• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
takže nosím bokovky :confounded: a ustřihla jsem si jedno uplý tričko, abych měla pořádně zakrytý záda :grinning: tak si to dávám jako pás :grinning: no taky mrknu do sekáče, je u nás jeden dětský a prý tam mají i sem tam pro těhotný
30. lis 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zase můžu vydržet a jestli mi trošku povyroste zadek, tak už mi ty druhý budou :grinning:
30. lis 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik - no myslím, že to zvládneš pomalinku a postupně sama :grinning: a žádný honění, taky to nepřeháním :wink:
30. lis 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, už nešuruju jako dřív :wink: sice mám uklizený, ale dřív jsem to řešila víc, ale jak je dítě a furt dělá binec, tak to nemá cenu a musím mu ho nechat, protože když to uklidím, tak za 5 minut je zase půlka vyhazená,.............
30. lis 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda kde máme ostatní těhulky :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
30. lis 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na peřiny nedošlo.Volala mi kámoška jestli nemůžem přijet.Má problémy s mužem tak jsme ji šli dělat společnost.V lednu má rodit tak jsem měla i strach aby za samýho stresu neporodila.Ale takový situace člověka přesvědčí o tom jaké má štěstí když má muže jako mám já.Nevím proč někteří lidé vidí štěstí v majetku a penězích.Já mám skvělého muže,rozestavěnou rujnu,ale hlavu je kam složit,a největší poklad je na cestě.Jediný co si přeji aby jsme byli zdravý,aby bylo tolik financí ať můžem baráček dodělat a ať máme vždy na to zaplatit hypotéku.Víc fakt nepotřebuju.
30. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,

včera jsem končila v práci ve dvě a taťka přijel, že sfoukneme taky dárky....tak bilance něco trochu pokoupeno...letos dáme dětem a rodičům, jiným dospělým nee...ale stejně moje dvě ségry se obě zbláznily a maj dohromady 6 dětí...a já furt jenom kupuju dárky...svátek, narozeniny, vánoce...tchýně dostane poukázku do OBI, tchán knížku o Šumavě a mojí mámě přemejšlím o novým jednoduchým mobilu....no a pak ještě manža a mám to z krku....ale jak mluvíte o tom, že jste doma....já vám tak závidím...jsem z práce unavená, jezdim domů až večer, najíst, umejt, chvíli telka a spát a ráno zas 5.40 budíček...ach jo. Asi na tom má podíl i ta zima, v létě bych to asi zvládala líp...uvidím po novým roce a kdyžtak řeknu paní doktor, že nezvládám....
1. pro 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě se chci zeptat, jak často chodíte na kontroly k doktorce/rovi? Kolegyně je taky těhotná, chodí tak jednou měsíčně a moje mě zve jednou za 14 dní....sice už mi bylo třicet, ale přijde mi, že má o mě nějak větší strach....je pravda, že na začátku jsem brala hormony na udržení těhotenství, ale teďka by mělo být vše OK....a jak to máte vy?
1. pro 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Tak já chodím taky jednou za měsíc,ale buď ráda aspoň máš větší přehled o tom že je vše o.k.Mně ten měsíc příjde vždycky nekonečnej.
Jinak ti fakt věřím že když ještě chodíš do práce že to musí být fuška.Ale myslím že ty co chodí do práce jsou odolnější,já doma akorát pěkně zlenivěla :unamused: Nechápu jak ženský za dob našich babiček do poslední chvíle dělali na poli a pak tam ještě pomalu rodili.

Holky musím vám napsat jaký jsem jelito.Nechala jsem si napsat na zkoušku čočky a dnes jsem měla jít na kontrolu jestli mi to sedí a nedělá problémy.Hezky jsem se to naučila nandávat i vyndávat.Jenže dnes jak jsem si je nasazovala tak mi jedna vypadla a ještě k tomu se někde vypařila :angry: Takže tam pojedu zbytečně jen si objednat nový.Já bych si fakt nakopala.No doufám že do toho ještě nepobleju zubařku.Dnes jsem totiž nějak nezvládla čištění zubů a po dlouhé době zas zvracela :frowning2:
1. pro 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Jé to je škody....na kolik tě vyjde balení? Já už bych potřebovala nový brejle, ale furt se přemlouvám, že starý ještě stačí....přece jenom sedmičku před vánocema se mi vydávat nechce.... :pensive:
1. pro 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
1. pro 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine áááááá tak tady už taky něco pokoupený :wink:
no k doktorce jsem chodila po 3 týdnech a teď už po měsíci :wink:
1. pro 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jojky :frowning2: tak ať je dobře, žádný zvracení a tu čočku bys taky mohla najít :slight_smile:
1. pro 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine To bylo jen zkušební balení a to je zdarma.Doktorka mi objednala další zkusební balení,ale nevím jestli to už nebudu muset platit.V tom zkusebním je jeden pár na 14 dní.Jinak mě vyjdou 6párů na asi850kč,ale pak se to dá prý i trochu levněji sehnat přez net.Mě teď v zimě hrozně štve jak někde vejdu a všechno se mi zamlží :angry: Já mám sice "jen" 2,25 Ale kámoška co má 5dioptrií říká že už ji výjde finančně na stejno jestli kupuje nový brýle nebo čočky.

Zrovna jsem u našich mám tu kousek zubařku tak jsem se pozvala na oběd.Venku jsem pěkně promrzla je tam dnes extemně hnusně,ale koupila jsem si punčocháčky a košilku.Tak mi zpátky snad bude tepleji.Jen už fakt nesmím do města.Do výplaty daleko a peněženka prázdná :frowning2: :frowning2:
1. pro 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se místo oběda byla juknout na trzích po městě...a koupila jsem si obr velkou a teplou tmavě růžovou šálu, k rukavicím a čepici...jsem jí stejně potřebovala :grinning: . ani nebyla tak drahá...ale minulej týden jsem se plácla přes kapsu a koupila si kožený vysoký kozačky bez podpatku na hrubý podešvi - zn. Bama teda málem mě kleplo 2400,- ale jsou vysoký něco jako jezdecký boty a vevnitř pravej kožich, jsou teplý a hlavně nekloužou...ono sehnat pěkný 41 je pořád celkem problém...mám dojem, že je letos vůbec nesundám :wink:
1. pro 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám boty už 3.zimu.Jsou super a teploučký,jen se mi na jedné vevnitř ve špičce kousek protrhl (ten kožíšek).Není to cítit ale vždycky mi to roztrhne ponožku.Nevím co s tím :frowning2: Doufám že letos nebude dlouhá zima protože jsou šněrovací (asi jako kanady)tak se bojím že jak poroste pupík bude to problém.Snad budeme moct brzo do sandálků :sunglasses:
1. pro 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Nechci tě nijak strašit, ale čeká nás dlouhá a tuhá zima :unamused:
1. pro 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný večer holky :slight_smile:

@germaine nestraš :grinning: prý je to kec, že tak hrozná zima nebude, to teda říkali na nově :wink:
1. pro 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no korunky se rychle umí rozutíkat :frowning2: já taky zjistila , že je lepší být doma a nechodit každý den na nákup, zbytečně plná lednička, pak se furt něco vyhazuje,.... :unamused:
1. pro 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Nesmíš veřit všemu, co říkaj v televizi :sweat_smile: a tim spíš na Nově :grinning:
1. pro 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: neboj všemu nevěřím :grinning:
ale řešili to meteorologové nebo jak :slight_smile: jak který si prohlásil, jak bude krutá zima,... tak že to vůbec nehrozí a já teda doufám, že nebude :slight_smile: akorát víc sněhu by mohlo být, protože tady ty zimy fakt stojí za prd :frowning2: skoro žádný sníh, jedině jet na hory
1. pro 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už nakupujete něco na mimi? Případně kde? Já Aukro, MMB....jinak neznám.
1. pro 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Tak u nás je sněhu, že bysme ho mohli prodávat...dneska mi opět trvala cesta z práce busem 2 hodiny a normálně je to přes půl hoďky...zítra nevím, jestli se budu vůbec snažit dostat do práce :confounded:
1. pro 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás není žádnej, tráva zelená a jen menší poprašek na ní a na autech a na silnici :confounded:
1. pro 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many my už ho máme odhadem tak 30 cm, sněží dál a jak je naváto, tak jsou i pěkný závěje...už jenom v tom chodit po chodnících je docela fuška
1. pro 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já na Ladíka začala raději až později, no tak potom 20t. no :wink: po 13t. po screeningu jsem si koupila ty první ponožečky :slight_smile: a pak na vánoce jsem teda od babičky dostala dost oblečků :slight_smile: tak už se nemohla dočkat :slight_smile: a jinak jsem dost nakupovala přes aukro a teď už nehrozí, když vidím jak jsou tam předražený ty obnošený věci :confounded: fakt :confounded: a já jsem moc spokojená s věcma s tesca a cherokke :wink: když jsou akce 50-70% třeba tak nakoupíš dost levně, krásný trika i za 50,- a tesco bodyčka i ta bílá jsou super :wink: fakt, takže já pak nakupovala hodně tam a teda i teď nakupuju a jinak sestra to dělá tak, že kouká v časopisech na inzeráty a třeba se s paní domluví, pošle jí emailem fotečky a něco z toho si vybere nebo i já a za dobrou cenu, já nic prodávat nebudu, Lukášek to ponosí, jinak bych vám nabídla něco :wink:
1. pro 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jéééééééééééééé tolik sněhu :slight_smile: Ladík by byl hotovej :slight_smile: snad teda ráno taky u nás už něco bude :slight_smile:
1. pro 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
z tesca :slight_smile: teda to jsou hrubky :grinning: sorááč :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a zezačátku jsem nakoupovala neutrální, že jsem nevěděla co to bude, tak aby to mohla mít holka i kluk :slight_smile: ale možná jsem začala dřív jak ve 20t :confounded: bych fakt kecala
1. pro 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale asi po 20t. to je fakt, nekecám, protože až po novém roce a Ladík byl až 26.5 :slight_smile: tak nekecám :grinning:
1. pro 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek