• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
jinak na véééču budou bramboráčky :grinning: mám opět chuťku :grinning:
24. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Milu jsem dnes už taky zblajzla a k to mu místo kávy Caro :wink: mňamka
24. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many nenatáčím pohyby,dnes jsem poprvé tak nějak zaregistrovala jak se mi vlní břicho :slight_smile: Teď se musím smát,protože mám skrčený nohy a malej se dost rozčiluje.Jakmile je natáhnu,vyhrnu šaty a chci se koukat,tak se prostě přestane hýbat a dělá si ze mě prdel :grinning: :grinning: Je to fakt sranda...no nic,dám mu teplé kafíčko,to ho rozparádí :grinning:
24. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many teda ty jsi příšerná,takový chutě dělat :slight_smile: Bramboráčky bych si dala taky,ale můj muž na to moc není a samotné se mi to nechce dlabat,akorát bych skučela jak jsem se přejedla :grinning: Ale budu o tom i tak uvažovat :slight_smile:
24. únor 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 dobrota,že?Já si začnu vařit meltu ať malej moc nedivočí,po kávě je jak utrženej z řetězu :slight_smile:
24. únor 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 taky hodně pijeme Caro, je to mňamka, dřív jsme pili hodně meltu a jak jsme ochutnali Caro, tak ho kupujeme pořád :slight_smile:
@dostyna :grinning: :grinning: :grinning: já teď ležela a měl škytavku, ale šla blbě vidět, neleží moc u břicha asi, takže jsem to nenatočila, furt čekám, u Ladíka mám natočenou dobrou škytavku :grinning:
24. únor 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak jen pro sebe, oškrábeš 3 brambory, to je rychlovka :wink: no ale aby ti je pak tatin nesnědl, že :grinning: nakonec :grinning:
24. únor 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna divočák :grinning:
24. únor 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many já v malým množství neumím vařit :slight_smile: a podle toho taky vypadáme,pěkně jsem si manžela za poslední tři roky vykrmila a o sobě nemluvím :grinning:
24. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jj, Mila je nejlepší :dizzy_face:
@many já taky přešla z melty na Caro, páč se mi nechtělo čekat, než se ten sáček s meltou těch 5min. vyluhuje :wink: a prý je to i dobré na podporu kojení - teda slyšela jsem to o meltě, tak snad to platí i o Caru :wink: tak spojím příjemné s užitečným.
24. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky vy si baštíte, tak já si musela jít otevřít broskve. Dávám si je na příděl, 3 půlky víc ne jinak bych snědla celou velikou plechovku na posezení. Milu bych si taky dala ale když doma není :unamused: Půjdu se asi na chvíli natáhnout, nějak mě to začalo brát a odpoledne musím na kontrolu s tím kašlíkem. Už jsem konečně spolkla poslední antibiotika tak uvidíme co mi řekne. Ještě mě kašel drží ale už je to lepší. No nic jdu na chvíli odpočívat.
@many pošli večer aspon očichat těch bramboráčků :wink:
24. únor 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many hmm a bramboráčky bych si taky dala, bych na ně naplácala kečup a nebo apetito :dizzy_face:
24. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 jasan, je to dobré :wink:
@realgs to je dobře , že je líp :wink: jasně pošlu :wink: jak se do nich dám, tak je určo ucítíte :grinning: a broskvičky, mňamka, taky kupujeme sem tam v albertě :slight_smile: a jinak hodně kupujeme mango nebo ananasek, tatínek to vždy krásně okrájí,..... :slight_smile:
24. únor 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 co to máš za chutě :grinning: :wink: to tak papkáš :wink: :slight_smile:
24. únor 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 já je miluju s mlíkem, že je zapíjím :grinning:
24. únor 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já nenažranec :grinning: celý balíček těch chlebíků mám v sobě :slight_smile: no jeden dostal Ladíček :grinning: fuj jsem plná :grinning:
24. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jj, jsme to tak jedli od mala,jsem tak naučená, samotný by mi asi nechutnaly :sweat_smile: to s tím mlíkem tak dělá tchýně s bábi, mě to nějak nenadchlo tahle kombinace, ale to bude asi tím, že já na to naplácám bud ten kečup nebo sýr...
24. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 no to budu muset asi někdy zkusit :slight_smile: ale néé že by mě to lákalo teda :grinning:
24. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo s čalamádou je to mňamka a taky s okurkovým salátem s kysanou smetanou :slight_smile: to nám taky chutná :grinning:
@1luciferka1 ty máš chutě,bramborák a na to apetito :slight_smile: no ale chápu,když musíš tak musíš :grinning:
Dámy ,tady se to zvrhlo :slight_smile: Jsem po obědě ale už šmejdím v lednici...a to jsem si pochvalovala jak nepřibírám :grinning:
24. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já teda přibírám snad i ze vzduchu který dýchám - jím jednou denně - pořád, od rána už jsem toho snědla tolik že normálně snad ani za celý den ne, a navíc musím střídat sladké a slané...jak tohle skončí, to nechci vidět :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to už ted vím, že se zítra napráskám k prasknutí - jdem na véču - na steaky a pak do kina, to musí být nachos a sýrová salsa... :wink:
24. únor 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já si taky pochvalovala a během chvilky to začalo skákat :confounded:
@1luciferka1 ooo ty se zítra budeš mít :wink:
my razíme v sobotu, pokud teda budeme fit :slight_smile: a to doufám budeme :slight_smile: babička se už na Ladíčka těší :grinning:
24. únor 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hledám nějaký kostým požárníka pro Laďouška :slight_smile:
tady je první na který jsem narazila, ale zdá se mi nic moc :grinning:
http://www.happykids.cz/detail.php?zbozi=1822509
24. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many a na co vyrážíte vy? ten kostým fakt nic moc, spíš zkus obejít půjčovny :wink:
24. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 u nás nic není :frowning2:
jinak vyrazíme do picérky, jen tak posedět se známýma, dokud ještě můžu :slight_smile: do 20.00 se tam nekouří a pak uvidím, jak to tam zvládnu a kdyby něco , tak alou domů :grinning:
24. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.e-ptakoviny.cz/SF32805X-kostym-pozarnik.html
ta cena, to je určo i stím chlapem ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.info/foto.php?id=38228928&tab=4
tééda to jsou páky :slight_smile: tak se vydělává, na dětech
24. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many na pizzu mě honily chutě včera, ale nakonec jsem to zaspala :grinning: s tím chlapem by se ta cena dala :wink: ale jsou to šílené pálky, my tu máme dvě osvědčené půjčovny a vyjde nás to na víkend na 150kč :wink:
24. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek