• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@lolla79 hmmm pěkný :grinning: díky za odkaz, ale to teda nekoupím :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a ještě jsem zapomněla samo na kartáček na zuby a dubovou kůru :slight_smile: takže zítra nebo po neděli koupím :wink: a hotovo
10. bře 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no trochu se toho bojím, že bude malá žárlit..... ale třeba si vezme svoji panenku a bude se snažit napodobovat to co budu dělat s mimi já. Jinak ji budu určitě zapojovat do přebalování, aby šla např. vyhodit plinku, zkrátka aby se necítila odstrčená..... No ale co bude dělat, když budu kojit, tak to nevím..... No snad to nějak zvládneme.
@lolla79 viděla jsem to i v obchodech, u nás třeba babyexpert, já to koupila na aukru za 300 :wink: jinak doma budu vyvařovat ve sterilizátoru společně s flaškama
@1luciferka1 tak do babyexpertu to půjdu omrknout a uvidím. Zase je fakt, co když se na dudlík nenaučí a já zbytečně vyhodím za to penízky..... A zkoušela jsi jak to funguje? To tam musí být nějaká voda nebo jak se to čistí? Jediné co jsem vyčetla je, že je to na baterky.
10. bře 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 jo,jo, taky se toho s tatinem bojíme, ale taky se budeme snažit co nejvic, aby nežárlil :confounded: furt mu říkám, že budeme kojit spolu,............. třeba to pomůže a když u toho budu číst pohádku, tak bude poslouchat i on :grinning:.............. no uvidíme :slight_smile: ale určo jak je zapojíme, tak budou spokojení :slight_smile:
10. bře 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ty se máš, že už budeš mít vše nakoupeno. Ale je fakt, že už to máš za pár. Taky bych už chtěla být takhle daleko.
10. bře 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jinak je fakt, že když je ten dudlík na řetízku , tak nespadne :wink: a pro jistotu mít třeba i ten druhý u sebe :wink:
10. bře 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jj taky jsem zvedva jak bude Jana reagovat na mimi ,te jak byla nemocna tak je unudena a otravna
10. bře 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no hrozně to utíká :slight_smile: u prvního to tak neutíkalo :slight_smile: ale jak už čekám druhý, tak to letí :slight_smile: a už se fakt těším, ale doufám, že fakt do května zůstane v bříšku :slight_smile: hlavně abych se neotvírala a nemusela do nemocnice ležet :frowning2: to by mě jeblo :frowning2: fuj :frowning2: to bych tam brečela pořád :frowning2: už teď mám hrůzu, že budu pár dní bez Ladíčka, protože fakt ho tam nechci na návštěvu, on by určo plakal, že tam chce zůstat semnou :frowning2: a já bych taky pak řvala :frowning2: toho se moc bojím, být bez něj, den vydržím, ale 4,........... :cry:
10. bře 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak mam neco malo-no dobre,skoro vse do porodky,koupila jsem i praci prasek a machadlo na prani a pristi tyden zacnu..Na susaku se susi kosile,rucniky a kalhotky do porodky-vecer budu zehlit-myslite,ze uz to mam rovnou dat do tasky,anebo jeste na chvilku zandat do skrine?!Jak to mate vy?
10. bře 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky vy jedete si máknu vás dočíst :frowning2:
10. bře 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky uděláme to s tatinem tak, že pak pro nás oba přijedou :slight_smile: a on si jako bráchu odveze domů :slight_smile: :grinning:
10. bře 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no jen doufám, že to maličký nebude jako Lucka - tu když jsem kojila, tak musel být naprostý klid. Když třeba přítel v kuchyni něčím zašramotil, tak se pustila a už nechtěla. Takže se bojím, že jestli to druhý bude taky takový, tak nevím jak budu kojit, když Lucka v klidu být neumí. Navíc ze začátku to kojení trvá opravdu dost dlouho - cca třičtvrtě hodiny z jednoho prsa...... No ale zvládli to ostatní, tak snad to zvládneme i my. :wink:
10. bře 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik já to už šoupla do tašky :wink: kalhotky si bereš normální ? Já si koupila ty jednorázovky zase, ale zase víc :grinning: u Ladíka jsem dost krvácela a měla velkou spotřebu, si pamatuju :confounded:
10. bře 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jen to jemně proleť :grinning:
10. bře 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no to je fakt, Ladíkovi jsem četla a dobrý, ale Lukáškovi to třeba taky bude vadit, uvidíme :slight_smile: ale snad je kdyžtak zabavíme - ty starší dítka pohádkama v telce :slight_smile: a pak vyrazíme ven,......................... :wink:
10. bře 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 teda já chtěla zkusit být bez dudlíku,ale jak píšeš s tím odnaučováním prstů tak asi ustoupím.Moje ségra si cucala palec skoro do 12let,už ju to samotnou štvalo,ale zlozvyk je zlozvyk :frowning2: přes den už si to hlídala ale v noci to nešlo nakonec ji je mamka oblepila náplastí a pomohlo to.pamatuju jak měla palce od cumlání celé rozmočené.a se zubama měla problémy,ale jak přestala samo se to srovnalo.
10. bře 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many taky vůbec nevím jak to zvládnu bez Lucky tolik dní. :frowning2: Vždy jsem bez ní byla nejdýl 2-3hodinky. No bude to hrozný, jak pro mě, tak asi i pro ni. Navíc se bojím, jak to zvládneme, kdyby ten porod přišel v noci. Než ji probudím, než ji obleču, než ji odvezeme k našim - no bude to zajímavé. Doufám, že to vše zvládneme. Ale na návštěvu ji budu chtít. Asi bych to bez ní tolik dní nevydržela.
10. bře 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, hlanvně si pak musíme na sebe rozdat čísla, ať si dáme vědět, až budeme v porodnici,................ :wink: já mám na Ivču, tak ta rodí myslím až po mně, tak kdyžtak napíšu jí a ona vám to zdělí :slight_smile:
10. bře 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no Ladík je zvyklej spávat u babičky, bydlí za barákem, tak jsem jí taky varovala ať večer mívá raději telefon zaplí, člověk nikdy neví a šla by pak k nám no :slight_smile: a stou návštěvou, já bych ho taky ráda viděla, ale fakt se bojím toho loučení pak :frowning2: pamatuju si u Ladíka, jak tam byla za nějakou mamčou holčička, nevím kolik měla, a jak jsme jí slyšely na chodbě plakat, že chce být s maminkou :frowning2: joj, to by mě trhalo srdce ještě víc :cry: určo to nepovolím :frowning2: no uvidíme, třeba to nevydržím a risknu to .......... :confounded:
10. bře 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda, že nemůžeme porodit a jít hned domů, za těma našema dalšíma drobkama , že :slight_smile:
10. bře 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik dudlík je opravdu menší zlo. Takže my do něj určitě půjdeme. Náplast jsem samozřejmě zkoušela, ale ona si ji odlepila. Takže tentokrát dáme dudlíka a pak budeme odnaučovat, až bude chodit Mikuláš, tak že si ho odnese. :slight_smile: Sice si asi pár dní poplače, ale nakonec si určitě zvykne. Kdežto prstíky jsou při ruce pořád, takže to jen tak odnaučit nejde.
10. bře 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky Ladíka jsem odnaučila postupně od dudla, že přes den pak vůbec , jen na spaní v kočárku a doma večer a měsíc před druhým rokem jsem ho schovala a že není :grinning: a on chodil a vrtěl rukama nahoře, není , není a já noooo není, ptáček venku si ho vzal :grinning: a dobrý usnul bez něj a pak pár dní chodil, že dudin není :slight_smile: a dobrý :grinning: jinak hodně to dělají s tím Mikulášem, jo,jo :wink:
10. bře 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no já se hlavně bojím, aby se pobyt v porodnici neprodloužil ještě o další dny. Aby třeba nechytla malá novorozeneckou žloutenku až ten den, kdy by nás měli pustit domů.... Mám kamarádku, která byla propuštěná z porodnice domů a druhý den se tam musela vrátit, že malá dostala žloutenku. Ale měla výhodu, že to bylo její první dítě, takže doma ji druhý dítě neplakalo.
10. bře 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no Ladík žloutenku neměl , ale mívá to dost dětí a jo,jo to je pak zákon schválnosti :angry:
10. bře 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem včera tatinovi říkala, že škoda, že to nejde, aby byl Ladík semnou v porodnici :grinning: a tatin říkal a co bych jako dělal já ???? :grinning: jsem mu řekla - ty bys byl doma, a on - to víš že jo :wink: tak jsem říkala, no nebo by si byl snáma a on , ne ne, ty budeš hezky s Lukynem a já s Ladíkem :slight_smile:
10. bře 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Lucka žloutenku měla, a pamatuji si, že jsem to šíleně ořvala, že mi ji vzali - když byla pod světlama. :slight_smile: Ale nemohla jsem za to, to ty hormony. :slight_smile: Naštěstí ji měla jen slabou, a byla tam jen přes noc. Ráno když mi volali, ať si pro ni přijdu, tak jsem byla šťastná jako blecha. A v noci když jsem ji chodila nakojit, tak když jsem od tam odcházela bez ní, tak jsem taky řvala.
10. bře 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky o víkendě má být prý až 16° no to je nářez :slight_smile: to určo na zahrádce něco opečeme nebo ugrilujeme :grinning: zase nachvilku odpoledne, navečer je ještě dost chladno a stejně pak musím zase na gauč :grinning:
10. bře 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no pamatuju si , že žloutenku slabou měla i holčička, co byla s nama na pokoji, a mamina jí měla hodně nechávat u okna, tak měla štěstí, zrovna i u okna spala :slight_smile: ale nebraly jí ju, asi to měla slabou
10. bře 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek