• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@janadudy ahoj já mám termín 12 června 2011.
23. únor 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :grinning: tak to máte holky pravdu,že ty staré lidi v nemocnici něčím nadopujou a jim se pak strašně zdravotní stav zhorší,ale jakmile se dostanou do domací péče,tak se zase obrátí k lepšímu,taky mám takovou zkušenost s babičkou
23. únor 2011 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, všem vám díky...babču tam odvezla RZ před 14 dny s tím, že se nemohla hýbat nejspíš asi od páteře...ona tvrdila, že to může bejt pásovej opar, co už měla. Pak pár dní čekala, než jí budou moct odvézt na CT - stejně nic nezjistili a navíc v nemocnici zřejmě chytla nějakou infekci, k tomu se udělali proleženiny během pár hodin a navíc babi je furt natom bídně, dožaduje se nových léků a stejně jí prej nic ani opiáty nezabírá....během jenoho tejdne tak sešla, že už se pomalu připravuju na nejhorší...ale děkuju za podporu.
23. únor 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michalamm jak se bude ten váš chlapeček jmenovat?
23. únor 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co takhle monitory dechu a chůvičky? máte nějaké favority? budete vůbec pořizovat?
23. únor 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem se dnes vrátila z výletu.Manžel měl nějaké focení,tak mě vzal sebou.Musela jsem vypadnout z baráku na vzduch abych furt nesmutnila po kocourovi.Díky moc všem za podporu,hned jak dokojím,nastoupím na léčbu a chci kocourka zpátky.Uvidíme jak to všechno půjde,je pravda,že mám asi 10 alergií,takže žádná sranda :frowning2: Ale nějak to zvládneme,musíme.Jinak mám pocit,že se dnes Toník nějak přesouvala už se chystá hlavičkou dolů,dnes ty údery mířil na žaludek
23. únor 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec taky o tom premyslim....
tak holky piste vase nazory :slight_smile:
23. únor 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec ja uz mam monitor dechu nanny. tu chuvicku jeste pockam jestli ju nejaka znama nebude mit doma a pucila bych si ji at nekupuju zbytecne novy...
24. únor 2011 v 06:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko těhulky :slight_smile: pohlaďte bříška :wink:
24. únor 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci jakou máš značku těch vložek :wink: ty Batist Flower nebo Samu :wink: nebo ještě nějaký jiný ?
24. únor 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak se držte tam u vás a snad se babička z toho dostane :pensive:
24. únor 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec já mám chůvičku a pořizovala jsem jí teda až měl kolem 1 roku , na dovču,.... ale jsem ráda, že ji mám a budu jí používat už od mala, pokud bude zavřený v ložnici, tak ať ho slyším, kdyby zvracel.... :frowning2:
jinak monitor dechu jsem nechtěla, dost známých na to nadávalo, že se to samo spouští a pak si z toho akorát na nervy,.........
24. únor 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak co vám zapomenu vždy napsat je, že je dobrý mít i ty přezůvky do sprch :wink: ťapky, já je u ladíka měla, četla jsem to na netu a nakonec jsem je tam ani nepouživala, že jsem si všimla, že holky je taky nepoužívaly, ale lituju toho dodnes, nemám plísně, ale hrozně se my vysušjí nohy :frowning2: furt mastím o 106, teď mi víc pomáhá krém z avonu, tak jsem ráda, a jak bude v akci, tak si pořídím další, že tak už nešílím, ale teď už si ty botky prostě beru :wink: včera jsem si je přeprala i s papučema :grinning: ať to mám nachystaný pomalu
24. únor 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se zase vykecala :slight_smile: jde vidět, že nemám co dělat :grinning:
24. únor 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno tehulky,nezmrzli jste,u nás je -20 stupnu,a to jsem z jihu čech třobonsko 450 m nad mořem ble ble ble nesnáším zimu,raději nepujdu ani nakoupit
24. únor 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy ahojky :slight_smile: my jsme doma v teploučku :slight_smile: ani nevím , kolik je u nás :slight_smile: juknu :wink: a jdu si uvařit kááávičku :slight_smile:
24. únor 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vyhrála sušená syrovátka :slight_smile: a jinak u nás je -4
24. únor 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak včera jsme se byli projít i do obchodu a dnes taky nevytáhneme paty, pořád rýmujeme, tak ať zůstaneme jen u toho :wink:
24. únor 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jste kdo :wink: :wink: :wink: :wink:
24. únor 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many na co je ta syrovátka dobrá?
24. únor 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. únor 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. únor 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy ahoj asi Lukas nebo Michael.
24. únor 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si udělat tu masku :wink: :wink: :wink:
24. únor 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michalamm taky čekáme Lukáška a Míša je taky nádherný jméno :wink:
24. únor 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak tu syrovátku piju teplou, dám vařit vadu a než začne vařit, tak to rychle vypnu, jen vřelou to zaliju, aby se to dalo pít :slight_smile: studený jsem to nezkoušela a ani mě to nějak neláká :grinning:
jinak já kupuju ve stříbrným obale s modrou nálepkou :slight_smile: v tescu - 500 g za 45,- v jedné lékárně za 39,-a v další za 34,- jsem sehnala teda :wink:
24. únor 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to tady pijete.
24. únor 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michalamm dobrůtku :slight_smile: já to začala pít teď v těhotenství, radila mi to kámoška, že se líp chodí na záchod a pak jsem si našla další čtení :slight_smile:............... a maska super, už jí mám smytou a parádička , omládla jsem o rok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ahoj a dobré ráno,dneska jsem si po dlouhé době pospala :wink: teprve teď jsem si uvřila kávu a udělala snídani.Ty vložky jsem si koupila ty Batist Flower,měli tam ještě jedny,ale byly kratší a stály taky 38kč.A u malého si už ani nepamatuji jaké jsem měla.
24. únor 2011 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many já to zas nezkoušela teplý jen studený a není to špatný :slight_smile:
24. únor 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek