• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@hribek Tak to mě malá řádila včera po tech zákuskách bylo to jako by tam stěhovala nábytek :grinning: ,ale hlavní je že se hýbou i když je to nepříjemný.
26. únor 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky čekáme holčičku,takže to je tak půl na půl :grinning: my jsme koupily kočárek ABC 3tech,jsem z něho úplně unešená a doufám,že budu i spokojená,co jsem četla reference tak má dobré a dobře se s ním zachází a vyměňujou se dobře ty komponenty,tak uvidíme :dizzy_face: a hlavně jsem chtěla,aby i na konstrukci šla nasadit autosedačka u malého jsme to hodně využily :sweat_smile:
26. únor 2011 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik to jo to je pravda, proste se to musi vydrzet:slight_smile: ale zas je uzasny to citit:slight_smile: skoda ze chlapi to nemuzou citit stejne
26. únor 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek aspoň v něčem jsme ve výhodě :slight_smile: i když některým by to prospělo.já osobně bych se podělila spíš o to zvracení co bývalo,nebo o bolavý záda :frowning2:
26. únor 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik :slight_smile: no jo od kazdyho neco aby si to uzili taky:slight_smile: se vsim vsudy
26. únor 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :wink: :wink: nakukuju, než se začnu pomalu chystat ven :slight_smile:

@1luciferka1 jo,jo už bych opekla :grinning:
@badik Dorce vše nej nej k svátečku :wink: pohlaď bříško :slight_smile:
@hribek tak já plánovala na zítra pangase s bramborovou kaší a nebo obalený lunč :slight_smile: ale nakonec jedeme na výlet do Prostějova ke tchýni :slight_smile: tak nevím co nás tam dobrého bude čekat :slight_smile:
26. únor 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many děkujem :slight_smile:
já si za poslední týden vypěstovala maximální závislost na sladkým,zrovna baštím 3bitku.V kombinaci s lenorou co už mě trápí dlouhodobě je to velice nebezpečné začínám se obávat stoupnout na váhu :confounded:
26. únor 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes je venku nádherně byla jsem chvilku tátovi pomoct na dvorku,chvilku spočnu,dám prát prádlo a ještě půjdu na chvilku ven.
26. únor 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik my se ted z venku vratili, dali sme si 2h prochajdu a koupili si zmrzku, zrovna se laduju mrazenejma jahodama:slight_smile: ja se vahy taky bala a od minule kontroly sem dala dolu 1kg takze sem +4kg celkove zatim
26. únor 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakoby se dneska nic nestalo :slight_smile:)).. nikdo tady?
27. únor 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,tak jsem se dnes vrátila od rodičů a skončilo to tak,že jsem si od vezla plný kufr od auta miminkovských věcí po neteřích.Je toho tak 5 velkých pytlů :slight_smile: Myslím,že mě čeká pár zýbavných dnů u pračky a sušáku :grinning: :grinning: :grinning: Takže mě tu asi dlouho neuvidíte :slight_smile:
27. únor 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna :grinning: ja na tom tak budu koncem tydne, mam velkou krabici z ikey plnou oblecku z anglie a jen za 1500kc tak mam radost a koncem tydne jedu pro dalsi nasup:slight_smile:
27. únor 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
cim dal vic si pripadam jak vorvan a to predpokladam ze bude hur, cokoli snim tak je mi poak spatne resp. sem totalne plna ze je mi spatne:frowning2: ach jo
27. únor 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile:
tak sobotní posezení bylo super :slight_smile: vydržela jsme až do 22.30 :grinning: a ještě o půl noci jsem nespala , jaksi se teď pořád budívám a nemůžu moc spát :confounded: a včera jsme si udělali výlet autem ke tchýni do Prostějova a sháněla jsme všude možně nýtky, aby mohl dát tatin kočár zpět, do původní podoby a nic jsme zatím nesehnali :confounded: tak budeme muset do Olmika, snad tam seženeme, ani u nás prd :confounded: tak jdu vás dočíst
28. únor 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak ať máš vše brzo přebraný a vypraný a vyžehlený :wink:
28. únor 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak ty si nech taky dařit :wink: v praní,..........
28. únor 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moc jste tady toho teda nenakecaly :wink: :wink:
28. únor 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
u nás o víkendu katastrofa......v neděli ráno v 4:30 došla Adrianka, že ji bolí ucho - jeli jsme napohotovost, zánět středního ucha v počátku, takže vyfasovala jen kapky do uší, bohužel celou dobu šíleně hystericky řvala, že jsme odpo jeli znovu a to už to bylo na píchnutí :frowning2: ale aspon byl klid a ulevilo se nám - celou dobu nám z něj ted teče, tak snad to bude dobré...ale už minulý týden byla doma s chřipkou, ted bude doma s tím zánětem a příští týden mají prázdniny, tak stráví měsíc doma :confounded:
28. únor 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno těhulky,dnes nás čeká navštěva u doktora,tak se moc těšíme že uvidíme maličkýho :slight_smile:
28. únor 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile:
Mě v sobotu večer volala kamarádka jestli bych nepřijela a nepřespala u ní.Má doma problémy a nechtěla být sama.Má dvě děti starší bude mít na konci března 2 mladší má 5 týdnů.Tak jsem si vyzkoušela jak probíhá noc se dvěma dětma no a řeknu vám nic moc :frowning2: No jo úděl maminy :frowning2: Naštěstí já věřím že budu mít oporu v manželovi a aspoň o víkendu mě nechá vyspat.
28. únor 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 jéé :frowning2: tak to jste si užili :frowning2: chuderka :frowning2: au au
@janadudy jééé se máš, já musím vydržet do čtvrtka :slight_smile:
@badik tak snad na tom budeš líp a nezažiješ nic špatnýho a hlavně jen krásný noci dobrého spánku :grinning:
28. únor 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes mě nějak posedla energie,normalně dopoledne maximálně uvařím a umeju nádobí,ale dnes už mám utřený prach,vysáto a vytřeno.Po obědě pojedu do práce dát papír na peníze a pak se asi stavím k mamce jestli bude mít čas ukázat mi to háčkování :slight_smile:
28. únor 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,všechny moc zdravím :sunglasses: ráno jsem měla plno vyřizování a za chvíli jdu pro Sebika do školky :sweat_smile: dneska šel po 3 týdnech byl nemocný a moc se mu nechtělo :sweat_smile: Adrianky je mi moc líto,my jsme si s tím vytrpěly hodně,Sebik měl několikrát zánět středního ucha až nakonec to skončilo 2 operacemi,měl už v uších chronický zánět,takže mu museli vše vyčistit,je to necelý rok,co ho operovali a musím zaklepat,že máme klid :grinning:ale to tě nechci strašit,každé dítě si tím projde,akorát některé to má potom v takovém stavu jako náš malý,ale on byl od narození pořád nemocný,užily jsme si s ním dost,ale teď už se nám blízká na lepší časy a čím je starší,tím je jeho zdravotní stav lepší :grinning:
28. únor 2011 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak doufám,že s tím druhým to bude daleko lepší a nebude tak nemocné :dizzy_face:
28. únor 2011 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik šikulka :wink:
@bobesci budeme moc moc držet pěstičky :wink: chudáčci děti, že :frowning2: co vytrpí :frowning2: bobánci :frowning2:
28. únor 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1
@bobesci to musí být hrozné když ty děti tak trpí,ale snad už mají nejhorší za sebou a už budou mít šťastné dětství.
Já jen doufám že nám se to vyhne,no snad nebude malá po mě,já si pamatuju jak jsemdětsví trávila pořád někde v čekárně u doktora.
28. únor 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás víkend probíhal klidně, v sobotu slavila babička 70 tak se jedlo a jedlo a jedlo :sunglasses: a včera jsme byli u druhé babi na obídku tak se taky jedlo a jedlo. Dostali jsme řízky i domů tak dnes nemusím vařit. Vybatolila jsem se až v 10 z postele, to těhotenství mi vyhovuje i když po práci se mi stýská. Šla bych se projet :frowning2:
Zítra jdu k Mudrovi, ale mimína asi neuvidím neb má malý ultrazvuk tak musím počkat do 17.3. na velký ve 30 tt. na ten půjde i manža. Držte mi palce abych nedostala moc nadáno, že jsem nebyla na tom testu na cukr, ale snad bude rozumný a pochopí, že s antibiotikama to nešlo.
28. únor 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 s oškama je trápení, ale většinou jak se píchne tak už bývá lépe. Já mívám taky potíže s uchem když jsem zahleněná od průdušek tak to jde i do ucha, používám na to alpu, tou si to ucho čistím, sice to není nic příjemného ale pomáhá to nebo slivovicí a pak jsou dobré jako pomoc i ty ušní svíčky. Pak je taky dobrý spát na teplém polštářku, to mám takový ten nahřívací do mikrovlnky. To jsou sice jen babské rady, ale než se ucho musí píchnout tak je dobré je vyzkoušet.
28. únor 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,tak já mám dnes poklizeno,navařeno a teď si dávám na oběd mé oblíbené tofu s bramborem...pak to vidím na kávičku a Milu...no a budu odpočívat.Malej to má teď se mnou těžký,tak mu dopřeju klidek a snad už i bez pláče :unamused: Včera jsme s manželem probrečeli celej večer,bez naše mazlíka je to tu hodně smutný a prázdný :frowning2:
28. únor 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna nebuď smutná,za chvíli budeš mít miminko tak budeš mít myšlenky úplně někde jinde,teď když si sama doma,tak je to hnusné,protože musíš pořád nad tím přemýšlet :grinning: ale uvidíš za chvíli to přebolí,já už se zase těším až se oteplý a toho našeho ptáčka dám k mamce na barák,protože mi ten jeho řev leze čím dál tím víc na nervy :grinning: :grinning: ale kočička je něco jiného,ta je potichu a ještě se sní můžeš pomazlit
28. únor 2011 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek