Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
1luciferka1
24. únor 2011
@many a odkud jsi, že tam nemáte žádnou půjčovnu, bývají i v divadlech 😉 v profilu máš okres Olomouc, tam by určo něco bylo, jak to máš daleko?
many
24. únor 2011
@1luciferka1 tak to máte super, u nás je prd :-S no nic moc jsem nenašla, ale je tam plno jiných pěkných kostýmu, no aby to měl asi i doma na hraní, ukážu pak tatinovi 🙂
many
24. únor 2011
@1luciferka1 Uničov, tady ani divadlo nemáme 🙂 jedině do Olmika 😃
1luciferka1
24. únor 2011
@many nic si z toho nedělej, já chtěla loni pro sebe na maškarák kostým zdravotní sestřičky a vyjely mi samé sexshopy 😃
many
24. únor 2011
@1luciferka1 😃 😃 😃 😃
many
24. únor 2011
mizím za Ladíčkem 🙂 zatím páááá
dostyna
24. únor 2011
@many tak zajeď do Kašpárka,u červenýho kostela.Tam něco budou mít 🙂
many
24. únor 2011
už jste cítily tu vůni 😉 😉 už je máme v sobě 😃
many
24. únor 2011
@dostyna to je kus do Olmika 🙂 to bych skoro projela 🙂 a za pučení 🙂 to už můžu něco asi objednat 🙂
many
24. únor 2011
holky slyšely jste otom přivýdělku, jak se vyplňují jen přes email dotazníky 😉 jsem se potkala po delší době s mojí bývalou sousedkou a ta to dělá už přes půl roku a už u více firem, tak začínám teda taky, zatím mám jednu a bude mi pomalu dávat další, abych se do toho dostala 😉 ale nic natom není, jen příjde dotazník, vyplním ho a dostanu za něj jak kdy, 30,50,.......... říkala, že už si vydělala i přes 1000,- za měsíc 🙂 takže do toho jdu a snad budu taky, kdyby jste některá náhodou a nebály se toho 🙂 nebo počkáte a pak vám napíšu jak vydělávám časem 🙂 říkala, že dotazníky chodí jak kdy 😉 můžou přijít 3 do týdne a někdy 1 za týden, je to na pár minut, např. na jogurty, na televizi,........takže můžu mít někdy jen 300,- za měsíc, záleží pak kolik toho začnu dělat, říkala, že mi teď někdy pošle další, abych se zaregistrovala někde
realgs
24. únor 2011
Teda holky já se vyspala jako dlouho ne. Spát po obídku do 5 hodin 😎 to jsem teda dlouho nezažila, co já budu dělat v noci. teď kouknu na prostřeno a půjdu vařit. Manža má odpolední tak přijde promrzlý a hladový. Koupila jsem v obchůdku jesenku tak ji sežeru k tomu koukání na telku abych nepadla hlady.
bobesci
24. únor 2011
@many Tak to je supr,já jsem něco takového hledala na doma,ale nic jsem nenašla,taky bych do toho šla 😉 každá koruna dobrá,nemocenká je o ničem a aspoň bych trochu zabila čas 😃
realgs
24. únor 2011
@many o těch dotaznízích jsem něco slyšela, ale moc na to nevěřím. Pak dej tedy vědět jak to vlastně funguje.
bobesci
24. únor 2011
@many vždycky,když jsem na internetu našla nějakou práci na doma a odepsala na to,tak to byl podvod a někde jsem poslala i registrační poplatek,ale pokud to je už ověřené,tak to je supr :-N dělám i Avon,ale prodávala jsem ho hlavně v práci a teď,když do práce nechodím,tak už toho tolik neprodám a nejsem ten typ,abych někde chodila a nabízela to,nemám to ráda,když někoho musím otravovat a nutit mu něco 😞
many
24. únor 2011
@realgs pěkně vyspinkaná 😃
@bobesci jestli chceš, zaregistruju tě 😉 pak ti příjde email a domů potom jen papír na příhlášení 😉
many
24. únor 2011
dnes jsem tak přihlašovala kámošku, musela jsem tam vyplnit její adresu, telefon a email a odeslala jsem to, tak to udělala i ta kámoška mně, pak mi přišel nějaký email, kde jsem vyplňovala nějaký dotazník a do 14 dnů, no i dřív, my přišel domů dopis doporučeně s přihlašovacími udaji, jak se tam přihlásit, konec, žádný peníze jsem neposílala, tomu bych taky nevěřila v žádným případě, kámoška říkala, že se fakt nemám bát, že to není žádný podvod,... je tam i napsaný, že už se můžou registrovat i ze slovenska a nemůžou už z ústeckýho a moravskoselzkýho kraje :-S asi už jich mají na vyplňování tam hodně :-S
jinak když někoho zaregistruju, tak má za něj 50,- ale tady toto neřeším, je mi to fuk, mně jde o ty dotazníky 🙂 ať už posílají a já mám nějakou kačku navíc 😉 když mi otom řekla, hledala jsem to na netu a nevěděla, jak se sama přihlásit, asi tě musí vždy někdo přihlásit, kdo tam je a nabídne ti to, napíšu vám na IP kdyžtak tu adresu a jukněte, ať víte, já na to taky prvně čučela 😃
many
24. únor 2011
holky tak v IP máte adresu, tak jukněte a uvidíte, můžete klidně počkat a já vám časem napíšu, jestli vydělávám nebo ne 🙂 a pak můžete do toho jít 😉
many
24. únor 2011
a předtím vám určo myslím příjde i email, jestli o to máte zájem 😉 už jsem z toho zblblá 😃 neumím moc vysvětlovat 😃
many
24. únor 2011
tak jsem tam najela a jde to,že se klidně můžete přihlásit i samy 😉 aspoň budete vědět, že nechci na vás rejžovat 50,- 😃 😃 😃
bobesci
24. únor 2011
@many tak mi,když tak pošly mailovou adresu a já ti pošlu ty údaje a můžeš mě tam zaregistrovat 😃
bobesci
24. únor 2011
ok,já si to přečtu a zkusím to 😉
bobesci
24. únor 2011
ale klidně mě tam můžeš zaregistrovat ty,ať už aspoň z toho něco máš,mě to vůbec nevadí 😃
many
24. únor 2011
@bobesci jasan, přečti a uvidíš
já taky čučela, když mi otom u nás říkala a fakt říkala, že se nemám ničeho bát, že to není žádný podvod,.... je to prostě jak když je nějaká paní v obchodě a vyplnuje se všema dotazníky - třeba v tescu nebo v albertě, taky je za to placená a takhle to dostaneš rovnou ty a né ona,.............
no je to moje sousedka od mala, nebo teda byla, tak jí věřím,
třeba mi i poradila a't se zaregistruju na akční ceny, tam chodím jukat každý den, nic mě to nestojí , neposílají dotazníky,.... nic takovýho, jen jsou tam letáky 😉 takže nám taky občas prd chodí, tak čučím furt tam na letáčky alberta, penny, tesca, rosmanu,... jen že tam každý den sem , tak za to tam skáčou body, centy a až jich budeš mít hodně, tak za to něco můžeš dostat, ale to bude dlouho trvat 🙂 teď mi poradila, že tam děláš takový blbůstky, je tam nákupní seznam, ty si jen napíšeš co bys chtěla koupit a už ti naskočí 5 centů 😃 nebo je tam strážce, takže si tam třeba napíšu, že chci sledovat akce na plínky za určitou cenu,... už za to je taky 5 centů a prostě mě to nic nestojí, jen se koukám na letáky,.... co je v akci a nebo si tam zadám , co chci sledovat, tak jukněte, dám sem odkaz 😉
badik
24. únor 2011
teda s bramborákama mi děláte chutě.tak třeba je udělám na zítra,dám si je s kysaným zelím a kečupem,tak jsme to jedli když jsme byli malý.mňam
já byla dnes s kámoškou ne kafe a dali jsme si k tomu palačinky se zmrzlinou a včera jsem byla u kamarádky co má 5ti týdenní mimčo a po cestě jsem nám koupila zákusky.no začínám si dopřávat tak snad se to neprojeví,zatím mám 3,5kg na víc,tak se nešetřím.
many
24. únor 2011
@bobesci jasan, přečti a uvidíš
já taky čučela, když mi otom u nás říkala a fakt říkala, že se nemám ničeho bát, že to není žádný podvod,.... je to prostě jak když je nějaká paní v obchodě a vyplnuje se všema dotazníky - třeba v tescu nebo v albertě, taky je za to placená a takhle to dostaneš rovnou ty a né ona,.............
no je to moje sousedka od mala, nebo teda byla, tak jí věřím,
třeba mi i poradila a't se zaregistruju na akční ceny, tam chodím jukat každý den, nic mě to nestojí , neposílají dotazníky,.... nic takovýho, jen jsou tam letáky 😉 takže nám taky občas prd chodí, tak čučím furt tam na letáčky alberta, penny, tesca, rosmanu,... jen že tam každý den sem , tak za to tam skáčou body, centy a až jich budeš mít hodně, tak za to něco můžeš dostat, ale to bude dlouho trvat 🙂 teď mi poradila, že tam děláš takový blbůstky, je tam nákupní seznam, ty si jen napíšeš co bys chtěla koupit a už ti naskočí 5 centů 😃 nebo je tam strážce, takže si tam třeba napíšu, že chci sledovat akce na plínky za určitou cenu,... už za to je taky 5 centů a prostě mě to nic nestojí, jen se koukám na letáky,.... co je v akci a nebo si tam zadám , co chci sledovat, tak jukněte, dám sem odkaz 😉 http://www.akcniceny.cz/
badik
24. únor 2011
@many přivídělek zní zajímavě jen mě trošku děsí ze tam uvádíš svoje údaje,to jako adresu jméno a tak?no počkám až to ozkoušíš a pak do toho kdyžtak taky půjdu.
jinak ty akční ceny znějí dobře nám moc letáků nechodí tak se to může hodit
many
24. únor 2011
@bobesci tak každá kačka dobrá, ale já vám to nabízím, že předávám dál a néé, že bych na vás chtěla vydělat 50,- 😉 o to mi nejde, jen jsem ráda,že jsem se otom taky dozvěděla a že si můžu přivydělat 🙂 pokud je strach, tak klidně počkejte a já vám pak časem napíšu, jak se mi daří,.......... segra taky měla strach, ale šla do toho semnou a kámoška nás zaregistrovala a já dnes tu jednu mojí, že do toho taky půjde 🙂
many
24. únor 2011
@badik jooo ? Myslíš, že je to blbý uvádět ? Když adresu mají i banky nebo když se někde v obchůdku na netu zaregistruješ , když něco objednáváš, i oni tvou adresu můžou klidně předat dál, za firemním účelem :-S .......... tak na to jsem nemyslela, že bych se bála
spíš bych neuváděla peníze - jako kolik máme ,......................... to potom každýmu může být prd nebo majetek,..............
many
24. únor 2011
@badik ale v poho, počkej a pak napíšu, jak to jde 😉 a můžeš se zaregistrovat pak 😉
many
24. únor 2011
uf, jsem z toho popisování jojin, však si počtěte, jak jsem vám dala ten odkaz 😉
já jen předávám dál, jestli si budu moc přivydělat, tak proč by nemohl někdo další a teda doufám,že si tím vydělávat budu, ptala jsem se, jestli jde, abych zaregistrovala třeba i manžela a to prý nee, asi bysme chtěli moc 😃