• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@weryss tak na to mam jeste par tydnu cas:slight_smile:
9. bře 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupit se to dá buď lékárnách nebo v čajovnách, tam je to asi nejlepší mají vše 100% přírodní a pupalku nebo semínko.
@weryss Ok, tak maliník a semínko taky zkusím... blivajz mě moc neláká, ale pokud bych měla přenášet, tak ho začnu pít ve velkém :grinning:
@dendy88
@aajda času ještě mám, ale chtěla bych to vyzkoušet a pak porovnat s těma předešlíma porodama. :slight_smile:
9. bře 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no jenze on ma UTz u sebe v ordinaci ,vim ze se dela ve 30tt a to mu musim zaprit ze jdem v utery na 3d jinak mi ho delat nebude,ale pak uz se utz nedela ne?
9. bře 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci jééé super , že je Sebíkovi líp :slight_smile:
@iira tak ať je Janička taky brzo zdravá a bez teplot
u nás je klid, jen já ještě pořád rýmuju a kašlu, ale už to pomalu končí, musím zaťukat, je to nekonečný :wink:
@aajda s těma váhama máš recht, slyšela jsem to už hodněkrát, že to pak stejně bylo úplně jinak :wink:
@dendy88 to je síla, to se dobře sekli :confounded:
@aajda ten čajík jsem pila u ladíka a chci si ho zase koupit, ale teda ten obchůdek je zrušený, tak nevím, kde ho seženu :confounded: jestli i v lékárně :wink: a semínko, to jsem dlabala už i teď ,abych chodila líp na záchod :wink:
9. bře 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira me osobne delala doktorka utz pokazdy krome minuly navstevy a do nemocnice me poslala jednou,tak nevim,asi jak kde
9. bře 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira No mě třeba na 3D uzv dali podepsat papír, že jsem si vědomá, že nenahrazuje žádné screeningové vyšetření a blablabla... Ten velký uzv ve 30tt by ti měl udělat každopádně. A můj doktor třeba dělá uzv na každé kontrole. To záleží na nich. Teda krom toho ve 30tt, ten fakt udělat musí.
9. bře 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira Mimochodem, koukám, že jsi z Prahy, kde budeš rodit?
9. bře 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mně taky dělá ultrazvuk pokaždý,vnitřně a pak na břiše
9. bře 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co už čekáte druhý,.................. :wink: jak je to s paragrafem pro tatínky, když budeme v porodnici? Dostanou ho, že ????? A kdo ho píše ? Moje doktorka na gindě nebo dětská ????? Díky předem za info
9. bře 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já Ladíkovi pustila Pata a Mata, ten se v obyváků klátí smíchy :grinning: to je chláma :grinning: :grinning: :grinning:
@many Tak mě vnitřně naštěstí jen prošmátne, uzv od začátku přes břicho. Ale taky pokaždý.
@aajda jooo ? Tak mě na břichu dělá až poslední dobou
9. bře 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem zvědavá jestli příští týden ještě polezu na kozu nebo už ne :grinning:
9. bře 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ozvy jsou asi až od 36 t že ?? Už si to nepamatuju :slight_smile:
9. bře 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuji, že na mě myslíte :wink:
Tak jsem z kontroly doma, na kontrolu jsem pozvaná za 14 dnů do nemocnice(do rizikové poradny). A budem to sledovat. Průtoky vyšly doktorce v pořádku, plodové vody je taky dostatek, ale velikost bříška vyšla paní doktorce ještě menší, skoro o 2 týdny menší. Váha 1645g. Ale říkala, že to snad bude jen tím, že to bude geneticky menší plod. Já sem si jí domluvila přes známou, jinak kdyby mě vyšetřoval asi někdo jiný, tak si mě tam nejspíš nechaj ležet.
@many no snad uz jo ,jsem docela uz na nervy s toho diky..
@aajda ja u apolinare ,uz to tam znam a pece o malou byla vinikajici ,navic to mam relativne kousek ,bydlime kousek za Prahou
@many teda vubec nevim ,ale poptam se
@denisee super, že jsi doma a držíme pěsti ať je vše, tak jak má být :slight_smile:
9. bře 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisee taky mi minule říkala, že plodové vody je tam dost :slight_smile: jsem nechápala :slight_smile: nevím, že se to sleduje :slight_smile:
9. bře 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Já už za dva týdny na žádnou kozu bez jeřábu nevylezu :grinning:
@dendy88 no on mi dela utz jen kdyz musi ze zakona...
@aajda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no já měla problém slézt :slight_smile: mi doktorka chytala nohy, asi abych jí nekopla :grinning:
9. bře 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira koukam dok tor za vsechny penize,to u nas nastesti s timhle neni problem,a kdyby byl tak tak si muzu vybrat zdalsich 5 gyn.:slight_smile:
9. bře 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no váha už se mi začala minulý týden zvyšovat na 11 kilo na víc a nakonec ty deka zmizly :slight_smile: a mám zatím 10 kg :grinning: jééé snad už moc nenaberu :grinning: a bude to brzo dole :slight_smile:
9. bře 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 taky jich tu máme 5 :grinning:
9. bře 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 ja vim taky bych chtela jineho,jenze bydlim na vesnici a nemam to nikam moc blizko ,nemam kam davat holku tak ji taham vsude sebou a nekdy ot je mazec proste ,tak ted uz si dava pozor tak uvidime
9. bře 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many myslím že na kozu se leze furt ne?aby ti zkontroloval čípek.Mě vnitřně vždy jen pohmatem,ale minule mi dělal i vnitřní ultrazvuk aby ten čípek pořádně změřil
9. bře 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira já bydlím na vesnici u přerova a můj gyndař se odstěhoval do olomouce tak tam jezdím za ním :frowning2: v Přerově je sice dost doktorů,ale buď neberou a nebo nemám odvahu k nim chodit tak jsem zvolila dojíždění.Je to dost komplikovaný,protože od nás jede bus 4x za den :frowning2: ale s vlakem už je to pak pohoda a doktor má ordinaci hned u nádru
9. bře 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira to moc nepotesi,ja jsem rada ze mam na vyber,ale stalo se mi ze jedna gyn. u ktery je mamka a segra tak me nechtela vzir kvuli ZK ministerstvu vnitra,ze s nima jsou problemy
9. bře 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek