• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@many já dávala malou taky k oknu, ale nestačilo to. Měla jsem nadstandart, takže jsem byla na pokoji sama -možná o to horší to bylo když mi ji vzali pod světla. Že jsem tam byla najednou sama.
10. bře 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ted dosel pritel ze ma zrejme chripku, tak uz asi vim odkud vitr vane, tchyne je nachcipana uz 3 dny no tak budu doufat ze mi vystaci ovoce a odpocinek....uz bych brala aby byl duben aspon:slight_smile:
10. bře 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no taky se bojim co s Janou,nemame ji kam dat a nez nekdo prijede tak nevim nevim,no snad tobude jako u ni ze mi odesla hlenovka a az 2 dny jsem rodila..
mi meli zloutenku taky a tu velkou tak jsem mela malou 3dny na solarku ..
10. bře 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many kámošce její PA poradila že mají staršímu dítku něco koupit a jak pojedou domů tak jí to mají dát že to má od miminka,tak ji koupili plyšovou kočičku a každýmu ukazuje co má od mimi.Něco na tom bude.
10. bře 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak ať odoláš a nic nechytneš :wink: duben tu bude coby dup :wink:
10. bře 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik dobrá rada těhulko :wink: :wink: :wink: to je dobrý nápad :wink:
10. bře 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jejda, tak přeji, aby se ti to vyhnulo obloukem. My byli nemocní před třema týdnama - já brala i antibiotika, malá taky na nich skončila a pak to od nás chytil i přítel. Ten teda antibiotika nemusel, ale bylo to fakt hnusný. Takže hodně větrej a pokud to jde, tak nebuď v jedné místnosti s přítelem. Ona ta chřipka nebo co jsme to měli byla fakt dost zákeřná.
10. bře 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pokud bych to fakt nevydržela, tak by to tatin mohl sním vzít do porodnice a nenápadně mi to dát :slight_smile: a já bych řekla, dívej co máš od Lukáška :slight_smile: a šel by třeba domů s tatinem bez breku :grinning: jééé to je dobrý nápadek :slight_smile: to bych ho mohla vidět už další den :grinning: jéééééééééééé super :grinning:
10. bře 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira já byla u Ladíka na vyvolání, to bylo plánovaný a teď kdyby to bylo plánovaný, tak by zase aspoň máti věděla dopředu :slight_smile: ale uvidíme, příští pátek jdu nakontrolu, chtěla mě objednat za 3 týdny a pak řekla, že kvůli tomu nálezu raději už za dva, takže příští pátek jsem zvědavá, ale budu doufat, že je vše ok a ležení pomáhá :wink:
10. bře 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik taky se mi ten nápad moc líbí. Děkuji za typ asi to vyzkoušíme. :slight_smile:
10. bře 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 že jo :slight_smile: a může zamnou do porodnice :slight_smile: určo bude mít radost z hračky a bude čekat další den, že dostane další :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musím končit, přišel přítel a on jaksi nerad vidí, že jsem na netu. Nejvíc ho ale vytáčí, když vidí, že jsem na facebooku - nechápu proč. Ale moc ráda jsem s váma pokecala. Jak to půjde, tak se zase ukážu.
10. bře 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf jsem vás konečně dočetla to byla fuška no a abych zas šla něco dělat :frowning2:
@lolla79 @many není zač když můžu pomůžu :grinning:
10. bře 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many @lolla79 no uvidime snad to nechytnu...
10. bře 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Mam dva balicky z dmka jednorazovych-celkem 10,pak mam asi 5 obyc. bavlnenych..Tak snad to bude stacit-kamaradka mi radila,ze kdyz je nejhur,ze ty jednorazovky se preperou a za chvilku jsou suchy..ale myslim,ze to postaci..ja pri maly moc nekrvacela-kdyz to srovnam s menstruaci,tak silna-menstruace..I sem brzy prestala..Takze doufam,ze to ted bude taky tak..taky uz to dam do tasky-teda az to vyzehlim-tasku mam taky vypranou,cistou a tak si myslim,ze je jedno,jestli to dam do skrine,nebo do tasky..alespon budu vedet,ze kdyz by neco jsem pripravena..
10. bře 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 tatin je na fb taky alergický :grinning: :grinning: :grinning: že je tam drbárna,...................... :grinning: páá

já už taky pomizím, teď jsem zatopila v koupelce a Ladíček se bude rochnit ve vaničce :slight_smile:
@badik jsem toho naplkaly co :grinning: :grinning: :grinning:
@veraakubik :wink: :wink: :wink:
10. bře 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mizím, páááááááááááááááááá ráno :slight_smile:
10. bře 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many a ty mas nejake problemy?asi jsem necetla vse,bestiham docitat ,Jana si chce se mnou hrat ,jak nechodi ven tak ji to samotnou cely den nebavi...
@many mej se hezky
10. bře 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeji pěkné ráno :grinning: dnes jsem nemohla vůbec spát,takže už dočítám co jste napsali,malý ještě spí,tak mám zatím čas :grinning: malá v noci tak řádila,že jsem z toho byla až vystrašená,možná se konečně umoudřila a rozhodla se,že se konečně otočí hlavou dolů :grinning: ale připadalo mi to jako stěhování národu :dizzy_face:
11. bře 2011 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,tak už v plném tempu opět peru,ale na žehlení nikdo není :slight_smile: Jinak koukám na zprávy a zase další katastrofa v Japonsku...chjo,to je pořád něco :frowning2:
11. bře 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko vsichni...taky si porad rikam ze uz zacnu ,ale ma jeste cas tak asi pockam az bude lepsi pocasi ..
11. bře 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ja si taky myslím ted už se jen těším a nakupuji.Už aby byla Petruška na světě. :grinning:
11. bře 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem včera dožehlila taky zbytek oblečení a teď už má na praní jen povlečení a zavinovačku a je to vše :grinning:
11. bře 2011 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Je to 3 císař jinak to prý nejde,ale to nevadí hlavně aby to bylo v pořádku :slight_smile:
11. bře 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci tak to jsi dobrá.Já tak nějak pořád jen peru a nevím na co dřív sáhnout.Poslední dny se mě drží nějáká lenivá,takže toho moc neudělám :slight_smile:
11. bře 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka
zdravím :slight_smile: ,jak se máš?přeji Ti ať vše dobře dopadne!já mám termín 26.5.2011,měl by to být chlapeček :slight_smile:
11. bře 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já prala už v lednu a v domnění že už budu mít klid.Ale mamka mi teď od její kolegyně koupila tašku plnou nádherných věcí,tak mě čeká ještě jedna várka,ale ještě s tím počkám.Jen nevím kdy to vše vynosíme :frowning2: mám hader do 9 měsíců spoustu.snad bude malá drobnější a vydrží ji to i dýl.Známá měla větší dítko a nosil 74 ve 3 měsících :frowning2: a synovec ju má teď v 5 měs.to by jsme opravdu neměli šanci unosit.
11. bře 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile: ja mam posledni dobou potrebu jahod a ananasu...
11. bře 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
ja furt bojuju jesi už začít s oblečením pro Liši a kukam že vy už máte skoro hotovo :o)....
@hribek u nás jedou rajčata a jabka :o)
11. bře 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa no aspon to mas zdravejsi, ja zboznuju nakladanej ananas v plechovce:frowning2:
11. bře 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek