• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
Dobré ráno holky :grinning: myslím,že nemusíš mít strach,v těhotenství se dějou v těle takové změny,že to určitě nebude nic vážného :wink: já mám zase pod paží bulku,ale vím,že se mi to tam udělalo až v těhotenství a myslím si,že to je z toho,že se mi moc nalila prsa a je to nějaká zduřelá uzlina,ale také se raději doktora zeptám,ale na kontrolu jdu až 14.3. :frowning2:
25. únor 2011 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu, dala jsem si hořčík a už to ulevuje :wink:
@realgs jasan :wink:

@bobesci tak ať to máš dobrý :wink:
25. únor 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna @weryss mě se to taky objevilo a už jsem si říkala, že musím na kontrole říct doktorce, jestli to nemůže být kýla, kterou jsem měla v dětství a pak se mi vstřebala....tak to jsem ráda, že je nás víc :wink:
25. únor 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 já si myslela,že to je tím jak se vše v těle měni,i manžel říkal,že to bude souviset s těhotenstvím.Proto jsme to tu i napsala,tak aspoň některé z nás už budou vědět,že to nic není a těhotenství je holt torchu jinej stav :slight_smile:
25. únor 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak dnes mám poslední den kocoura doma :frowning2: Koukám se na něj jak na svatej obrázek.Teď se mi svalil k boku a hřeje mě....chjoooo,jak mi bude chybět :cry: :cry: :cry:
25. únor 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna :frowning2: hlavně, že ho budeš vidívat aspoň jednou za čas u vašich :slight_smile: jéé ten bude mít vždy radost, jak vás uvidí :slight_smile: a vy taky :slight_smile:
25. únor 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fine holky, že to teda nic není :slight_smile:
25. únor 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no já jsem šťastná,že to dopadlo aspoň takhle.Protože jsem se přistihla při myšlence,že kdyby si ho naši nevzali,tak by zůstal s náma.Ten kdo nikdy neměl zvíře to nepochopí,ale on je člen rodiny.Takže dnes poslední den u nás v domečku a zítra hurá do Olomouce.Vím,že to našim,hlavně mamce,přidá starosti,ale věřím,že jim to vrátí svou báječnou povahou bo je s ním fakt sranda když nadává ptáčkům,rozčiluje se když má hlad a kráká jako vrána :slight_smile: Myslím,že si naši užijí radosti :slight_smile:
25. únor 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem na aukru dražila hrací deku s krečkem...snad mi ji nikdo nevyfoukne...je sice bez té hrazdičky,ale krteček je nádhernej :slight_smile:
25. únor 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak mamku a taťku zabaví :slight_smile: :wink: jinak na aukru jsem dřív taky hodně nakupovala, když jsem čekala Ladíka, tenkrát jsem měla štěstí na dost levný věci, ale teď teda nee :frowning2: jak jednou za čas na kouknu tak prd a ještě drahý :frowning2: hlavně si myslím, že se dost vyplatí kupovat oblečení v tesku a v cherooke :wink: když jsou pořádný slevy :wink: a jsem s těma věcma spokojená, jak s bodyčkama, overalama,................ :wink:
25. únor 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no víš co,je to asi proto,že je to první mimčo,tak pořád někde koukám,ale prachy si hlídám :slight_smile: Ta dečka i s poštovným za nějakých 130Kč,a je tam krteček,tak to musíme mít :slight_smile: Normálně jsme ujetí na medvídky,ale aby malej poznal i něco jinýho,tak pořizujem krtečka.Jinak samozřejmě vede Tesco :slight_smile:
25. únor 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky hodně nakupovala na aukru,ale teď už jen sem tam :slight_smile: spíše tam prodávám,prodala jsem tam po Sebikovi všechno oblečení od narození až do teď,zrovna minulý týden jsem mu dělala pořádek ve skříní a vyřadila plno oblečení a už se mi to podařilo na aukru zase prodat :grinning: jinak mám jednu kamarádku,která má plno věci z anglie a prodává to po kamarádkách tak teď nakupuji hodně od ní i na miminko a i na Sebika a opravdu má samé krásné značkové věcičky a zapár korun :frowning2: :frowning2: a dokonce jsem si tam koupila i těhotenské rifle a nějaké trika :grinning:
25. únor 2011 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
do tesca taky strašně ráda chodím,na děti tam mají supr oblečení a když mají ještě slevy :grinning: tak se tam dá dobře nakoupit
25. únor 2011 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna super cena :wink:
25. únor 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci tak věci z Angle jsou krása,a ty se právě hodně draží na aukru,ale kolikrát se to vyšplhá na takové částky,že raději malýmu koupím něco v Tescu :slight_smile:
25. únor 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many to je jasný,supervýhodný nákup :grinning:
25. únor 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci hele , tak můžeš něco nabídnout i nám, než to dáš na aukro :wink: :wink: můžeš poslat fotečky emailem s cenama a třeba si vybereme :wink: segra taky hodně nakupuje takhle přes inzeráty
25. únor 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci a nebo dej odkaz na aukru, až tam něco budeš mít :wink: :wink:
25. únor 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jojo,já jsem pro,žádný aukro ale dej to sem nám,my se o to rády popereme :slight_smile:
25. únor 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jasan :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já mám dobrý, že čekám zase chlapečka, tak vše podědí po Ladíkovi :slight_smile:
25. únor 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a sem tam mu něco koupíme pěknýho no :slight_smile: aby pak neřekl :grinning: no pěknýho , jinýho tak, po Ladíkovi bude mít taky pěkný :grinning:
25. únor 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo klidně až něco zase budu mít tak dám vědět,už jsme i s manželem uvažovaly,že bychom koupily nějaký velký pytel oblečení z Anglie a taky to zkusily prodávat,prvně bych to nabídla kámoškám a pak bych to třeba dala na aukro nebo mimibazar,ale mám strach jaké tam budou věci :unamused: ale když to nevyzkouším tak to nezjistím :wink:
25. únor 2011 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci ten pytel je dobrej nápad,,ale taky bych měla strach,kolik z toho pak bude použitelný či zda v tom budou potřebné a prodejné věci...jak píšeš,chce to vyzkoušet :wink:
25. únor 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem po Sebikovi prodala i miminkovské oblečení,protože jsem si říkala,že nevím kdy budu mít druhé a na co to budu tak dlouho schovávat a kdybych měla holku,stejně bych ji koupila holčičí věcičky,nechala jsem si jen ty neutrální věci,postýlku,látkové pleny a jinak jsem vše prodala :dizzy_face: a teď mi to i vyšlo,že budeme mít holčičku a ani to nebylo plánované a druhé jsme chtěly až za dva roky,ale teď jsme rádi,že to příroda zařídila takhle a budeme mít tu holčičku
25. únor 2011 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci taky jsem na to myslela, ale bojím se do toho jít :slight_smile: :wink:
25. únor 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci táák , budete mít pěkně páreček :slight_smile:
25. únor 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky hodně miminkovských věcí po Adriance prodala - nebyly moc peníze, tak jsem vždy prodala a nakoupila zase větší, ale tak od dvou let jsem to schovávala a ted bude mít druhá holčička aspon věci na venek na lítačku :wink: a některé i pěkné, co Adrianka nezničila :wink: a budu rovnou pak zase prodávat z čeho odroste. Sice plánujeme ještě kdyžtak třetí, ale to je zas až nejdřív za 5,6 let :wink:
25. únor 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 no taky jsem vždycky chtěla tři děti,ale teď fakt nevím :unamused: ,já mám dva sourozence,takže mi připadalo normální mít tři děti,ale manžel říkal,že dvě stačí a když vidím jak je vše drahé,tak je to hnus :confounded: jenže kdyby se měl člověk dívat jen na peníze,tak do dneška nemám žádné dítě :confounded: :sweat_smile:
25. únor 2011 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem tady u nás našla takový malilinkatý obchůdek s věcma na miminka a jako dupajdy, nové které jsem hodinu před tím koupila za 130 v jiném obchodě, tak tady měli za 56kč :confused: absolutně jsem nechápala, jsou to věci z Polska, ale ty samé fakt prodávali ve velkým obchodě (Babyexpert) a měli je za třikrát tolik ! Chystám se tam na větší nákupy, abych zjistila jestli tam maj i něco jiného než jen oblečení :wink:
25. únor 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci já jsem ze čtyř dětí, mám dva starší bráchy a mladší ségru, takže jsem taky vždy byla pro velkou rodinu, kde je pak veselo, ale manža je jen ze dvou a bere to zas tak, že děti musí zajistit atd...nás tím, že jsme byli 4 nikdo nezajištoval, ani jsme s tím nepočítali, manža zas byl vychovaný k tomu, že musí dětem poskytnout zázemí atd..pproto říkám, že pokud bude třetí, tak zas až za pár let, určitě ne dřív jak za 5 a navíc to není 100% rozhodnutí, prostě uvidíme jak se bude vyvíjet situace...
25. únor 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek