Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
badik
25. únor 2011
@miste tak švagrová co bydlí ve vedlejší vesnici dostali 1000kč,plyšovou berušku,občerstvení,přípitek,poseděli,vyfotili je a byli i v místních novinách 😉
ale s těma popelnicema je to směšný,že ti příjde šek i když se ti mimčo narodí třeba 30.12.tak si ty 2 dny naúčtujou,to už vytisknutí té složenky je příjde na víc.no ale tak to u nás chodí no.
badik
25. únor 2011
honí mě mlsná,dala bych si nějakej zákuseček 😉 ,ale třeba taťka překvapí.Dorinka má zítra svátek,tak říkal že by jí něco koupil 😉 no výhoda je že to ještě chodí přes maminku.a když půjde dobře kojení,tak ještě dlouho bude 😉 tak si to budem užívat spolu 😃
many
25. únor 2011
@miste u nás se taky dává karafiát 😉 to je hrůza 🙂 to kupuju na pohřby 😞
many
25. únor 2011
@badik jééééééééé ty si mi udělala teda chutě 😃 bych si dala větrník 😃
many
25. únor 2011
jinak holčiny čím dýl je kočárek v teple v kuchyni tím víc začíná smrdět 😞 dnes jsem ho už cítila 😞 takže v mraze mu bylo hej a teď je hůř a hůř 😞 takže díky Bohu , že mám šikovnýho tatina a dal se do celýho rozmontování, že ho pak nějak složí, tak snad to výjde, teď ho celej rozvrtává a dáme vše prát a zbytek vyčistí nebo i nalakuje,..... snad to bude ok a nebudeme muset zhánět jiný 😞 fakt by nám tohoto bylo moc líto :-S
miste
25. únor 2011
@many
@badik Já jsem včera odolávala před cukrárnou, šly jsme s Laurkou ze cvičení a já slintala za výlohou a Laurka se mě ptala" Maminko co to je ". No nějaký zákusek, takový ten s ovocem a zalitý želatinou (jahůdky nebo maliny). Tak jsem si oslintala notebook a jdu rozmrazit jahody a udělám je se šlehačkou MŃAM.
1luciferka1
25. únor 2011
My taky hned na úřadě museli zaplatit popelnice :-S a na vítání občánků jsme dostali leporelo a kytku - asi taky ten karafiát :-p
miste
25. únor 2011
@1luciferka1 Kdyby aspoň dávali růži, je to takové slavnostnější.
hribek
25. únor 2011
Ahoj holky, mrknete na toto http://www.youtube.com/watch?v=JPIvp2zkUYQ krasny malem sem ukapla slzu🙂
dostyna
25. únor 2011
Tak jsem si odpočinula,chvilku jsem chrupla a teď bych něco smlsla.Nejlepší by byl Pribináček s nastrouhaným jablíčkem,ale já už je všechny snědla 😎
badik
25. únor 2011
teď táta donesl zákusky,jdu si k nim udělat kafe.to těhotenství je krásný,sním je klidně všechny a vůbec nebudu mít výčitky 😃 😃 😃
many
25. únor 2011
@miste ááá u vás se mlsalo 😃 mňam 😉
@badik mňam mňam , já chci taky 😃
many
25. únor 2011
@hribek super 🙂
bobesci
25. únor 2011
my jsme zase dnes byly v cukrárně na kornout s pařížskou šlehačkou,je to strašně dobré :-p
bobesci
25. únor 2011
ale jinak umíte holky dělat pěkné chutě,než jsem otěhotněla,tak jsem se pěkně hlídala co s ním,ale teď se někdy neudržím a sním všechno možné co najdu 😉
realgs
25. únor 2011
Tak jsem zpět, je tam pěkná kosa. Chtěla jsem za manžou do práce, že se svezu na poslední konečnou a pak už jede na vozovnu, ale v té zimě se to nedá. Už aby bylo teplo a mohla jsem za ním jít, taky za mnou chodil a bylo to příjemné mít občas společnost.Jak jsem přišla domů tak jsem zblajzla zase kousek plechovky broskví. Zákusek bych si dala, zítra jdu přát manželově babičce tak bude dortík a chlebíčky, jejda to zase nebudu vědět co sníst dřív.
hribek
25. únor 2011
@many me se to moc libilo

ad chute ja ted zblajzla rozinky v cokolade a jak je mi po nich taky blbe😞
badik
25. únor 2011
zákusky byli luxusní,ještě se tu na mě usmívá větrník 😃 ale já jsem v tom nevině to dostala malá k svátku a jak jinak ji to dát 😃
michaela2511
25. únor 2011
ahojky těhulky 🙂 mužů za vama radu... termín mám 29. června a začínám nakupovat výbavičku a potřebuju poradit co asi tak kupujete na letní miminko? jak moc vůbec se musí v létě tak malé mimčo oblékat? 🙂
bobesci
26. únor 2011
Ahoj a dobré ránko 😃 no vidím,že jsem tady dneska první,ale v sobotu má asi každý své drahé polovičky doma,tak nemá časvysedávat u počítače,Sebik dnes stával už v 6hodin,protože se musel dívat na scooby doo a mě samozřejmě taky hned musel probudit 😞 a tatínka máme v práci 😞
bobesci
26. únor 2011
@michaela2511 ahoj,vítám tě tady,no já budu mít už podruhé letní miminko a je to super :-N ,já jsem nejvíc využila dětské bodička a overalky a malého jsem vždycky oblékala podle sebe,většinou se říká,že tak jak se cítíš ty,tak se cítí i to dítě,co se týče počasí a když někdy byly fakt velké tepla,tak jsem malého doma nebo i v kočárku rozbalila a nechala ho s holím zadečkem,vždycky jsem pod něho dala tu nepromokavou podložku a byl strašně spokojený 😃
michaela2511
26. únor 2011
A bodýčka asi spíš s dlouhým rukávkem ne? Já teda podle sebe , že když si lehnu a nic nedělam, tak bych se i v létě navlékla do mikiny 😃 První máme dubňátko takže to byla ještě docela zima a malou jsem vždycky pěkně nabalila a v létě už mívala jen bodýčko s krátký a třeba kraťásky někdy ani to ne 🙂
bobesci
26. únor 2011
já jsem dávala s krátkým rukávem,ale mám to teď tak půl na pů i s dlouhým a i s krátkým, 😃 a víš pohlavý miminka nebo se necháváš překvapit? 😉
bobesci
26. únor 2011
já jsem malému dávala,když bylo teplo,takové ty bodička s krátkým rukávem,jako by s krátkýma nohavičkama a teď,když to bude holčička tak jsem nakoupila bodička se sukýnkou a šatičky
many
26. únor 2011
ahojky 🙂
hele tady jsou pěkný provokace s těma zákuskama 🙂 brzo budu muset nějaký koupit 😃
many
26. únor 2011
@michaela2511 ahojky, ty si to už nepamatuješ 😉 vždyť malou si měla stejně ne 😉 tak zase tak jak si oblékala ji 😉
bobesci
26. únor 2011
no já si vzpomínám,jak mě pořád rodiče poučovali,jak mám malého oblékat 😃 a ne jen s tím a to mi lezlo příšerně na nervy,pak jsem jim řekla,že vím,jak se mám o dítě starat a ,že nepotřebuji,aby mě někdo poučoval 😃 něříkám,že někdy člověk potřebuje poradit,ale oni to už přeháněli 😉 a přitom jsem vychovávala mladšího bráchu,takže jsem se vůbec nebála,že bych se neuměla postarat x-)
many
26. únor 2011
já se hodně bála, aby mu nebyla zimenka, protože v kočárku jsem mu dělala stín i paraplíčkme, aby na něj vůbec nesvítilo sluníčko, takže zezačátku měl vždy dlouhý rukáv,.... říká se , že má mít o vrstvu víc jak ty 😉 a pak jestli měl tak dva měsíce a bylo už dost teplo, tak měl i krátký rukávem s kraťáskama 🙂 jinak furt sebou jsem měla v kočárku dečku, kdyby se ochladilo trošku nebo v obchodě,.... tak abych ho zakryla 😉 jinak potničky měl jen jednou a jak říkala doktorka, raději oblékat víc, ať má potničky, než aby byl nemocný 😉 ze začátku vlastně nemají tu termoregulaci - říká se tomu tak, že 😃 abych to nespletla 🙂 takže jsem ho mívala i v zavinovačce venku a zakrytý peřinkou 🙂 to bylo koncem května a začátkem června, no pak poroste a podle počasí
many
26. únor 2011
@bobesci jasan, já kolikrát poslouchala, jestli není moc oblečený 😉 taky jsem si hned otevřela pusu, že vím , jak ho oblíkat a nikoho bych neposlouchala, pěkně podle sebe
michaela2511
26. únor 2011
@many Malou jsem měla na začátku dubna a teď mám termín konec června 😉