• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
jinak monitor dechu si asi půjčím v porodnici a chůvičku chci určitě,protože na baráku ji využiju.Do bytu bych to asi neřešila.na chůvičku mi tu dal někdo typ na tuhle
http://eshop.bell-technology.cz/index.php/cs/8595143320457-emgeton-mimi-2-vibracni-detska-chuvicka-baby-monitor
líbí se mi že ta rodičovská se dá dat na ruku jako hodinky,takže když budu něco dělat na zahrádce nemusím to pořád poponášet.
24. únor 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem pila tu syrovatku jako hotový pomerančový nápoj a ta byla moc dobrá,ale nevím jaké to je s tou vodou a vzhledem k tomu že nesnáším mléko,tak se toho celkem bojím,ale má to super reference :wink:
24. únor 2011 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monitor dechu mám ještě po Sebikovi Nanny,takže ho určitě využiji,když jsem se v prvním těhotenství dozvěděla,že existuje syndrom náhlého umrtí a že tím trpí hlavně kluci,tak jsem neváhala a koupila ho a byla jsem s ním maximálně spokojená,chůvičku nemám a ani nebudu kupovat,protože si myslím,že to je spíše do rodinného baráku a né do bytu :grinning:
24. únor 2011 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci taky jsme teď pojedli :slight_smile: ale už teda po druhé :slight_smile: ráno jsme si dali čokoládový pudinek s piškotkama :slight_smile: jsem navečer vařila :slight_smile: a teď chlebík se salámem :slight_smile: a kávičku si dám asi zachvíli :wink: u nás ty Batist Flower nemůžu sehnat, snad pojedeme do Prostějova,.. a seženu někde jinde ať nemusím platit poštovný, u Ladík jsem měla Samu a šílela jsem z nich, ale vůbec nevím právě, kolik měřily :confounded: ani na netu jsem to nenašla a tady je mají všude, ale rozměr na nich nebyl, když se mně mamka včera po nich ptala
24. únor 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik joooo :wink: a rozpustilo se to pěkně :wink: nebo si mixovala :wink:
24. únor 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci no chůvičku využiješ i v bytě, pokud nemáš monitor dechu, protože malej nám spával za dvojema dveřma a když zvrací náhodou , tak to neslyšíš :frowning2:
my nikdy nic takovýho nechtěli, že to neměli ani naši,............... ale tenkrát než měl Ladík rok, tak bylo ve zprávách jak zemřelo 11 měsíční dítě, že se udusilo zvratkama :frowning2: tak to jsem se s Laďou lekli a chůvičku hned zháněli na netu, jinak i na dovču je super, když sedíme na dvokru někde u ohně s kytarou,.... tak jsme aspoň byli v klidu a furt viděli, že Ladík ,.... spí a koupili jsme tenkrát se světelným signálem, když je rachot, třeba hraní na kytárku, tak abysme to viděli :slight_smile: a jsme spokojení :slight_smile:
24. únor 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci ten pomerančový nápoj, to se tak prodávalo, nebo ti to někdo udělal ?
24. únor 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
co děláte, vaříte :wink: :wink: :wink:
24. únor 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jéé, tak to si musím koupit, už to píšu na seznam :wink: a je to vhodné pít i při kojení, nevíš?
24. únor 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no jen jsem tím zamíchala v šejkru,jednou jsem to zkoušela jen lžičkou ale byli tam hrudky
24. únor 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
k monitoru - my ho u Adrianky neměli, ale ted asi pořídíme a asi ten nanny a chůvičky jsme taky neměli a ted určo pořídíme, chtěla bych obousměrné, a kdyby byly starší s kamerou, tak bych do nich šla :wink:
24. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsem dnes zase trocho přeorganizovala kuchyň a teď jsem si konečně sedla.Mám strašný hlad,ale oběd ještě není hotový :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak si musím dát aspoň něco malého ať Toník memadává :slight_smile: Dnes jsem si ráno pozorovala pupek a pěkně se tam frajer převaluje :slight_smile:
24. únor 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak k těm monitorům dechu-jsem ráda,že něco takového už existuje...jinak bych asi spala s hlavou u postýlky a pořád hlídala,jestli malej dýchá.Takže onitor už mám,teď ještě chůvičku
24. únor 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já doobalila žampiony co si táta přál.moc to nemusím,ale už vůbec nevím co mám vymýšlet a mám pocit že vařím pořád dokola,tak jsem byla ráda že s něčím přišel.už jen čekám až doveze brambory.jel do pálenice a prý to úspěšně teče,tak bude mít čím zapíjet malou :wink:
24. únor 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já to s tím monitorem vidím stejně pořád bych kontrolovala jestli dýchá,ale bojím se že to budu dělat i tak nebo pro změnu budu kontrolovat jestli monitor funguje.od začátku jsem byla rozhodlá že si ho půjčím,ale už začínám zvažovat že bych si ho koupila,přece jenom bude i druhé dítě a to už pak vyjde na stejno,jestli si ho mám 2x půjčit nebo jednou koupit.
24. únor 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zase švagrová ho měla a zdálo se jí že když ho má zaplej tak malej špatně spal,jako by ho ty vlny nějak rušili nebo nevím tak ho vrátili.u mě v okolí ho měli všichni půjčenej tak ani nemám možnost koupit použitej.od cizího to nechci,někdo mi říkal,že to má určitou životnost a pak už to může blbnout,že i ty co mají v porodnici mají cca na 2 roky a pak kupují nový.no nevím co je na tom pravda
24. únor 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Tu ochucenou syrovatku,prodávají u nás v Bille a myslím že je ještě jedna příchuť citrón,ale to mi tak nechutnalo,ale zase to obsahuje cukr a vyjde to celkem draho,už nevím kolik tam toho je,ale myslím,že tak 3dl a stálo to nějak 15kč
24. únor 2011 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si zase myslím,že by ten monitor dechu měl být nový,co jsem četla a slyšela,tak je to lepší a určitě bych ho ani nikomu nepůjčila,ale každý má na to jiný názor,kamarádka ho měla půjčený z porodnice a byla spokojená a myslím,že platila měsíčně za půjčení 100kč :dizzy_face: :dizzy_face:
24. únor 2011 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, koukám že řešíte monitory dechu. Před 8 roky jsem pracovala v prodejně dětského zboží (kočárky, oblečky atd.) a měli jsme tam tyhle monitory, to býval hlavně Nanny, chodili pro něj jen maminky předčasně narozených miminek, ono pro ten účel to bylo vyvinuté, pro náhlou zástavu dechu u předčasně narozených dětí a přijde mi úsměvné jak komerce dokáže zmást a zastrašit budoucí rodiče tak aby si ho koupili i když je vše OK.
Za mě teda rozhodně NE.
O chůvičce uvažuju, abych mohla dát prcka spát a jít o poschodí níž k sousedce a taky na dovolené, ale asi koupím nějakou použitou.
24. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs je to tak jak píšeš,matky jsou nejsnadnější cíl pro obchodní tahy a dá se tak snadněji prodat i nepordejná věc.Nicméně na druhou stranu proč nebýt v klidu,klidně spát a vědět,že můj maličký je vpořádku a nemusím chodit k postýlce a sledovat,zda prcek jen tak tvrdě spí a nebo se něco děje?I moje mám mi říkala,že mě chodila pořád kontrolovat zda dýchám,prý jsem někdy spala tak tvrdě,že si kolikrát myslela,že nedýchám.To myslím zažila každá máma a tak proč toho nevyužít?Je to hromada peněz,zřejmě i chytrý obchodní tah(protože opravdu složí tato podložka pro předčasně narozené dětí), ale já ji mám...chci být klidná za každou cenu a člověk nikdy neví co se může stát-což samozřejmě někdy ani nejde ovlivnit.
24. únor 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs já ti fandím, že nejsi předem tak poděšená..
24. únor 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ten klid ti opravdu přeji, chápu že když je budoucí máma vystrašená tak si to pořídí, ale to je právě to co z nás dělají média a je mi z toho zle. Nechci nikomu říkat aby si to nekupoval, protože každej máme jiné možnosti a jinou povahu.
24. únor 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec díky :dizzy_face: životní optimista......
24. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs :slight_smile: nejsem žádná hysterická matka,ba naopak se snažím to brát s rezervou,ale tohle jsem prostě chtěla :slight_smile: Ale máš recht,a nejvíc se toho naplká a využívá tady na těchto forech :slight_smile: Tady se ženský občas nechtěně vyděsí pěkně :grinning:
24. únor 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme tu, po obídku, uklizeno, synek má puštěnýho požárníka Sama a já mám padla, tak kávičkuju a jdu vás dočíst :wink:
24. únor 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jéééé,já si dám kávičku taky...a k tomu Milu :grinning: :grinning:
24. únor 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 týý jo , tak to nevím, jestli jsem tam někde četla nebo ne , ale myslím, že jo, jukneme :wink:
@dostyna natáčíš si pohyby :wink: já už jich mám pár a dobrých :slight_smile: je to nářez sledovat, že :grinning: tak kuchyň hotová jo :slight_smile: šikulka :slight_smile:
@badik jéé dobrý obídek :wink:
@bobesci díky za info :slight_smile:
@bobesci kámoška ho taky měla pujčený z porodnice :wink:
@dostyna upřímně, já Ladíka taky furt kontrolovala a je fakt, že bych ho stejně kontrolovala i s monitorem i s chůvičkou :slight_smile: a u Lukáška to bude to samý, ikdyž bude chůvička zaplá, stejně za ním budu chodit jukat :slight_smile:
24. únor 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já už doma vše dojedla , včera byla poslední čokoláda :slight_smile: ale co , každý den se teda cpu těma rýžovýma chlebama politýma karamelovou polevou :slight_smile: to mám taky moc ráda a myslím, že i tím chodím dobře na záchod :wink:
24. únor 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky si teda půjdu dát :slight_smile: když si mi to tak připomněla :grinning:
24. únor 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nachvíli se natáhnu, ještě jsem dnes neležela a LUkynek zrovna řádí :grinning:
24. únor 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek