• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@many a odkud jsi, že tam nemáte žádnou půjčovnu, bývají i v divadlech :wink: v profilu máš okres Olomouc, tam by určo něco bylo, jak to máš daleko?
24. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 tak to máte super, u nás je prd :confounded: no nic moc jsem nenašla, ale je tam plno jiných pěkných kostýmu, no aby to měl asi i doma na hraní, ukážu pak tatinovi :slight_smile:
24. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 Uničov, tady ani divadlo nemáme :slight_smile: jedině do Olmika :grinning:
24. únor 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many nic si z toho nedělej, já chtěla loni pro sebe na maškarák kostým zdravotní sestřičky a vyjely mi samé sexshopy :grinning:
24. únor 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. únor 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mizím za Ladíčkem :slight_smile: zatím páááá
24. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak zajeď do Kašpárka,u červenýho kostela.Tam něco budou mít :slight_smile:
24. únor 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jste cítily tu vůni :wink: :wink: už je máme v sobě :grinning:
24. únor 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna to je kus do Olmika :slight_smile: to bych skoro projela :slight_smile: a za pučení :slight_smile: to už můžu něco asi objednat :slight_smile:
24. únor 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky slyšely jste otom přivýdělku, jak se vyplňují jen přes email dotazníky :wink: jsem se potkala po delší době s mojí bývalou sousedkou a ta to dělá už přes půl roku a už u více firem, tak začínám teda taky, zatím mám jednu a bude mi pomalu dávat další, abych se do toho dostala :wink: ale nic natom není, jen příjde dotazník, vyplním ho a dostanu za něj jak kdy, 30,50,.......... říkala, že už si vydělala i přes 1000,- za měsíc :slight_smile: takže do toho jdu a snad budu taky, kdyby jste některá náhodou a nebály se toho :slight_smile: nebo počkáte a pak vám napíšu jak vydělávám časem :slight_smile: říkala, že dotazníky chodí jak kdy :wink: můžou přijít 3 do týdne a někdy 1 za týden, je to na pár minut, např. na jogurty, na televizi,........takže můžu mít někdy jen 300,- za měsíc, záleží pak kolik toho začnu dělat, říkala, že mi teď někdy pošle další, abych se zaregistrovala někde
24. únor 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky já se vyspala jako dlouho ne. Spát po obídku do 5 hodin :sunglasses: to jsem teda dlouho nezažila, co já budu dělat v noci. teď kouknu na prostřeno a půjdu vařit. Manža má odpolední tak přijde promrzlý a hladový. Koupila jsem v obchůdku jesenku tak ji sežeru k tomu koukání na telku abych nepadla hlady.
24. únor 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Tak to je supr,já jsem něco takového hledala na doma,ale nic jsem nenašla,taky bych do toho šla :wink: každá koruna dobrá,nemocenká je o ničem a aspoň bych trochu zabila čas :grinning:
24. únor 2011 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many o těch dotaznízích jsem něco slyšela, ale moc na to nevěřím. Pak dej tedy vědět jak to vlastně funguje.
24. únor 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many vždycky,když jsem na internetu našla nějakou práci na doma a odepsala na to,tak to byl podvod a někde jsem poslala i registrační poplatek,ale pokud to je už ověřené,tak to je supr :sweat_smile: dělám i Avon,ale prodávala jsem ho hlavně v práci a teď,když do práce nechodím,tak už toho tolik neprodám a nejsem ten typ,abych někde chodila a nabízela to,nemám to ráda,když někoho musím otravovat a nutit mu něco :frowning2:
24. únor 2011 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs pěkně vyspinkaná :grinning:
@bobesci jestli chceš, zaregistruju tě :wink: pak ti příjde email a domů potom jen papír na příhlášení :wink:
24. únor 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem tak přihlašovala kámošku, musela jsem tam vyplnit její adresu, telefon a email a odeslala jsem to, tak to udělala i ta kámoška mně, pak mi přišel nějaký email, kde jsem vyplňovala nějaký dotazník a do 14 dnů, no i dřív, my přišel domů dopis doporučeně s přihlašovacími udaji, jak se tam přihlásit, konec, žádný peníze jsem neposílala, tomu bych taky nevěřila v žádným případě, kámoška říkala, že se fakt nemám bát, že to není žádný podvod,... je tam i napsaný, že už se můžou registrovat i ze slovenska a nemůžou už z ústeckýho a moravskoselzkýho kraje :confounded: asi už jich mají na vyplňování tam hodně :confounded:
jinak když někoho zaregistruju, tak má za něj 50,- ale tady toto neřeším, je mi to fuk, mně jde o ty dotazníky :slight_smile: ať už posílají a já mám nějakou kačku navíc :wink: když mi otom řekla, hledala jsem to na netu a nevěděla, jak se sama přihlásit, asi tě musí vždy někdo přihlásit, kdo tam je a nabídne ti to, napíšu vám na IP kdyžtak tu adresu a jukněte, ať víte, já na to taky prvně čučela :grinning:
24. únor 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak v IP máte adresu, tak jukněte a uvidíte, můžete klidně počkat a já vám časem napíšu, jestli vydělávám nebo ne :slight_smile: a pak můžete do toho jít :wink:
24. únor 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a předtím vám určo myslím příjde i email, jestli o to máte zájem :wink: už jsem z toho zblblá :grinning: neumím moc vysvětlovat :grinning:
24. únor 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tam najela a jde to,že se klidně můžete přihlásit i samy :wink: aspoň budete vědět, že nechci na vás rejžovat 50,- :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak mi,když tak pošly mailovou adresu a já ti pošlu ty údaje a můžeš mě tam zaregistrovat :grinning:
24. únor 2011 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok,já si to přečtu a zkusím to :wink:
24. únor 2011 v 18:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale klidně mě tam můžeš zaregistrovat ty,ať už aspoň z toho něco máš,mě to vůbec nevadí :grinning:
24. únor 2011 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci jasan, přečti a uvidíš
já taky čučela, když mi otom u nás říkala a fakt říkala, že se nemám ničeho bát, že to není žádný podvod,.... je to prostě jak když je nějaká paní v obchodě a vyplnuje se všema dotazníky - třeba v tescu nebo v albertě, taky je za to placená a takhle to dostaneš rovnou ty a né ona,.............
no je to moje sousedka od mala, nebo teda byla, tak jí věřím,
třeba mi i poradila a't se zaregistruju na akční ceny, tam chodím jukat každý den, nic mě to nestojí , neposílají dotazníky,.... nic takovýho, jen jsou tam letáky :wink: takže nám taky občas prd chodí, tak čučím furt tam na letáčky alberta, penny, tesca, rosmanu,... jen že tam každý den sem , tak za to tam skáčou body, centy a až jich budeš mít hodně, tak za to něco můžeš dostat, ale to bude dlouho trvat :slight_smile: teď mi poradila, že tam děláš takový blbůstky, je tam nákupní seznam, ty si jen napíšeš co bys chtěla koupit a už ti naskočí 5 centů :grinning: nebo je tam strážce, takže si tam třeba napíšu, že chci sledovat akce na plínky za určitou cenu,... už za to je taky 5 centů a prostě mě to nic nestojí, jen se koukám na letáky,.... co je v akci a nebo si tam zadám , co chci sledovat, tak jukněte, dám sem odkaz :wink:
24. únor 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda s bramborákama mi děláte chutě.tak třeba je udělám na zítra,dám si je s kysaným zelím a kečupem,tak jsme to jedli když jsme byli malý.mňam
já byla dnes s kámoškou ne kafe a dali jsme si k tomu palačinky se zmrzlinou a včera jsem byla u kamarádky co má 5ti týdenní mimčo a po cestě jsem nám koupila zákusky.no začínám si dopřávat tak snad se to neprojeví,zatím mám 3,5kg na víc,tak se nešetřím.
@bobesci jasan, přečti a uvidíš
já taky čučela, když mi otom u nás říkala a fakt říkala, že se nemám ničeho bát, že to není žádný podvod,.... je to prostě jak když je nějaká paní v obchodě a vyplnuje se všema dotazníky - třeba v tescu nebo v albertě, taky je za to placená a takhle to dostaneš rovnou ty a né ona,.............
no je to moje sousedka od mala, nebo teda byla, tak jí věřím,
třeba mi i poradila a't se zaregistruju na akční ceny, tam chodím jukat každý den, nic mě to nestojí , neposílají dotazníky,.... nic takovýho, jen jsou tam letáky :wink: takže nám taky občas prd chodí, tak čučím furt tam na letáčky alberta, penny, tesca, rosmanu,... jen že tam každý den sem , tak za to tam skáčou body, centy a až jich budeš mít hodně, tak za to něco můžeš dostat, ale to bude dlouho trvat :slight_smile: teď mi poradila, že tam děláš takový blbůstky, je tam nákupní seznam, ty si jen napíšeš co bys chtěla koupit a už ti naskočí 5 centů :grinning: nebo je tam strážce, takže si tam třeba napíšu, že chci sledovat akce na plínky za určitou cenu,... už za to je taky 5 centů a prostě mě to nic nestojí, jen se koukám na letáky,.... co je v akci a nebo si tam zadám , co chci sledovat, tak jukněte, dám sem odkaz :wink: http://www.akcniceny.cz/
@many přivídělek zní zajímavě jen mě trošku děsí ze tam uvádíš svoje údaje,to jako adresu jméno a tak?no počkám až to ozkoušíš a pak do toho kdyžtak taky půjdu.
jinak ty akční ceny znějí dobře nám moc letáků nechodí tak se to může hodit
24. únor 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci tak každá kačka dobrá, ale já vám to nabízím, že předávám dál a néé, že bych na vás chtěla vydělat 50,- :wink: o to mi nejde, jen jsem ráda,že jsem se otom taky dozvěděla a že si můžu přivydělat :slight_smile: pokud je strach, tak klidně počkejte a já vám pak časem napíšu, jak se mi daří,.......... segra taky měla strach, ale šla do toho semnou a kámoška nás zaregistrovala a já dnes tu jednu mojí, že do toho taky půjde :slight_smile:
24. únor 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jooo ? Myslíš, že je to blbý uvádět ? Když adresu mají i banky nebo když se někde v obchůdku na netu zaregistruješ , když něco objednáváš, i oni tvou adresu můžou klidně předat dál, za firemním účelem :confounded: .......... tak na to jsem nemyslela, že bych se bála
spíš bych neuváděla peníze - jako kolik máme ,......................... to potom každýmu může být prd nebo majetek,..............
24. únor 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ale v poho, počkej a pak napíšu, jak to jde :wink: a můžeš se zaregistrovat pak :wink:
24. únor 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf, jsem z toho popisování jojin, však si počtěte, jak jsem vám dala ten odkaz :wink:
já jen předávám dál, jestli si budu moc přivydělat, tak proč by nemohl někdo další a teda doufám,že si tím vydělávat budu, ptala jsem se, jestli jde, abych zaregistrovala třeba i manžela a to prý nee, asi bysme chtěli moc :grinning:
24. únor 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek