• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@realgs Ahoj holky,už jsem Vás dočetla,tak píšu :grinning: já jsem měla prvního syna také v černu,tak jako bude to druhé a hned první den,kdy jsme přišly z porodnice domů jsme šly ještě na procházku,ptala jsem se v porodnici a doktor říkal,že v tom nevidí problém
4. bře 2011 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a u prvního jsem měla pleny nakoupené asi tak skoro na celý rok dopředu,byla jsem blázen,ale ze začátku jsem první tři měsíce dávala na doma látkové pleny,měly jsme i hodně špatné kyčle a na noc a ven jsem dávala pampersky

4. bře 2011 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladaa20 to záleží na tobě,já mám už vše připravané,teda kromě tašky do porodnice :grinning:
4. bře 2011 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pleny jsem vyzkoušela všechny a nejvíc jsem byla spokojená s huggis a tesco,tehdy byly ve fialovém balení
4. bře 2011 v 18:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many to je mi líto, že ti vyšetření dopadlo tak blbě.. ale soucítím s tebou.. já dneska taky dopadla pěkně nemile. Jak mi pořád tvrdne břicho, tak už se mi zkrátil čípek.. a to jsem teprve 28.tt. tak prej mám mít absolutní klid.. já teda nevím, co si pod tím jako představit.. když mi to břicho tvrdne i v noci a budí mě to, nemám pocit, že bych tomu mohla nějak zabrátnit. Dostala jsem nějaký rozpustný magnezko. Koukala i na mimo a to je prej v pohodě. Tak aspon něco. Tak se drž :slight_smile:.
4. bře 2011 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ve ctvrtek sem byla u zname pro veci na mimco - takze mame hraci deku, kolotoc na postylku, odsavacku, sterilizator, ohrivacku na flasky, ohradku, krabici plnou obleceni a prebalovaci pult. tak mam radost za nakup:slight_smile:
5. bře 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: jdu nachvíli za váma :slight_smile:

@denisee jojky, tak to si rodila hodně brzo a je super, že je Vojtík v pořádku :slight_smile: týý jo, je to fakt dost brzo, skrz ty plíce,že :frowning2: vždy myslím na to, kdyby se mu dostalo později pomoci toho kyslíku, že by měl třeba něco s mozečkem :frowning2: nějaký postižení :frowning2: tak to mám dost v palici teď, a jak říkáš, díky za každý den, co tam ještě je a doufám, že bude dlouho a otvírat se nebudu :slight_smile:
jinak hledala jsem v průkazce to CS ani nevím co to je, ale ona tam prostě píše něco, co ani nepřečtu :wink: ale teď jsem přečetla to poslední i s pomoci tatina :wink: je tam CS 3, co to znamená ?
Jinak zrovna včera jsem tatinovi říkala, jak jsem ráda, že jsem začala prát a žehlit dřív, nikdy fakt nevíš a tak to mám aspoň vše nachystaný :slight_smile: tak jsem klidná aspoň tak, na krev půjdu za 14 dní asi
@realgs to ti mažou asi admin :angry:
jinak vycházky já měla od rána od 7 do 20.00

@1luciferka1 - já už mám ozkoušených hodně a největší spokojenost s Pampers, takže pojedeme v nich
6. bře 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci tašku do porodnice si dnes začínám balit :wink: pro jistotu, tatin ať raději ne, ať to nepřivolám, ale raději jo :wink:
@vdovec jéééé, ty se taky drž, no já se neotvírám a čípek se nezkracuje, ale když se zkracuje, tak už se to taky pomalu připravuje na porod, takže taky hodně odpočívej a to tvrdnutí :frowning2: to je hnus, nepříjemný, že :confounded: tak pěkně papkej magnézko, ale i když polykám 8 stejně tvrdne dost :confounded:
no holky snad budeme rodit všechny až v tu správnou dobrou dobu
držte se a pohlaďtě bříška , zase se tu ukážu, páááááááááá
6. bře 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak včera bylo teploučko, tak jsme měli první obídek na zahrádce na grilu :slight_smile:
6. bře 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.bonella.cz/prubeh-tehotenstvi/tehotenska-prukazka-zkratky-a-cizi-slova.html
a co to znamená podle číslování ?? Neřekla, že se mi zkracuje,..... nic takovýho,díky předem
6. bře 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ničeho se neboj jinak než dobře to nedopadne.Já mám 2 holky již velké 18 a 14 let a ted jsem po IVF čekame třetí holčičku moc se na ní těším také rodím v červnu císařským řezem zatím se tedy nebojím uvidíme až se to bude blížit.Tobě držím palečky opatruj se a odpočívej papa. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky uz mate v prukazce razitko od obvodaka?
6. bře 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :wink: poslala jsem chlapy na nákup :grinning: zapla pračku a nakukuju :wink:
dnes dám vyprát i povlečení a prostěradla do postýlky, ať je mám připravené :wink: povleču mu zase slabší dečku :slight_smile:
@vilmaba děkuju moc :slight_smile: ty se taky opatruj a vítáme tě tady :slight_smile:
@hribek jo,jo už mám :slight_smile: šla jsem jen za sestrou, ať mi ho tam šoupne :grinning: že jsem zdravá jak ryba :grinning: a mizela jsem :wink:
6. bře 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už jsem se objednala zase s celou rodinkou k zubařce na 31.3 raději dřív, kdyby něco :slight_smile:
ale budu se snažit aspoň dost ležet, když mi nejde podkládat zadek, myslím, že to musí stačit, jinak to nejde a malej tam snad vydrží ještě dlouho :slight_smile:
6. bře 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no taky tam budu muset zabehnout. ale nejak na to zapominam
6. bře 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilmaba už máš velký holčiny, to budou pomocnice co :slight_smile: se určo musí už hodně těšit :slight_smile:
6. bře 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. bře 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurňa hlásili od neděle ochlazení a je tam krásněji jak včera, už by to jaro mohlo přijít, že :wink: jdu se natáhnout, dnes mám jakýsi motáky, jestli je změna tlaku :confounded: ale taky jsem dnes prd vypila :wink: tak jdu na to, zatím pááá holky a nechte si dařit a pohlaďte bříška
6. bře 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky vespolek, taky jen nakukuju jak bojujete :o)
@many ahojky, já nakonec na těch cukr testech přecijen skončím, ještě mám posední týden kdy můžu, dochtce se nelíbí že moc přibírám tak radš.. s tím tlakem taky bojuju, včera sem měla koloč jak das..
Neska nás čeká maškarák, tak to snad zvládnem :o) přeji hezkou neděli :wink:
6. bře 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek já ještě nemám jsem teď tak nějak bez obvoďáka,zmenila jsem doktorku ale ta mě vzala jen s tím že změním pojišťovnu a já že jo,ale pak jsem zjistila že takový příspěvky co dává vojenská žádná jiná nedává takže hledám jinou Dr a musím říct že je to fakt problém :frowning2:
6. bře 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilmaba vítám tě tady.a jak to že jdeš na císař?
6. bře 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera bylo moc hezky,vydali jsme se s tátou na procházku a večer jsme šli na pochování basy.Bylo to docela fajn a domů jsme dorazili cca kolem půl 2 ráno.ale to už jsem měla fakt dost jenže jsme čekali na tombolu,stejně jsme vyhráli prd :frowning2:
6. bře 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek já už mám asi všechny razítka - mám od obvoďáka z preventivky v těhu, od zubaře i od dětské doktorky, kde jsem už mimi zapsala
6. bře 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 @many no budu s tim muset neco udelat..:slight_smile:

jinak sem si dnes koupila novy kalhoty ty stary se mi trhaly mezi nohama:frowning2: tatinkovi sme udelali radost bodyckem s napisem I love dad:slight_smile: a na obed sme nakoupili v Subway takze krasna nedele:slight_smile: a to sme jeste stihli prochazku rano se slunickem ted uz se tam kaboni:frowning2:
6. bře 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teď jse si tu pročítala,že jste řešily razítka od obvoďáka a zubaře.To tam potřebuju razítka do těhotenskýho průkazu?já už tedy mám zubaře za sebou ale razítko tam nemám :frowning2: . A moje doktorka mi nic neříkala
6. bře 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no nevím nakolik je to povinné, aleměla bys tam mít ty razítka jako potvrzení toho, že jsi byla u obvoďáka na prevetivce, u zubaře - dvakrát za těhotenství na preventivce a případně od dětského lékaře, kam budeš s mimčem chodit, že jsi ho tam už přihlásila a máš kam pak jít na kontrolu až přijdete z porodnice.
6. bře 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 no totok,tak to vůbec nevím,to si budu muset nechat tam šupnout razítka ať mě v proordnici neseřvou :slight_smile: díky za info
6. bře 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
many: Tak já měla před měsícem CS 2, před 14 dny jen prstem řekl, že je trochu zkrácený na ultrazvuku to něměřil, takže nic do průkazky nenapsal, ale bojím se, jak bude vypadat teď v úterý.
Jak je v průkazce GRAVIDOGRAM , dole je Cervix-score a tam píše body. Takže naléhající část jsem měla 1 a směr čípku 1, zbytek hodnot 0, Takže CS vyšlo na tu hodnotu CS2
6. bře 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :wink:
@denisee no asi máš jinou průkazku jak já , ten název Gravidogram, tam nikde nevidím :grinning: ale prostě v těch poznámkách mám napsaný CS 3 a další co nepřečtu vůbec :wink:
@verapa nechte si dařit na maškaráku a už tam teď určo jste :slight_smile:
@dostyna no v průkazce bys měla mít na to kolonky, na ty razítka :wink:
6. bře 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisee jinak jsem z toho furt jojin, co to znamená :confounded: :wink:
6. bře 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek