• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
Tak jsem se vrátila od Mudra. Když jsem mu řekla o tom testu na cukr tak řekl ať si na něj klidně ještě skočím, ale nevypadal důležitě jako že se bez toho neobejdu tak uvidíme. Jinak další prohlídka už je za necelý měsíc a to mi bude opět upírsky sosat krev na nějaké testy. Blééééé tohle já prostě nesnáším. Jinak jsme v pořádku, čípek se nám neskracuje a poslouchali jsme takovou malou škatulkou srdíčko a mlátí tam o 106 až jsme se s Mudrem smáli. Pořád se mě ptá jestli půjdu do porodnice na nějaký ten kurz, ale myslím si že je to zbytečný, stejně mi všechno poví PA při porodu.
1. bře 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky o porodu ani nemluvte, taky si říkám, že až to přijde tak to prostě bude, ale už se mi o tom i zdá. Jeden den jsem rodila v porodnici a druhý den doma tak já už jsem vlastně přebornice :sunglasses: a manža říkal taky že se mu o tom zdá tak to snad zvládneme když to po nocích cvičíme :sunglasses:
1. bře 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs mě dnes brali krev protože jsem negativní-rh faktor.Takže mě musí víc hlídat.Na to,že nemám žíly je fakt sestra dobrá,že se vždycky trefí :slight_smile: Jinak já už jsem ve snu myslím taky rodila,protože jsem se vzbudila a měla jsem za to,že už je miminko na světě :grinning: :grinning:
1. bře 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Ať je cukr v moči nebo není, musí se na ten test jít, jelikož některé porodnice tě bez toho ani nepřijmou, ono je tam totiž pěkné riziko, že by se něco mohlo s mimi stát. Jinak mě ten první test vyšel o desetinu hůř než je hranice, tak mě ho dnes dělali znova-hnus velebnosti, bylo mi pěkně zle, ale snad dopadne dobře a budeme bez cukrovky.
1. bře 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna taky jsem mela nedávno sen že malej je na světe,ráno jsem pak hledala břicho,jinak se porodu zatím nebojím,ale to asi ješte přijde :slight_smile:
1. bře 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já taky už ve snu rodila a né jednou :grinning: a přitom mi připadá,že na porod vůbec nemyslím,ale asi to tak není :grinning: tím,že už mám jeden porod za sebou tak aspoň už vím co mě čeká,ale jako prvo rodičky to máte horší,protože se bojíte a není čeho,já taky po prvním porodu říkala,že už nikdy rodit nebudu a nakonec to nebylo zase tak strašné a částečně jsem už na to zapoměla :sweat_smile: ,ale ten kdo má normální porod bez komplikaci,tak většinou mají dobré vzpomínky :sweat_smile:
1. bře 2011 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cusik holky tak kontrola vse v pohode, mam se setrit a brat vic magnezka.cipek se nezkracuje, srdicko bije tak snad bude pokoj
1. bře 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! Po delší době vás všechny zdravím....koukám,že už řešíte porod :confounded: ...jsem si říkala, kdy to přijde :slight_smile:. Ve snu už mám taky odrozeno několikrát :slight_smile:...a jednou to teda byl dost horor...zdálo se mi (a to jsem ještě ani nebyla těhotná), že mi odtekla plodovka proudem, jela jsem do porodnice a oni byli uplne v klidu a poslali me domu....ja tam porad za nima chodila a ptala se, kdy se to dite teda konecne narodi......a takhle to bylo nekolik tydnu...a oni nic....a pak jsem se vzbudila hruzou :slight_smile:!!!Tak doufam, ze v realu to nebude tak dramaticky:slight_smile:
1. bře 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ufff...jsem si oddechla teda, to by me asi docela vystrasilo:slight_smile:. Ale hlavne, ze jste obe v pohode :slight_smile:
1. bře 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak to je dobře,že je vše v pořádku :grinning:
1. bře 2011 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem do albíčka blejskla pupek. Byli jsme na tom 3D a Karolínka krásně mávala :dizzy_face: a už nešpiním a vím, že je vpořádku :dizzy_face:
1. bře 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 tak to je supr,člověku se hned uleví,fotka super,máš úplně stejný termín jako já :grinning:
1. bře 2011 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci jj, už jsem si toho všimla, že máme stejný termín :wink:
1. bře 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci taky jsem na porod částečně zapomněla a zpětně mi přišel "vpohodě" :grinning: ale bojímse, právě proto, že každý je jiný a i tohle těhu mám jiné, ale snad to zvládnu :wink:
1. bře 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 tak to je super, že je vše o.k....to přeji i nadále, samozřejmě
1. bře 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka díky, mě dnes popravdě vylekalo to ranní krvácení, ale už ani nešpiním a mimi bylo na utz celkem pohyblivé, tak snad vše o.k. :wink:
1. bře 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tak včera tu byla tchýně, tak nebyl vůbec čas na net :slight_smile: pokusím se vás dočíst :wink:
@lolla79 já už mám 11 na víc :confounded: a končím se sladkým :wink: doufám :slight_smile:
@hribek jo,jo já už měla taky poslíčky a je to nějaká doba :wink:
2. bře 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 držím pěstičky ať je test v pořádku :wink: jo,jo je to prý hodně nebezpečný hlavně pro miminko :frowning2: taky čučím, že se někde neposílá,....... přitom se píše, jak moc je důležitý,..... :confounded: nechápu, asi jsou doktoři co na to mají jiný názor a prdí na to :confounded:
@hribek tak pěkně polykej :wink: já jdu zítra a čeká mě screening ve 30.t. tak jsem zvědavá, břicho mi teď tvrdne zase dost často :confounded: tak jsem zvědavá, jestli mi to ještě nenavýší :confounded: to už bych jich brala 10 :slight_smile: teda to malýho pak ani nevytlačím :angry: se jí na to musím zeptat
2. bře 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Děkuji, snad jo, byla by to pěkná otrava, nedovedu si představit si vážit jídlo :wink: já jsem na tohle docela bordelář a chaotik:slight_smile:
2. bře 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 držíme moc moc pěstičky :slight_smile:
2. bře 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mizím za synkem, zatím páá
2. bře 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka,mě tak chytlo to háčkování že jsem se musela přemlouvat ať se na vás jdu mrknout :wink:
Mě se teda o porodu nezdá,ale já zas ve snu často kojím :slight_smile:
Holky nemáte některá stejný problém jako já.Mám pocit že mi roste jen jedno prso,možná to druhý taky roste ale rozhodně ne tak rychle.Včera když jsem to řekla kámošce tak se na mě přes tričko podívala a říká jo praví máš větší,takže je to i vidět (ne tak že by si toho všimla kdybych jí to neřekla ale jde) no a prej se může stát že budu mít mlíko jen v jednom prsu,z čehož mám větší hrůzu než z porodu.musím se na to dnes zeptat PA
2. bře 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ahojky, neboj, určo to bude dobrý a říká se, že tělo je nesouměrný :wink: já mám pocit, že mám levý větší :wink: ale poznat to spíš nejde, prý máš většinou větší to, kterou rukou píšeš :wink:
2. bře 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jinak moje sestřenka měla jakýsi problémy a kojila jen z jednoho a pak jsem to slyšela ještě jednou o nějaká jiné holčině, ale nemysli na to, určo budeš kojit z obou, to už je asi fakt haluz, nebo že jí to bolelo, tak mu ho přestala dávat,.... :confounded: nevím, ale já od mala měla dost citlivý bradavky a nedokázala jsme si představit, že dítě mi je bude sát, auuuu to bude bolest,.... prd, sál a dobrý :wink: a když jsme ze začátku asi špatně kojili, tak jsem měla třeba jednu bradavku bolavou, tak jsem mu to prso pak nedala a dala druhý :wink: neboj zvládneme to všechny, hlavní je vydržet a nevzdávat to a necpat sunar,...... jak říkala doktorka - kojit klidně každou hoďku, to mimčo se třeba málo napije a proto pak pláče , že chce ještě,................ :wink: nebo pak rada od PA - pokud jsem kojila hodně často, tak pak řekla, třeba u dalšího kojení , to přední odstříkat a vylít a dát mu prso až stím zadním :wink: aby se nacpal :grinning: taky se zase bojím a doufám, že to bude ok a gor doma, vklídku pěkně :slight_smile: kámoška mi říkala, kdyby něco, prď na to, za ty nervy to nestojí,.. ale stojí, sunar,..stojí dost a je škoda to vzdát :wink: takže vydržíme a budeme kojit o 106 :grinning: se těším :grinning:
2. bře 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
táák konečně jsem si ted natočila jak Lukynek škytá :grinning:
2. bře 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 pěknej pupík a super, že je vše ok :slight_smile:
já jdu zítra a už se moc moc těším, bude měřeníčko :grinning: ................
2. bře 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many já jdu na kontrolu až 17.3., včera jsem byla jen tom 3D, takže jen utz. bez prohlídky, ale karolinka se tam hemžila, tak to beru, že je vše o.k. asi se budem muset v tom sexu začít krotit :pensive: holt, už je to sex ve třech :grinning:
a pupík bych to nenazvala, spíš mega pupek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nechci se vidět za ty tři měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes to mám přesně za 100dní :dizzy_face:
2. bře 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, našla jsem super stránku o kojení. Nějak nemám potřebu jít na takové ty předporodní kurzy a kurzy kojení - stejně bych to zapoměla tak sonduji na netu. Třeba bude pro některou z vás taky zajímavá http://www.kojeni.net/
ani jsem nevěděla kolik poloh při kojení jde použít :slight_smile:
2. bře 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,zdravím všechny maminky a mimiška :grinning: to s těmy prsy si myslím,že má problém více maminek a co vím,tak každá druhá ženská má jedno menší a jedno větší,já taky vidím rozdíl,ale není to tak strašné a myslím,že na kojení to žádný vliv nemá,teda u prvního jsem měla mléka dost a v obou prsech,takže myslím,že se fakt nemáš čeho bát
2. bře 2011 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ....
muzete mi rict proc sou chlapi obcas takovy ...pip..? sem myslela ze si posledni mesice pred miminem uzijeme sami sebe, budeme chodit ven, na kafco, na vylet atd. ale asi sem se zmylila. pan domaci ma jarni depresi takze musime chodit po spickach a nedej boze abych neco chtela nebo naplanovala.... ach jo uz me to vazne se.....
2. bře 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek