• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@dostyna no mam za sebou kurz ale os zkušenost mam jen s homeopatiky na chřipku a tak a musim řict,že pomahaji tak věřim,že pomužou i tyto jelikož je budu využivat hlavně ty na hojeni a potom na laktaci
9. bře 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna o.k.kdyžtak to zahrnu do porodního plánu - pokud teda nějaký sepíšu :wink:
9. bře 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs já bych taky chtěla zašpuntovat, ale zas prý výtoky v těhotenství se rovnají křehčí sliznici, tím pádem náchylnější na potrhání, ale to jsem jen četla, musím to probrat s mou gyndařkou jaký má názor....
9. bře 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Jojo, bez slipovky ani krok, to znám :slight_smile: Řekla bych, že v lékárně ho zpátky nevezmou...
9. bře 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 nene, rozhodně odmítám být náchylnější k trhání... to prověř, a až ti to doktorka vyvrátí, tak to sem napiš :slight_smile:
9. bře 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 klidně to řekni ve většině nemocnic jsou na to zvikli a taky je někde i sami podavaj jak při porodu tak i ty poporodni ,ale zaleži jak kde jsou obeznameni nejlepši je mit svoje a už s nimi tam jet jelikož se nechavaji rozpustit pod jazykem tak nemusiš ani tolik pit
9. bře 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda zeptám se, psala to jedna holka, že jí to řekla PA, když ji pak šili po porodu :rolling_eyes: ale zas co doktor, to názor, ale pro mě je názor mé doktorky jeden z nejhlavnějších :wink:
9. bře 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka tak teď už to je jedno,zaplatila jsem a třičtvrtě těhotenství mám za sebou tak už to nebudu řešit,jinak díky za info :grinning:
9. bře 2011 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 U nás to bude mít určitě blahodárné účinky na klouzání mimča ven a žádné trhání se dít nebude!!!!!!!!!!!!!
Netrpíme se slipkou přece proto aby jsme se ještě natrhly :wink:
9. bře 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs jasné :grinning: :wink: ale pro jistotu se zeptám gyndařkky co je na tom pravdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: lepší být připraven než překvapen...a raděj počítat s horším a pak mít radost z lepšího :wink:
9. bře 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak se věší ponožtičky?????????????? ny nebožátka malé :confused: tolik kolíčků snad ani nemám :sweat_smile:
9. bře 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 Zeptej, já když se zeptám toho svého tak se vždycky jen usmívá, je to děsnej stydlín :grinning: , ale hodnej
9. bře 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 jesmarja, nestras.....taky kategoricky odmitam byt nachylnejsi k trhani :slight_smile:....ja jsem si to vysvetlila, ze vytoky jsou normalni v tehu...pokud to nejsou kvasiny teda :frowning2:
9. bře 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jj, v těhu je obecně zvýšená sekrece těch vnitřních žláz...
9. bře 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs já bych je nevěšela, ale dala na topení :wink:
9. bře 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 no my už asi měsíc netopíme, nějak to budu muset vymyslet :angry: dostala jsem snad 50 párů :zipper_mouth: nebo spíše párečků :grinning:
9. bře 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs ty jo,tolik ponožtiček :slight_smile: to já tady té drobotiny tolik nechci,raději přečváchnu v ruce a usuším,takový miniatury jsou suché hned :slight_smile:
9. bře 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs to neva, ono to uschne i tak na tom topení rozložené :wink: a vy už netopíte???!!! bych zmrzla :sweat_smile:
9. bře 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, když jsme u těch ponožtiček, kolik toho asi takový miminko potřebuje? Já mám zatím patery, ale z pohledu dospělýho se mi to zdá děsně málo :slight_smile: A těch 50 zas moc, hihihihi :slight_smile:
9. bře 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Tak jsem se dneska inspirovala Tvou radou a sežrala ( a to doslova) čokoládu, hihi. Tak snad to půjde nahoru rychleji. Manžílek mi přinesl perfektní těhu džíny na vyzkoušení, hned jsem je hodila do pračky, abch si je mohla zítra vzít, jsou skvělé a konečně vypadám těhotně, jipí!!! Takže přibírejme přibírejme, kdy se nám to zas poštěstí, ne?
9. bře 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobove no 50 ale v různých velikostech až asi do 1,5 roku. Mají to z výbavičky po malé tak to je asi akorád, jsou všechny nošené.
@1luciferka1 Máme čerstvě zatepleno, nové okna a okno na jih takže topí sluníčko. Ráno je tady 23 a odpoledne 25 stupňů tak mě to přijde zbytečné, spíše ještě větráme celý den v ložnici, sice jen ventilačkou, ale už je teplo aby se topilo.
9. bře 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Jo tak, takže pokud dobře průměruju, tak by mi stačilo dokoupit nějaké větší, kdyby měl malej nožičky po strejdovi (ten má vel. 47, hihihihihi) a pak dokupovat průběžně :wink:
9. bře 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobove to záleží na tom s kým malého máš, jestli se strejdem nebo tatínkem :grinning: ne to je legrace, já nevím kolik je od kterých potřeba, ale my si vystačíme s tím co máme, už jsem řekla, že nekoupím ani jeden hadřík :sunglasses:
9. bře 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě řádí břicho ze strany na stranu to je sranda jak se to velké monstrum pohybuje z leva do prava a zase zpět. Mimčo asi plave :grinning:
9. bře 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Chichi, jasně že s tatínkem, hahahaha :grinning: Ale vážně, u nás jsme to zatím moc prožívat nestihli, chodím do práce, ale stejně, občas dostanu záchvat a nakoupím malému nějaké zcela zbytečné věcičky, minule třeba miniaturní botastičky :slight_smile:
Jo, taky se Vám stává, že Vám skáče celé břicho a když na něj šáhne někdo jiný, tak mimin dělá, že tam není???
9. bře 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobove já myslím, že do deseti párů stačí, pokud plánuješ teda používat dupajdy, kde se pak ponožky nedávají :wink:
9. bře 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobove Já tyhle záchvaty naštěstí nemám, koupila jsem opravdu pár svých věcí a zbytek jsem dostala. Tento záchvat chytl můj tatínek ve Skotsku a tak mi každý týden na webce ukazuje co nakoupili. Jeho přítelkyně plete tak naše dítě bude mít pletenin nespočet.
9. bře 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Pravda, záchvaty mají ostatní taky, zejména moje mami, tak si vynahrazuje, že za nás toho moc nebylo a rozplývá se nad vším. Je pak těžké vysvětlovat, že toho mimi tolik snad ani neunosí :slight_smile: Ale co, musím jí to dopřát, je to její první vnouče, tak ať si to užije :slight_smile:
9. bře 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobove no u nás je to taky tak a tatínek si to ani pořádně neužije, už sice plánuje jak v září poletíme za ním, ale já tak nadšená nejsem, už má zjištěno jak je to s mimčem v letadle. No uvidíme to je ještě daleko. Nakoupil právě taky botičky a kabátky a tak uvidíme co přijde. To bude další praní :unamused:
9. bře 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí

@realgs To je ale příjemná práce, ne? Mně to teprve čeká, chci to pak udělat všechno najednou, až budeme mít kompletně hotový pokojíček, zatím čekáme, než nám kamarád poupraví komodu na přebalovací pult
9. bře 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek