Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
badik
24. únor 2011
jinak monitor dechu si asi půjčím v porodnici a chůvičku chci určitě,protože na baráku ji využiju.Do bytu bych to asi neřešila.na chůvičku mi tu dal někdo typ na tuhle
http://eshop.bell-technology.cz/index.php/cs/85...
líbí se mi že ta rodičovská se dá dat na ruku jako hodinky,takže když budu něco dělat na zahrádce nemusím to pořád poponášet.
bobesci
24. únor 2011
Já jsem pila tu syrovatku jako hotový pomerančový nápoj a ta byla moc dobrá,ale nevím jaké to je s tou vodou a vzhledem k tomu že nesnáším mléko,tak se toho celkem bojím,ale má to super reference 😉
bobesci
24. únor 2011
Monitor dechu mám ještě po Sebikovi Nanny,takže ho určitě využiji,když jsem se v prvním těhotenství dozvěděla,že existuje syndrom náhlého umrtí a že tím trpí hlavně kluci,tak jsem neváhala a koupila ho a byla jsem s ním maximálně spokojená,chůvičku nemám a ani nebudu kupovat,protože si myslím,že to je spíše do rodinného baráku a né do bytu 😃
many
24. únor 2011
@bobesci taky jsme teď pojedli 🙂 ale už teda po druhé 🙂 ráno jsme si dali čokoládový pudinek s piškotkama 🙂 jsem navečer vařila 🙂 a teď chlebík se salámem 🙂 a kávičku si dám asi zachvíli 😉 u nás ty Batist Flower nemůžu sehnat, snad pojedeme do Prostějova,.. a seženu někde jinde ať nemusím platit poštovný, u Ladík jsem měla Samu a šílela jsem z nich, ale vůbec nevím právě, kolik měřily :-S ani na netu jsem to nenašla a tady je mají všude, ale rozměr na nich nebyl, když se mně mamka včera po nich ptala
many
24. únor 2011
@badik joooo 😉 a rozpustilo se to pěkně 😉 nebo si mixovala 😉
many
24. únor 2011
@bobesci no chůvičku využiješ i v bytě, pokud nemáš monitor dechu, protože malej nám spával za dvojema dveřma a když zvrací náhodou , tak to neslyšíš 😞
my nikdy nic takovýho nechtěli, že to neměli ani naši,............... ale tenkrát než měl Ladík rok, tak bylo ve zprávách jak zemřelo 11 měsíční dítě, že se udusilo zvratkama 😞 tak to jsem se s Laďou lekli a chůvičku hned zháněli na netu, jinak i na dovču je super, když sedíme na dvokru někde u ohně s kytarou,.... tak jsme aspoň byli v klidu a furt viděli, že Ladík ,.... spí a koupili jsme tenkrát se světelným signálem, když je rachot, třeba hraní na kytárku, tak abysme to viděli 🙂 a jsme spokojení 🙂
many
24. únor 2011
@bobesci ten pomerančový nápoj, to se tak prodávalo, nebo ti to někdo udělal ?
many
24. únor 2011
co děláte, vaříte 😉 😉 😉
1luciferka1
24. únor 2011
@many jéé, tak to si musím koupit, už to píšu na seznam 😉 a je to vhodné pít i při kojení, nevíš?
badik
24. únor 2011
@many no jen jsem tím zamíchala v šejkru,jednou jsem to zkoušela jen lžičkou ale byli tam hrudky
1luciferka1
24. únor 2011
k monitoru - my ho u Adrianky neměli, ale ted asi pořídíme a asi ten nanny a chůvičky jsme taky neměli a ted určo pořídíme, chtěla bych obousměrné, a kdyby byly starší s kamerou, tak bych do nich šla 😉
dostyna
24. únor 2011
ahoj holky,tak jsem dnes zase trocho přeorganizovala kuchyň a teď jsem si konečně sedla.Mám strašný hlad,ale oběd ještě není hotový 😞 😞 😞 Tak si musím dát aspoň něco malého ať Toník memadává 🙂 Dnes jsem si ráno pozorovala pupek a pěkně se tam frajer převaluje 🙂
dostyna
24. únor 2011
Jinak k těm monitorům dechu-jsem ráda,že něco takového už existuje...jinak bych asi spala s hlavou u postýlky a pořád hlídala,jestli malej dýchá.Takže onitor už mám,teď ještě chůvičku
badik
24. únor 2011
Tak já doobalila žampiony co si táta přál.moc to nemusím,ale už vůbec nevím co mám vymýšlet a mám pocit že vařím pořád dokola,tak jsem byla ráda že s něčím přišel.už jen čekám až doveze brambory.jel do pálenice a prý to úspěšně teče,tak bude mít čím zapíjet malou 😉
badik
24. únor 2011
@dostyna já to s tím monitorem vidím stejně pořád bych kontrolovala jestli dýchá,ale bojím se že to budu dělat i tak nebo pro změnu budu kontrolovat jestli monitor funguje.od začátku jsem byla rozhodlá že si ho půjčím,ale už začínám zvažovat že bych si ho koupila,přece jenom bude i druhé dítě a to už pak vyjde na stejno,jestli si ho mám 2x půjčit nebo jednou koupit.
badik
24. únor 2011
ale zase švagrová ho měla a zdálo se jí že když ho má zaplej tak malej špatně spal,jako by ho ty vlny nějak rušili nebo nevím tak ho vrátili.u mě v okolí ho měli všichni půjčenej tak ani nemám možnost koupit použitej.od cizího to nechci,někdo mi říkal,že to má určitou životnost a pak už to může blbnout,že i ty co mají v porodnici mají cca na 2 roky a pak kupují nový.no nevím co je na tom pravda
bobesci
24. únor 2011
@many Tu ochucenou syrovatku,prodávají u nás v Bille a myslím že je ještě jedna příchuť citrón,ale to mi tak nechutnalo,ale zase to obsahuje cukr a vyjde to celkem draho,už nevím kolik tam toho je,ale myslím,že tak 3dl a stálo to nějak 15kč
bobesci
24. únor 2011
já si zase myslím,že by ten monitor dechu měl být nový,co jsem četla a slyšela,tak je to lepší a určitě bych ho ani nikomu nepůjčila,ale každý má na to jiný názor,kamarádka ho měla půjčený z porodnice a byla spokojená a myslím,že platila měsíčně za půjčení 100kč x-) x-)
realgs
24. únor 2011
Ahojte holky, koukám že řešíte monitory dechu. Před 8 roky jsem pracovala v prodejně dětského zboží (kočárky, oblečky atd.) a měli jsme tam tyhle monitory, to býval hlavně Nanny, chodili pro něj jen maminky předčasně narozených miminek, ono pro ten účel to bylo vyvinuté, pro náhlou zástavu dechu u předčasně narozených dětí a přijde mi úsměvné jak komerce dokáže zmást a zastrašit budoucí rodiče tak aby si ho koupili i když je vše OK.
Za mě teda rozhodně NE.
O chůvičce uvažuju, abych mohla dát prcka spát a jít o poschodí níž k sousedce a taky na dovolené, ale asi koupím nějakou použitou.
dostyna
24. únor 2011
@realgs je to tak jak píšeš,matky jsou nejsnadnější cíl pro obchodní tahy a dá se tak snadněji prodat i nepordejná věc.Nicméně na druhou stranu proč nebýt v klidu,klidně spát a vědět,že můj maličký je vpořádku a nemusím chodit k postýlce a sledovat,zda prcek jen tak tvrdě spí a nebo se něco děje?I moje mám mi říkala,že mě chodila pořád kontrolovat zda dýchám,prý jsem někdy spala tak tvrdě,že si kolikrát myslela,že nedýchám.To myslím zažila každá máma a tak proč toho nevyužít?Je to hromada peněz,zřejmě i chytrý obchodní tah(protože opravdu složí tato podložka pro předčasně narozené dětí), ale já ji mám...chci být klidná za každou cenu a člověk nikdy neví co se může stát-což samozřejmě někdy ani nejde ovlivnit.
vdovec
24. únor 2011
@realgs já ti fandím, že nejsi předem tak poděšená..
realgs
24. únor 2011
@dostyna ten klid ti opravdu přeji, chápu že když je budoucí máma vystrašená tak si to pořídí, ale to je právě to co z nás dělají média a je mi z toho zle. Nechci nikomu říkat aby si to nekupoval, protože každej máme jiné možnosti a jinou povahu.
realgs
24. únor 2011
@vdovec díky x-) životní optimista......
dostyna
24. únor 2011
@realgs 🙂 nejsem žádná hysterická matka,ba naopak se snažím to brát s rezervou,ale tohle jsem prostě chtěla 🙂 Ale máš recht,a nejvíc se toho naplká a využívá tady na těchto forech 🙂 Tady se ženský občas nechtěně vyděsí pěkně 😃
many
24. únor 2011
tak jsme tu, po obídku, uklizeno, synek má puštěnýho požárníka Sama a já mám padla, tak kávičkuju a jdu vás dočíst 😉
dostyna
24. únor 2011
@many jéééé,já si dám kávičku taky...a k tomu Milu 😃 😃
many
24. únor 2011
@1luciferka1 týý jo , tak to nevím, jestli jsem tam někde četla nebo ne , ale myslím, že jo, jukneme 😉
@dostyna natáčíš si pohyby 😉 já už jich mám pár a dobrých 🙂 je to nářez sledovat, že 😃 tak kuchyň hotová jo 🙂 šikulka 🙂
@badik jéé dobrý obídek 😉
@bobesci díky za info 🙂
@bobesci kámoška ho taky měla pujčený z porodnice 😉
@dostyna upřímně, já Ladíka taky furt kontrolovala a je fakt, že bych ho stejně kontrolovala i s monitorem i s chůvičkou 🙂 a u Lukáška to bude to samý, ikdyž bude chůvička zaplá, stejně za ním budu chodit jukat 🙂
many
24. únor 2011
@dostyna já už doma vše dojedla , včera byla poslední čokoláda 🙂 ale co , každý den se teda cpu těma rýžovýma chlebama politýma karamelovou polevou 🙂 to mám taky moc ráda a myslím, že i tím chodím dobře na záchod 😉
many
24. únor 2011
a taky si teda půjdu dát 🙂 když si mi to tak připomněla 😃
many
24. únor 2011
a nachvíli se natáhnu, ještě jsem dnes neležela a LUkynek zrovna řádí 😃

Začni psát odpověď...

Odešli