• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@many jo jak to jde s těma dotazníkama?už jsi něco dostala?ať vím jestli se do toho mám taky dát :wink:
9. bře 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no nejak podobne je to u nas,jenze me vzdy desilo s tim mim lumpem jezdit nekam daleko ,tohle je nejblizsi a jediny gyndar v okoli,ale tak tohle je posledni tehiu tak to zvladnu
@dendy88 nojo co nadelas vid :slight_smile:
9. bře 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky teď budu asi za blbku, ale ten maliníkovej čaj je z listí maliníku nebo z čeho?jestli jo tak super máme doma spoustu malin tak si udělám čaj čerstvej,třeba bude učinější :wink:
9. bře 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira no je fakt že jsem absolutně nepřemýšlela co bude až bude malá na světě to už bude o hodně těžší,a nejde jen o těhu já mívala dřív problémy s čípkem a musela jsem tam být co 3 měsíce na kontrolu,takže kdyby se mi to mělo vrátit byl by to problém :frowning2:
9. bře 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no já mám za to, že pak jsem už nelezla a skontrolovala mě vždy na posteli :slight_smile: tak jak v 2 týdny před porodem v nemocnici, kde pak už jezdíme na kontroly tam, tak taky vždy na posteli, no uvidíme
9. bře 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jo tak to jsem netušila,jinak ten paragraf by ti měla napsat dětská doktorka asi si to bude taťka muset vyběhat sám jak budeš v porodnici
9. bře 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ono to trvá než se to rozjede, ale už jsem měla jeden dotazník a penízky mám na účtě už :wink: furt čekám, jsem říkala kámošce, že nic nechodí a ona ať vydržím, že se to rozjede :slight_smile: jinak jsem se teď dozvěděla, že to začala dělat i sestřenka :slight_smile: a nic neřekla, potvůrka :grinning: ale neva, taky začíná, tak má štěstí , ještě aby vydělávala a neporadila :slight_smile:
@badik jojo listí z maliníku
@many no a ty sis tam zadala číslo účtu a chodí ti to na účet jo?
9. bře 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.emimino.cz/diskuse/jak-dlouho-pred-porodem-pit-caj-z-malinoveho-listi-11761/
počteníčko , jinak na netu je toho víc, dala jsem první odkaz co jsem našla :wink:
9. bře 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jo,jo :wink:
9. bře 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda jsem tam četla něco o populce :wink: :wink: :wink: to neznám, vy jo :wink: baby raďte :wink:
9. bře 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
si teď prohlížím od segry katalog avonu a je tam nová voňavka :slight_smile: teda ta mi voní, tak si jí budu muset objednat :slight_smile:
9. bře 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak jsem se nakonec zaregistrovala taky :slight_smile:
9. bře 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik :wink: jasan, to určo není žádný podvod,...................... kámoška to dělá přes půl roku :wink:
9. bře 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik pak ti příjde tak do týdne do 14 dnů dopis, s přihlašovacím údaji, se tam přihlásíš a pak to pojede :slight_smile:
9. bře 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den dámy, jste toho naplkaly :slight_smile: Jinak jsem četla,že jste řešily ten maliník,no škoda že ještě maliny nemají listy,na zahradě mám pár kusů :slight_smile: Tak ho asi přikoupím.Jinak peru jak o žvot,je příznivé počasí,tak mi většinou vše i za den venku uschne.
9. bře 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jsem s sem zase dostala,včera mi volaliz obchodu,že už mam pokojiček na skladě tak se nemužu dočkat až si ho vyzvednem a složime nejdřiv si ale budem muset pujčit bud z prace nebo od rodiču větši auto nebot by se to do toho našeho nevlezlo.Tak ted už jen dokoupit oblečky a par dalšich potřebnych věci pak jak bude vyzvednout kočarek a cest. postylku a bude to jen se mi protači panenky při představě toho žehleni :grinning: jake kupujete velikosti ja si řikam ,že nejspiš bude nejlepši 62 a jen par kousku 56 aby mi prcek z toho rychle nevyrostl.Ještě se chci zeptat je nutne kupovat matraci do kočarku nebo stači ta co tam je diky
9. bře 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladaa20 já mám v kočárku speciální matraci co byla sučástí.Ale myslím,že matrace do kočárku není potřeba.Kde jsi kupovala pokojíček?Já vyhlížím zásilkovou službu každým dnem a pokojíček tu bude taky-resp. jen postýlka s komodou a pultíkem :slight_smile:
9. bře 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ahojky ja ho kupovala v obchodě kočarky VaV s tama budu mit vlastně vše i kočarek a cestovni postylku ale kočarek si chcem vyzvednout až na konci dubna a pak ho nechat u našich naštěsti to de ho tam nechat klidně až do porodu,ale ja ho budu mit raděj někde kde vim že jak ho udu potřebovat je hned k dispozici a nemuže se nic neočekavaneho stat např kdyby obchod byl zavřeny z tech. duvodu apod. a taky ho mužu chodit okukavat :grinning: neviš nahodou když si chce vzit muj na mne po porodu paragraf kdo mu ho vypiše nebo si ho bere na mimčo jelikož budu po cisaři tak mi bude pomahat
9. bře 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladaa20 mě ještě chybí cestovní postýlka,pořád brouzdám na netu a nemůžu vybrat.Jinak neschopenku mu určitě napíše dětská doktorka.Vím to,protože můj prodejce kdysi šel na paragraf bo jeho žena byla s malým v nemocnici a on musel zůstat doma se starší dcerou.Takže určitě dětská lékařka.Takže tam kde máš zajištěnou dětskou lékařku pro mimi ti to napíší
9. bře 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many hele,čekám zatím první,ale tohle vím :slight_smile: Paragraf ti pro taťku napíše dětská lékařka,která bude ošetřovat miminko.Takže stačí se s ní domluvit a je to.Řešil to tak můj prodejce,takže vím :wink:
9. bře 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pěkně jste se během dopoledne rozkecaly,tak jsem to rychle dočetla a jsem hned zase chytřejší :grinning: no s těma bylinkama atd.na podporu porodních cest tak já tomu nevěřím :frowning2: protože jsem u prvního přenášela tak jsem vyzkoušela vše možné,ale vůbec nic nepomohlo a nakonec jsem šla až ve 42 druhém týdnu na vyvolávání a to taky nešlo,takže jsem skončila císařem :frowning2: a teď u druhého to vypadá tak na 80% také na císaře a ještě k tomu malá je otočená zatím pořád koncem pánevním,takže pokud se do porodu neumoudří,tak císař je jistý :grinning: já si myslím,že prostě se ten porod ovlivnit nedá,ale každý má nato jiný názor :sunglasses: jinak ten paragraf určitě vypíše dětský lékař,ke kterému budete docházet s miminkem :sweat_smile: jinak jsem se chtěla zeptat jestli platíte u gynekology nějaké poplatky a nebo jste na začátku musely platit nějaký jednorázový poplatek,u nás normálně bere gynekolog 80kč za vyšetření,ale na začátku těhotenství mi sestra řekla,že pokud zaplatím poplatek 800kč,tak do konce těhotenství mám vše zdarma a každou prohlídku mi dělá doktor ultrazvuk už od 3měsíce jen venkovní a vyšetřuje mě na lehátku né na koze :grinning:
9. bře 2011 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci můj lékař po mě nechce žádný peníze...ročně přispívám 500Kč a nemám s tím problém
9. bře 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek ženy, teda tady se řeší dneska věcí. Koukám, že každej doktor je jinej a já si říkala že dostávám málo péče :sunglasses: a vidím že ne. První asi 3 měsíce mi dělal ultrazvuk vnitřní na mimčo. Na mimčo už od vánoc u něj nekoukáme, ale pokaždé musím na kozu, udělá mi "robertkem" vyšetření čípku jestli je pořád takový jako má být, pak nějaký stěr na papírek. Minule nám šmejdil malým přístrojem po břiše a poslouchal srdíčko. Na ultrazvuky mě poslal ve 12, 20 a 30 tt. do centra prenatální diagnostiky takže to taky plní a testy krve dělá jak má. No myslím že mám teda luxusní péči.
@bobesci Já teda neplatím nic a myslím si že tě pěkně vypekli, máš mít vyšetření od doby co ti vypíše těhu průkazku zdarma je to prý ze zákona, tak mi to řekl Mudr.
@dostyna Pokud ti můžu poradit tak ať ta cestovní postýlka má hlavně otevíratelný bok jinak vám bude po 2 letech k ničemu. Děti pak potřebují v noci čůrat a nemůžou si sami vylézt a počůrají se. Máme to ověřeno :wink: Pak je dobrá i s tím polohovacím roštem aby jsi se v prvních měsících nemusela tolik ohýbat, ale to už se dá oželet.
9. bře 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Jinak u nás se taky pere o 106, ale kdo to bude žehlit nevím, asi budu muset povolat brigádnici :sunglasses:
9. bře 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci ahojky ja neplatim nic a ani ty bys neměla jde totiž o předepsane prohlidky "preventivni" a za ty se neplati ja jen platim za fotky z uz taky se divim,že 80kč to je nějaky soukromnik na klinice či co mne zatim vyšetřuje na koze a uz děla na lehatku zatim mi neděla potiže tam vyskočit.No nevim jak s tim paragrafem když si ho bude brat na mě tak by mu to měl vypsat muj dr.ne nebo se to automaticky bere na dite snad to nebude problem dr sice už zjištěnou mam a budu ji ještě volat jestli plati to že bere ale pak se vola přeci až při propuštěni z nemocnice to bude muset zajit za ni nebo jak se to děla když nebudu vědět kdy přesně mě pusti (leda až den předem)a kdy dr dojde ještě ten den nebo druhy po propuštěni a da se paragraf vypsat zpětně jak neschopenka
9. bře 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs :grinning: :grinning: :grinning: zrovna sedím a kukám ven na to prádlo a říkám si "kdo to bude žehlit"? :slight_smile: Jinak díky za tip k té postýlce,je pravda,že by měla být otevírací až bude chtít prcek na čůrání,takže to musím vzít v potas.Jinak chtěla jsem s tím roštem i pro novoozence,ale to už jsou strašný monstra
9. bře 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladaa20 hele,určitě se paragraf bude vztahovat na ošeření či péči dítěte,ne matky,takže vypisuje dětský lékař
9. bře 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna cestovni postylku určo s vylezem a taky je dobre přidavne lužko ktere si napolohuješ jak chceš vyš niž nebo trochu zešika aby mělo mimčo hlavičku vyš když ma nějake zaživaci potiže vyhoda jsou kolečka mužes si ji posouvat lehce a žadne tahani některe maji i přebalovaci pultik co se využije třeba na chalupě nebo někde kde nemaš takove možnosti přebalovani jinde prostě ho nacvakneš na postylku a je to (dobra je postylka sally obsahuje tohle všechno)ale stoji okolo 2500kč zaleži v jakem obchodě ji kupuješ ale zase vydrži dlouho a pak se da využit jako ohradka je i disainově velice pěkna ale zaleži co od postylky očekavaš a kolik jsi ochotna za ni dat
9. bře 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek