• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
ne,já taky nechci jít na čtyři,buď dva a nebo tři,uvidíme :slight_smile: tak se s Vámi loučím,slíbila jsem Sebikovi,že se půjdeme podívat na hračky a něco mu koupím,tak už se nemůže dočkat,tak musím jít,tak se zatím mějte a pěkně odpočívejte :grinning:
25. únor 2011 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci jo,jo to jsem chápala, že se budeš rozhodovat na ty 2 - 3
25. únor 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci tak něco pěknýho pořiďtě :wink: my uklízíme pokojíček a dám se pak do žehlení :grinning:
25. únor 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, sice sem k Vám "termínově" patřím, ale ještě jsem nějak nestihla projít všechna fóra a objevit Vás:slight_smile: My čekáme chlapečka, termín máme na konci června a když jsem tak procházela Vaše těhuchutě, upřímně závidím, já celé těhu zvracím, mám učebnicový příklad nechutenství a přibrala jsem zatím jen půl kila (zatímco jsem předtím 5 zhubla), ale malej se má čile k světu, je zdravej, a to je nejdůležitější, já to nějak vydržím:slight_smile: A díky, protože po přečtení diskuse o jídle jsem se rozhodla dneska večer usmačit mísu bramboráků a během toho smažení na ně snad dostanu taky chuť :slight_smile:
25. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ahojky holky, tak Laurinka taky miluje Lokomotivu Tomáše, dokonce si ho i zpívá a bořka stavitele, tak uvidíme co nám z ní vyroste!!!!
25. únor 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobove vítáme tě tu :wink: a ještě teď zvracíš ? :frowning2:
25. únor 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste jo,jo i Bořek u nás jede a gumítci a kačeři a šmoulové :slight_smile: jsem ráda, aspoň už furt nečučí na Shreka :grinning:
25. únor 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a hlavně teď pár dní jede požárník Sam :grinning:
25. únor 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobove ahoj,vítej.Tak já zatím přibrala necelé kilo a zvracelajsem jen do konce třetího měsíce,ale neboj,chuť přijde :slight_smile: Co jsem tady na foru,tak si tu s holkama děláme takový chutě,že to přijde,neboj.I já jsem začala jíst víc :slight_smile:
25. únor 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many u nás zase krtek a teď hodně víla Amálka, dokonce tak i pojmenovala svoji nejoblíbenější panenku, koukala jsem, že zháníš kostým požárníka Sama, co vím tak známá prodávala, dám ti odkaz, vydrž chviličku
25. únor 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many to jí dcera poděkuje jak vyroste.takové jméno může dát jenom.....no nic,bez komentáře,je to každýho věc :slight_smile:
25. únor 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no já jsme teda ten článek nečetla, ale když jsme přišli s tím že budeme mít Lauru, tak jsme teda taky slyšeli dost šílených prupovídek a teď když kouknu na nově narozená miminka, tak skoro vždycky tam nějakou Laurinku najdu.
Holky nevíte jak je to se jménem, když není uvedeno v kalendáří. Mě se líbí Nella a v kalendáři je jen Nela. Asi budu muset zajet na matriku a poptat se na to, jestli nám budou dělat nějaké problémy s těma dvěma LL.
25. únor 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jo,jo chudera malá :confounded: to jsou fakt pipky někdy, co šílí s těma jménama :sunglasses: :angry:
25. únor 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste ale jméno je každýho věc....mě se líbí třeba starší česká jména...holt každému se líbí něco jiného.No nevím jak to je,ale řekla bych že to budou brát jako s jedním L a nebo to neřeší a můžeš dát vpodstatě jméno jaké chceš
25. únor 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste krásný, škoda, že to není ve větším :slight_smile:
25. únor 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste Laura je krásný jméno :slight_smile: a Nella stím asi nebude problém :wink: ségra zase dala Emma :wink:
25. únor 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna No tak Šeherezáda to je terno :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. únor 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak Esmeralda :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak už mám vydělaných 5,- :grinning: :grinning: :grinning: byl poprvé krátký dotazníček, tak 5 otázek :grinning: a mám vyděláno už něco :grinning:
25. únor 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se musela podělit :grinning: už bohatnu :grinning:
25. únor 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Mě se taky líbí český starší jména, jenže je nevýhoda, že máme dlouhé příjmení, takže nás to trošku omezuje. Mě se moc líbila Anna, ale zase to nechtěl muž, takže na Lauře jsme se nějak shodli, druhá měla být Viktorie, ale Nella se mu začala líbit víc. Taky hodně jsem ještě diskutovala nad Emou, Ellou a Adélou.
@many Škoda, že by to bylo malé, jsem si to nějak neuvědomila, tak třeba najdeš nějaký jiný kostýmek. my byli o mikulášské besídce za anděla. Dám fotečku až ji zmenším. Malá byla k zulíbání.
25. únor 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, tak to doufám, že to bude lepší, taky mi všichni říkali, že po prvním trimestru to bude lepší, ale zatím se to nelepší, sice už nezvracím několikrát denně, ale ještě dost často na to, aby to bylo nepříjemné. Ovšem na bramboráčky se dneska moc těším:slight_smile: Nejhorší je, že člověk nesmí bejt vůbec hladovej :slight_smile: Ono se s prázdným žludkem špatně zvrací, hihi
25. únor 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste tak z výběru bych dala Adélku :slight_smile: :wink: ale je to vaše věc :wink: na fotečku se těšíme :wink:
25. únor 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobove tak snad už ti nevolnosti brzo skončí :confounded: to je hnus no :confounded: já u prnvího nic a u druhýho mi bylo zle do 19t. :confounded: no každý těhu je jiný a dáváš si třeba někdy colu :wink: nebo mě doktorka psala čípky na nevolnosti a taky trošku zabíraly :-/ ale jen ze začátku teda mně :confounded:
25. únor 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobove no neboj,zmizí to ze dne na den.A pak přijdou chutě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A pak budeš křičet..."nééééé,já už nechci jííííst ":grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata,já se asi půjdu natáhnout...od rána mám pořád hlad a nerada bych vyžrala celej barák :slight_smile:
25. únor 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pokud nakupujete rády slevy třeba na slevomatu a hyperslevách, tak jsem našla server, kde je to vše pohromadě :wink: http://skrz.cz/vsechny-slevy
25. únor 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek