• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
holky já bych taky brala i 3 :slight_smile: ale v dnešní době :frowning2: fakt si říkám, že dvě budou stačit a taky já už i kvůli věku, později bych rodit nechtěla už :slight_smile: a taky jsme si říkali s tatinem, že kdyby byl baráček.... ale néé, dva kluci a konec :grinning: budu matka pluku :slight_smile: a doma vládnout :grinning: jediná ženská, tak mě budou obletovat :grinning: chlapi jedni :slight_smile:
25. únor 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci o té bulce pod paží nám říkala asistentka že se to může stát,je to prý zatoulaná mléčná žláza a ničemu to neva.prej se to pozná i podle toho že jak už je mlíko tak když se to zmáčkne tak to mlíko může týct.
25. únor 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme s manželem oba jen ze dvou dětí,ale velké rodině se nebráníme,jen finanční situace je dost těžká,pořád doděláváme barák a peníze z práce by se teď hodili.takže kdybych šla mezi dětma do práce tak už budu na 3.dítě stará,ale uvidíme zatím nic neplánujem a třeba nás život překvapí.jinak já si při práci ještě přivydělávala masírováním a chtěla bych se k tomu zas vrátit,ale dokud budu kojit nepůjde to.jezdila jsem k lidem domů a aby se mi to vyplatilo brala jsem je jen když byli aspoň 3,což už je práce na 3 hodiny a těžko by se to dávalo dohromady s kojením :frowning2: a k nám nikdo jezdit nebude bydlíme v díře to si raděj zajdou někam ve městě,místní moc zájem nemají :frowning2:
25. únor 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jéé na masáž bych taky jednou šla :slight_smile: ale u nás co vím, tak to dělají chlapi a já se stydím :grinning: tak že bysi jednou namasírovala mě :grinning:
jinak je fakt, jak se říká, nikdy neříkej nikdy :grinning: to mi říkala i gynekoložka, prý tak další bude holka :grinning:
25. únor 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já a manžel jsme rádi za to jedno co čekáme.V mém věku jsem šťastná za jedno,ale je pravda,že chci jak budu končit mateřskou zkoušet ještě jedn.Fyzicky jsme na tom dobře,tak snad se zadaří.Ale bude to dřina v 36 letech :slight_smile:
25. únor 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna budeme držet pěstičky :slight_smile: a nebo se do toho dáte dřív, třeba po roce :wink: :wink:
25. únor 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many uvidíme jak to bude s tím našim malým špuntíkem :slight_smile: Právě teď válčím s tím jak si dát mateřskou,jestli dva nebo tři roky
25. únor 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tatin vyrábí ladíčkovi domeček speciálně i pro požárníky, igráčky,................. :wink: už jsou nakoupený i barvičky,..... tak jak bude čásek snad bude brzo hotov :grinning: ze zadu bude vstup na půdu :wink:
25. únor 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak pokud máš možnost si dát na dva :wink: já nemohla, měla jsem malý plat :confounded: a ty 3 vyšli pěkně, že jsme věděli, že budeme chtít další
25. únor 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna není ti zas tolik :slight_smile:.. to ještě klidně další 2 stihneš :slight_smile:.. ja taky přemýšlím nad delkou rodičovské.. ale na to rozhodnutí je ještě rok času :slight_smile:).až bude to malé venku, tak to bude zas úplně jiné přemýšleni.. (tipuju)
25. únor 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many máte šikovného tatínka :slight_smile:)
25. únor 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tatínek je šikula :wink:
no kdybych věděla že se nám za 2 roky zadaří,tak bych asi přemýšlela o dvouleté,ale už teď jsme se snažili 2 roky takže nechci riskovat.tak jsem ani nepřemýšlela jestli by mi to s prachama vyšlo.jinak jsem někde četla že když si napíšu tříletou a pak se vrátím do práce dřív měla bych peníze dostávat i dál,jen myslím že je tam podmínka nedávat dítě do školky.takže když bude nejhůř vrátím se do práce dřív a budem v balíku :wink: ale za 2-3 roky bude zas všechno jináč
25. únor 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec jo,jo doufám, že kluci budou po něm :slight_smile: on mi ušil i super batoh na starým šlapacím stroji, spravil si sám kožený kalhoty, na který si ani švadlena netroufla,..... musím zaťukat , má šikovný ruky :wink: a vše mu fakt jde :slight_smile:
25. únor 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jééé,ten bude mít hezkej domeček....doufám,že nám náš táta taky něco vyrobí :slight_smile: U nás se jede v mašinkách
25. únor 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik :wink: :wink: :wink: myslím, že ta na 3 je super :wink: já to hned po porodě půjdu podepsat, ať mám klid :wink:
25. únor 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu vařit,dnes budou halušky se zelím
25. únor 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky :slight_smile:

@dostyna mašinky u nás taky jedou :slight_smile: a hlavně Tomáš :grinning:
@badik tak ty mi děláme s cibulkou, nivou a slaninou :wink:
dobrou chuť :wink:
my máme dnes rizoto :slight_smile:
@many tak já mám plat dobrej,nebo tedy měla jsem,al spíš si říkám,co budu dělat s malým,když se nám nezadařía budu muset po dvou letech nastoupit do práce
25. únor 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak to musíte začít zkoušet už za 3 měsíce :slight_smile:.. nám to trvalo 8 měsíců :slight_smile:)..
no kdybych měla dva kluky tak bych šla ještě určitě do třetího a pokoušela se o holčičku :grinning: už od malé holky jsem si vždycky představovala ,že budu mít jednou holčičku a budu jí plést copánky,ale v celku je jedno co to bude,hlavně aby miminko bylo zdravé :unamused: a není jisté,že to bude holka,ta prý na ultrazvuku není nikdy jistá,ale potom nevím jak by ten kluk nosil růžové věcičky :grinning: taky přemýšlím jak dlouho budu na mateřské,před dvěma lety jsem si našla super práci,která mě strašně baví,pracuji v Ostravě a létos jsem měla přejít k nám do Havířova a na vyšší pozici,ale tím,že jsem otěhotněla,tak všechno padlo,ale doufám,že se budu mít kam vrátit,tak právě proto bych chtěla jít do práce po dvou letech,ale nevím kdo mi hlídal malou :frowning2:
25. únor 2011 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jasně, to raději na ty 3 roky, to budeš brát pořád 7 600,- :wink:
@bobesci já si přála spíš toho chlapečka :wink: už že jsem zvyklá na Ladíka,..... :slight_smile: ale tak holčička by taky potěšila , ale kluk mi udělal větší radost :slight_smile:
25. únor 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
u Sebika jsem měla mateřskou do čtyř let,ale ten čtvrtý rok jsem chodila už na částečný úvazek do práce a bzlo to supr,měla jsem mateřskou a výplatu,jenže pak,když si člověk na ty peníze zvykne a mateřská mu skončí,tak se těžko zvyká
25. únor 2011 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci jojo
25. únor 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ještě máme fakt skoro rok,než se budeme rozhodovat :wink: a do té doby se toho může ještě hodně změnit :rolling_eyes:
25. únor 2011 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda doufám a už se těším až si začnu vydělávat těma dotazníkama :slight_smile: každá kačka dobrá, jsem si říkala, že to pak můžu vrazit třeba klukům na spoření, tak uvidíme :slight_smile:
25. únor 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak by bodlo i něco jinýho no :confounded: ale nic není a nebo podvody,že :confounded:
25. únor 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci jasně, ale já to půjdu podepsat hned, protože na 4 to nééééé, to by bylo málo peněz :frowning2:
25. únor 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek