• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
tak prave sem objednala mantinel, prosteradlo, emitex zavinovacku a hrebinek pro malou tak snad se ji to bude libit.
12. bře 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ahojky aha to jsem nevěděla,tak držím palce ta ti to vydrží co nejdele a nemáš žadny problemy
ja teda věci ještě připraveny nemam ,ale řikam si že mam čas,ale pokud bude takhle hezky tak asi zacnuprat a žehlit co mam po mladsi,teda zalezi kdoto bude,v utery dam snad konëčně vědět co čekame.........
12. bře 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladaa20 jéééé,buď klidná,tak to ti prckové mají.Když se s nima něco děje,chodíš a hýbeš se,tak dělají jakože nic,ale jakmile si chceš odpočinout,tak začnou úřadovat a vracet ti to celodenní vyrušování :slight_smile: :slight_smile: Myslím že to taka mají všechny mamky :slight_smile:
12. bře 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladaa20 já teda o TBC vůbec neuvažuju.doktorka říkala že jsou rádi že se to očkování zrušilo,prý je to živá vakcína a pro tak malý mimiča který se očkovali už v porodnici to prej byl moc velkej zásah do organismu.takže když už někdo o očkování uvažuje je asi lepší později.
12. bře 2011 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky :slight_smile:
14. bře 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
@badik tak to teda koukám, že už neočkují v porodnici, asi se to za ty skoro 2 1/2 roku změnilo.
14. bře 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky,no ja jsem si rikala ze je to fajn ,ze neockuji ty miminka,ale nevim jestli pak radsi nenechat naockovat,preci jen se ta tubera tady objevuje ...doufam ze jste meli hezky vikend a tatkove byly hodny
14. bře 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím po víkendu, musím se veřejně pochválit. V pátek jsem udělala objednávku v lékárně, v sobotu nakoupila v drogérce a sehnala krásnou tašku do porodky. Včera dopo jsem protřídila poděděné věci na malou a odpo jsme jeli pracovat na zahrádku. Teda já jen dirigovala, nechtěli mě nechat nic dělat. A pak jsme si pěkně pogrilovali.
Takže od dalšího víkendu už začnu prát a předchystám si tu tašku do porodky.

@hribek Taky se mi nevolnosti nějak vrací, sem tam si pěkně blinknu :frowning2:
@many O víkendu jsme s manželem snědli 4 ananasy :slight_smile: Byli v akci za 20, no neber to :grinning:
14. bře 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky. To se nám to konečně vyčasilo a doufám, že to vydrží. Tento týden nás čeká ultrazvuk ve 30 tt. a my se nemůžeme dočkat až toho našeho bobánka zase uvidíme.
Taky se mi vrací nevolnosti, ale v podobě plnosti, najím se a mám pocit že to jídlo mám pořád navrchu, zatím jsem nevrhla ale nebývá k tomu daleko. Jo holt už víme jaké to je mít žaludek v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Blíží se nám i odchod na mateřskou co? Já už se táááááák mooooooooc těšíííííííím. To bude paráda nemuset přemýšlet kolik je hodin aby náhodou nedorazila kontrola. Zatím jsem kontrolu neměla, měli jste už některá na neschopence nějakou?
Jinak se musím pochlubit, že máme už vše vyprané a bude se žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale vyžehlím jen velikosti 56 a 62 a pak uvidíme třeba nebudeme mít alergie a nebudeme muset žehlit :sunglasses:
14. bře 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte vespolek,
@realgs já byla na neschopce s první od 6 měsíce, kontrola nechodila,......... potvrdila mi to i sestřenka ze socky, že kontroly na těhule nechodí, pokud to vyloženě nežádá zaměstnavatel...
14. bře 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,zdravím do nového týden.Už mmám za sebou úklid,vrhla jsem se na to hned v 7h tak mám hotovo a můžu odpočívat

@realgs taky cítím každý jídlo až v krku,snažím se hodně odlehčovat,dnes jsem třeba posnídala acidofilní mléko a dvě jablíčka a cítím se parádně...zachvilku zase něco zobnu.Ničí mě ty velké porce třikrát denně.Jinak na mě kontrola nepřišla,mám neomezený vycházky.Ale prý opravdu na těhule nechodí
14. bře 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste jééé si vzpomínám, jak mi tekly slzy, když ho předemnou v porodnici očkovali :cry: tak plakal a já nenápadně taky :frowning2:
14. bře 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda áá taky proběhla grilovačka na zahrádce,............ :wink: to byla parádička co :grinning: fakt v sobotu bylo suprově :slight_smile: no i teď je, tak snad to vydrží a ananasek taky máme , dnes se rozdělá, včera bylo mango, v tom teď taky hodně jedeme, nám zachutnalo :grinning:
14. bře 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs taky mě tlačívá jídýlko :confounded: žaludek už je dost zmáčklej no, tak proto říkají, pomalu a často :wink: nejvíc se přežeru na večer a pak jdu spát a je mi zle :unamused:
14. bře 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa jak kde, u nás chodili kontroly :wink: mně nepřišla ani jednou, ale kámošce z práce jo :wink:
14. bře 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna šikulka :slight_smile: taky mám padla, já dělala skoro vše včera teda i s pomocí tatina :wink:
14. bře 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no ale sami od sebe většinou nechodí,když už, tak na popud zaměstnavatele,ikdyž to teda nechápu :slight_smile:
14. bře 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna pamatuji si, když už sem čekala Ladíka, že holky psaly, že chodí, ale tak asi jak kde,................ kámoška taky měla vycházky od ráno do večera a i tak kontrola přišla, tak měla smůlu, načapat jí nemohli :grinning:
14. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, nakoukla jsme a zachvíli se půjdeme dát obídek :slight_smile: už dostávám hlad :grinning:
14. bře 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani kávičku jsem dnes ještě neměla :slight_smile:
14. bře 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many já si teď koupila Caro...k tomu jsem si dala vánočku a bylo to moc mňam :slight_smile:
14. bře 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna s tou kontrolou je to teď bohužel trošku jinak. Systém kterému se říká SAP vybere osoby na které se musejí jít kontroloři podívat. Nejsem si jista jestli jsme s naší diagnozou z tohoto výběru vyjmuty, ale myslím si že ne. Kontrola od zaměstanavalete chodí jen první 3 týdny poté už ji zaměstanavatel nepošle a posílá právě sociálka která nás platí. A co jsem slyšela od více holek tak to že má někdo neomezené vycházky a má to samozřejmě napsané i v tom SAPu neznamená že kontrola nepřijde. Oni totiž doktoři nesmí tyto vycházky dávat, můžou nám rozdělit jen 4 hodiny. No už mě to tolik netrápí, ale ze začátku jsem byla dost naštvaná. :unamused:
14. bře 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy si mlsáte, Caro mě teda nejede a na kafe nemám vůbec chuť. Měla jsem za těhotenství asi 4. Koupila jsem si červené pomeranče :slight_smile: a ujíždím pořád na jahodovém koktejlu :sunglasses: a broskvích v plechu. Ananas mám taky ráda, ale kupuju taky plechovkový.
14. bře 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many No u nás očkovaly teda na novorozeneckém, ale Laurku jsem slyšela až na pokoj jak plakala. Ale snad ještě horší byly naušnice, u druhé princezny už je nechám nastřelit, je to prý šetrnější.
14. bře 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no tak je pravda,že nikde není přesně psáno jak to je.Mě doktorka říkala,že jinak je to v Kolíně a jinak je to třeba v Pardubicích.SAP si mě může klidně vybrat,ale když napíše neomezené,tak to platí.Navíc prý když s napsáním takových vycházek má sociálka problém,tak to jednoduše pošle lékaři zpět a ten to pak mění.Nicméně bych se toho nebála a pokud by mě nějaká paní ze sociálky navštívila,ráda ji pozvu na kávu a řekla bych jí,že ji její práci nezávidím :slight_smile: Je to totiž ta největší buzerace co může být.Ať raději kontrolují ty nemakačenka co marodí rok a člověk je vidí jak se pořád někde flákají-pár takových případů znám.A na takové kontrola nepřijde.Ale to je bohužel problém tohoto státu :slight_smile:
14. bře 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs a taky je důležitý,proč ti lékař píše rizikové těhotenství.Ženský si zvykly,že jdou hned jak otěhotní.Samozřejmě jsou zaměstnání,kdy ženský musejí na rizikový bo jejich práce není vhodná v těhotenství a nebo prostě mají zdravotní problémy.Já bych třeba makala klidně až do porodu,jsem bez problémů fyzických,ale bohužel charakter mojí práce je poněkud stresový a plný extrémního psychického vypětí,takže jsem nemohla dál riskovat,že se mi narodí neurotik.I sama doktorka mi řekla,že by mi v žádným případě nedala takový vycházky,kdybych měla potíže.Pak by mi dala krátké vycházky a je vymalováno.Takže těžko soudit.
14. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna No já to mám taky kvůli zaměstnání, jsem řidička autobusu a tam to prostě nejde z mnoha důvodů a zaměstnavatel to má i ve smlouvě takže mám smůlu, Jinou práci pro mě měli jen 2 měsíce a pak šlus takže jsem prostě byla nucena a ani nevíš jak ráda bych zůstala v práci (peníze, kondice aj.), ale diagnozu mi stejně musel vymyslet neb pro naše zdravotnictví tohle není důvod. Musela bych to mít nějak vylítané od posudkové komise, že nemohu vykonávat práci a zaměstnavatel by musel obhájit, že pro mě nemá jiné místo. Je to celé postavené na hlavu.
14. bře 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs je to na prd...jak píšeš,člověk se hlavně udrží v kondici,nepřemýšlí nad každým lupnutím v zádech a pohnutím v břichu,penízky jsou taky dost zásadní rozdíl...teď mi přišly peníze za nemocenskou a prostě je to cítit. :slight_smile: Ale nenaděláme nic
14. bře 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna caro je mňamka, taky si ho s tatinem často děláme :slight_smile: a vánočku jsem dlouho neměla :wink:
@miste no u nás teda očkoval pan doktor přímo na pokoji :frowning2: před mýma očima :frowning2: já se teda nedívala pak , jak se mi draly slzy do očí :frowning2: fuj :slight_smile:
14. bře 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já před chvílí dopila kávičku :slight_smile: a chytám nějaký hladeček :slight_smile: dáme si s Ladíkem pomeranček asi :slight_smile:
14. bře 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek