• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@hribek no oni jsou horší než ženské a já někdy říkám,že se chovají jako ženské v přechodu :rolling_eyes: v takovém případě je lepší si jich nevšímat,však ho to přejde a ještě sám přileze :grinning: a nejhorší teprvé přijde,když se narodí to malé,ze začátku na toho chlapa nemáš vůbec čas a ani náladu a oni to strašně špatně nesou,ale dá se to zvládnout :sweat_smile:
2. bře 2011 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek i muži mají své dny :wink:
2. bře 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci @1luciferka1 ja vim ze maji svy dny taky ale kdyz je ma zenska vetsinou zaleze nekam kde ju nikdo nestve a da pokoj dokud ji neskonci, u myho broucka to jaksi funguje naopak asi potrebuje byt videt ze ma spatnou naladu ale kdo to ma sakra snaset po 8 hodkah v praci, vedle tchyne a jeste k tomu tehotna???zacina toho na me byt nejak moc ale nastesti uz to mam za 5 tydnu na materskou
3. bře 2011 v 05:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
první pozitivní zpráva co čtu po dlouhých měsících, ale asi proto, že to není jisté a je to jen návrh.... :unamused: http://aktualne.centrum.cz/finance/rodina/clanek.phtml?id=692640
@hribek njn, chlapi i na rýmečku umíraj, tak i u tohohle potřebují někdy pozornost, ale musíme to s nima vydržet, navíc my chudinky těhotné jsme ted víc citlivé a víc si věci berem :angry: ale bude hůř - po porodu jsou ty hormony ještě horší - to budem rovnou bulet :grinning: ale i tohle přejde :wink:
3. bře 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: taky u vás tak krásně svítí sluníčko? V pondělí plánuju výlet s kamarádkou, chceme si udělat menší túru, asi 15 km přírodou, už se těším, snad přežiju:slight_smile: Dnes jsem vyprala další várku pro prcka a zdá se, že příští týden peru poslední a je vše připraveno, ještě dokoupím drogérku, ale to až po výplatě, už nejsou kačky... :confused:
3. bře 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny a přeji pěkné ráno :grinning: dneska vypadá,že bude opravdu pěkně a když takhle svítí sluníčko,tak se mi vždycky vybaví až bude tak krásně a konečně vyjedeme s kočárkem
3. bře 2011 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 tak to tě teda obdivuji,já bych to určitě nezašla,když chodím se Sebikem na delší procházky,tak mě potom večer bolí šíleně záda a kostrč a nemůžu ani chodit,takže už to nepřeháním :grinning:
3. bře 2011 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
tak u nás je teda pěkně hnusně(no jó holt ten západní cíp) a na mě doléhá špatná nálada, protože mě navíc bolí břicho už by mohlo bejt líp :frowning2:
3. bře 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, teda já koukám u vás svítí sluníčko? Brno je po ráno bílé :unamused: to byl ale šok. No snad to brzo sleze a už i tady bude jaro. Už chci teplo. Holky co dneska vaříte? Jsem naprosto bez nápadu.
3. bře 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs blééé bléé bléé sníh,nemám ráda zimu,u nás fouká vítr je zataženo a vypadá to že bude snežit každou chvílku a to jsem na jihu čech
3. bře 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nevím co vařit ,poradte
3. bře 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci Tak to chci vidět, jak to zvládnu:slight_smile: Je pravda, že už jsem taky trochu víc unavená než dřív a zvládám toho míň...pak písnu jak jsem dopadla. Jinak bych ráda dál chodila na těhu jógu, ale další penízky, to nevím....stovka za hodku týdně, ono to není zas tak moc...ale jsou teď potřeba na jiné věcičky:slight_smile:
3. bře 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy Dnes nevařím, pozvala mě tchýně do restaurace, tak mám volno:slight_smile: zítra dělám kuře s bramborem:slight_smile:
3. bře 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 no já cvičím doma,stáhla jsem si z internetu scičwni pilates pro těhotné a úplně mi to stačí :grinning:
3. bře 2011 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dnes vařím bramborový guláš,už jsem úplně bez nápadu a přestává mě taky bavit každý den vymýšlet co vařit :rolling_eyes: a vařím ještě kuřecí vývar,vývary miluji a můžu to jíst pořád :wink:
3. bře 2011 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
tak jsem doma z kontroly a moc nadšená nejsem no :confounded:
screening dobrý, Lukášek je ok a váží 1874g +- 281,24 g :slight_smile: takže kilo a půl má určo :grinning:
šulínek mu nezmizl :grinning: je tam :grinning:
jinak jen do mě paní doktorka hrábla, tak se zhrozilo :frowning2: a pak naštěstí ultrazvukem hrdlo,... dobrý, ale píchla teda hned další horčík a musím co nejvíc ležel a mít podložený zadek, hlavička už hodně tlačí dolů, abych nerodila brzo, takže na kontrolu jdu už pro jistotu za 14 dní, takže jsem fakt vystrašená a budu ležet a ležet :confounded: ale hlavní je, že je Lukášek v pořádku :slight_smile: dočtu vás později, jsem z toho zdrblá, takže se jdu natáhnout,... jen sem vám to chtěla napsat, zatím pááá
3. bře 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky rozhodla jsem se něco upíct,ale nějak nemám žádný spešl ingredience jen to co je běžně doma nemáte někdo nějakej rychlej recept.jediný co mě napadá je olejová bábovka,ale tu jsem dělala minule tak ať je změna.
3. bře 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak to ti teda držím palečky ať vše dobře dopadne a dochodíš to v pořádku do konce,hlavně se šetři a odpočívej,ale s malým dítětem to je hodně težké :wink:
3. bře 2011 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vařím játra na cibulce s rýží,ale taky docházej nápady,polívku máme ze včerejška pórkovou
@bizonka1 a jakou máš pojišťovnu?některý přispívají na těhu cvičení,já mám vojenskou a dávjí 1000kč a vzhledem k tomu že mi těhu vyšlo na přelomu roku tak jsem měla nárok 1000 loni a 1000 letos.ale některý nedávají nic :frowning2:
3. bře 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak to opravdu odpočívej co to dá maximálně povoluju hrát si s Ladíkem :wink: uklízed bude tatínek :wink: až do května
3. bře 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no já jsem pekla minulý týden,takovou rychlou buchtu s ovocem,říkám tomu hrničkový koláč s ovocem,ale je moc dobrý a za dva dny byl pryč :grinning: 2 a půl hrníčků hl.mouky,1 hrnek cukru,1 hrnek mléka,půl hrnku oleje,3 vejce a prášek do pečiva,smíchat všechny suroviny dohromady,vylít na vymazaný plech a nakrájet do toho třeba jablka,někdy tam dávám posypku a někdy né,záleží na tobě,posypka-mouka,cukr,máslo a je to fakt rychlé a dobré,tak uvidíš třeba tě to zaujme :grinning:
3. bře 2011 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Já mám bohužel VZP, ta nedává vůbec nic, ani vitamíny :frowning2: hrůza no:slight_smile:
3. bře 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ahojky, tak šup a ležet, sice to není nic příjemnýho, ale když je jinak malej v pořádku, dá se to přežít....buď na sebe opatrná a nic nedělej.
3. bře 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Pořádně odpočívej, ať ještě vydržíte. Ještě aspoń 7 týdnů. Ty jsi ale poctivec tak co ti budeme povídat :wink: to já doma dítě nemám, ale nedovedu si představit sebe jak ležím, to by mě asi museli přivázat k posteli.
3. bře 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už vím co dnes k obídku, udělám kuřecí nugetky, obalím je v bramboře, sýru, smetaně, vajíčku a škrobu takové těstíčko. No snad se to povede. Taky mám chuť něco upéct tak udělám naši oblíbenou peřinu. Těsto, puding to se spolu upeče a na to se dá zakysaná smetana, je to vždycky hned pryč.
3. bře 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci díky všechno mám tak jdu na to pak napíšu jak to dopadlo :slight_smile:
3. bře 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many optruj se,dneska ráno mi psala kamoška je 35tt a měla od pulnoci do 6 rána poslíčky,cca od 30 týdne leží začala se otvírat,tak na sebe dávejte pozor! :slight_smile:
3. bře 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak lež, at tam miminko ještě nějaký ten týden zůstane, ale hlavní je, že je zdravé :dizzy_face: já osobně bych brala porodit dřív, tak 35tt bybyl ideál :sweat_smile:

Jinak my máme dnes ještě zbytek falešné držkovky z hlívy a svíčkovou s knedlíkem a já si ještě dělám na večeři kungpao s rýží, mám na něj chuť a tatkovi osmažím zbytek hlívy jen tak v těstíčku s bagetkou :wink:
A peču ted skoro pořád, nejvíc štrúdlíky a ted i muffinky s různejma náplněma - včera jsem pekla slané a ty nám teda nejedou :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak z nich udělám jednohubky a šupnu na to nějakou fajn pomazánku :wink:
3. bře 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koláček už je téměř hotov a vypadá dobře,dám mu ještě 5 minut a půjde ven :slight_smile:
3. bře 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu teprve vařit, dostala jsem chuť i na polívku tak udělám krčkovou. Dnes mě má kamarádka přinést další 4 krabice oblečků tak musím mít sílu na probírání, už aby jsme měli komodu ať to mám kam skládat, zatím to tu vypadá jako ve skladišti :confounded:
3. bře 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek