• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@veraakubik no já se poslední ýden taky sotva vleču ale není to o velikosti pupku, spíš mám pocit že je tam mimi narvané. Záda teda bolí dost tak už ani nevydržím dlouho sedět nebo stát. Taky už se vidím v porodnici. Já toho moc nepořizovala, dostala jsem vlastně celou výbavičku od kamarádky tak jsem to ani nesčítala, ale určitě si vystačíme. Kočárek doma ještě nemáme, ale korbu už ano.
7. bře 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik holky, dnes sme byli koupit matraci do postylky a komodu, ted ju tady tatik montuje. Chci se zeptat jestli Vas taky trapi bolesti stydke kosti? Ja ted nejsem schopna pomalu ani vstat jak to boli a tahne:frowning2: asi se to vsecko roztahuje ale mohlo by to bolet jen po castech:frowning2:
7. bře 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jj stydká kost bolí ale u prvního těhu mi to nedělalo,až po porodu,to mě bolelo i po něm jak byli cesty roztáhlí nic příjemnýho :unamused:
7. bře 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile: teda za oknem je náádherně :slight_smile: kéž by tam už bylo aspoň 20°C že :wink:
@realgs tak ať ti jde žehlení od ruky a záda přestanou bolet, já to určo ze sezení,.... nemám, to prostě bolí na pravé straně tak v půlce zad , v jednom bodě :confounded: hodně jsem si to včera rukou masírovala to místo a naštěstí to přešlo a noc byla klidná a nemusela jsem si dávat brufen :confounded: no záda, to je taky hnus :confounded: no jak zuby,..... :confounded:
@dostyna jojky, tak u tebe taky ať to přejde a moc záda netrápí, no bříška nám rostou, tak to začíná u někoho, že :frowning2:
@veraakubik tak já už mám od ledna vypraný a vyžehlený :grinning: díky Bohu, že jsem se do toho dala, když teď víc ležím,jsem ráda, že to mám hotový :slight_smile: jinak mě píchá jen v podbříšku a to večer, když chrchlám :frowning2: tak si musím při kašlání držet břicho, jak tam píchá :confounded: jinak s kyčlema,..... nic, ono fakt na každýho působí vše jinak a jak se říká, každý těhu je jiný
@bobesci no tak já kočárek mám doma :grinning: v kuchyni :grinning: a jsem ráda, že se z půdy vyvětral, no díky tatinovi, že ho celej rozebral do mrtě a vše jsme vyprali,.... teď už je skoro celej sestavenej :grinning: jen přidělat střechu a nafoukat kolečka :grinning: jinak už jen čekám na ušití peřinek :slight_smile: a nechám vše v sáčku zabalený a připravený a včera jsem si začala balit tašku, takže ještě pár věcí dokoupit, jako bepanten na prcku a na bradavky, pro jistotu i dubovou kůru, kartáček, pastu a nějakou tu drogérku, něco v menším pokud seženu, ať neberu velký věci :grinning: a kámoška mi koupila kdesi u ní ty porodnický vložky batist flower, u nás nikde nejsou, takže ty mi taky doveze no a to tak bude vše, dopředu si tam zabalím i piškoty s přesnídávkou a nějakou tu vodu už :slight_smile: po porodě mi bylo dost zle a jak mi donesli z večeře suchý rohlík s čím si :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak na to jsem chuť fakt neměla :grinning: takže jako minule budu připravená :grinning: tak to je asi vše :grinning:
8. bře 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak tu bolest taky zatím neznám a snad nepoznám :frowning2:
8. bře 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se jdu zase natáhnout :slight_smile: nechte si dařit a zase se tu ukážu :wink:
8. bře 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano,tak jste me tady tak nazobly a asi se dam taky do prani-pristi tyden,doufam,ze pocasi vydrzi..Behem tohoto tydne vyyrazim do DMka,nakoupim si potreby do porodky a nejakou tu kosmetiku a hlavne neco v cem to vsechno vyperu..V cem perete vy?!
8. bře 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak jsem se včera trápila až do noci, nakonec jsem si dala vanu, ale ta pomohla tak na hodinku. Večer už jsem chodila v předklonu jak mě pnulo břicho a ráno bylo velké překvápko když jsem se vzbudila a bříško bylo zase větší. No vyskočilo pěkně tak asi proto to pnutí. Ale záda bolí pořád tak prý dneska bude masáž :slight_smile:
@veraakubik Já peru v Persil sensitiv a máchám v Silanu sensitiv - vypere krásně do běla a je pro mimča a pokud máš kartičku do DM tak mají za 50 bodíků v knížečce na oba přípravky 25% slevu a dost se to vyplatí.
8. bře 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,ja sem k vam nechodim,jsem v uzavrene diskuzi cervenatka,ale spis je ot tim ze bych nestihala chodit sem i tam...chci se jen zeptat jestli je tady nekdo z vas kdo ma termin jako ja 23.6. a bude rodit u Apolinare?
8. bře 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Jak tady řešíte ty bolesti tak mě bolíjou záda jak čert.Asi tam mám něco bloklího,střílí mi to až do nohy a v noci jsem myslela že nedojdu ne záchod :frowning2: příští týden si zajdu někam na masáž,ale v po jdu na kontrolu tak se zeptám jestli mi to nemůže napsat doktor ať ušetřím.
8. bře 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak dej vědět, jestli ti to doktorka napsala :wink:
8. bře 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem...tak já už zdatně peru ty miliony hadříků od ségry a jde mi z toho hlava kolem.Ale co už,ikdyž mě tyhle činnosti moc nebaví,tak je to pro našeho miláčka,taak to dělám z láskou :slight_smile:
Holky,hlavně zlkušené maminy,poslední měsíc mi začalo téct z levýho prsa,někdy mám fakt celkem slušnej flek na tričku,dřív to bylo jen přes noc ale teď už i přes den...stávaá se vám to taky?
8. bře 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna zatím ne, ale je to naprosto normální, doporučuju vložky do podprdy :wink: to máš takový nácvik na kojení :grinning:
8. bře 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no mě ta bolest střílí do kyčle,dnes v noci jsem se celkem vyspala,ale jinak taky nic moc.Hele,říkala mi kamrádka,že spala v noci s kojícím polštářem,dala si ho prý nějak mezi nohy a trochu ji to tu bolest povolilo a necítila při ležení na boku tolik bolest.Tak to třeba vyzkoušej...jinak já jsem dělala fyzioterapii ikdyž ve zdravotnictví nepracuju a cviky v těhotenství na kříže moc nejsou...nejlepší na uvolnění je nesedět moc s prohnutýma zádama,spíš na tvrdým...díky rostoucímu bříšku se ti mění těžiště a dost těžko se tomu dá zabránit :frowning2: takže jedině nějaká ta injekce na uvolnění a nebo zkusit cvičení jako je joga nebo pilates...to se jede i v těhotenství
8. bře 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 no asi budu muset,občas to tak nějak teče a nevím o tom,až když se podívám a triko mokrý :slight_smile:
8. bře 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna s polštářem spím,ale nepomáhá to :frowning2: ,jinak chodím na cvičení na balonech tak se snažím občas i doma,já mám docela potíže i s krční páteří tak si říkám že když masáž nezabere na bederce tak aspoň ten vrch povolí a navíc je to stejně celý propojený takže by to mohlo trochu pomoct,když nic jinýho aspoň bude relax :slight_smile:
8. bře 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak to já mám milionovýho muže a ten mi každý večer masíruje chodidla,to je ta největší slast...a jak mě chytne krční páteř,hned mi to parádně rozmasíruje.Takže musíš zapojit svou druhou polovičku a musí tě teď opečovávat,je to záběr,ale třeba ty chodidla mají strašně moc akupunktrurních bodů a uvolní to celý tělo :slight_smile:
8. bře 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna párkrát to zkoušel,ale stojí to za prd,podezřívám ho že to dělá schválně blbě abych ho neotravovala :frowning2: Mám známou masérku a jelikož mám taky 3 masérský kurzy tak jsme si dělali protislužby,jenže ona je těhotná úplně stejně jako já :frowning2: takže máme obě smůlu.
8. bře 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak to je blbý...no každopádně mě vždycky pomáhá když si sednu na zem a spojím si nohy šlapkama,jako by doo tureckýho sedu a mírně se předkloním.Sice s tím pupikem už to jde hůř,ale jde to.Blby je,že díky té bolesti si uděláš jiný pohybový návyky a pak tě začne bolet zase něco jinýho :slight_smile:
8. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik no já koupila Lovelu a prd voní :confounded: takže pak taky koupím ten persil, když ho holčiny tak chválí :slight_smile: tak ozkouším ten, jinak u Ladíka jsem kupovala i batole v tesku :wink:
@iira ahojky, tak to nevím, jestli tu nějaká je :wink:
@dostyna jééé to už ti teče mlezivo :slight_smile: mně u Ladíka taky teklo brzo , teď zatím nic :slight_smile:
8. bře 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna teklo mi to jen v noci a vždy z toho prsa, na kterým boku jsem spala, asi teplem, si myslím :wink: hlavně nemačkej bradavky, nestříkej, to se prý nemá :wink:
holky teda vás ty záda dost trápí :frowning2:
8. bře 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no to nevadi ja to chtela jen zkusit tak diky moc
8. bře 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira není zač, třeba se ti tu ještě nějaká ozve :wink:
8. bře 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak doufám,že pak bude hodně mlíčka pro Toníka :slight_smile: Jinak nic nemačkám,ikdyž ten můj postřelenec cojsem si ho vzala už zlobí,že chce mlíčko :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já dnes prala první várku v Persilu Sensitiv a je to velmi příjemné :slight_smile:
8. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no ja dost pochybuji,ale asi budu v tu dobu rodit jen ja a 1 moje znama :slight_smile:)
nevadi nic .. :grinning:
8. bře 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna :grinning: :grinning: :grinning: nic ať si počká :wink: jooo ? Voní pěkně ?
8. bře 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira tak aspoň jste dvě :slight_smile:
8. bře 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my už se těšíme s Ladíkem jak dorazí tatin z práce a půjdeme na prochajdu :grinning: za oknem je teda krásně :grinning:
8. bře 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many voní takovou tou čistotou,ne tak jak některý tekutý prášky mají nějakou speciální vůni,tak tohle je taková ta mýdlová čistá.Je sice dražší,ale myslím,že mi bude vyhovovat.Dnes je tam luxusní počasí,fouká a svítí sluníčko,tak myslím dvě pračky mi stihnou uschnout...to je pak radost pracovat :slight_smile:
8. bře 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek