Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
lolla79
10. bře 2011
@many já dávala malou taky k oknu, ale nestačilo to. Měla jsem nadstandart, takže jsem byla na pokoji sama -možná o to horší to bylo když mi ji vzali pod světla. Že jsem tam byla najednou sama.
hribek
10. bře 2011
no tak ted dosel pritel ze ma zrejme chripku, tak uz asi vim odkud vitr vane, tchyne je nachcipana uz 3 dny no tak budu doufat ze mi vystaci ovoce a odpocinek....uz bych brala aby byl duben aspon🙂
iira
10. bře 2011
@many no taky se bojim co s Janou,nemame ji kam dat a nez nekdo prijede tak nevim nevim,no snad tobude jako u ni ze mi odesla hlenovka a az 2 dny jsem rodila..
mi meli zloutenku taky a tu velkou tak jsem mela malou 3dny na solarku ..
badik
10. bře 2011
@many kámošce její PA poradila že mají staršímu dítku něco koupit a jak pojedou domů tak jí to mají dát že to má od miminka,tak ji koupili plyšovou kočičku a každýmu ukazuje co má od mimi.Něco na tom bude.
many
10. bře 2011
@hribek tak ať odoláš a nic nechytneš 😉 duben tu bude coby dup 😉
many
10. bře 2011
@badik dobrá rada těhulko 😉 😉 😉 to je dobrý nápad 😉
lolla79
10. bře 2011
@hribek jejda, tak přeji, aby se ti to vyhnulo obloukem. My byli nemocní před třema týdnama - já brala i antibiotika, malá taky na nich skončila a pak to od nás chytil i přítel. Ten teda antibiotika nemusel, ale bylo to fakt hnusný. Takže hodně větrej a pokud to jde, tak nebuď v jedné místnosti s přítelem. Ona ta chřipka nebo co jsme to měli byla fakt dost zákeřná.
many
10. bře 2011
a pokud bych to fakt nevydržela, tak by to tatin mohl sním vzít do porodnice a nenápadně mi to dát 🙂 a já bych řekla, dívej co máš od Lukáška 🙂 a šel by třeba domů s tatinem bez breku 😃 jééé to je dobrý nápadek 🙂 to bych ho mohla vidět už další den 😃 jéééééééééééé super 😃
many
10. bře 2011
@iira já byla u Ladíka na vyvolání, to bylo plánovaný a teď kdyby to bylo plánovaný, tak by zase aspoň máti věděla dopředu 🙂 ale uvidíme, příští pátek jdu nakontrolu, chtěla mě objednat za 3 týdny a pak řekla, že kvůli tomu nálezu raději už za dva, takže příští pátek jsem zvědavá, ale budu doufat, že je vše ok a ležení pomáhá 😉
lolla79
10. bře 2011
@badik taky se mi ten nápad moc líbí. Děkuji za typ asi to vyzkoušíme. 🙂
many
10. bře 2011
@lolla79 že jo 🙂 a může zamnou do porodnice 🙂 určo bude mít radost z hračky a bude čekat další den, že dostane další 😃 😃 😃 😃
lolla79
10. bře 2011
Holky musím končit, přišel přítel a on jaksi nerad vidí, že jsem na netu. Nejvíc ho ale vytáčí, když vidí, že jsem na facebooku - nechápu proč. Ale moc ráda jsem s váma pokecala. Jak to půjde, tak se zase ukážu.
badik
10. bře 2011
uf jsem vás konečně dočetla to byla fuška no a abych zas šla něco dělat 😞
@lolla79 @many není zač když můžu pomůžu 😃
hribek
10. bře 2011
@many @lolla79 no uvidime snad to nechytnu...
veraakubik
10. bře 2011
@many Mam dva balicky z dmka jednorazovych-celkem 10,pak mam asi 5 obyc. bavlnenych..Tak snad to bude stacit-kamaradka mi radila,ze kdyz je nejhur,ze ty jednorazovky se preperou a za chvilku jsou suchy..ale myslim,ze to postaci..ja pri maly moc nekrvacela-kdyz to srovnam s menstruaci,tak silna-menstruace..I sem brzy prestala..Takze doufam,ze to ted bude taky tak..taky uz to dam do tasky-teda az to vyzehlim-tasku mam taky vypranou,cistou a tak si myslim,ze je jedno,jestli to dam do skrine,nebo do tasky..alespon budu vedet,ze kdyz by neco jsem pripravena..
many
10. bře 2011
@lolla79 tatin je na fb taky alergický 😃 😃 😃 že je tam drbárna,...................... 😃 páá

já už taky pomizím, teď jsem zatopila v koupelce a Ladíček se bude rochnit ve vaničce 🙂
@badik jsem toho naplkaly co 😃 😃 😃
@veraakubik 😉 😉 😉
many
10. bře 2011
tak mizím, páááááááááááááááááá ráno 🙂
iira
10. bře 2011
@many a ty mas nejake problemy?asi jsem necetla vse,bestiham docitat ,Jana si chce se mnou hrat ,jak nechodi ven tak ji to samotnou cely den nebavi...
@many mej se hezky
bobesci
11. bře 2011
Ahoj holky,přeji pěkné ráno 😃 dnes jsem nemohla vůbec spát,takže už dočítám co jste napsali,malý ještě spí,tak mám zatím čas 😃 malá v noci tak řádila,že jsem z toho byla až vystrašená,možná se konečně umoudřila a rozhodla se,že se konečně otočí hlavou dolů 😃 ale připadalo mi to jako stěhování národu x-)
dostyna
11. bře 2011
Dobré ráno,tak už v plném tempu opět peru,ale na žehlení nikdo není 🙂 Jinak koukám na zprávy a zase další katastrofa v Japonsku...chjo,to je pořád něco 😞
iira
11. bře 2011
Dobre ranko vsichni...taky si porad rikam ze uz zacnu ,ale ma jeste cas tak asi pockam az bude lepsi pocasi ..
vilmaba
11. bře 2011
@many ja si taky myslím ted už se jen těším a nakupuji.Už aby byla Petruška na světě. 😃
bobesci
11. bře 2011
já jsem včera dožehlila taky zbytek oblečení a teď už má na praní jen povlečení a zavinovačku a je to vše 😃
vilmaba
11. bře 2011
@badik Je to 3 císař jinak to prý nejde,ale to nevadí hlavně aby to bylo v pořádku 🙂
dostyna
11. bře 2011
@bobesci tak to jsi dobrá.Já tak nějak pořád jen peru a nevím na co dřív sáhnout.Poslední dny se mě drží nějáká lenivá,takže toho moc neudělám 🙂
rozruch
11. bře 2011
@drndapetka
zdravím 🙂 ,jak se máš?přeji Ti ať vše dobře dopadne!já mám termín 26.5.2011,měl by to být chlapeček 🙂
badik
11. bře 2011
tak já prala už v lednu a v domnění že už budu mít klid.Ale mamka mi teď od její kolegyně koupila tašku plnou nádherných věcí,tak mě čeká ještě jedna várka,ale ještě s tím počkám.Jen nevím kdy to vše vynosíme 😞 mám hader do 9 měsíců spoustu.snad bude malá drobnější a vydrží ji to i dýl.Známá měla větší dítko a nosil 74 ve 3 měsících 😞 a synovec ju má teď v 5 měs.to by jsme opravdu neměli šanci unosit.
hribek
11. bře 2011
Ahoj holky🙂 ja mam posledni dobou potrebu jahod a ananasu...
verapa
11. bře 2011
Ahojky,
ja furt bojuju jesi už začít s oblečením pro Liši a kukam že vy už máte skoro hotovo :o)....
@hribek u nás jedou rajčata a jabka :o)
hribek
11. bře 2011
@verapa no aspon to mas zdravejsi, ja zboznuju nakladanej ananas v plechovce😞

Začni psát odpověď...

Odešli