• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@denisee Určitě dopadneš dobře. Já jsem měla malou ve 32 tt 1600g a doktor říkal, že je v normě a narodila se a vážíla 3500g. Takže ještě všechno dohnala
9. bře 2011 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko těhulky :slight_smile:
9. bře 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jo,jo my už máme vše, čekáme druhý, takže se nic kupovat tak nemusí, jen plíny a ubrosky a krémíky na zadeček :slight_smile: jinak by mi nevadilo kdybych rodila i 1.5 :grinning: hlavně néé dřív :slight_smile: tak moc jsem chtěla dalšího květňáčka :grinning: ale jestli se bude furt tlačit ven, tak to bude asi dřív :confounded: ale musíme doufat, že ne
@denisee jojky, už tam si :frowning2: moc na tebe myslíme a snad tě pustí domů a bude vše v pořádku, u Ladíka mě tenkrát na tom screeningu ve 30t. taky vystrašil doktor, že má malý žaludek, valili jsme hned ráno do Olomouce na genetiku a naštěstí tam nás pan doktor uklidnil, že je vše ok, ale vystřašení jsme byli fest :frowning2: moc držíme pěstičky a ani nevím, jestli máš tady na někoho číslo, aby si nám dala kdyžtak vědět :frowning2: jo a chlapi mají nárok asi na paragraf, taky se příště zeptám na gindě, kdo to píše, jestli oni nebo musíme k dětské, až budu v porodnici, aby se tatin staral o Ladíčka
@iira vítej mezi náma :slight_smile:
@miste pěkně připravená jako já :slight_smile: kočárek už je v kupě, jen dofoukat kolečka a koupit cvoky na boudu, který tatin musel zničit, při rozdělávání kočárku :slight_smile: a našít zip na tašku na kočárek :slight_smile: to taky umí on :grinning: já jen chválím :grinning:
9. bře 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weryss jo,jo je to úplně normální váha, je to i na té těhotenské kalkulačce :wink:
9. bře 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. bře 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky,přeji dobré ráno a pěkný den :wink: a ten dneska určitě bude,u nás krásně svítí sluníčko a my musíme sedět doma,protože je Sebik nemocný,ale aspoň už neblinká a teplotu taky nemá,takže to je na dobré cestě :grinning: a taky jsem se koněčně i vyspala,i když to spaní už není takové,většinou jsem už v šest hodin vzhůru :sweat_smile:
9. bře 2011 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,mi jsme taky nemocne ,mala ma porad teploty vysoke ,uz od nedele sedime doma je to otrava
9. bře 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo,to je pravda a nejhorší je ty děti zabavit,malý už bude mít sice v červnu 6 let,ale i tak by pořád chtěl,abych si s ním hrála,je to takový mazánek,tak už se hrozím,jak se bude tvářit až se narodí miminko a na něho už nebudu mít tolik času :frowning2: i když se strašně na sestřičku těší a strašně má rád děti,tak stejně nemůžu odhadnout jak se bude chovat :fearful:
9. bře 2011 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, dlouho jsem tu nebyla, jen pro info, v Albert Hypermarketech mají ode dneška v akci Pampers Premium Care vel. 1 78ks za 249,- To jen kdybyste některá měla v plánu je kupovat :wink: A mají tam i hadříky v akci.

Jinak k těm velikostem, naše prtě mělo váhový odhad ve 29+0 1606g a doktor se zase tvářil, že je to teda hodně. Navíc v těch odhadech má toleranci 200g, takže já bych jim moc nevěřila... Kámošce týden před porodem tvrdili, že bude malá mít sotva 3kg a nakonec měla skoro 4 :slight_smile: Ale @denisee držím pěsti, aby to byl jen planý poplach.
9. bře 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda ahojky, tak sestra mela zas opacny problem mela slabou tehotenskou cukrovku,a pry ji zjistily ze v 34 tydnu ma miminko skoro 4 kila,tak ji v 35 vyvolaly porod a holcicka mela sotva 2,6 kg
9. bře 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 No tak to je taky radost, to už je celkem velký rozdíl... Oni totiž podle mého tu hmotnost dopočítávají podle toho měření obvodu a průměru hlavičky a délky stehenní kosti, takže to může být dost matoucí. Naše malá má od začátku delší tu stehenní kost, je nohatá, že podle ní jsme napřed, ale halvička odpovídá, takže myslím, že to nám ovlivňuje i ty váhové odhady.
9. bře 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no nejak asi tak,sestra je mala meri sotva 1,60,ale tatinek ma skoro 1,90 mozna i vic na to jsem se ho neptala:slight_smile: a holcicka bude po tatinkovy to bylo poznat hnedka po narozeni,dlouhy nozicky,prstiky...:slight_smile:
9. bře 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Hlavně že je zdravá, nohatice :grinning:
9. bře 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no ted ji v dubnu budou dva roky,takovej smisek:slight_smile:
9. bře 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jiste ,me taky tvrdili u 1ditka ze bude velike ,ze vypadam jako slon a nakonec mela 2400 a 44cm
no jsem zvedava jak to bude ted ..
9. bře 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira tak to byla taky hodne mrnava:slight_smile: jinak slysely jste uz neco o dianatal?
9. bře 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Mám v plánu se na to zeptat porodní asistentky na kurzu, sice ty prachy jsou hrozný, ale pokud to fakt pomůže...

A máte v plánu lněné semínko nebo čaj z maliníku?
9. bře 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no on mu gynekolog celkem zanedbal tehu a ja tenkrat nic nevedela a pak uz mi od 26tt nedela utz,tak az pri porodu se prislo na to ze placenta je spatna a odhady vahy mi psal jen podle tabulek , ale stejne mi rekli ze ani i kdyby byla placenta ok tak by mela tak max 2800g ,takze i tak by to byl drobek,rodila jsem 39+3 tt a stejen mi ji brali jako nedonosenou......ale dohnala to dobre je to sice drobek furt,ale je to holky tak co ,ja jsem mrnava manzel taky ,tak nema byt po kom velka ..
9. bře 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no o tom jsem uz neco slysela ale nevim podrobnosti,vim ze nekdo ten malinik pije kvuli necemu ale ja ani nevim kde to sehnat,a lnene seminko nevim vubec na co je
9. bře 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira no to u nas je to sami,jsem zvedava:slight_smile: jinak mi minule doktorka takjy nedelala ultrazvuk,jen si poslechla srdicko,tak se snad priste koukne,pry budou brat krev na neco ,a vazit no budu to muset brat s rezervou:slight_smile:
9. bře 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda já určitě dosebe budu dlabat všechno, aby se porod trochu rozjel, takže maliník, lněný semínko,pupalku a pak nějakej blivajz odvar z hřebíčku,zázvoru, skořice nebo něco takovýho :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: Alebudu zkoušet, porody mi vždycky vyvolávali a to bych nechtěla.
9. bře 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Taky nevím, na co to je, ani maliník, ani semínko :grinning: Ale vím, že se to pije a jí před porodem.

@iira A máš pořád stejného gynekologa? To jsou věci, co se dějou...
9. bře 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weryss A na co tedy ten maliník a semínko jsou? A berou se od kdy do kdy?
9. bře 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no prej ti to pomuze pri porodu aspon myslim
,ale ja ani nevim kde to sehnat:slight_smile:
9. bře 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no chtela jsem ho zmenit ,ale nenasla jsem blizsiho a jelikoz nemam kam davat malou tak jsem tam zustala,ale musim rict ze jeho pristup se hodne zmenil a dava si velky pozor a ja si taky hlidam na co mam narok ...takze nezmenila,ale mozna byla chyba i v nemocnici ,tam mi utz nedelali taky ...
9. bře 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí

@aajda maliník a semínko se mají užívat od 34tt a jsou na přípravu porodních cest, aby se dobře rodilo (bez nástřihu a šití). Pupalka a ten blivajz se užívá až od 38 tt, aby se porod rozběhl a začal. Tak nějak jsem to vyčetla.
9. bře 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
malinik se pije kvuli lehcimu porodu a rychlejsimu,takze doporucuji to ted neprehanet,jinak staci treba malinovy caj
9. bře 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira Tak držím palce, ať to tentokrát proběhne předpisově...
9. bře 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira no ale na to utz te prave mel objednat tvuj doktor
9. bře 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no zatim musim rict ze je vse ok ,mozna jeste lepsi :slight_smile:
9. bře 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek