je to o malinko snažší když to přijde.
23. únor 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs No já si pořád říkám, že se to třeba zlepší a babča to zvládne...ale koneckonců je jí skoro osmdesát, věk už má...ale holky, ona normálně jezdí ještě na kole... Takže teďka jí vidět jenom ležet a jenom trochu vnímat je tak nějak nezvyk...no ale snažím se na to spíš nemyslet a nevzrušovat se, co se má stát stane se a zase si říkám, že ona na tom bude líp...už jí nebude nic bolet :frowning2:
23. únor 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Ahojííík :grinning: já jsem dneska koupila u nás ve zdravotnických potřebách ty vložky,co jsi psala,že jsou dobré,stály 38kč a je jich tam 20kusů v balení,teď mi chybí ještě ty kalhotky :frowning2:
23. únor 2011 v 17:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine to je mi moc lito, ja to prozila hned na zacatku, zjistila sem ze sem tehu, 5 dni na to odvezli dedu do nemocnice a tyden na to mi umrel, ale nastesti s vedomim ze bude mit pravnouce, no a 3 dny po jeho pohrbu dostal infarkt druhej deda, takze v obdobi 14 dni sem mela 2 pohrby. Tak se vsichni bali o to abych nepotratila. no bylo to narocny obdobi, zvlast kdyz to bylo pred vanocema... ale nejak sme to zvladli. tak preju hodne sil, je to dost narocny ale zas si rikam nez aby se deda trapil s poslednim stadiem rakoviny tak je to takto pro nej lepsi.
@many no bylo to neprijemny a vzbudilo me to ale pak sem to zaspala a v praci uz sem na to nemyslela nebyl cas...
23. únor 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera mi donesla znama jednu cast vyrazenych veci na malou, a mam pocit ze uz nepotrebuju jit nakupovat:slight_smile: samy krasny veci, rikala sem pritelovi, ze bude mala chodit znackoveji oblecena nez my:slight_smile:
23. únor 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine to mě moc mrzí, s tvou babičkou, ale třeba to bude dobré. A nedali jí v té nemocnici nějaké silné léky...máme takovou zkušenost s pratetou, kdy šla do nemocnice vcelku čupr, oni ji tam čímsi naládovali a byla během pár dnů k nepoznání (nejedla, propadly se jí tváře, dostala plíny, byla hrozně zmatená...no hrůza) a pak se přišlo na to, že to bylo těma lékama....oni si tím někdy v nemocnici ulehčují práci....jakože ty pacienty "zklidní". Každopádně přeji, ať to dobře dopadne!
23. únor 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vy uz mate vsechny vybavicku a ja jeste stale nic....hmm, uz bych asi taky mela zacit.....ale ja jsem asi poverciva a moc se mi do toho nechce.....si rikam abych neco nezakrikla :frowning2:
23. únor 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka neboj ja nic nemam, mam jen par oblecku, monitor a jednu zavinovacku, me ty nakupy nebavi, ale ted prisla znama s tim ze se veci chce zbavit tak si od ni vetsinu vezmu a bude. ma krasny veci zachovaly a nebudu muset litat po obchodech:slight_smile:
23. únor 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek