• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
holky jak budete koukat na ty akční ceny, tak schválně jukněte i na ty přivýdělky dule a počtěte :wink: psali tam někde i otom co jsem vám dala odkaz, ale čtu teď něco dalšího,....
24. únor 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many asi máš pravdu to jsou údaje který uvádíš všude já jsem jen taková obezřetná
24. únor 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jo,jo já doufám, že to bude dobrý a nebude to nic špatnýho, když to kámoška dělá už půl roku, říkala, že ti prostě chodí dotazníky a ty ho musíš vyplnit a máš za ně kačky, je to na tobě, jestli chceš aby ti je posílali složenkou nebo na účet a chodí jak kdy a prostě řekla hlavně ať ho vyplním, že by se na mě pak mohli vyprdnout, že jednou nevyplnila a pak se zbrzdili a už se bála, že na ní kašlou a pak dobrý,
mně teď poprvé přišla sms, že mám jít na ty stránky a vyplnit dotazník, byl to ohledně seriálu ulice ,tak jsem to vyplnila a pak odeslala, akorát pak přišla sms, že se moc omluvají, ale že tento dotazník je už uzavřený, ale neva, aspoň vidí, že jsem vyplnila a neprděla na to, byla to rychlovka :wink: jinak teda čekám ,kdy se to rozjede :slight_smile: jsem registrovaná týden :slight_smile: co mi přišel ten dopis doporučeně
24. únor 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže je dobrý, že tě informují esemeskou, že tam máš vyplnit dotazník a do jakého datumu taky :wink: proto máme domluvený, že kdyby něco a já byla v porodnici a zrovna byla potřeba, tak pokud by nebyl schopen manžel :slight_smile: tak k nám příjde a vyplní mi to :slight_smile:
24. únor 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já prvně přemýšlela, jestli to vůbec sem psát , abych nevypadala jak blbec :grinning: kdyby něco, ale nedalo mi to :grinning: a ještě jsem to psala na jednu diskuzi, kam už chodím dlouho,
jinak tady třeba zavádět diskuzi novou na toto téma,.... tak na to nemám, něco vysvětlovat ,............. :grinning: už teď mám hlavu v péru, jak vám to polopatě vysvětluju :slight_smile: ale jukněte na ty stránky a tam si počtete :slight_smile:
24. únor 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem třeba ráda,žes to napsala,protože fakt každý den čumím na internet a hledám nějakou práci na doma,takže se určitě do toho dám,zítra to pořádně prostuduji a hned se tam přihlásím :wink: dneska se mi už nic nechce,trochu jsem to přehnala s úklidema dlouhou procházkou a strašně mě bolí záda :sweat_smile: jsem úplně hotová
24. únor 2011 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jéé, tak to mě štve, že neberou MS kraj :angry: já bych do toho šla hned :dizzy_face:
24. únor 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 :confounded: nevím no , četla jsem to tam :confounded: zkusit to můžeš, za to nic nedáš :confounded:
24. únor 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci taky budu ráda, když nějaká kačka bude navíc :wink: a budu ráda, až mi kámoška dá další odkazy,.....
24. únor 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many taky jsem ráda žes nás informovala člověk je vděčnej za každou kačku,ještě si to nechám projít hlavou,ale asi to taky zkusím.
24. únor 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many škoda že v těch akčních cenách není lidl,ten nám nechodí,ale mívají tam dobrý akce :frowning2:
24. únor 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
25. únor 2011 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jo,jo a není tam ani teta a myslím ani Billa že :confounded:
25. únor 2011 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem si dala do strážce v akčních cenách vlhčené ubrousky a dnes už mi tam naskočila akce v globusu :wink: vlhčené ubrousky dětksé, je to asi značka globus :wink: 72 ks za 19,90 a akce je od od 25.2 do 3.3 teda zkusila bych je , musím zjistit , jestli má někdo u nás cestu do globusu, my nene :confounded: globus je až v Olmiku
ale zkusila bych je, ta cena je dobrá a i Ladíkovi utírám pořád po kakání na záchodě ubrouskem :wink: tak jen info :slight_smile:
25. únor 2011 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano. No nekdy maji v Globusu v akci i ty modry Linteo,ty jsou bezvadny,ty pouzivam i ja
25. únor 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jo,jo ty jsou nej, na Ladíka jsem je používala pořád a teď taky a bývají i dost levný v makru, když tam náhodou jsou a segra jedou , tak super :wink: tyto a ty oranžový happy mimi jsou nej :wink: :wink: :wink: a v akci stojí vždy kolem 35,- i 30,-
25. únor 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no musím vychytat nějakou dobrou akcičku . a ty to z Uničova do Globusu máš celkem kousek,ne?
25. únor 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no 30 km, to co bych asi ušetřila, bych projela, to bych fakt musela jet na velký nákup nebo mít cestu tam
25. únor 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozjišťuju tady od holek,jestli někdo nebude mít cestu :wink: jako od nás :slight_smile:
25. únor 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many fakt je to z Uničova 30km? Uničov znám z mladistvých let,kdy jsem poslouchala rádio Rubi a s kamarádkou jsme byly zamilovaný do Marka Bergra :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Mě se ale vůbec nelíbil,když jsme se s ním setkala na živo :grinning:
25. únor 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jo,jo Rubi jsem kdysi taky hodně poslouchala a gor, když mi bylo kolem těch 15ti :grinning: a Mara byl přímo z Medlova no :slight_smile: jo,jo není to úplný krasavec :slight_smile: chodil s mojí spolužačkou ze střední - jednu dobu :slight_smile:
25. únor 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no beru to podle vlaku, jestli tam bývalo 27 nebo 28 km
25. únor 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no ale byl to strašnej machýrek a když jsme tenkrát za nim jely,tak jsem si myslela jakej to není úžasnej borec a byla jsem zklamaná...ale kamarádka byla spokojená,tak nebylo co řešit :grinning: No a to mi bylo asi těch 15let...ježiši to už je let :slight_smile:
25. únor 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,potřebuju se poradit.Na levé straně břicha,tak 5cm od třísel jsem si narazila na takovou uzlinu či něco podobnýho...je to celkem citlivý.Nějak to nebolí,ale cítit to je.Jsem si říkala co by to mohlo být.Na kontrolu jdu v úterý,ale jsem nějak nervozní :frowning2:
25. únor 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna týý jo, nevím :confounded: tak si skoč raději k doktorce a nečekej, to bych se bála :frowning2: pro klid, bude víkend,..... máš to daleko nebo ne ?
25. únor 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě zase jaksi hodně bolí, jako když to mám dostat, tak se jdu natáhnout nachvíli
25. únor 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, dnes jsem si přivstala tak uvidíme jestli to bude mít vliv na moji lenost. Musím k doktorce na kontrolu neb včera jsem ji kapku zaspala :sunglasses: a pak uklidit ten svinčík tady a hurá do města pro lístek na penízky a koupit babi dárek k narozkám. Chce domácí kalhoty, to bude mor než seženu.
@many koukám, že ti holky pěkně daly s tou prací :wink: Já budu taky jedna z těch co chvíli počká a pak se do toho dám podle tvého doporučení.
25. únor 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jenže doktorka je na horách,takž musím vydržet :unamused:
25. únor 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna mám to tam taky, přišla jsem na to asi už před měsícem a dr říkal, že je to normální a běžný (hlavně na levé straně) prý jak se napíná děloha, tak se tam ty vazi nějak kroutijou nebo tak něco. Byla jsem i náhodou u obvodní lékařky a ta mi to také potvrdila. Myslím, že se nemusíš ničeho bát a v uterý se u své dr. optej. :wink:
25. únor 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weryss uuuuuffff.mám to přesně jak píšeš na levé straně.Tak jsi mě uklidnila,v úterý to dr. řeknu,ale myslela jsem si,že to nějak souvisí se změnama v břichu...mooooc díky za uklidnění
25. únor 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek