• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@many Nazdár
30. lis 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine teda všude sníh a u nás ani prd :confounded: a už se moc těšíme na sáňky,....
30. lis 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine - pěkný kočárek :wink: já mám po Ladíčkovi a ještě po jedné holčičce, hrozně moc se mi líbil, tak jsme ho od nich levně koupili a jiný neee a neeee :grinning: mně se hodně líbí ty starší :grinning: ale teď je teda výběru hafol :grinning:
30. lis 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem jukla do alba a ani ho tam nemám :grinning: tak ho uvidíte později až ho budu mít zase u sebe a vyfotím :grinning:
je to ten jak má to proutěný dokola a střecha už je látková :slight_smile: takovej s tím klasickým košíkem na nákup a je velký, že se tam mimčo hned nemačká a sám krásně houpe :slight_smile: ten styl jak teď hodně letí roan marita.......... ten jsme hrozně chtěli a měli vybraný a pak jsme byli u známých a říkali, dívej, máme takový nechcete ho koupit za 1 500,- a šup,hned jsme se s tatinem do něj zamilovali a brali ho a dali jim za něj 2 000,- :grinning:
30. lis 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine - jsi v práci nebo už jsi doma :wink: an nevím, jsem hrozná skleróza :grinning:
30. lis 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak je jinak holčiny a kde je ten zbytek těhulí :wink:
už to vypadá, že nevolnosti jsou fakt na ústupu, už mi bývá většinou zle, až po té 19.00, tak kéž by byl brzo konec
30. lis 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to už by teda v 18.t. mohl být :confounded:
30. lis 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many No tak u nás je ho hafo...včera jsem jela z práce před půl šestou a dorazila jsem domů v půl osmý....cesta normálně trvá 40 minut :stuck_out_tongue_closed_eyes: byla jsem úplně hotová
30. lis 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Pracuju...ale po včerejší anabázi čekání na bus do práce za celý den zhruba 3,5h jsem ochotná zůstat doma :unamused: doufám, že to neodstůňu v tom sněhu a tý zimě nic moc
30. lis 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no to jo, to se drž, teď už je pěkná kosa :confounded: navlíkat, navlíkat,....nesmíme být nemocný, je to hnus, já jsem ráda, že jsem to taky nějak podchytili a furt jen trošku rýmujeme, já i Ladík, taky ven moc nechodíme, včera jsme nebyli a dnes půjdeme jen do obchodu a rychle domů, pěkně to řádí,ale zase mrzne a něco pomrzne :slight_smile:
30. lis 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, my posnídáme a povalíme na prochajdu a na nákup :slight_smile: tak zatím pááááááá
30. lis 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já mám pocit že mi taky nevolnosti ustupujou tak snad to nezakřiknu.
Včera jsem si krásně zaplavala,ale ta zima mě taky dost děsí.Abych pak neprochladla jak jdu z bazénu.
Já už bych toho prďolu chtěla mít u sebe,chodit s ním na procházky,převlíkat ho a přebalovat :slight_smile: Někdy mám pocit že to krásně utíká a jindy že zas vůbec.Teď to uteče díky vánocům,ale pak to bude nekonečný.

Jinak jsme včera po haluzi pořídili nějaký dárky.Vlezli jsme do tesca že něco honem potřebujem a jedem a objevili jsme tam nějaký sady sprcháčů.Mamce jsme koupili vinné lázně,tatovi pivní,tchýni sprcháč babička roku a tchánovi dědeček roku.Se švagrovou jsme se domluvili že si nebudem nic kupovat,že jen něco koupíme malýmu tak jsme mu koupil takový to velký puzzle na zem,ale je tam jen 10 dílů tak asi ještě jedno přikoupím.Tak ještě nějakou maličkost pro ségru a jejího nastávajícího a mám to z krku.
30. lis 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si říkala že o nic nejde když přejdem na jinou diskuzi,ale když vidím že je tam totální mrtvo tak co by jsme tam dělali.Ať přijdou sem ne :wink:
30. lis 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem doma z procházky :slight_smile: je tam teda náááádherně :slight_smile: akorát to bílo tam chybí :slight_smile:

30. lis 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik parááááááááááda, taky skoro vše nakoupený a během chvilky :slight_smile: dobrý dárky :wink:
jinak s tím přecházením, mně je to taky úplně jedno, my bysme to tam rozjely :grinning: a myslím, že tam můžou i holky ze SR, ale já to nechám na vás, můžeme zůstat tu a můžou se přidat i těhulky co čekají v červnu :wink: nějak jinak o to moc nejde, že jo :wink: když už jsme tu a pokecáme všude stejně :wink:
30. lis 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mně je to taky jedno zavelte a já jdu :grinning: pro mně je ideální to že mi Mudr řekl že je to o asi o pár dní mladší takže spíš počítám že to bude červen a todle téma má v názvu oboje :wink: ale to je jen detail :wink: Jen aby to k něčemu bylo když přejdem.jestli tam budem jen my tak je jedno kde jsme.
Jinak mě napadlo ať se ta tvoje kamarádka zaregistruje na českýho koníka a pak se sem dostane.Teda aspoň si to myslím.
30. lis 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes byla na oběd hrachová kaše s domácím uzeným :slight_smile: a povedla se.Včera jsem koupila zelí že udělám některej den to knedlo zelo.Jenže se na mně tak usmívalo,že jsem si ho dala jen tak ze skleničky :grinning: o půl 11 večer.Ale co vitamínky se musí doplňovat ne :slight_smile:
30. lis 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik - no s tou holčinou jsme se potkaly - na těhotenství - příbírání v těhotenství, pokud tam juknu, napíšu jí to , jestli to půjde :wink:
jinak synek chrupe :grinning: tichooooooooooo :slight_smile: on je sice hodnej, ale takhle ještě víc :slight_smile: a nebude pak umrčenej z nevyspání :slight_smile: ještěže se zase naučil chodit sám spát :slight_smile: teda zatím odpoledne, večer chodí v 8 semnou :grinning:
dobrý obídek :wink: my měli čočkovou polívku a omáčku s knedlíkem :slight_smile: to vepřo, knedlo, zelo, to asi uděláme na víkend :wink: já vždy zapomenu na ten čokodort, musím si to napsat na papír, ať koupím potřebný věci,..... :grinning:
jinak já včera před spaním dlabala zavařený okurky :slight_smile: vše došlo - mandarinky, paprika, okurek,...... takže ale bodly :slight_smile: a pak šup do hajan :grinning: mám pocit, že jak mi je večer zle, tak musím furt pomalu něco dlabat, tak uvidíme dál :wink:
30. lis 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi si dám po obídku šlofíka.A to jsem si dnes naplánovala převlíkat peřiny a trochu to tu pouklízet.No uvidíme třeba se k tomu ještě dostanu.Zítra mám lítání po doktorech tak si zajdu někam na meníčko a táta si někde něco uloví :grinning:
30. lis 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladík je tuhoš a já se dala do nádobí :slight_smile: tak jen nakukuju a zachvíli jsem zase tu :wink:

@badik - dej si :slight_smile: já bych šla taky , ale pak chodím spát v 8 a v noci čumím do tmy :confounded: takže se držím a padám v těch 8
30. lis 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jdeš do poradny :wink:
30. lis 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene jdu na oční a k zubařce.Do poradny jdu až 15.Už aby to bylo,nemůžu se dočkat až Ludvu zas uvidím :slight_smile:
30. lis 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já jdu 9.12 :slight_smile: a zubařku mám zasebou, akorát obvoďák mě ještě čeká, tak tam skáknu toho 9.12 rovnou, je to kosek od sebe,jen sejdu schody a budu tam :slight_smile:
30. lis 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já chci právě změnit obvoďáka ten můj je takovej divnej :rolling_eyes: Jenže nikdo nechce přibírat.Jen pokud jsi od dětskýho nebo ses přistěhovala :frowning2: Tak jsem poprosila tetu zdravotní sestru jestli u nějakýho dobrýho Dr.nezná sestřičku že by mě tam dotlačila.Dohodila mi nějakou doktorku,ale je to dětská.Prý je dobrá a sem tam bere i dospělí.No ale pak mi může vzít i Ludvíčka takže když u ní budu spokojená tak tam budem oba.Jenže už si ju asi moc neotestuju.Aspoň doufám :grinning:
30. lis 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ať ti to výjde a jsi s ní spokojená :wink:
30. lis 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladíčka si před chvílí vzala babička :slight_smile: takže jsem povysávala a dám se do úklidu pokojíčku :grinning:
30. lis 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem na chvíli se psem venku a nakrmit ovečky,ale je tam pěkná kosa :frowning2: Ale nějak se mi venku víc líbí,zítra si koupím nějakou čepičku a rukavičky ať mi je teploučko :slight_smile: Koupila jsem si na aukru těhu rifle ale nejsou moc teplý :frowning2: ale zase tam mám nějakou rezervu tak si pod to koupím punčocháče.To jsem zvědavá jestli seženu a kolik budou stát.Měla jsem je naposledy jako malá holka :grinning: Jéé holky a vzpomínáte na kamaše.Já je pěkně nenáviděla,hrozně to kousalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nikdy jsme nezmrzli tak asi byli dobrý :wink:
30. lis 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nějaký den pak budu bez počítače, chlapi nám sestavují nový, protože toto je hrozná brzda a nic nestíhá, doufám, že se sem potom příhlásím :confounded: mám to tu automaticky a vůbec nevím jaký mám po těch letech heslo :confounded: musím někde i juknout, jestli ho mám někde napsaný, abych se pak nemusela registrovat znovu, ale možná podle mejlu by miho poslali, že nebo bych si zadala nový, snad to bude v poho :wink:
30. lis 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooooo kamoše, ty pamatuju :grinning:
vy máte ovečky :wink: jééééééééééé :slight_smile:
no já jedny těhu rifle neobleču už :confounded: a druhý jsou mi větší :confounded: a ty třetí - suprový mandžestrový naprd :confounded: jsou mi jakýsi krátký a to jsem je u Ladíka taky moc neunosila :confounded: a to stáli 1 200,- tak taky nevím zakolik je zkusit prodat :confounded: jestli jsem se trošku vytáhla a nebo se oni zmenšili :grinning:
30. lis 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many nechceš přijít i k nám?Já se musím nějak přeorientovat na odpolední uklízení.Já byla vždycky zvyklá uklízet dopoledne když byl manža v práci a měla jsem klid.Jenže teď jsem dopoledne nepoužitelná a odpol se nějak nechytám.Ale myslím,že až bude mimi tak to stejně jinak nepůjde.Tak že bych šla na ty peřiny?
30. lis 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek