• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@many to se máš že táta dojde tak brzo domů...ten můj jezdí až kolem 18H :frowning2:
8. bře 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, záda mě zatím netrápí, asi to bude tím, že mám pořád minibřicho, oproti ostatním maminám kolem mě doslova trpasličí :slight_smile: A to už má pan mimin 25 cm a skoro půl kila :slight_smile: Ale pokud vím, známá si v těhotenství se zádama děsně užila... Pomáhal jí jen gymnastický míč, na kterém se protahovala a snažila se na něm i sedět, pokud to šlo. Takže to praktikuju preventivně, ale protože pořád chodím do práce (a doufám, že až do května budu), tak mám zatím pohybu až dost, takže to se cvičením moc nepřeháním (a taky za to může moje přirozená lenost :grinning: ) Ale ten míč doporučuju :slight_smile:
8. bře 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:slight_smile: jsem si projizdela internet koukam na maminky ktery maj podobny termin jak ja:slight_smile: jinak ja mam termin 29.5.2011,vic terminu mi nedaly tak uvidim:slight_smile:
8. bře 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Zdravim,ja mam termin 4.6.,ale mimis je pry dle ult. vetsi nez podle posledni ms,takze se muze stat,ze to bude driv..Co ja bych za to dala kdyby to bylo driv...
8. bře 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88
@veraakubik no ja nevim,az pujdu k doktorce priste tak prej mimiska zvazi,takze me zatim nic negativniho nastesti zatim nerekly:slight_smile: jinak ja jsem docela v pohode,do minulyho tydne to bylo bajecny tedka me posledni dobou boli bricho a obcas zada ale jen trochu:slight_smile: ale to bude asi taky tim ze jsem doma:slight_smile: nedokazu si predstavit v tomhle tydnu uze bych jeste pracovala:slight_smile:jinak osobne si myslim ze se my narodi az v cervnu
8. bře 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Taky záleží na tom, jakou práci máš, ta moje to prostě umožňuje :slight_smile: Navíc pokud v těhotnetví nemáš nějaké výraznější problémy, tak to vůbec nevadí. Já chci pracovat, dokud mi to fyzický a psychický stav dovolí :slight_smile: Odstrašujícím příkladem je mi moje švagrová, která byla celé těhu doma, přibrala 33 kilo a děsně se pozorovala :grinning: Ale uvidíme, co bude, třeba budu za týden doma, ani nebudu vědět jak, ale doufám, že ne
8. bře 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak to jsme skoro stejně,já jsem 26.5, ale dle UTZ to vypadá dřív :slight_smile:
8. bře 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobove no ja delala ve fabrice,a tam bylo hlavne videt na mistrech jak uz,uz by chtely me poslat domu:slight_smile: z prace kterou jsem delala skoro rok tak me museli stahnout ze to je moc tezky,a musely mi davat lehci prace coz ne vzdycky neco nasly:slight_smile: a doufam ze 33 kilo ne :astonished: zatim mam 8kg,to se snad jeste zkousne:slight_smile:
8. bře 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no me hlavne zarazi ze mi daly jen jeden termin segra mela pred 2 rokama 2 terminy a kdyz cekala mama pred 10 lety brachu tak mela vypocitany rovnou tri terminy:slight_smile: i kdyz ono to je asi jedno u mamky se netrefily ani jednou:slight_smile:
8. bře 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak to je jasný, jak děláš něco manuálního, pak to chápu :slight_smile: No, já mám úspěšně první těhotenské půlkilo, za což jsem dostala od doktora pochvalu a taky varování, že jestli nezačnu pořádně přibírat, budu prostě sedět doma na zadku a kirmit se. Takže na tom usilovně pracuju (momentálně si drobím do klávesnice rohlíkem :grinning: ), přesto myslím, že i kdybych žrala jak prokopnutá, už těch 33 fakt nestihnu. A Ty taky ne. Jo, ještě k tomu termínu, mám taky vypočtený jen jeden, dělají to prý u těch, kteří přesně znají termín oplození... Tak nevím jak u Tebe
8. bře 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobove no tak u me presny termin vedet nemuzou asi kdyz to nevim sama,o mimiska jsme se snazily hooodne dlouho tak jsem fakt nic nezpozorovala:slight_smile: jinak pul kilo nahore to nevim teda jestli by me tesilo:slight_smile: a chtelo by to asi neco kalorictejsiho nez rohlik :grinning: hlavne kdyz se drobi do klavesnice:slight_smile: me by se libilo deset kilo nahore ale to asi taky nehrozi:slight_smile:
8. bře 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám taky jeden termín....ale bude to určitě dřív.Už malýmu vysvětluju,že se musí narodit jako maminka čili 23.5. Takže já mám termín jistej :slight_smile:
8. bře 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak to by si ta moje teda pockala:slight_smile: a nebudu ji premlouvat at vydrzi do listopadu:D
8. bře 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no to by asi neklaplo,to je fakt :slight_smile:
8. bře 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no ja jsem rada ze to takhle hezky vyslo na leto
8. bře 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no to já taky...v zimě s miminkem je to určitě složitější...takhle malýho nakrmím a šup s ním ven na zahradu.
8. bře 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no tak hned to taky asi nebude:slight_smile: ale mas to dobry ze muzes dat na zahradu my bydlime v panelaku,tak jedine pak az na chalupe
8. bře 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no jak bude v akci, tak si ho hned dopředu koupím :wink: my už jsme vyprocházkování, tak jen nakukuju a jdu hajat na gauč :confounded: jinak to ti chodí tatin pozdě domů :frowning2:
@tobove :slight_smile: :wink: já nabrala u Ladíka 23 a do práce jsem taky nemohla chodit, dělala jsem se dřevem :confounded: teď mám zatím 10 kg a u Ladíka jsem měla v tuto dobu už 16 :slight_smile: už nechci tak nabrat :frowning2:
holky já mám taky dva termíny 13.5 podle měsíčků a 9.5 podle ultrazvuku
8. bře 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many a co bys radsi:slight_smile: jinak mate uz nakoupeny vsechny vecicky pro miminko?
8. bře 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 já jsem konečně z paneláku vypadla .Máme dům se zahradou.Sice co budu na mateřské to bude finančně náročný se splátkama hypotéky,ale ten prcek za to stojí.Už se těším jak malýho šupnu do kočárku,vyhodím kopýtka na židli na terase a budu koukat na sluníčko a užívat si mateřství :slight_smile:
8. bře 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no my to taky budem mit financne narocny ale pres hypoteku v panelaku:( ale jsem rada ze to je nase tak si taky nebudu stezovat:slight_smile: muzu se jen utesovat ze na chalupe budu v prirode i kdyz je trochu dal,a mama bydli taky v baraku na vesnici
8. bře 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no přesně tak...hlavní je,že je člověk ve svém
8. bře 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlásím po kontrole v poradně. A zítra se mám jít ukázat do nemocnice :frowning2: . Nezdá se mu pořád rozměr bříška u malýho, jeví se zase o týden mladší, váha je ve 32+1tt něco přes 1700g. Ani se mu nezdály průtoky pupečníkem. Čípek zatím beze změny drží.
Tak zítra jedu na půl8 do nemocnice, tašku si nachystám, ale nechám ji doma, já tam nechci ještě zůstat, ani nevím jak to uděláme s malým kdo by ho hlídal. :frowning2:
8. bře 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisee tak s tim se tezko radi ,kdyz mela tohle segra tak to mela v pohode ten jeji si vzal dovolenou a tu starsi holku pohlidal
8. bře 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bydlime v bytecku s hypotekou ,ale mame prizemi a malou zahardku,je to fajn ,mala spala v kocarku na zahradce a ja lebedila vedle ni na slunicku,taky jsme ten prvni rok vypadala jak indian,jak jsembyla opalena v obliceji ...doufam ze vam nevadi ze jsem se k vam takhle pridala :slight_smile:
8. bře 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira to víš že neva,vítej
8. bře 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejak posledni dobou nemam moc s kym pokecat,mala je nemocna tak mam asi depku ..
8. bře 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira tak to musíš depku vyhnat :slight_smile: už máš koupený kočárek?
8. bře 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky, tak že perete a žehlíte. Já jsem se pustila do kočárku, už i s autosedačkou jsou pěkně nachystané pro malou. Laurka mi to otestovala, hned si do hluboké korbičky vlezla a do autosedačky zase připoutala svoji milovanou panenku. Šikulka jedna :grinning:
8. bře 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no vyhanim jak se da :slight_smile:mi mame po 1 holce skoro vse ,nakoupim jen co mi chybi a ted matne premyslim co:slight_smile:
mala ma 38,6 pro dnesek se loucim ,pokusim se ji uspat u me v posteli a manzel pujde do pokojicku ,mame nejakou pry virozu a uz od nedele je hotova ..pro dnesek se mejte a hezke sny ..
8. bře 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek