• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
jo,jo deku jsem taky měla pořád sebou v kočárku i teplejší oblečení,kdyby se ochladilo,ale já myslím,že každý do toho zase hned přijde :wink:
26. únor 2011 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela2511 jo,jo to jsem tak počítala, ale já to brala, že je to troška od sebe, že to není třeba leden a červenec :slight_smile: tak tak :slight_smile: v poho :slight_smile:
26. únor 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci určo :slight_smile: jsme holky šikovný :slight_smile: :grinning: maminky hodný :slight_smile:
26. únor 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela2511 neboj,uvidíš,že si poradíš,když se malý narodil,tak si pamatuji,že to léto bylo fakt hodně teplé,už když jsme šly z porodnice,tak bylo strašné horko a ještě ten den jsme šly na chviličku se projít :grinning:
26. únor 2011 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé holky já už se fakt tak těším :grinning: a jiinak kočár rozebraný, rozvrtaný na mrťu :wink: a vypraný a dnes ho tatin se pokusí dát zpět dohromady :slight_smile: to si mákne, ale je to šikula, tak věřím, že to pěkně zvládne :slight_smile: šel s Ladíkem nakoupit nějaký potřebný věci na něj, co musel zničit, aby ten kočár mohl rozebrat :confounded:
26. únor 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela2511 a odkud jsi :wink: a co těhotenství druhý, dobrý :wink: který bylo horší co :wink:
26. únor 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci To já si poradím, jen jsem chtěla tak orientačně co radši kupovat :wink: Vezmu to nějak na půl a pak se uvidí, to budeasi nejrozumnější :wink: Díky
26. únor 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky zachvíi se dám do vaření :slight_smile: bude rychlovečka :slight_smile: hranolky a smažený sýr :grinning:
26. únor 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna včera jsem říkala,že už se strašně těším až vyjedeme s kočárkem :grinning: a hlavně až se oteplý,protože už mi ta zima leze pořádně na nervy,když je taková zima tak nemám chuť ani nikam chodit :frowning2: ,ale doma mě taky nebyví pořád sedět :dizzy_face:
26. únor 2011 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela2511 a víte co to bude nebo se necháte překvapit :wink: jinak ze začátku si myslím,že bude nej body s dlouhým rukávem a i nožky zakrytý :wink: a pak jak bude větší, tak ho už pomalu obnažovat :grinning:
26. únor 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ty bych si dala,u nás je dnes česneková polévka a vepřové maso na zelenině s těstovinou,já mám teda rýži,protože jsem měla na ni chuť :sweat_smile:
26. únor 2011 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan, já už se těším na jaro :slight_smile: proto chci mít vše nachystaný a teda už skoro mám :grinning: abych se co nejvíc věnovala už Ladíkovi - ráno za barák na píseček.........pak na zahrádku odpoledne s tatinem i a opíkačky :slight_smile:............................ a taky už si říkám , jak to budu dělat, ráno půjdeme i s LUkáškem za barák, tam si Ladík pohraje na písku a na průlezkách a Lukášek se prospí v kočárku a odpoledne zase s taťkou na zahrádku :slight_smile: no už se moc těším :slight_smile:
26. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci mňamka :slight_smile:
26. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem od Uherského Hradiště. Druhe těhotenství zatím super a ni kolikrát nevím, že těhotná jsem :slight_smile: Snad to tak zůstane!! :slight_smile: První jsem měla na prd, malá byla hodně nízko, takže jsem spíš polehávala a moc jsem neužívala :unamused: Měla jsem z toho hrůzu, že jestli bude to druhé jak první, tak nevím jak to zvládnu, ale zatím všechno OK :slight_smile:
26. únor 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mizím, nechte si dařit, zatím pááá :slight_smile:
kluci ještě nedorazili, to jsou i na průlezkách někde určo :slight_smile:
26. únor 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Budeme mít chlapečka :slight_smile:
@many máme dnes stejný oběd, ono v místní jednotě se toho víc ani koupit nedalo :rolling_eyes: ale upekla jsem roládu - moje první - a povedla se tak jsem zvědavá jak mi ji rodinka pochválí :wink: dáme hezky ke kafíčku po obídku :wink:
@michaela2511 tak to je super, mně dalo zabrat zase druhé těhu :slight_smile: u prnvího žádný nevolnosti a u druhýho až do 19.t pak už byl konečně klid :slight_smile: tak mizím, zatím páááá
@1luciferka1 šikulka :slight_smile:
26. únor 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela2511 jéé další klučina :slight_smile:
@many jéé, úplně to vidím, jak bude léto :dizzy_face: dostala jsem šílenou chut na špekáčky, jak jsi napsala o tom opíkání :dizzy_face: at už je teplooooooooooooooooooooo!!!
no holky nemusíte mi závidět,bylo mi z těch zákusků pěkně zle.Ale ustála jsem to,byli přece pro malou,tak jsem to nesměla zvrátit :wink:
Já už mám skoro navařený,bude selská polívka a vepřový nudličky s pórkem a žampiony.
26. únor 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many
@many už jsem někde četla, že v červnu je samý kluk :grinning:
26. únor 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela2511 já budu mít v červnu holčičku :wink: můžu se zeptat copak to máš za značku kočárku na fotce?
26. únor 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky čekáme holčičku :slight_smile:
26. únor 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weryss Super :slight_smile: Taky jsem si tak trochu přála i druhou holčičku, ale už se na toho našeho klučinu moc těším :slight_smile:
26. únor 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 Je to kočárek Euro Cart lira 4 :wink: Akorát ho prodávám, protože pro kluka by nebyla ta barva nic moc :grinning: Mám ho tady v bazárku.
26. únor 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela2511 já mám vybraný Brevi ovo, jen mě všichni zrazují kvůli těm menším kolečkům vepředu, tak jsem koukala, že je to podobné, měla jsi s tím problém ve sněhu?
26. únor 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 Tak s tímhle ve sněhu vůbec, myslím v hlubším když je pět cm tak vpohodě. Měla jsem ještě jeden golfáč do sněhu s většíma kolečkama. Já jsem si teď koupila Concord fusion a tam ty kolečka taky jsou menší a prý ve sněhu uplně vpohodě, tak těžko říct :unamused:
26. únor 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ja dneska delam pangasia a bramborovou kasi, a mozna k tomu neco dobryho upecu. Chtela sem jit na kafe s brachem a budouci svagrovkou ale zatim jsou mimo Brno tak uvidime. Navic me mala v brisku pekne zlobi porad kope a picha me v podbrisku a vystreluje to az ke stydke kosti coz je ta nejhorsi bolest:frowning2: ale nejak to musime zvladnout
26. únor 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek