• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@hribek na jahody jsem měla hroznou chuť na začátku těhu když jsem se musela k jídlu přemlouvat a nebylo mi dobře,ale to žádný jahody nebyli :frowning2: ale minulí týden jsem si koupila a nebyly špatný.jen škoda že až nám nějaký dary dá zahrádka nebudem je moct -teda v případě že budem kojit.
11. bře 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek mě ještě dostávají ještě broskve, taky z plechu,ale máme ještě vlastní zavařenou zásobu :o)......... zase to ber tak že máš tu rozumější formu cukru do těla, já to doháním čokoládama..
11. bře 2011 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes v noci se mi spalo hrozně,pořád jsem se budila,nevěděla jsem jak si lehnout,nemohla znovu usnout a když se zadařilo tak jsem rodila.naštěstí jsem to dospala ráno.už ať je to za náma.Doufám že to byla jen vzácná noc,jestli takhle budu spát až do konce tak nevím nevím.
11. bře 2011 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@verapa no cokoladu cucham a motam se kolem ni v praci celej den tak tu az tak moc nepotrebuju:slight_smile: ale pokazdy co si dam neco sladkyho tak si pak musim dat neco slanyho:frowning2: dneska to vidim na topinky, mam na ne chut od vcera...
11. bře 2011 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@verapa já mám zas zákuskový období.nejvíc mě berou po obědě :wink: ještě že nejsou vždy k dispozici
11. bře 2011 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik no o zakuscich ani nemluvim:slight_smile: miluju beze rezy
11. bře 2011 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek já ujíždím na větrníkách,ale neodolám ani punčové hrudce a punčovým řezům.no už slintám jak bernardýn :grinning:
11. bře 2011 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Ani nemluv, sem o víkendu dostali výlsužku z narozenin, 10 větrníčků s pudingem.. sem měla co dělat aby to nezmizlo ve mě všecko naráz...
11. bře 2011 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek tak já jedu od začátku těhu v grepech,jabkách a pomerančích....a teď jedu už ve všem :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2011 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,začala jsem hopsat na gymnastickém baloně a záda povolují a kříže tak nebolí :slight_smile: doporučuju :slight_smile:
11. bře 2011 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik jejda no nedelej moc chute nebo budu muset jit upict aspon babovku:grinning: mala uz se tema chutema taky probudila a kope me do zeber:astonished:
11. bře 2011 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ted koukam na nove na siamsky dvojcata a sou tam maly 4mesicni chlapecci, je mi z tohoh smutno, takovy prdolky maly a uz takovy sileny dlouhy operace
11. bře 2011 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau holky, když jste u těch dortíků, musím přispět se svojí troškou do mlejna :grinning: ...včera jsem upekla svůj první dort - harlekýn a musím konstatovat, že je luxusní...už ho zbyl jenom kousek :wink:
11. bře 2011 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine dalsi provokater:grinning: mnam vypada moc dobre. asi fakt pujdu udelat tu babovku, nebo mimimalne puding s piskotama:grinning:
11. bře 2011 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek Puding máme v plánu se Štěpíčkem dělat zítra, čokoládovej s překvapením :grinning:
11. bře 2011 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
holky co porad varite?me uz nenapada co Janicce a sobe v tydnu varit,sladka jidla mi nechce a prijde mi ze jime porad to same...........
11. bře 2011 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@iira tak to je asi všude stejně,já už taky nemám nápady co mám vařit,dneska máme fazolovou polévku a víc toho nestíhám,protože od rána jen něco vyřizuji a na zítra mám v plánu ražničí a potom svíčkovou,protože malý zbožňuje omáčky a knedlíky :wink: to má asi po mě :grinning: ale abych řekla pravdu většinou vařím na dva dny,abych nemusela stát každý den u plotny a nikomu to naštěstí doma nevadí :grinning:
11. bře 2011 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska chci sfouknout pro manžu svíčkovou a protože já jí nerada, tak sobě si udělám gulášek...a vcelej víkend nic jinýho nemusím vařit.
11. bře 2011 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím všechny při pátku :slight_smile: U nás se dneska vařilo, tedy spíš peklo kuřecí stehýnko s bramborovou kaší a na zítra mám v plánu nějakou rybičku, vypadá to na sivena v alobalu s koprem a citrónem :slight_smile: Jinak v neděli jdeme výjimečně k tchýni, tak nemusím, jipí! Ale inspirovaly jste mě s tou svíčkovou, taky ji musím udělat, dlouho jsme ji neměli, mňam :slight_smile:
11. bře 2011 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky těhulky, taky zdravím. Už jsem myslela, že Vás asi nikdy nedočtu. Ale podařilo se a při psaní odpovědí nám nějak koník zkolaboval. :angry:
11. bře 2011 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdarek, pritel jel ted s babickou nakoupit, tak sem si objednala hranolky a taky peprenky, no uz se na to tesim, ty chute sou fakt sileny:grinning:
11. bře 2011 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@tobove my taky měli na oběd kuřecí stehna,ale nedojedli jsme to protože byli velký,dala jsem zbytek zpět do trouby,jenže jsem ji zapomněla vypnout!!!!!!A jela jsem ke kámošce,za 4 hod přijel manžel domů a naštěstí ještě v čas,ale smrad je tu ještě teď.mám husí kůži při představě co vše se mohlo stát.To se mi ještě nestalo,říkám si že za to může určitě těhotenská demence (nějak si svou neschopnost musím omluvit :confounded: )
zítra budu dělat rajskou s masovýma kuličkama a knedlíkem :slight_smile:
11. bře 2011 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik teeda tak hlavne ze se nic nestalo. smrad se vyvetra, stesti ze to nezaclo horet
11. bře 2011 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
zdravíme a přejeme vám pěkný víkend :slight_smile: dnes si zase jdeme udělat obídek na zahrádku :slight_smile: bude pepánek na grilu :slight_smile: s rohlíčkama :slight_smile:..................
12. bře 2011 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@iira musím hodně ležet, už před měsícem mě varovala, že mám podrážděnou dělohu, že musím mít co nejvíc klidový režim a zvdedla mi dávku hořčíku už na 8 a teď po měsíci mi řekla, že se hodně tlačí dolů, jen do mě hrábla, tak se zhrozila , ale ultrazvuk jí uklidnil a mě teda taky, ale musím co nejvíc ležet a za 14 dní mě chce raději vidět, takže příští pátek jdu a teda doufám, že dobrý , hlavně, že se neotvírám, ale hodně se tlačí už dole, když sem se jí ptala, jestli tam vydrží do května, tak koukala a říkala, no podle toho nálezu :confounded: ale neotvírám se, tak se uvidí, hlavně co nejvíc ležet no, tak se snažím, ale taky mě to nebaví a sem tam prostě vstanu , jdu za váma na net nebo něco podělám,......... teď mám padla, tak vás dočtu, půjdu se natáhnout a pak na zahrádku a pak zase domů na gauč :wink:
12. bře 2011 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek u nás taky jede ananas :slight_smile: většinou navečer, jak nás honí mlsná, tak místo sladkostí :slight_smile:
12. bře 2011 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek teď jsme četli, že nejzdravější je čerstvý ananas, fakt bomba :slight_smile: tak jsme měli s tatinem radost :grinning: co do sebe valíme :grinning: a v plechovce není ani tak dobrý , jak čerstvý :wink:
12. bře 2011 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jinak čtu, že se tady pere, žehlí,.............jé jsem ráda,že už mám vše od ledna hotový :grinning:
a chuťky --- hmmm :wink: já mám chuť asi na vše :slight_smile: na ničem zvlášť teď neujíždím :grinning:
12. bře 2011 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@many ja vim, ale kdyz sem v obchode tak vzdycky hrabnu po plechovce...

jinak dneska se mi opet prihlasily nevolnosti, malem sem vrhla puding. je to jeste vubec mozny skoro ve 30tt?
12. bře 2011 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky vy jste se teda rozepsaly tak pokojik mam už naskladany v chodbě a dneska s manžilkem malujem zatim to vypada bezva pokojiček bude kombinaci 3 barev sv modre žlute a zelenkave tak uvidime prvni natěry schnou tak uvidime jak to doschne je to naše prvni samostatne malovani předpokladam,že do konce měsice i složime pokojik a už tam budu moct začit skladat nakoupene věci prani a žehleni mě teprv čeka tak uvidim kdy se do toho pustim asi až budu mit nakoupenou celou vybavičku at nemusim prat po par kouscich.Ještě jsem se vas chtěla zeptat jak to mate s pohybama ja se někdy dost "děsim" jelikož dlouho nic necitim přes den jich moc nemam nebo spiš jen sem tam takove vlněni a jemne dloubnuti nejsou to ty "kopance" co citim když si lehnu mate to taky tak ? A co myslite co je lepši nechat mimi naočkovat proti TBC ve špitale nebo to odmitnout a naočkovat až po hexavaxine
12. bře 2011 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek