• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@kvardosek - jojo skoro všechny :slight_smile: já už jsem poučená a kupuju dárky od léta, je nás moc, takže raději postupně :slight_smile:
26. lis 2010 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine ty směnuješ :wink:
26. lis 2010 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@veraakubik - krásný jména :wink: a vůbec není blbý, kdyby si dala toho Ondru nebo Terezku, víš jak , jakýkoliv jméno dáš, stejně ho budou někteří mít,.... a když se ti líbí :wink:
26. lis 2010 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau holky, tak já jsem si nakoupila a budu vařit knedlo zelo vepř...už se mi úplně sbíhaj sliny, jak bych si dala....
26. lis 2010 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine joj ty mi děláš chutě :slight_smile: to není špatný nápad :grinning:
26. lis 2010 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Mě nedošlo, že ti to posílám až teď...ne jak jsi psala v půl desátý, kde je kdo....tak já dělám od sedmi, tak jsem už dvě hodky makala....je pátek a už si sedím na vedení
26. lis 2010 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Jsem neměla teplej oběd a už bych chroupala hřebíky....asi si dám svačinku
26. lis 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a jak jste se bavili o jménech...mi máme pracovní název Cipísek....a sranda je, že včera mi manža večer přál krom autoškoly ještě k svátku mno a dělal si srandu, že nám oběma svejm holkám přeje ať je nám dobře. Já si totiž myslím, že vím, že bude kluk a on zas tvrdí, že bude holka :grinning:
26. lis 2010 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine jéééé tak vše nej nej k svátečku :slight_smile: jsi Káťa :wink:
26. lis 2010 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
už mám taky hlad, taky si jdu něco dát :slight_smile:
26. lis 2010 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Děkuji za přání....mě se teďka furt k něčemu přeje :grinning:
26. lis 2010 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine no jsi samá oslava :grinning:
26. lis 2010 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mám chleba v sobě, ale teda dala bych si něco a nevím co :grinning:
26. lis 2010 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych si dala řízek a bramborovou kaši :cry:
26. lis 2010 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak je u vás? V Plzni začalo drobně, ale celkem hustě sněžit...cestou domů bude klouzajda, ještě že mám nízký kozačky.
26. lis 2010 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás na Olomoucku zatím žádný sníh :wink: teda bramborovou kaši miluju :slight_smile: a s řízkem jsme jí měli kterýsi den :slight_smile:
já upeču jablečný perník :slight_smile: suroviny všechny mám, tak čekám až dorazí tatin, pošlu ho do sklepa pro pár jablíček a dám se do něj :slight_smile: je to rychlovka a Ladík ho miluje :slight_smile: a my si dáme na chuť :grinning:
26. lis 2010 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Ten neznam...já perník moc nemusím...v poslední době dělám docela často nepečenej čokodort, je hotovej za 1/2h akorát musí ztuhnout
26. lis 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine jo ten taky děláváme s pudinkem a tvarohem a někdo to dělá s kysanou smetanou, to jsme ještě nedělala :slight_smile: a ten perník peču podle toho receptu co koupím v obchodě - prášek do perníku :slight_smile: no tak tatínkovi by chutnal víc, kdybych tam dala i kokos a čokoládu, ale kvůli malýmu neeee ani na půlku :grinning:
26. lis 2010 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
jo teď dobře čtu - čokodort :wink: hoď sem recept :slight_smile:
26. lis 2010 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo s čokoládou nalámanou na kousky a kokosem bych si dala mňam :wink:
26. lis 2010 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: t o věřím :slight_smile:
26. lis 2010 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Do kastrůlku dám trochu másla, do toho hodím nejlíp mléčnou čokoládu, důkladně dohladka rozmíchám a vleju do mísy s zakysankou, může bejt i light i hustá, dělám půl napůl...vmíchám čoko směs a důkldně rozmíchám, aby byl krém hladkej...do silikon formy dám dolů piškoty, vyleju celou směs a přiklopím zas piškotem a třeba poleju takovou tou polevou na poháry, ale může být i bez nebo posypu grankem a nechat v ledničce ztuhnout a to je žrádlo :grinning: je to podobný jako takovej ten čokopacholík...kámoška o něm prohlašuje, že je luxusní....
26. lis 2010 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
i čokoládový pudink bych si dala, ale nevím jestli máme nakoupený nějaký, ale myslím, že nee, juknu s piškotkama :slight_smile:
26. lis 2010 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine joj, dala bych si, pomalu mi tečou sliny :slight_smile:
26. lis 2010 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Jo tak puding bych mohla po kilech, kdybych nebyla líná si ho dělat...jako dítěti mi říkali pudinková princezna :grinning:
26. lis 2010 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine jo a jakou čoko směs :wink:
@many Někdy to zkus, je fakt moooc dobrej
@many Tu čokoládu s tím máslem rozmíchanou rozmíchat a nalít do čistý zakysaný smetany.
26. lis 2010 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem si to uložila a budu muset někdy zkusit, ale probléém silikonovou formu zatím nemám žádnou :slight_smile: může se to dát i na tu dortovou :wink: asi jo, že :wink:
26. lis 2010 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine jo díky , jsem si to blbě přečetla asi na rychlo :slight_smile:
26. lis 2010 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek