• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@miste tak švagrová co bydlí ve vedlejší vesnici dostali 1000kč,plyšovou berušku,občerstvení,přípitek,poseděli,vyfotili je a byli i v místních novinách :wink:
ale s těma popelnicema je to směšný,že ti příjde šek i když se ti mimčo narodí třeba 30.12.tak si ty 2 dny naúčtujou,to už vytisknutí té složenky je příjde na víc.no ale tak to u nás chodí no.
25. únor 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
honí mě mlsná,dala bych si nějakej zákuseček :wink: ,ale třeba taťka překvapí.Dorinka má zítra svátek,tak říkal že by jí něco koupil :wink: no výhoda je že to ještě chodí přes maminku.a když půjde dobře kojení,tak ještě dlouho bude :wink: tak si to budem užívat spolu :grinning:
25. únor 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste u nás se taky dává karafiát :wink: to je hrůza :slight_smile: to kupuju na pohřby :frowning2:
25. únor 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jééééééééé ty si mi udělala teda chutě :grinning: bych si dala větrník :grinning:
25. únor 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holčiny čím dýl je kočárek v teple v kuchyni tím víc začíná smrdět :frowning2: dnes jsem ho už cítila :frowning2: takže v mraze mu bylo hej a teď je hůř a hůř :frowning2: takže díky Bohu , že mám šikovnýho tatina a dal se do celýho rozmontování, že ho pak nějak složí, tak snad to výjde, teď ho celej rozvrtává a dáme vše prát a zbytek vyčistí nebo i nalakuje,..... snad to bude ok a nebudeme muset zhánět jiný :frowning2: fakt by nám tohoto bylo moc líto :confounded:
25. únor 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many
@badik Já jsem včera odolávala před cukrárnou, šly jsme s Laurkou ze cvičení a já slintala za výlohou a Laurka se mě ptala" Maminko co to je ". No nějaký zákusek, takový ten s ovocem a zalitý želatinou (jahůdky nebo maliny). Tak jsem si oslintala notebook a jdu rozmrazit jahody a udělám je se šlehačkou MŃAM.
25. únor 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky hned na úřadě museli zaplatit popelnice :confounded: a na vítání občánků jsme dostali leporelo a kytku - asi taky ten karafiát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 Kdyby aspoň dávali růži, je to takové slavnostnější.
25. únor 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mrknete na toto http://www.youtube.com/watch?v=JPIvp2zkUYQ krasny malem sem ukapla slzu:slight_smile:
25. únor 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si odpočinula,chvilku jsem chrupla a teď bych něco smlsla.Nejlepší by byl Pribináček s nastrouhaným jablíčkem,ale já už je všechny snědla :sunglasses:
25. únor 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď táta donesl zákusky,jdu si k nim udělat kafe.to těhotenství je krásný,sním je klidně všechny a vůbec nebudu mít výčitky :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste ááá u vás se mlsalo :grinning: mňam :wink:
@badik mňam mňam , já chci taky :grinning:
25. únor 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek super :slight_smile:
25. únor 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme zase dnes byly v cukrárně na kornout s pařížskou šlehačkou,je to strašně dobré :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2011 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jinak umíte holky dělat pěkné chutě,než jsem otěhotněla,tak jsem se pěkně hlídala co s ním,ale teď se někdy neudržím a sním všechno možné co najdu :wink:
25. únor 2011 v 18:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět, je tam pěkná kosa. Chtěla jsem za manžou do práce, že se svezu na poslední konečnou a pak už jede na vozovnu, ale v té zimě se to nedá. Už aby bylo teplo a mohla jsem za ním jít, taky za mnou chodil a bylo to příjemné mít občas společnost.Jak jsem přišla domů tak jsem zblajzla zase kousek plechovky broskví. Zákusek bych si dala, zítra jdu přát manželově babičce tak bude dortík a chlebíčky, jejda to zase nebudu vědět co sníst dřív.
25. únor 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many me se to moc libilo

ad chute ja ted zblajzla rozinky v cokolade a jak je mi po nich taky blbe:frowning2:
25. únor 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zákusky byli luxusní,ještě se tu na mě usmívá větrník :grinning: ale já jsem v tom nevině to dostala malá k svátku a jak jinak ji to dát :grinning:
25. únor 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulky :slight_smile: mužů za vama radu... termín mám 29. června a začínám nakupovat výbavičku a potřebuju poradit co asi tak kupujete na letní miminko? jak moc vůbec se musí v létě tak malé mimčo oblékat? :slight_smile:
25. únor 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a dobré ránko :grinning: no vidím,že jsem tady dneska první,ale v sobotu má asi každý své drahé polovičky doma,tak nemá časvysedávat u počítače,Sebik dnes stával už v 6hodin,protože se musel dívat na scooby doo a mě samozřejmě taky hned musel probudit :frowning2: a tatínka máme v práci :frowning2:
26. únor 2011 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela2511 ahoj,vítám tě tady,no já budu mít už podruhé letní miminko a je to super :sweat_smile: ,já jsem nejvíc využila dětské bodička a overalky a malého jsem vždycky oblékala podle sebe,většinou se říká,že tak jak se cítíš ty,tak se cítí i to dítě,co se týče počasí a když někdy byly fakt velké tepla,tak jsem malého doma nebo i v kočárku rozbalila a nechala ho s holím zadečkem,vždycky jsem pod něho dala tu nepromokavou podložku a byl strašně spokojený :grinning:
26. únor 2011 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A bodýčka asi spíš s dlouhým rukávkem ne? Já teda podle sebe , že když si lehnu a nic nedělam, tak bych se i v létě navlékla do mikiny :grinning: První máme dubňátko takže to byla ještě docela zima a malou jsem vždycky pěkně nabalila a v létě už mívala jen bodýčko s krátký a třeba kraťásky někdy ani to ne :slight_smile:
26. únor 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem dávala s krátkým rukávem,ale mám to teď tak půl na pů i s dlouhým a i s krátkým, :grinning: a víš pohlavý miminka nebo se necháváš překvapit? :wink:
26. únor 2011 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem malému dávala,když bylo teplo,takové ty bodička s krátkým rukávem,jako by s krátkýma nohavičkama a teď,když to bude holčička tak jsem nakoupila bodička se sukýnkou a šatičky
26. únor 2011 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
hele tady jsou pěkný provokace s těma zákuskama :slight_smile: brzo budu muset nějaký koupit :grinning:
26. únor 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela2511 ahojky, ty si to už nepamatuješ :wink: vždyť malou si měla stejně ne :wink: tak zase tak jak si oblékala ji :wink:
26. únor 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si vzpomínám,jak mě pořád rodiče poučovali,jak mám malého oblékat :grinning: a ne jen s tím a to mi lezlo příšerně na nervy,pak jsem jim řekla,že vím,jak se mám o dítě starat a ,že nepotřebuji,aby mě někdo poučoval :grinning: něříkám,že někdy člověk potřebuje poradit,ale oni to už přeháněli :wink: a přitom jsem vychovávala mladšího bráchu,takže jsem se vůbec nebála,že bych se neuměla postarat :dizzy_face:
26. únor 2011 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se hodně bála, aby mu nebyla zimenka, protože v kočárku jsem mu dělala stín i paraplíčkme, aby na něj vůbec nesvítilo sluníčko, takže zezačátku měl vždy dlouhý rukáv,.... říká se , že má mít o vrstvu víc jak ty :wink: a pak jestli měl tak dva měsíce a bylo už dost teplo, tak měl i krátký rukávem s kraťáskama :slight_smile: jinak furt sebou jsem měla v kočárku dečku, kdyby se ochladilo trošku nebo v obchodě,.... tak abych ho zakryla :wink: jinak potničky měl jen jednou a jak říkala doktorka, raději oblékat víc, ať má potničky, než aby byl nemocný :wink: ze začátku vlastně nemají tu termoregulaci - říká se tomu tak, že :grinning: abych to nespletla :slight_smile: takže jsem ho mívala i v zavinovačce venku a zakrytý peřinkou :slight_smile: to bylo koncem května a začátkem června, no pak poroste a podle počasí
26. únor 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci jasan, já kolikrát poslouchala, jestli není moc oblečený :wink: taky jsem si hned otevřela pusu, že vím , jak ho oblíkat a nikoho bych neposlouchala, pěkně podle sebe
26. únor 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Malou jsem měla na začátku dubna a teď mám termín konec června :wink:
26. únor 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek