• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@realgs jo,jo taky jsme dala ponožečky na topení, když se teď topí, jinak v létě na kolíčky no :grinning:
10. bře 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak mala uz od vcera teploty nema ,tak doufam ze uz bude ok
vcera jsem byla na kontrole a vse ok,poslouchali jsme srdicko a mimis se tam tak mlel ze kopl dr.do toho pristroje tak presne ,ze mu malem vypadl z ruky,tak se mudr.smal ,to bylo snad poprve co jsem ho videla se fakt smat ...mam pry velmi cile mimi ......ale dostala jsem teda magnesko ,ale cipek a to ostatni vypada pry dobre ,zadna zmena ,tak jsem rada ...u nas je pod mrakem ,ale 6st.C ..nevim jestli uz dneska jit s malou ven co myslite?
10. bře 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek víš jak jsem ráda, že mám vypraný a vyžehlený :wink: když teď musím dost ležet :angry:
10. bře 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna u nás je trošku zasněženo :grinning: žádný sluníčko :grinning:
10. bře 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira super, že je Janička fit :slight_smile: já si myslím, že ven určo můžete aspoň na chvilku :wink:
10. bře 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se dnes projdeme do rosmanu, musím si koupit ty plíny 1 raději, kdybych haluz rodila dřív a byl malej :frowning2: ale doufám , že je budu potřebovat až v květnu :slight_smile: a ještě si koupím něco na bradavky a kartáček na zuby :grinning: už jsem skoro zbalená, už jen příští týden dorazí kámoška s vložkama :slight_smile: a je to :slight_smile: ale doufám, že to teda bude čekat až do května :slight_smile:
10. bře 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira a super, že i včerejší výsledky jsou ok :slight_smile:
10. bře 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira určitě s malou ven můžeš,mě dětský doktor vždycky říká,že pokud už malý nemá teplotu ať s ním jdu klidně ven,že pro ty děti je daleko lepší venkovní vzduch,než když jsou celé dny zavřené doma :grinning: já taky jdu s malým za chvíli ven ať se trochu projde a vyvětrá :dizzy_face:
10. bře 2011 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jo jsem taky rada ,vcera jsem se dozvedela od tchyne ze svagrova ma cukrovku a sleduje si pravidelne glukozu(picha se do prstu)a uz ma pry prsty uplne rozpichane a shodila hodne kilo pry..tak jsem rada ze jsem v poradku ,snad to vydrzi
no asi na chvili pujdem jinak se mi tady doma zblazni
10. bře 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
přemýšlela jsem jaký plíny do porodnice a rozhodla jsem se,že vezmu rovnou dvojky.Ty jedničky myslím není třeba,většina dvojek je od 3kg a nepočítám,že můj drobeček bude mít pod 3 kila.Co vy ostatní?
10. bře 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já mám už koupené jedničky a určitě to stačí,měla jsem je i u malého a on měl 3,71kg když se narodil a první měsíc jsem používala jen jedničky,když jdeš domů z porodnice,tak to miminko má stejně menší porodní váhu než,když se narodilo :grinning: ale určitě můžeš mít i ty dvojky,ty už mám taky koupené :grinning:
10. bře 2011 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala vazila 2400g takze nam se 1 hodili dlouho ,ale taky si vezmu ted 2 a mensi manzel dokoupi
10. bře 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jasan, já mám taky nakoupený dvojky, ale mám strach a kdybych rodila dřív, tak ať mám aspoň jeden balík 1, jinak je to zbytečný :wink: u Ladíka jsem taky 1 vůbec neměla :slight_smile:
no dělám teď tousty na snídani :slight_smile: už jsme dlouho neměli :slight_smile: a uvařím si kávičku ještě, ven půjdeme později :slight_smile: a zase u nás sněží :slight_smile: že by bylo na sáně :grinning:
10. bře 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Ahojky, já měla při první dceři v porodnici plinky č. 2 a nebyl žádnej problém. Akorát jsem je myslím malinko zohla pod pupíkem a bylo to. Teď taky koupím rovnou dvojky.
10. bře 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak 2 mám zatím dva balíky a to je vše :slight_smile: ale měla bych pokračovat raději :slight_smile: jinak mám velkou radost, tatin mi včera říkal, že nám vrací hodně daně :slight_smile: tak si na plínečky něco schovám :slight_smile: pokud teda nebudeme muset kupovat v bazaru auto :frowning2: budeme te´d dělat technickou a to auto už je moc moc staré, no kéž by prošlo :slight_smile:
10. bře 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já jsem ještě vůbec nezačala s přípravou na mimčo. Ještě jsem nic nekoupila a ani nic nevyprala..... si říkám, že mám čas, ale mám objednanou komodu s přebalovacím pultem tak jak dorazí, tak začnu probírat oblečky co mám po malé a dokoupím jen minimum a pustím se do praní. :slight_smile: Postýlka je ve sklepě, takže i kdyby ten porod přišel nečekaně brzy, tak ji přítel smontuje. A příští týden mám v plánu jít koupit kojící podprsenky, a nějaké věci do porodnice. Jen váhám, jaký ty porodnický vložky nakoupit..... Když jste ty Batist Flower některá ozkoušela a protíkají.... poprvé jsem měla ty Samu od Hartmannu a myslím, že neprotíkaly, jen utíkaly. Tak já nevím.....
10. bře 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 neboj ja taky nic jeste nepripravuji ,pockam az na duben a pak postupne se na to vrhnu .postylku mame doma,ale rozlozenou a musime jeste pokoj detem dodelat..ja pouzivala vlozky normalni ,nejdriv teda bez kridelek neb to bolelo ,ale jinak mam nakoupene zase ty normalni bez kridelek
10. bře 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira Koukám, že máme stejně staré děti a i termín porodu +- blízko sebe. :slight_smile: No jsem zvědavá, kdy budu rodit, sice mám termín až 14.6., ale byla by sranda, kdyby to vyšlo na 8.6. - na stejný den, jak mám první dceru. :slight_smile:
10. bře 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no vyslo nam to dobre :slight_smile: no tak budu drzet palce ...akorat ty naroźky pak budete slavit pozdeji :grinning:
je to krasa ..
10. bře 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira ještě @many má stejně starého syna jako jsou ty naše holčičky. :slight_smile: Alespoň by byla oslava ve stejný den, ale byla by to fakt náhoda kdyby to vyšlo. :slight_smile: Při mým štěstí nebo spíš smůle věřím, že budu zase přenášet.... :frowning2:
10. bře 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Držím palečky, aby auto ještě nějakej ten čas sloužilo.
10. bře 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no ja rodila malou 4dny pred terminem tak si myslim ze to bude stejne,ale ja jeste nevim kdo to bude,dovim se to snad pristi utery na 3d tak se moc tesim ...i kdyz pry je mimis hodne zivi tak snad s emu nebude chtit mezi nas moc brzy ...
10. bře 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira tak přeji, aby se vám už ukázalo. :wink: JInak, že je moc živá/živý asi nemá vliv na to, kdy bude chtít ven. První dcera byla taky neskutečně divoká, při každém utz mi dr. říkal, že sebou šíleně mrská - no a dopadlo to tak, že jsem rodila ve 42.týdnu a divoška je teda do dneška. Chvíli neposedí, vše musí vidět, nic jí neujde a zkrátka je to zvědavá ženská. :slight_smile: No a teď to druhý je jak kdy, ze začátku docela líný, přišlo mě, že se ani moc nehýbe, ale teďka už jak kdy, někdy je klideček a z toho se taky šílně mele a vydrží to klidne i 15minut.
10. bře 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za ty tipy s plínkama.Zůstanu asi u těch dvojek.Musím ještě vychctat akce a udělat zásoby.Zatím mám jen jedno balení.A co lahvičky,měla bych mít asi nějaké v zásobě když bude potřeba.Je lepší plastová a nebo skleněná?
10. bře 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no nestras ,mala je taky ziva jak rikas proste zenska ,chvili neposedi :slight_smile: no ja mam zase pocit ze se ted hybe porad ,mudr.ze ot neni mozny ,ale pak se smal ,no snad se bude hybat i na 3D ,mala mi pri nem spala a musela jsem si brat energeticke bonbody a dr.mi pichala prstem do bricha aby ji probudila :grinning: ,bylo to smesne :grinning:
10. bře 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna s těma flaštičkama - já nevím.... já neměla před porodem doma žádnou, bylo mě řečeno, že je to zbytečné kupovat, že stejnak budu kojit. Ale je fakt, že řada mamin prostě kojit nemůže, takže pak v tom případě by ta flaštička asi byla na místě. No možná jednu bych koupila, ať pro jistotu doma je. Jinak jsem pak koupila plastové - od Aventu. Ale dívala jsem se onehdy na netu i od MAM a docela se mě líbí.
10. bře 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo holky, já to měla taky naplánovaný na květen :slight_smile: abych měla oba květňáčky :slight_smile: ale Ladík je až 26.5 takže na něho rodit určo nebudu , to by mě museli nechat přenášet hodně dlouho :slight_smile: ale budou nám dětičky pěkně slavit, že :slight_smile: 15tiny a 18tiny, to bude beček :grinning:
10. bře 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no mi to taky tak neplanovali ,ale uvidime jak tovse dopadne,hlavne aby bylo vse ok ..jo i u nas to bude podobne s tema beckama :slight_smile:)
10. bře 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
áá řešily jste flašenky, tak já u Ladíka raději měla předem a bodla mi, protože špatně sál a já odsávala a dokrmovala, teď mám flašenku schovanou, ale nemám zatím dudlíka a přemýšlím, jestli koupit a přinejhorším bych poslala tatina, uvidíme, zase aby pak sehnal ten co bych potřebovala, u Ladíka jsem jela v silikonovým NUK a pro Lukáška už mám taky dva koupený dudlíky a jeden už vyvařený v tašce, zabalený :grinning:
10. bře 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no právě chci mít pro jistotu něco doma kdyby malej z prsa nechtěl a flaška se mu líbila :slight_smile:
10. bře 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek