• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@dostyna buď v poho,já v minulé průkazce měla jen potvrzení od zubaře a to ještě jen jedno,a u obvoďáka jsem ani nebyla nikdo nic neřešil,to je tvá věc to průkajdy se to píše aby se vědělo ale není to povinné!! :wink:
6. bře 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no já si říkám...právě si myslím,že by mi to doktorka jinak řekla...jen mi řekla,že si mám do porodu zajít na EKG,ale jinak nic.Takže nebudu to asi nějak hrotit
6. bře 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem holky konečně vybrala postýlku a komodu na přebalování...a protože jsme s manželem ujetí na medvídky,tak to bude s medvídkama :slight_smile: huráááá,teď ji musím jen objednat a těšit se až ji dovezou :slight_smile:
6. bře 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Jééé, my jsme taky ve fázi hledání vhodných doplňků do našeho mimi pokojíčku :slight_smile: zatím jsem u toho, zda malovat, nebo ne (malovalo se tam těsně předtím, než jsem otěhotněla, aniž bychom věděli, že tu místnost budeme potřebovat ne jako sklad, ale jako pokojíček pro mimi). A pokud malovat, tak jakou barvou, momentálně je tam světle zelená s oranžovým pruhem uprostřed, tak to asi necháme:slight_smile:
6. bře 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj spolutěhulky:slight_smile:
Tak se taky hlásím do klubu- přesně po 10-ti letech jsme se pokusili ještě o jednoho drobečka....a vyšlo To :wink: V červnu se nám narodí holčička a zrovna teď jsme ve fázi nakupování a zařizování....no prostě paráááda, však to znáte:slight_smile:Radost mi kazí jen to, že mám naplánovanou hospitalizaci od 35. týdne kvůli riziku překotného porodu- syn to stihl od začátku do konce za 34 minut. No, vlastně paráda( hodinku po porodu jsem byla jako by se nic nestalo), .....ale do té nemocnice půjdu, rodit někde na železničním přejezdu se mi fakt nechce! :grinning:
6. bře 2011 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přeji pěkné ráno :grinning: vidím,že jsem tady dnes první ,už jsem vše dočetla a zdravím i nové maminky.Já jsem měla celkem rušný víkend,takže jsem neměla čas ani nakouknout :sweat_smile: opět mám nemocného syna,odchodil týden do školky a zase je nemocný,ale tentokrát to je nějaká střevní chřipka,doufám jen v to,protože už měl i salmonelózu a má teď podobné příznaky,jen v menší verzi a bez horeček :frowning2: teď chudáček usnul,protože jsme celou noc nespaly,bolelo ho bříško a pořád chodil na záchod :frowning2: takže až se vyspinká musíme jít k lékaři :sweat_smile: dneska jsem už úplně vyřízená,táhne se to už od pátku,takže probdělé noci a to jěště není mimi na světě,tak pokud to bude možné,tak dnes budu jen odpočívat :sweat_smile:
7. bře 2011 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
7. bře 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna mně v průkazce přímo zatrhla, že mám jít k obvoďákovi a k zubařce :slight_smile: že tam chce razítko :wink: hoď odkázek, co jste vybrali :wink: medvídci jsou krásní :grinning: míšánci :grinning:
@mobenka vítáme tě tu a týýýýýýýýý jo, ty jsi měla krásný první porod :grinning: a rychlý :grinning: já chci taky :slight_smile: akorát už ta představa, že si musíš jít dřív lehnout, že :frowning2: :confounded:
7. bře 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci jééééééééé chudáček Sebík :frowning2: tak ať je brzo fit, bobánek :frowning2: a ty a tatin ať to nechytnete od něj :frowning2: držte se , jojky, to jsou trable, že :frowning2: bobánek
to je hnus, tak pokud to půjde, tak co nejvíc taky odpočívej, ty probdělí noci :frowning2:
7. bře 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se jdu natáhnout, zase se mi jaksi motá palice :confounded: a pak zase na vás juknu, pááááááááá
holky, tak by mi bodl noťásek :wink: :wink: :wink:
7. bře 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni a zdravím nové maminky. Ve středu jsme byly v poradně a vše je OK, tenhle týden mě čeká test na cukr( to už máte většina za sebou) a příště už budeme měřit miminko jak velké, to už se moc těším!
7. bře 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :wink:
nakukuju :slight_smile: to ležení mě fakt neba :grinning:
7. bře 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weryss to je dobře, že je vše v pořádku a testík bude taky určo :slight_smile: tak ať ho v pohodě zvládneš :slight_smile:
7. bře 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mobenka zdravím tě, co to znamená riziko překotného porodu?
7. bře 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak mě DR taky nakázala obejít si doktory s tím, že je to nutné...a obvoďák mi dělal celkem podrobnou prohlídku :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže nejspíš to není jenom o razítku v průkazce :wink:
7. bře 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem...tak jsem si dnes trochu pospala.Byla jsem z toho věčnýho cestování tak utahaná,že jsem spala jak dudek :slight_smile: Jinak jsem byla za kocourkem a má se u našich královsky.Naši mamce zabírá u stolu židli,jakmile se z ní zvedne od jídla,tak šup na ni a čeká na porci jídla.Pak se s mamkou přetahuje o tu židli a nakonec tam sedí oba :slight_smile: Ještěže mám tak bezvadný rodiče,vím že ho mají rádi a pořád mi volají se zážitkama,takže si myslím,že je kocourek pro ně další miminko :slight_smile:
Jinak co se týká té těhotenské průkazky,tak já mám zubaře za sebou už dvakrát a k obvoďákovi půjdu v průběhu března,takže razítka budou.Ale je zvláštní,že mi má doktorka nic nwříkala,možná se to v Kolínské porordnici tak neřeší :slight_smile:
Jinak jsem tak přemýšlela a mluvila jsem s Toníkem o tom,že bych chtěla,aby mě moc u porodu netrápil a že by bylo fajn,kdyby jsme to spolu sfoukli maximálně za 4 hodiny.Jako potvrzení mě pěkně kopl na žaludek,takže si myslím,že souhlasil :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím, že test na cukrovku je zamnou, nápoj byl dle mého kyselý a ne sladký - měla jsem pocit poleptaní v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale žádné mdloby ani nic ppodobného se o mě nepokoušely, tak snad budou výsledky o.k. :wink:
@mobenka vítám tě a co že jste se rozhodli až po deseti letech? kolik ti je? a odkud jsi?
7. bře 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine asi je to jak kde ale po mě to u porodu ani v průběhu prvního těhu nikdo nežádal,nevím k čemu by jim razítko od obvoďáka u porodu bylo :wink:
7. bře 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino No podle mě jsou spíš krytý, kdyby se třeba něco během těhu objevilo a nikdo by o tom neměl ani páru...myslím, že je normální udělat občas celkovou prohlídku na tu by se mělo chodit jednou za dva roky, což se samo neděje...pokud tě obvoďák prohlídne není to nic proti ničemu - mě se např. během těhu začínaj objevovat nijak příjemný skutečnosti...takže za mě to nebylo jenom vyhozenejch 30,- Kč za prohlídku.
7. bře 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine asi jo já to neřeším,cítím se dobře,v rámci možností,neduhy které mám jsou bohužel trvalé a nezvratné v těhu se jen prohloubí ale to je malá daň za miminko :wink: mimo to když už jednoho prcka mám tak to není žádná sranda oblítávat s ním kde jaký doktory a to vcelku zbytečně,s hlídáním je to u nás složité,všechny prarodiče mám aktivní a v práci,jo když jsem čekala první tak to pro mě byla zábavička jezdit si po doktorech zvlášť když jsem byla skoro celých 9 měsíců doma :wink: to jsem byla ráda že se něco děje :slight_smile: jenže teď jsou pro mě zatrest i těhu prohlídky 1x za 4 týdny
jako kdyby to po mě někdo chtěl,ty razítka,tak tam zajdu ale mě nic řečeno nebylo tenkrát a ani nyní :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. bře 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak já razítko od praktického mám, ale to že jsem tam šla s tím že jsem marodná. Napsal mi tam do kolonky větší potíže co mám třeba vrozené a mohlo by mít vliv na průbeh porodu asi i proto to chtějí. Třeba alergie nebo tak něco by tam mělo být zapsané, protože nemusíme být úplně při smyslech když jdeme rodit a ne každá si vzpomene, ale to jsou asi extremní situace. Jinak razítko od zubaře nemám a ani jej mít nebudu a chtěl abych si zašla k ortopedovi, ale to bojkotuji, přece se nebudu nechávat rengenovat a stav mé kyčle je prostě pořád stejný.
7. bře 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tys jako těhotná platila :wink: to si neměla :slight_smile:
@1luciferka1 no chutná to jak přeslazený sprite a citrónově :slight_smile:
@germaine je super, že se kocourkovi daří :slight_smile:
7. bře 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jinak já u obvoďáka řekla jen sestře, protože jsem zdravá a alergie,................ nemám nic, kdyby jo, tak se určo nechám pro jistotu prohlídnout :slight_smile:
dnes mě zase chytli záda :confounded: v tom jednom místě to prostě jako by píchá, nepřijemný, je to hnus, chytla jsem to v těhu u Ladíčka a od té doby se mi to vrací :angry:
7. bře 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nám se to teda krátí co :slight_smile: :wink:
7. bře 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Mě taky bolí záda už několik dní a je to mor. Myslím si že je to ze sezení, chtělo by to konečně začít něco dělat, ale co když nemůžeme.
Zrovna jsem dala do pračky další dávku miminkovského. Mám už určitě všechno oblečení obstarané a nechci nic už ani vidět. Ještě mi přijdou balíky od tatínka ze Skotska a na ty se moc těším. Ale víc nechci. Ani nevím kdo to bude žehlit :angry:
7. bře 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak o zadech mi nemluvte.Posledni tyden jsem jak stara babicka,tezko se mi zveda z postele a sedacky.Strasne me boli krize a obcas mi to jde az do kycle.Takze muj chlap me podepira a chechta se mi :slight_smile:
7. bře 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,takovou otazecku-kdy zacinate prat mimi hadriky a balit tasku do porodky?Nerada bych to uspechala..Na jednu stranu si rikam casu dost,ale na druhou clovek nikdy nevi,, :zipper_mouth: A jeste-taky mate hroznej tlak na spodek a pichani v kyclich?!Ja tvuli tomu tlaku obcas ani jit nemuzu a kdyz me pichne v kycli a jsem vice rozebehnuta,tak mi az nohy podlomi.. :frowning2: Jsem tehotna po 3,ale tohle neznam..Ach jo-uz aby byl mimis venku..
7. bře 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik Ahojky, já třeba mám zrhruba polovinu vypranou a jsem ráda už to začíná být náročné a to jsem nezačala ještě ani žehlit, ale to chci to mít co nejdřív hotové abych pak v horku s pupkem nestála u žehličky. Tašku asi začnu balit tento měsíc někdy koncem. Jsou tu holky co mají už vypráno a vyžehleno.
7. bře 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt?Ja teda tech oblecku zatim moc nemam-taky porad nevim co cervnovymu mimcu poridit-obe deti mam zimni,tak to bylo jasne,ale ted tapu..Sakra vy jste ale aktivni-ja to prani a to vsechno odkladam a rikam si,ze je jeste cas..asi se do toho prani taky pristi tyden dam.Kdyz ja uz bych spis do porodky,nez prat,zehlit.....Uz se sotva vlecu..
Jeste kdyz uz jsem tady-sesli se mi doma dve rychlozavnovacky do autosedacky od emitexu-jednu jsem si koupila a druhou mi dala pani ke kocarku..Je smetanova,jak nova-motiv kocicky-kdyby jste nektera mela zajem muzem se domluvit..
Jo a holky-mate kocarek doma?
7. bře 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooojky,no já už mám vše vyprané a vyžehlené,nějak se mi to tady hromadilo a byla jsem z toho nervózní,tak jsem to už vyprala a vyžehlila,dnes jsem si domů přinesla ještě pár oblečku a 2 zavinovačky a peřinky do kočárku :grinning: tak to běhěm příštího týdne vyperu a vyžehlím :wink: teď si pomalu nakupuji věci do porodnice a ještě mi chybí dětská kosmetika :slight_smile: a ještě bych si chtěla koupit bějakou pěknou soupravičku do porodnice pro miminko na cestu domů,ať nám to sluší :grinning: kočárek mám u mamky a domů ho přineseme až přijdu z porodnice a nebo během toho týdne co budu v porodnici :grinning:
7. bře 2011 v 17:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek