• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@tobove Praní je dobrý, ale to žehlení je děs. No já to vše najednou neudělám, schne to teď pomalu a mám jeden sušák a to musím každých 5 dní prát i naše tak vyperu za týden jednu naši pračku a jednu pro prcka občas ještě ručníky, ložní atd. takže zase tak rychle mě to nejde.
9. bře 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobove A my jedeme pro komodu zítra :slight_smile: už se moooooooooc těším až to budu mít i kam dávat, zatím to mám v tom vyfukovacím pytlu
9. bře 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs To je jasný, taky máš o 5 týdnů méně času, než já, takže chápu :slight_smile: Taky mi schne prádlo dva dny, ale říkám si, že ty malé věcičky snad pak půjdou rychleji, až bude i venku hezky :wink: Tip od kamarádky - při žehlení se dívá na DVD o kojení a tak, nevím, jestli je máš, já nějaké dostala a pak se na to chystám, tak ono to snad nějak půjde, jinak já žehlím celkem ráda, ačkoliv v prvním trimestru, kdy jsem spala snad 23 hodin denně, jsem neměla vyžehleno nic, hihihi, teď už je to lepší. Víš, co budete mít?
9. bře 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobove Mě schne 2 dny i to miminkovské, je to jen menší, ale dneska jsem to dala vyfoukat ven a na noc to dám domů tak to třeba bude do rána suché. Žádné DVD o kojení a ani jiných věcech nemám. Pustím nějakou konedii aby mě to aspoň trochu rozptýlilo. Žehlení totiž nesnáším a nežehlím, snad jen když se jde na ples tak košili, ale raději věším tak aby se žehlit nemuselo a hned to skládám. Taky jsem v prvním trimestru tak spala a spím i teď i když už ne tak často. Víme co to bude, ale neříkáme.
9. bře 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Dobrá volba :slight_smile: Letím, měj se a ať Ti to schne...
9. bře 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem koupila ty vložky Batist a ony nemají lepící proužek :unamused: a jsou protýkací :confounded:
9. bře 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravim. Zitra a v patek mam volno tak si trochu odpocnu. Zitra musim jen na kontrolu nebo spis dr.rikala ze nejaky odbery.
Tatka nam slozil komodu tak jsem tam narvala zatim nevyprany veci, planuju prat tak cca na konci brezna nebo zacatkem dubna, ted se mi to zda jeste brzo.
9. bře 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs No počkej, já jsem si už jedny taky koupila :unamused: ale nevybalovala jsem je...
9. bře 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine No já jsem holka zvědavá tak jsem je rozbalila :unamused: chjo chjo, ale mám jen 2 balíky. No co už, ale stejně pokud je budeme vrstvit na sebe tak by nám bylo lepítko na nic ne?
9. bře 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Pořádně odpočívej, odpočinek ještě nikomu neublížil. Já bych v některých okamžicích sice raději chodila do práce, ale co už aspoň mám dostatek spánku.
9. bře 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs je to asi normalni, ze zadne porodni vlozky nemaji lepitka a protikaci a hlavne prodysne by byt mely, aby dychaly - hlavne by tam nemel byt "igelit" jako v normalnich menstruacnich vlozkach, aby se nam to tam po porodu vsechno rychle a dobre zahojilo....to nam teda rikala PA na kurzu :slight_smile:
9. bře 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka no to že tam není igelit beru ale lepítko tam dát mohli :angry:
9. bře 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs treba by to taky branilo prodynosti :grinning:
9. bře 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no ja zas naopak nekdy bych radeji uz byla doma, ale co uz to ty 4-5 tydnu vydrzim:slight_smile:
9. bře 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs ale všichni říkají, že jsou nejlepší :wink: taky je chci koupit a ono v té porodce se mění tak rychle a často, že je lepítko zbytečné asi :wink:
9. bře 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no krasny tema jste si dnes vybraly:slight_smile: tohle bude asi to posledni co koupim:slight_smile:
9. bře 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky potrebuju poradit kde nakoupit mantinel a povleceni do postylky.
9. bře 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Já koupila jen jedno to co mám v albu a zbytek nám zbylo po nás. Mantinel mám v plánu koupit v Ikei :sunglasses: no klasika skoro všechno bych tam koupila i to povlečení když by jsme neměli.
9. bře 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 moc pěkný mě se líbí v béžové:slight_smile:
9. bře 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no právě o tom taky přemýšlím jestli nekoupit v ikei
9. bře 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Mají tam krásný a barevný a taky cenově dobrý
9. bře 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jj, já jsem ujetá na růžovou :sweat_smile:
9. bře 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 :grinning: kazdej je na neco:slight_smile:
9. bře 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem, tak dnes máme krásně.Venku sprchlo a už to tam voní jarem,huráááá :slight_smile:
10. bře 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny maminky,no u nás je pěkně škaredě,ráno sněžilo a je úplně bílo ale dnes má být celkem teplo,takže ten sníh určitě nevydrží :grinning:
10. bře 2011 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci no koukám na zprávy,že je všude náledí popř sněží :frowning2: U nás je fakt příjemně.Byla jsem pro poštu ve schránce a ten vzdoušek byl úžasnej
10. bře 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se teprvé ven chystám,ale když se podívám z okna a vidím to zimní počasí tak se mi ani nikam nechce :frowning2: ,ale dívala jsem na počasí a má se už každým dnem pěkně oteplovat,tak snad už konečně začne to jarní počasí,člověk bude mít hned lepší náladu a nebudeme muset sedět doma :grinning:
10. bře 2011 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tak my už jsme samotinkaní, táta nám odjel do Prahy na koncert :slight_smile: ten se má :grinning: jdu vás dočíst a ještě bych měla pověsit prádlo,už asi pračka doprala :slight_smile: a pak zase na gauč :angry:
10. bře 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééééééééééééda nemám šanci vás asi dočíst :wink: musím nějak proletět :grinning:
@aajda aha, tak o tom gelu jsem nikdy neslyšela, ale tak na ten kašlu :slight_smile: a budu doufat, že druhý porod bude rychlejší :grinning:
@realgs no s tou intimkou je to asi všude stejný :wink:
10. bře 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek