Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
many
26. lis 2010
@kvardosek - jojo skoro všechny 🙂 já už jsem poučená a kupuju dárky od léta, je nás moc, takže raději postupně 🙂
many
26. lis 2010
@germaine ty směnuješ 😉
many
26. lis 2010
@veraakubik - krásný jména 😉 a vůbec není blbý, kdyby si dala toho Ondru nebo Terezku, víš jak , jakýkoliv jméno dáš, stejně ho budou někteří mít,.... a když se ti líbí 😉
germaine
26. lis 2010
Čau holky, tak já jsem si nakoupila a budu vařit knedlo zelo vepř...už se mi úplně sbíhaj sliny, jak bych si dala....
many
26. lis 2010
@germaine joj ty mi děláš chutě 🙂 to není špatný nápad 😃
germaine
26. lis 2010
@many Mě nedošlo, že ti to posílám až teď...ne jak jsi psala v půl desátý, kde je kdo....tak já dělám od sedmi, tak jsem už dvě hodky makala....je pátek a už si sedím na vedení
germaine
26. lis 2010
@many Jsem neměla teplej oběd a už bych chroupala hřebíky....asi si dám svačinku
germaine
26. lis 2010
Jo a jak jste se bavili o jménech...mi máme pracovní název Cipísek....a sranda je, že včera mi manža večer přál krom autoškoly ještě k svátku mno a dělal si srandu, že nám oběma svejm holkám přeje ať je nám dobře. Já si totiž myslím, že vím, že bude kluk a on zas tvrdí, že bude holka 😃
many
26. lis 2010
@germaine jéééé tak vše nej nej k svátečku 🙂 jsi Káťa 😉
many
26. lis 2010
už mám taky hlad, taky si jdu něco dát 🙂
germaine
26. lis 2010
@many Děkuji za přání....mě se teďka furt k něčemu přeje 😃
many
26. lis 2010
@germaine no jsi samá oslava 😃
many
26. lis 2010
tak mám chleba v sobě, ale teda dala bych si něco a nevím co 😃
germaine
26. lis 2010
Já bych si dala řízek a bramborovou kaši 😢
germaine
26. lis 2010
Jak je u vás? V Plzni začalo drobně, ale celkem hustě sněžit...cestou domů bude klouzajda, ještě že mám nízký kozačky.
many
26. lis 2010
u nás na Olomoucku zatím žádný sníh 😉 teda bramborovou kaši miluju 🙂 a s řízkem jsme jí měli kterýsi den 🙂
já upeču jablečný perník 🙂 suroviny všechny mám, tak čekám až dorazí tatin, pošlu ho do sklepa pro pár jablíček a dám se do něj 🙂 je to rychlovka a Ladík ho miluje 🙂 a my si dáme na chuť 😃
germaine
26. lis 2010
@many Ten neznam...já perník moc nemusím...v poslední době dělám docela často nepečenej čokodort, je hotovej za 1/2h akorát musí ztuhnout
many
26. lis 2010
@germaine jo ten taky děláváme s pudinkem a tvarohem a někdo to dělá s kysanou smetanou, to jsme ještě nedělala 🙂 a ten perník peču podle toho receptu co koupím v obchodě - prášek do perníku 🙂 no tak tatínkovi by chutnal víc, kdybych tam dala i kokos a čokoládu, ale kvůli malýmu neeee ani na půlku 😃
many
26. lis 2010
jo teď dobře čtu - čokodort 😉 hoď sem recept 🙂
germaine
26. lis 2010
Jo s čokoládou nalámanou na kousky a kokosem bych si dala mňam 😉
many
26. lis 2010
@germaine 😃 😃 😃 😃 😃 😃 t o věřím 🙂
germaine
26. lis 2010
@many Do kastrůlku dám trochu másla, do toho hodím nejlíp mléčnou čokoládu, důkladně dohladka rozmíchám a vleju do mísy s zakysankou, může bejt i light i hustá, dělám půl napůl...vmíchám čoko směs a důkldně rozmíchám, aby byl krém hladkej...do silikon formy dám dolů piškoty, vyleju celou směs a přiklopím zas piškotem a třeba poleju takovou tou polevou na poháry, ale může být i bez nebo posypu grankem a nechat v ledničce ztuhnout a to je žrádlo 😃 je to podobný jako takovej ten čokopacholík...kámoška o něm prohlašuje, že je luxusní....
many
26. lis 2010
i čokoládový pudink bych si dala, ale nevím jestli máme nakoupený nějaký, ale myslím, že nee, juknu s piškotkama 🙂
many
26. lis 2010
@germaine joj, dala bych si, pomalu mi tečou sliny 🙂
germaine
26. lis 2010
@many Jo tak puding bych mohla po kilech, kdybych nebyla líná si ho dělat...jako dítěti mi říkali pudinková princezna 😃
many
26. lis 2010
@germaine jo a jakou čoko směs 😉
germaine
26. lis 2010
@many Někdy to zkus, je fakt moooc dobrej
germaine
26. lis 2010
@many Tu čokoládu s tím máslem rozmíchanou rozmíchat a nalít do čistý zakysaný smetany.
many
26. lis 2010
tak jsem si to uložila a budu muset někdy zkusit, ale probléém silikonovou formu zatím nemám žádnou 🙂 může se to dát i na tu dortovou 😉 asi jo, že 😉
many
26. lis 2010
@germaine jo díky , jsem si to blbě přečetla asi na rychlo 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli