• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@many To víš, že jo,,,,já mám takový dvě menší a dělám to do nich obou...a stejně je vždycky hned sežranej :unamused: :grinning:
26. lis 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to musím brzo ozkoušet :grinning:
@many Právě, že to jae strašně jednoduchý a rychlý, to mám nejradši....a ani moc nádobí z toho není :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Tak zatím papa....ještě něco dodělám a šupajdím směr domov...
26. lis 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím pááááááááááááá
mně doprala pračka a jdu na pudink - karamelový :wink: čokoládový nemáme a zatím furt čekám na tatina na jablíčka a dám se do buchty :slight_smile: pak zase juknu :wink:
26. lis 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
druhá pračka se pere, pudink hotov a jdu na buchtu :slight_smile: pak za váma juknu, pokud tady budete :wink:
26. lis 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuky kuky :wink: buchta už se peče :grinning:
@germaine tys mi udělala takovou chuť na ten dort, ten fakt co nejdřív budu muset udělat :grinning: po neděli určo, ztíra nebude čas a nevím co v neděli, uvidíme :slight_smile:
26. lis 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pěkný víkend všem :wink:
26. lis 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy jste se tu rozjeli :slight_smile:
Many ty tak často pečeš,kdo to u vás jí.Já když upeču tak si manža dá pár kousků a pak se tím dusím sama.Teď nepeču vůbec protože na sladký nemám vůbec chuť.
26. lis 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: troufalý dotaz :slight_smile: nechtěly byste se přesunout do května 2011? koukám, že jste tady stejně samé květnovky, tak aby nebylo v každé diskuzi pár holek, že bysme to daly dohromady, co? :wink:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kveten-2011/?page=last&post=last&lastref=il
27. lis 2010 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co na to říkáte holky,půjdem?
27. lis 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauves holky, tak k přecházení....já jsem konzerva, zůstala bych už téhle...ale jak chcete vy. Navíc oni tam maj jen dvě stránky, tak by mohly přejít ony...je jich taky pár.

Co vaříte? Já myslela, žew udělám knedlo zelo už včera, ale ségra slavila 40 a objednala na oslavu i oběd, že jsem nevěřila nic a teplý jídlo dělám až dneska....je mi výjimečně dobře tak se těším, jak se nadlábnu....

Už je u vás sníh? U nás trochu a dneska před má přijít hustý sněžení a je tu docela klouzanda, odpolko se chci jít podívat do města, máme rozsvícení vánočního stromu na pěší zóně....to bejvá pěkný se zpíváním koled a čajem a svařákem... co plánujete vy?
28. lis 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Tak je pravda že by mohli přejít oni sem.Dívala jsem se že se u nich vždy tak někdo objeví a zase zmizí a my už jsme tu takový stálice a známe se.Ale teoreticky o nic nejde je to jen popsaná stránka a je jedno jaký má název.Víc lidí víc informací.Uvidíme co na to řeknou ostatní.
Já dnes vařila špízy a zítra se asi budou dojídat .Ale knedlo zelo bych taky některej den mohla udělat.
Sníh u nás ještě není.Taky se dnes rozsvěcel stromek ale nešli jsme,udili jsme masíčko :slight_smile:
28. lis 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky.Tak u nás už je taky bílo.Není toho moc,ale zas chvíli vypadá všechno tak čistě :slight_smile: I naše ovečky na tom sněhu vypadají krásně.Jinak holky už je to dnes 4.ráno co jsem nezvracela.I když asi to bylo předtím lepší,jsem se vyblila a byl klid,teď je mi pořád divně.Ale snad i to přejde.Dnes jdu na plavání a ve st chci jít zkusit ty balony.
A co jinak už máte vánoční šílenství?Já zatím ne.Nejdřív jsem říkala že nikomu nic nekupuju a teď si zas říkám že něco malýho asi jo.Tak zas asi budu nakupovat na poslední chvíli v tom největším chaosu.Do toho má ještě mamka narozeniny,ale to mám dárek vymyšlenej tak jsem v klidu.Vánoční úklid začnu pomalinku postupně a na výzdobu asi kašlu pak se my to nikdy nechce uklízet a mám to tu až do velikonoc.
29. lis 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: celý víkend nebyl čásek na net, tak jdu vás dočíst :wink:
29. lis 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lufe - mohly byste i vy přejít k nám :wink: tato diskuze už je tu delší dobu, nevím, proč je založená další :wink:
29. lis 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky u nás vařil včera tatin :wink: smažené tvarůžky, hranolky a obloha :wink: a Ladíček měl špenátek s bramborem a párečkem :grinning:
jinak moc nepeču :wink: a taky to tak u nás je, musím to trošku rozdat nebo se to vyhazuje, Ladík taky moc nepojí, tatin taky ne a já taky ne :confounded: takže už delší dobu nic péct nebudu
ale měla bych se dát do toho čokodortu :wink: musím si to znovu napsat a jak se půjde na nákup, tak nakopit
29. lis 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik - super, že se nevolnosti vytrácí :wink: i pomalu u mě :wink: musím zaťukat a doufat, že už bude fakt konec brzo :wink:

jinak bílo u nás zatím není, ale sněží, tak snad se něco udrží,chtělo by to pořádný vločky :wink:

jinak dárky už nakupuju od léta, jsem poučená, je nás moc :slight_smile: takže už skoro vše máme :wink: akorát dnes mě zklamalo to, že jsem Ladíkovi chtěla objednat Pata a Mata - maxi a už prostě nikde není :frowning2: takže jsem zkusila zamejlovat aspoň o ty menší co mají 35 cm :confounded: tak uvidíme

jo a holky v 18t. mám 2 kilča :wink: nahoře
29. lis 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééééé vepřo knedlo zelo mňam bych si dala a špííííííííízy taky :grinning:
29. lis 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak úklid taky dělám postupně :wink: pomalinku a okna letos zdobit nebudu :wink: ať je nemusím zase pak drnout :grinning: letos na to prdím :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se teď týden nevážila,a dnes jsem s děsem stoupala na váhu.Už si připadám jak hroch tak jsem si říkala že to bude hrůza.Ale ještě nemám ani kilčo.Váha zatím hlásí navíc 0,8 takže překvapila.Já vždycky bojovala s váhou říkala jsem si že až budu těhu tak ten boj bude definitivně prohrátej.Ale zase se uklidňuju tím že při kojení jde hubnutí samo a znám spoustu holek co po porodu vypadaly jak nikdy před tím.Ale nijak se v jídle neomezuju,jím pravidelně a vše o co si prcek řekne.Jen čerstvé jahody na které měl chuť předevčírem jsem mu nemohla dopřát :frowning2: Nejlepší jsou reakce okolí na přibírání.Moje mamka je typ člověka kterej si hodně zakládá na vzhledu takže to je asi tak:To je dobře že ještě nepřibíráš ještě je čas.A manželova rodina je celej život vykrmená na zabíjačkach,bůčcích atd... takže asi tak:To není dobrý že pořád nepřibíráš,řekni to doktorovi,a řekni mu že pořád zvracíš,a sněz něco musíš přece jíst.....No já je prostě neposlouchám a dělám si svý.Jak chceš tchýni vysvětlit,že jím dost ale že prejt prostě nebudu protože mi to smrdí?
29. lis 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauves holky, tak já byla dneska na kontrole...já mám skoro pořád stejně přitom břicho už mám docela velký, asi si to cipís bere odjinud :grinning: . Tak mě nikdo nic neříká, já si totiž skoro do ničeho nenechám kecat :sweat_smile: jsem docela svéhlavá a na všechno si radši přijdu sama....jak se říká Mám si to posrat podle sebe, nebo jak mi raděj druhý :grinning:
29. lis 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nás je asi patnáct čísel sněhu a už se mluví o kalamitě :slight_smile: nechápu před dvaceti lety to bylo normální a dneska napadne slabej poprašek a už tu máme hned kalamitu, a silničáři nestíhaj
29. lis 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jo včera říkali v televizi jak jsou připravení,že by musela spadnout lavina aby nestíhali a už je to tady.Jen tu lavinu nevidím :grinning: Každej rok to samý.
No já jsem taky palice dubová a do ničeho si nenechám kecat,ale někteří lidi to ne a ne pochopit.Pak je zbytečný dusno.
29. lis 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik No přesně, máma tvrdí, že jsem byla tvrdohlavá od mala a úplně nesnáším takový ty dobře mířený rady třeba od tchána apod....ale už i tchýňotchán začínaj chápat, že se mnou nic nesvedou....stejně jako před tím měsícem před tou svatbou...takový ty kecy, co by se mělo udělat a jak :stuck_out_tongue_closed_eyes: nakonec sem trochu rezignovala a nechala ať si tchýně zařídí, co chce a já zařizovala svý...nutno říct, že nechápu, že mohla bejt ráda, že nemusí vůbec nic připravovat a zařizovat a prostě jen přijít a bavit se, ale to ne...mno připravili mi předtím perný chvilky...přitom moje vlastní máma mi nekecá vůbec do ničeho, ale tchýně nee
29. lis 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik K těm kočárkům....já už mám nejspíš vybráno měla jsem možnost ho osobně zkoušet u ségry
http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-cross-country-2011 asi kombinace CC112, před dvěma lety ségra a moje kamarádka jsme vyráželi na prochajdy a vyzkoušela jsem tedy dva zároveň a Dorjan měl nesrovnatelně lehčí manipulaci hlavně v zatáčkách apod...oproti tomu druhýmu nevím, co to přesně bylo za značku...a navíc má super nafukovací kola, jsou super do terénu a do lesu apod...a manža je nadšenec do hor, tak si myslím, že takovej ten značkovej s malejma kolečkama bysme oddělali po první jízdě do terénu...a mě se moc líbí ta kytková kombinace :grinning:
29. lis 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Tak to máš úpně stejný jak já.My jsme si svatbu taky chtěli udělat sami podle svýho a za svý.Ale tchýně pořád něco chtěla vymýšlet a organizovat a pořád bylo něco špatně.Naši byli rádi že po nich nic nechcem.Ale moje máma mi taky dokáže pěkně hnout žlučí.Jak už jsem psala ona je typ kterej o sebe hodně dbá a dá na vzhled.Moje sestra (mimochodem bývalá modelka) je to samý takže v tomhle si rozumějí.Já jsem úplně jiná.Né že bych chodila v pytli ale nemám spoustu botiček a ke každým kabelku.Jsem holka z dědiny,chováme spoustu zvířátek,pěstujem si svou zeleninu a na "blbosti"nemám čas.Takže od máti slyším:nejez tolik,udělej si něco s těma nehtama,ukliď si tu......No ale naštěstí se moc často nevidíme a co jsem těhu chová se jinak.Ale tchýni mám moc blízko.
Jinak holky všimli jste si že ten program co podtrhává chyby nemá rád slovo tchýně :grinning: vždycky ho podtrhne :grinning:
29. lis 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko těhulky :slight_smile:
téééééééééééda, kdo to tady ponocoval :wink:
30. lis 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik - na váhu prď, to se stejně asi pak moc neovlivní, mně to pak lítalo o 106 :confounded: ale teď se budu taky trošku snažit držet, ale jíst se musí a stačí normálně a tchýně ať dá pokoj se smradama :grinning: no jsem taky zvědavá kolik naberu teď u Lukáška :slight_smile: no 12 kg by stačilo :grinning: to by mě potěšilo :grinning: no uvidíme
30. lis 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Tak já na tchýni nemůžu říct křivý slovo, teda akorát teď s tou svatbou byl trochu problém a jinak je vidět, že se jí občas nelíbí jak se k manžovi chovám...ona je taková puťka co většinou mlčí a jenom je na ní vidět, že se jí to nelíbí....mě zas doma učili, když se mi něco nelíbí, tak to říct a s manžou máme takovej zajímavej vztah...oba jsme Panny, dost tvrdohlavý moje máma tvrdí, že jsme oba úplně stejný - akorát máme úplně jiný názory a za těma si stojíme a nechceme ani jeden ustoupit :grinning: , takže občas se umíme pěkně chytnout...no a na tchýňi je dost vidět, že ona že se jí to nelíbí a kord když se tak chovám k jejímu chlapečkovi...ale stejně to má i s manžou a jeho oběma bráchama...zkrátka je tam dost vidět, že nikdo než maminka bejt lepší nemůže...takže jestli to bude kluk a já někdy budu úplně stejná, tak se jdu oběsit :confounded: :grinning:
No a moje mamča je úplně zlatá, ta ví, že je se mnou všechno marný tak ta jenom mlčí a nemluví vůbec do ničeho....moc dobře ví, že by to stejně bylo zbytečný :grinning: .
30. lis 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek