• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
to je nejhorší,než to dá člověk dohromady :wink: já už mám naštěstí vše hotové a musely jsme předělat i dětský pokoj,abychom tam mohly dát postýlku :grinning: teď už jen čekám až se malá narodí,ale to bude ještě chvíli trvat,ale jen co se začne oteplovat,tak si myslím,že to bude i rychleji utíkat a budeme to mít všechny za sebou :grinning:
3. bře 2011 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :wink: :wink: nakukuju :slight_smile: to ležení mě teda fakt neba a holky teda nevím nevím, ale když si mám dávat výš i zadek a dám si pod něj blbý dva polštářky, tak mě to břicho hodně tlačí a na zádech už se mi dělá i sem tam zle teda :confounded: tak jak to dělat ?
Myslíte, že to hodně kdyžtak podchytím i tím, že budu ležet ? Já si myslím, že snad jo, že hlavně při stání, sedění, chození, se malej tlačí dolů, že ? No nějak to s tatinem ještě zkusíme vymyslet to spaní, ale fakt, mně stačí se trošku zohnout a břicho tlačí pod prsama fest a dělá se mi z toho zle i na zádech :confounded:
no byla semnou kámoška, je to zdravotní sestřička, taky chce mimi a zatím furt ne a ne otěhotnět :frowning2: tak šla juknout a vzala jsem i Laďouška, aby viděl Lukynka :slight_smile: a bylo to krásný, vše nám opět podrobně ukázala a měříla,.... a kámoška mi pak říkala, no je pěkně už nachystanej :grinning: jako na porod :- :confounded: ale hlavní je, že se neotvírám,........ musím zaťukat, ono je pěkný mít to mimi dřív, ale bála bych se skrz nějaký rizika ,......... :frowning2: aspoň do 38t. ať vydrží :confounded: no moc se holky opatrujte, možná s tatinem odpoledne pojedeme na výlet autem do Olmika, musíme někde sehnat ty nýty, aby mohl dát do kupy kočárek, aby fakt nebyl nakonec potřeba dřív, ale teda doufám, že nebude, já chci květňáčka :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem vás tak narychlo dočetla a šikulky, tady se vaří, peče,.............. :wink:
3. bře 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
many: četla jsem si tvé poslední příspěvky a doufám, že nebude vadit, když občas nakouknu :slight_smile:
Máme podobný termín porodu i skoro stejně staré kluky :wink:
Já jdu na kontrolu za týden a chlapeček je pořád už hlavičkou dole a pěkně se tam dolů tlačí, ale čípek je zatím zavřený, bříško taky dost tvrdne beru 6 tablet Mg denně, jinak žádná zvláštní omezení, jen tedy velmi opatrný sex :sweat_smile: z boku a co se týká toho když budu odpočívat, tak ležet taky na boku. Na zádech se mimi dost tlačí na porodní cesty, tak nevím jestli by ti taky nebylo na boku líp.
Já hodně čtu odpovědi na www.porodnice cz od MUDr. Kouckého ( http://www.porodnice.cz/prehled-poraden) a ten má na to dost jasný názor, že ležení předčasnému porodu nezabrání a to že je mimi příliš nízko taky nic neznamená pokud se neotvíráš, můžeš normálně fungovat, samozřejmě asi trochu zvolnit.
Každopádně taky doufám, že vydržím aspoň do 37tt. A máte nádhernou váhu, mě doktor straší, že je má malý málo ve 30+1tt měl 1400g
3. bře 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many musíš se šetřit,ale není třeba abys pořád ležela,hlavně nesmíš dělat nic těžkého,nic nezvedej,hlavně bys neměla tahat Ládika a hodně odpočívej a uvidíš,že bude vše ok :wink: já třeba ležím na zádech,ale musím mít hodně podloženou hlavu a záda a tak se mi dobře leží,ale někdy se přistihnu,že ležím skoro na břiše :grinning:
3. bře 2011 v 16:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky nebude vadit když se k vam přidam mam termin 14.6. a už začinam nakupovat vybavičku pokojiček kočarek... už mam objednane vyzvedavat je budu koncem dubna snad to neni brzo na zařizovani jen kočar nechame raděj u rodiču nebo v obchodě než se mimisek narodi i když jsou to jen pověry raděj neriskovat co. Ted ještě ponakupovat oblečky a zavinovačky povlečeni atd... no je toho hodně,ale strašně mě to bavi a už se nemužu dočkat
3. bře 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ahoj,nějak teď nestíhám,měla jsem tu dva dny neteře,tak jsme měla o zábavu postaráno.Četla jsem jak jsi dopadla u doktor.Drž se,hlavně bez stresu a mysli na malýho ab ještě chvilinku vydržem.Moc držím palce
3. bře 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
dnes jdu s malou na kontrolu na oRL s tím uchem, tak snad budeme o.k. :wink:
@ladaa20 vítám tě, jsi ze Zlína? Já pocházím z Otrokovic :wink:
@many šetři se, odpočívej když to půjde, ale určitě bude vše o.k. držím pěsti, at jste vpořádku :wink:
4. bře 2011 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: jdu vás pozdravit, dočíst a pomizím ležet raději :slight_smile:
@denisee ahojky, vítáme tě tu, budeme rádi, když se k nám přidáš nebo sem tam podle času nakoukneš, je to na tobě :wink: jak tě čtu, tak to máme asi stejný akorát teda magnézek beru 8, říkala, že raději víc ani ne, na sex jsem se jí zapomněla zeptat, tak aspoň vím od tebe :slight_smile: díky moc a juknu i na odkazy, než se natáhnu, jinak právě na zádech se mi už dělává zle a nevím furt jak podkládat ten zadek víš, když se tím jaksi skrčí břicho a dělá se mi šoufl, doufám, že bude hodně stačit, když budu prostě co nejvíc ležet , ale sem tam prostě budu muset aspoň vstát a rychle něco pouklízet, samo, že v klidu, ale ležet, to mě neba :frowning2: ale tak budu se snažit co nejvíc, nerada bych rodila nějak brzo, mám strach, že by malej pak měl problémy nějaký třeba :frowning2: ty teď tě dočítám dokonce a taky jsem na to dost myslela, že si myslím, že se to neovlivní moc to ležení, prostě jak se začnu otvírat, tak začnu, no počtu si to, díky moc moc za ty odkazy :slight_smile: a ta váha malýho je myslím dobrá neboj a víš jak, kolikrát jsem četla, že někomu řekli hodně někomu málo před porodem a pak mělo mimi úplně jinou váhu, tak to se neboj, bude to určo dobrý a kolik si nabrala, já teda pár dek zhubla, takže včera jsem hlásila o 10 kg víc :slight_smile:
@bobesci tobě taky díky :slight_smile: a jasan, nebudu nic tahat, ................. ale popravdě, já fakt netahám nic těžkýho , ani nákupy, a malýho vůbec, to jsem doktorce říkala, toho jsem od začátku těhu učila, že mám v břišku mimi a že už je velký a nemůžu ho chovat, fakt ho zvdedám , jen když chce na záchod kakat, že si tam nevyleze a pak když ho sundavám, jinak vůbec, to přísahám :slight_smile: ona mi doktorka řekla při odchodu, já to za 14 dní poznám, jestli jste ležela zadkem nahoru :wink: právě na to furt myslím a říkám si, že to tělo a každý těhu je jiný a klidně se můžu z ničeho nic začit otvírat i teď a budu třeba ležet, si myslím no :unamused: no uklidnily jste mě holčiny, počtu si ty odkazy a budu se snažít být klidnější, protože jsem fakt upřímně akorát nervóznější a ustrašená :confounded:
@ladaa20 vítáme tě tu :slight_smile:
@dostyna díky moc moc a co ty :wink: kocourkovi se daří... už si ho viděla nebo ještě ne ? Od té doby co je pryč.. :frowning2:
@1luciferka1 díky moc a malá ať je taky fit :wink:
4. bře 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jdu Vás taky dočíst - teda to bude makačka.....
4. bře 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, tak je venku opět nádherně, já vařím kuřecí vývar a kuře s bramborem, budeme mít i na zítřek k večeři :wink: Zítra se chystáme na výlet, jedeme kousek od nás na Dobrošov, dáme si nějaký dobrý obídek a pak pěšky asi 8km domů, už se těším, snažím se udržovat fyzičku :grinning:
Dnes jsem si v lékárně vyzvedla ty porodnické vložky, Batist Flower a vypadají dobře, mám 4 balíky, tak to snad do porodky stačí...co myslíte? Jsou po dvaceti kusech. Taky jsem ráno žehlila povlečení, mantinel a nebesa do postýlky a nějaké pidi věcičky:slight_smile: Jinak občas depka, jak se vše finančně zvládne...no bude muset:slight_smile: ale porodný by bodlo:frowning2:
4. bře 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak v Brně je stále zataženo, ale už aspoň není ten sníh a konečně je teploučko a doufám že to vydrží. Dnes bude manža rozdělávat postýlku aby se mohla obrousit a natřít, je po 2 dětech stará asi 10 let tak si údržbu zaslouží. Snažíme se věci si půjčovat, aby nás to malé nezrujnovalo, ale stejně těch peněz co to stojí je děsný.
U nás je ze včerejška na obídek kuřecí krčková polívka a přemýšlím buď nad smaženým sýrem nebo nad segedýnem, no uvidíme co se mi bude chtít dělat.
@bizonka1 ty 4 balíky by ti měli stačit určitě, holky tu psali že stačí 3 :slight_smile: taky je mám v plánu pořídit právě tyhle lepící
4. bře 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Díky za radu, vezmu radči všechny balíky, jen nevím, kam to všechno zabalím:slight_smile:)) přítel má obří tašku, co vozí na cyklistické závody, tak se to vejde, ale budu v porodnici za blázna :grinning:
Mňam, smažák, ten bych si dala. Taky ho jeden den udělám.
4. bře 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hlásím, že od 7.3. je v Rossmannu akce na plínky Pampers Premium Care, mají je za 249,- :slight_smile:
4. bře 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 To je bezva a mají i ty active baby, je jich tam víc v té velikosti tak vyjdou levněji, ve 2 3,11,-/ 1ks
Děsný jsme jako ti důchodci co hlídají máslo a rohlíky v akci.
Máme jeden balík 1 a kolik myslíte že těch 2 bude potřeba? Aby jsme jich zase nekoupili moc, upotřebíme 4 balíky 2?
4. bře 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 ahojky ano jsem ze Zlina
4. bře 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky to mate pravdu,že vše stoji peněz ja se snažim věci hledat na internetu jen pokojik kočar a cs postylku jsem objednala v kamenne prodejně přeci jen kvuli připadne reklamaci to bude pak jednodušši už se nemužu dočkat jak si to na konci dubna vyzvednem a začnem skladat a zařizovat je to naše prvni mimčo tak si to pořadně užijem na plenky ještě chvili počkame naštěsti akce jsou pořad tak jak budem mit skřině tak hura nakupovat jinak nas pokojik(postylka skřin a velka komoda) kombinovany kočar a cest.postylka vyšla na necelych 22tis tak to neni zas tak moc vzhledem k tomu kolik jsme toho koupili a jsou to kvalitni věci vše jjsme odzkoušeli v obchodě měli zrovna akce a velke slevy tak jsme toho hned využili :slight_smile:
4. bře 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladaa20 jj to jste pořídili hezky :slight_smile: my postýlku, pult a kočárek za 17000,-, ale furt to lítá dál, je toho tolik potřeba:slight_smile:)) :confused:
@realgs No někdy si tak připadám:slight_smile: jak je člověk doma, tak pořád šmejdím na netu a hledám, co je kde v akci na mimi. Ale proč platit zbytečně víc:slight_smile: Já koupím newborn 1 balík a 4 balíky těch dvojek. Mimi prý ze začátku spotřebuje tak 10-12 plín denně.
4. bře 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
many: já prvního syna porodila ve 26+3tt, takže s předčasným porodem mám velké zkušenosti a opravdu každý týden, i den navíc v bříšku je pro mimi moc důležitý. Ale jak tam píše ten MUDr. Koucký, tak to že třeba ženy musí jen ležet navíc někdy v nemocnici, neprospívá právě i psychice, akorát na to pořád myslíš.....
Já přibrala zatím jen 5 kg, ale snažím se teď víc nutit a peču si buchty a tak :grinning: . Tak uvidím v úterý kolik bude malej vážit.
A kolik máš v těhu průkazce CS já 2.
Jinak vypráno a vyžehleno, mám už pro jistotu také :wink:
Koukám, že tu budou 2 Lukáškové. My zatím jméno nevíme, ale Lukášek byl taky favorit.
Teď jedu na krev.
4. bře 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 myslíš teda že 4 balíky dvojek a pak kupovat trojky? No pak se uvidí, hlavně aby byla zásoba aspoň na ten první měsíc. Doufám, že budeme kojit, aby pak bylo na plíny :wink: když už není to porodné.
4. bře 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nestává se vám, že vám mizí fotky z alba? Mě teda jo :angry:
4. bře 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs jj takhle to koupím, ale to víš, může se to od reality lišit...každý mimi je jiný... :grinning: Já doufám, že budu taky co nejdýl kojit, protože ty mlíka taky přijdou dost draho a je s tím práce:slight_smile: Právě chci mít co největší zásobu plín, aby jsme měli klidnější začátek, ono stačí, co všechno se po porodu musí oběhat na úřadech :unamused:
4. bře 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs to se mi zatím nestalo :sweat_smile:
4. bře 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 manža právě bere po porodu dovolenou tak bude běhat on, asi stejně s dětma nemůžeme hned ven, ale už se těším bude teplo tak nás snad doktorka nebude držet doma.
4. bře 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs My máme velkou výhodu, že máme babičku dětskou doktorku, tak s malým hodně poradí..za to jsem ráda. Já myslím, že pokud bude hezky, tak můžeme ven hned, až nás pustí z porodky ne? :wink: Já už chci drandit s kočárkem, už se na to těším. Doma moc nebudem:slight_smile:
4. bře 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 ani nemluv, já se taky těším, teď jsem jako ve vězení, mám vycházky od 14-18 ale to se mi chce takhle na povel málokdy ven :confounded:
4. bře 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs To tě lituju:frowning2: já mám vycházky od 10 do 18 ti hodin, to docela jde.
4. bře 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no já si taky koupila jen jeden balík 1,ale kámošce se narodil chlapeček 4,38kg a používala 1 cca měsíc tak asi dokoupím,jinak mám zatím 5 balíků 2 a jedny 3 ale ještě něco určitě dokoupím ať je pak klid hlavně co se týče výdajů.jinak taky počítám že něco dostanem tak ať toho pak není moc.
4. bře 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se vratila z města při brouzdani po obchodech jsem prostě neodolala a musela nakoupit nějake hadřiky :grinning: mamka mi sice tvrdi že mam ještě měsic počkat,ale copak to de a co na to řikate vy .Ještě se vas zeptam jak to mate s pohybama ja je citim po ranu a hlavně večer před spanim přes den nic moc jen sem tam dloubnuti je to normalni?
4. bře 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jakou značku plín kupujete?
4. bře 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek