• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@pupicka V tom odkazu od many myslím píšou, že je jedno, kterou tu barvu semínka, že nej je krémové, protože nejmíň zbarvuje plodovku :slight_smile: Ale jinak je to fuk. Ale taky budu ještě studovat.
PS: kdy máš termín? Já jdu na kurz až 30.3. ...
9. bře 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many hele,a co na uvolnění střev víc vlákniny v ovoci,zkrátka začít se cpát zeleninou a ovocem...a víš co je výborný?Kyselé zelí,nejlépe ta šťáva.A na to je nejlepší Bystročické zelí,to je na jistotu :wink:
9. bře 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jinak kdybych rodila poprvé, tak do Epina asi taky půjdu - slyšela jsem jen chválu, ale jelikož už mě jednou nastřihli, tak to ted risknu opět bez toho...navíc někdy se nástřihu nejde vyhnout - vysoko posazená hráz apod..a ono to má i jiné účinky než jen prevenci proti nástřihu?
9. bře 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky by me zajimala ta homeopatika? Nebo co rikate holky na ten Diantal krem - mazat, nemazat :slight_smile:?
9. bře 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 na omezení poslíčků,pak v průběhu porodu a hlavně na hojení po porodu a podporu laktace.Můj bývalej gyndař je homeopat,je to táta mojí kamarádky,takže to mám z první ruky
9. bře 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak tento název slyším dost často :wink: a vím kde ho mají, tak tam brzo pošlu tatina :wink: prý je to výborný zelí a vyhrálo jako nejlepší :wink:
9. bře 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka neznám, co to je ? Něco jak ten olej ?
9. bře 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda ja mam termin 6.6. nebo 10.6....a kurz ma 8 lekci, tak snad si to budu jeste mesic pote pamatovat :slight_smile:
9. bře 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many hele,já si ho vozím v 5l lahvích domů.Je fakt nejlepší.V okolí Olomouce ho prodávají hodně a je luxusní.Nedá se srovnat s tím co koupíš v obchodě.A ta šťáva z něj je balzám na střeva :slight_smile:
9. bře 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka já uvidím co mi na ten gel řekne má gyndařka, když bude její názor kladný, tak do toho asi půjdu - ještě se i poptám na kurzu PA a kdyžtak do toho zainvestuju. Jedna holčina tady na MK mi slíbila, že mi dá vědět že s ním bude rodit někdy v dubnu :wink:
9. bře 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna super , díky za typ :wink:
mizím holky, nechte si dařit , pááááááááááááááááá
9. bře 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Dianatal je porodnický gel, který ti aplikujou přímo při porodu, stojí asi 2500, mělo by to jakoby promáznout ty cesty, že pak dítě líp vyjede...
9. bře 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna a co je to tedy za homeopatika - název kde se dají sehnat? jak se to užívá? od kdy...
@many mel by to byt porodni gel nebo tak neco...blize jsem to zatim nezkoumala, pac porad spekuluju nad tim, jestli se da fakt neco ovlivnit nebo to mame v genech :slight_smile:
@pupicka Tak se zeptej na kurzu i na ten Dianatal, čím víc názorů, tím líp :slight_smile: 8 lekcí, no páni. Já budu mít jen 3, tak to snad v hlavě udržím...
9. bře 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 máš to IP
9. bře 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 můžeš s tím cvičit i po porodu...posiluješ pánevní svaly...prvence inkontinence určitě,zkrátka se tak dostat do formy před porodem :slight_smile:
9. bře 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna díky, už to studuju
9. bře 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka já pročítala tu diskuzi o tom gelu tady na MK a zatím nevím, ono se totiž těžko soudí, jaké by to bylo s/bez gelu....
9. bře 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 je to celkem drahá záležitost ten gel...údajně prý v některých porodnicích používají něco podobného a zdarma...to jsme se tu někde dočetla.Ale nejlepší je šmejdit a studovat recenze :slight_smile:
9. bře 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna pár holek ho mělo zdarma, když se "testoval" - porodnice dostali na vyzkoušení, tak to "rozdávaly" u porodů...ale uvidím, co mi řekne má doktorka :wink:
9. bře 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda jasan,je to v planu ...priste budem na kurzu "rodit" tak urcite bude prostor :slight_smile:
9. bře 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna No nejlepší by bylo udělat velký průzkum mezi PA, které s tím přišly do styku, protože jak píše Lucka, tak právě těžko z těch recenzí usoudíme, jaké by to měly ty holky s gelem / bez gelu. Je to pěkně drahý, ale pokud by to mělo pomoct, tak ty peníze dám.
9. bře 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten diantal krem nevim ten stejně zavaději až v porodnici a je na předpis tak si ho musiš předem vyzvednout.Homeopatika jsou super pry je dobre actaea racemosa 9CH 5granuli 1-3xD posledni měsic těhu pomaha odlišit posličky od stahu a potom caulophyllum thalictroides 9CH 5dranuli co 30min po odtoku plodove vody ten zase uvolnuje děložni hrdlo posiluje děl. činnost a pomaha při neprav. a neučinnych stazich po porodu pak určitě arnica montana 9CH 5gr 1-3xD dle potiži urychluje hojeni zavinovani dělohy a omezuje krvaceni ,China 9CH 5gr 1xD ta srovnava krevni tlak po porodu pomaha udržet rovnovahu mineralu a tekutin při kojeni a pomaha při unavě
9. bře 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Tak my "rodíme" na hned prvním kurzu, žádná zdržovačka :slight_smile: Hlavně dej pak vědět, co ti na to řekli. Já sem taky hodím info, ale až toho 30.3.
9. bře 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a když budu mít ty homeopatika, tak musím personál porodnice informovat o tom, že to baštím a chci baštit i v průběhu porodu?
9. bře 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladaa20 tak nějak jsi to holkám popsala.Už jsem jim to posílala do IP.Ty sama máš zkušenosti?nebo někdo ze známých?
9. bře 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 homeopatika seženeš v lekarně(ale všechny ne v každe) jsou i lekarny ktere se na to specializuji a co nemaji ti objednaji jak jsem psala vyše to je volně prodejne
9. bře 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 myslím,že nebude potřeba,ale pro tvůj klid můžeš.Homeopatika nemají žádné vedlejší účinky na žádná léčiva,takže neměl by být problém
9. bře 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si říkám, že ten gel snad potřebovat nebudu, spíše bych potřebovala hlen nějak zastavit :grinning: jsem pořád na intimce jinak bych se asi 10x za den převlíkala, asi bych potřebovala nějak zašpuntovat :sunglasses:
Holky a co když si koupíte ten gel za ty prachy a ono to nepůjde a budou vám dělat císaře? Vezmou vám ho pak zpět v lékárně? :confounded:
9. bře 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek