Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
realgs
7. bře 2011
@veraakubik no já se poslední ýden taky sotva vleču ale není to o velikosti pupku, spíš mám pocit že je tam mimi narvané. Záda teda bolí dost tak už ani nevydržím dlouho sedět nebo stát. Taky už se vidím v porodnici. Já toho moc nepořizovala, dostala jsem vlastně celou výbavičku od kamarádky tak jsem to ani nesčítala, ale určitě si vystačíme. Kočárek doma ještě nemáme, ale korbu už ano.
hribek
7. bře 2011
Cusik holky, dnes sme byli koupit matraci do postylky a komodu, ted ju tady tatik montuje. Chci se zeptat jestli Vas taky trapi bolesti stydke kosti? Ja ted nejsem schopna pomalu ani vstat jak to boli a tahne😞 asi se to vsecko roztahuje ale mohlo by to bolet jen po castech😞
saminomimino
7. bře 2011
@hribek jj stydká kost bolí ale u prvního těhu mi to nedělalo,až po porodu,to mě bolelo i po něm jak byli cesty roztáhlí nic příjemnýho :-|
many
8. bře 2011
Dobré ránko holky 🙂 teda za oknem je náádherně 🙂 kéž by tam už bylo aspoň 20°C že 😉
@realgs tak ať ti jde žehlení od ruky a záda přestanou bolet, já to určo ze sezení,.... nemám, to prostě bolí na pravé straně tak v půlce zad , v jednom bodě :-S hodně jsem si to včera rukou masírovala to místo a naštěstí to přešlo a noc byla klidná a nemusela jsem si dávat brufen :-S no záda, to je taky hnus :-S no jak zuby,..... :-S
@dostyna jojky, tak u tebe taky ať to přejde a moc záda netrápí, no bříška nám rostou, tak to začíná u někoho, že 😞
@veraakubik tak já už mám od ledna vypraný a vyžehlený 😃 díky Bohu, že jsem se do toho dala, když teď víc ležím,jsem ráda, že to mám hotový 🙂 jinak mě píchá jen v podbříšku a to večer, když chrchlám 😞 tak si musím při kašlání držet břicho, jak tam píchá :-S jinak s kyčlema,..... nic, ono fakt na každýho působí vše jinak a jak se říká, každý těhu je jiný
@bobesci no tak já kočárek mám doma 😃 v kuchyni 😃 a jsem ráda, že se z půdy vyvětral, no díky tatinovi, že ho celej rozebral do mrtě a vše jsme vyprali,.... teď už je skoro celej sestavenej 😃 jen přidělat střechu a nafoukat kolečka 😃 jinak už jen čekám na ušití peřinek 🙂 a nechám vše v sáčku zabalený a připravený a včera jsem si začala balit tašku, takže ještě pár věcí dokoupit, jako bepanten na prcku a na bradavky, pro jistotu i dubovou kůru, kartáček, pastu a nějakou tu drogérku, něco v menším pokud seženu, ať neberu velký věci 😃 a kámoška mi koupila kdesi u ní ty porodnický vložky batist flower, u nás nikde nejsou, takže ty mi taky doveze no a to tak bude vše, dopředu si tam zabalím i piškoty s přesnídávkou a nějakou tu vodu už 🙂 po porodě mi bylo dost zle a jak mi donesli z večeře suchý rohlík s čím si :-p tak na to jsem chuť fakt neměla 😃 takže jako minule budu připravená 😃 tak to je asi vše 😃
many
8. bře 2011
@hribek tak tu bolest taky zatím neznám a snad nepoznám 😞
many
8. bře 2011
tak se jdu zase natáhnout 🙂 nechte si dařit a zase se tu ukážu 😉
veraakubik
8. bře 2011
dobre rano,tak jste me tady tak nazobly a asi se dam taky do prani-pristi tyden,doufam,ze pocasi vydrzi..Behem tohoto tydne vyyrazim do DMka,nakoupim si potreby do porodky a nejakou tu kosmetiku a hlavne neco v cem to vsechno vyperu..V cem perete vy?!
realgs
8. bře 2011
Dobré ránko holky, tak jsem se včera trápila až do noci, nakonec jsem si dala vanu, ale ta pomohla tak na hodinku. Večer už jsem chodila v předklonu jak mě pnulo břicho a ráno bylo velké překvápko když jsem se vzbudila a bříško bylo zase větší. No vyskočilo pěkně tak asi proto to pnutí. Ale záda bolí pořád tak prý dneska bude masáž 🙂
@veraakubik Já peru v Persil sensitiv a máchám v Silanu sensitiv - vypere krásně do běla a je pro mimča a pokud máš kartičku do DM tak mají za 50 bodíků v knížečce na oba přípravky 25% slevu a dost se to vyplatí.
iira
8. bře 2011
Ahojky holky,ja sem k vam nechodim,jsem v uzavrene diskuzi cervenatka,ale spis je ot tim ze bych nestihala chodit sem i tam...chci se jen zeptat jestli je tady nekdo z vas kdo ma termin jako ja 23.6. a bude rodit u Apolinare?
badik
8. bře 2011
Ahoj holky.Jak tady řešíte ty bolesti tak mě bolíjou záda jak čert.Asi tam mám něco bloklího,střílí mi to až do nohy a v noci jsem myslela že nedojdu ne záchod 😞 příští týden si zajdu někam na masáž,ale v po jdu na kontrolu tak se zeptám jestli mi to nemůže napsat doktor ať ušetřím.
1luciferka1
8. bře 2011
@badik tak dej vědět, jestli ti to doktorka napsala 😉
dostyna
8. bře 2011
Dobré ráno všem...tak já už zdatně peru ty miliony hadříků od ségry a jde mi z toho hlava kolem.Ale co už,ikdyž mě tyhle činnosti moc nebaví,tak je to pro našeho miláčka,taak to dělám z láskou 🙂
Holky,hlavně zlkušené maminy,poslední měsíc mi začalo téct z levýho prsa,někdy mám fakt celkem slušnej flek na tričku,dřív to bylo jen přes noc ale teď už i přes den...stávaá se vám to taky?
1luciferka1
8. bře 2011
@dostyna zatím ne, ale je to naprosto normální, doporučuju vložky do podprdy 😉 to máš takový nácvik na kojení 😃
dostyna
8. bře 2011
@badik no mě ta bolest střílí do kyčle,dnes v noci jsem se celkem vyspala,ale jinak taky nic moc.Hele,říkala mi kamrádka,že spala v noci s kojícím polštářem,dala si ho prý nějak mezi nohy a trochu ji to tu bolest povolilo a necítila při ležení na boku tolik bolest.Tak to třeba vyzkoušej...jinak já jsem dělala fyzioterapii ikdyž ve zdravotnictví nepracuju a cviky v těhotenství na kříže moc nejsou...nejlepší na uvolnění je nesedět moc s prohnutýma zádama,spíš na tvrdým...díky rostoucímu bříšku se ti mění těžiště a dost těžko se tomu dá zabránit 😞 takže jedině nějaká ta injekce na uvolnění a nebo zkusit cvičení jako je joga nebo pilates...to se jede i v těhotenství
dostyna
8. bře 2011
@1luciferka1 no asi budu muset,občas to tak nějak teče a nevím o tom,až když se podívám a triko mokrý 🙂
badik
8. bře 2011
@dostyna s polštářem spím,ale nepomáhá to 😞 ,jinak chodím na cvičení na balonech tak se snažím občas i doma,já mám docela potíže i s krční páteří tak si říkám že když masáž nezabere na bederce tak aspoň ten vrch povolí a navíc je to stejně celý propojený takže by to mohlo trochu pomoct,když nic jinýho aspoň bude relax 🙂
dostyna
8. bře 2011
@badik tak to já mám milionovýho muže a ten mi každý večer masíruje chodidla,to je ta největší slast...a jak mě chytne krční páteř,hned mi to parádně rozmasíruje.Takže musíš zapojit svou druhou polovičku a musí tě teď opečovávat,je to záběr,ale třeba ty chodidla mají strašně moc akupunktrurních bodů a uvolní to celý tělo 🙂
badik
8. bře 2011
@dostyna párkrát to zkoušel,ale stojí to za prd,podezřívám ho že to dělá schválně blbě abych ho neotravovala 😞 Mám známou masérku a jelikož mám taky 3 masérský kurzy tak jsme si dělali protislužby,jenže ona je těhotná úplně stejně jako já 😞 takže máme obě smůlu.
dostyna
8. bře 2011
@badik tak to je blbý...no každopádně mě vždycky pomáhá když si sednu na zem a spojím si nohy šlapkama,jako by doo tureckýho sedu a mírně se předkloním.Sice s tím pupikem už to jde hůř,ale jde to.Blby je,že díky té bolesti si uděláš jiný pohybový návyky a pak tě začne bolet zase něco jinýho 🙂
many
8. bře 2011
@veraakubik no já koupila Lovelu a prd voní :-S takže pak taky koupím ten persil, když ho holčiny tak chválí 🙂 tak ozkouším ten, jinak u Ladíka jsem kupovala i batole v tesku 😉
@iira ahojky, tak to nevím, jestli tu nějaká je 😉
@dostyna jééé to už ti teče mlezivo 🙂 mně u Ladíka taky teklo brzo , teď zatím nic 🙂
many
8. bře 2011
@dostyna teklo mi to jen v noci a vždy z toho prsa, na kterým boku jsem spala, asi teplem, si myslím 😉 hlavně nemačkej bradavky, nestříkej, to se prý nemá 😉
holky teda vás ty záda dost trápí 😞
iira
8. bře 2011
@many no to nevadi ja to chtela jen zkusit tak diky moc
many
8. bře 2011
@iira není zač, třeba se ti tu ještě nějaká ozve 😉
dostyna
8. bře 2011
@many tak doufám,že pak bude hodně mlíčka pro Toníka 🙂 Jinak nic nemačkám,ikdyž ten můj postřelenec cojsem si ho vzala už zlobí,že chce mlíčko 😃 😃 😃
dostyna
8. bře 2011
Jinak já dnes prala první várku v Persilu Sensitiv a je to velmi příjemné 🙂
iira
8. bře 2011
@many no ja dost pochybuji,ale asi budu v tu dobu rodit jen ja a 1 moje znama 🙂)
nevadi nic .. 😃
many
8. bře 2011
@dostyna 😃 😃 😃 nic ať si počká 😉 jooo ? Voní pěkně ?
many
8. bře 2011
@iira tak aspoň jste dvě 🙂
many
8. bře 2011
holky my už se těšíme s Ladíkem jak dorazí tatin z práce a půjdeme na prochajdu 😃 za oknem je teda krásně 😃
dostyna
8. bře 2011
@many voní takovou tou čistotou,ne tak jak některý tekutý prášky mají nějakou speciální vůni,tak tohle je taková ta mýdlová čistá.Je sice dražší,ale myslím,že mi bude vyhovovat.Dnes je tam luxusní počasí,fouká a svítí sluníčko,tak myslím dvě pračky mi stihnou uschnout...to je pak radost pracovat 🙂