• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Holky, ona ta práce ke konci už taky není žádná zábava... Speciálně, když celou noc nemůžete spát a pak musíte sedět 9 hodin v práci. Hlavně to sezení a únava, to je boj. Mě to třeba na kondici moc nepřidá, to spíš domácí cvíčo s DVD. Ale na druhou stranu, máte pravdu, jsem raději, že pracuju, než být na nemocenské. Jen by nebylo od věci, kdybych se mohla sem tam na pár minut natáhnout :frowning2:
14. bře 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme si dali pomeranček a delisu na půl :grinning:

@aajda to ti věřím
14. bře 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no to je jasný,to je prostě individuální.Co já vím,třeba bych taky nakonec byla utahaná jak kotě a byla ráda,že můžu být doma :slight_smile: Cvičíš na balonu s DVD?
14. bře 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám hlad,pomoc.Před hodinou jsem obědvala a už mám hlad...chjo,co s tím?
14. bře 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no já do sebe ještě teď potají narvala další delisu, aby Ladík neviděl, ještě nesmí tak moc kokynka :grinning: to jsem matka co :grinning:
14. bře 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many :slight_smile: :slight_smile: dokážu si to představit jak to do sebe tlačíš a hlídáš,aby se neobjevil malej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. bře 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Cvičím těhotenské pilates, na balonu si jen tak skáču, jak se mi líbí :slight_smile: Ale asi kouknu na net na nějaké návody, jak ulevit na balonu zádům... Jinak já dneska spala třeba jen od cca 6h do 7:20, takže práce pro mě dneska fakt zabiják.

@many Správná matka, raději se obětuješ, než abys kazila malému zoubky :grinning:
14. bře 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda tak si ber balon do práce.Jestli máš sedavé zaměstnání,tak ti to uleví na záda ikdyž na tom budeš jen sedět.Já právě jen tak hopsám a nemám žádné těhotenské cviky, ale neustále mi ho bere manžel a dělá na něm blbiny :slight_smile:
14. bře 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@aajda týý jo, to si moc nepospala :frowning2: a jinak , jo,jo aby měl zdravé zoubky a nebyl tlustý,..... furt říkám, že je na sladký ještě malej, a stačí troška :slight_smile: a je pěkný že je naučený a v obchodě nedělá scény, že chce to , to , to....................... a oproti jiným dětem zatím nechce ani gumový medvidky :slight_smile: on když mu to někdo donese, tak si stím jen hraje :slight_smile: a dá to sníst nám :slight_smile: a lízátka, to má taky zákaz, nedávno mu dovezla babka a zůstalo mu v puse :frowning2: co kdyby to vdechl,.... :frowning2: furt říkám, že na to je času dost ................... co kazit 3 letýmu dítěti zoubky
14. bře 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě nemá ani 3 roky
14. bře 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, docela by mě zajímalo, zda dostaneme porodné, když soud uznal, že škrty byly schváleny protizákonně. Asi těžko... :unamused: Fakt bordel tenhle stát:frowning2:
14. bře 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 nevěřím, že by nám ho dali :frowning2: to je zákon schválnosti,až porodíme , tak zase bude :confounded:
14. bře 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 Nedostanem, tomu nevěřím....ty nahoře nedopustěj, aby se něco doplácelo zpětně...možná, že příští rok se tohle opatření upraví, ale my budeme ty výjimky v proluce, tak to vidím jjá! Byla bych velmi ráda, kdybych se mýlila!!!
14. bře 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many :grinning: Koukám, že máme stejný názory, ale bylas rychlejší...
14. bře 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. bře 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 to ani nevím že soud už skončil,ale když se o tom začalo mluvit tak říkali že by to měli zpětně vyplatit.ale i kdyby jo tak do května to odhlasují znovu a stejně nedostanem nic :angry:
14. bře 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak očkování na tuberu je zrušeno tuším od listopadu,prý už se u nás vyskytuje málo tak je zbytečný očkovat celoplošně,budou to dávat jen rizikovým skupinám.jsem docela ráda,protože po tom co říkala doktorka to bylo asi opravdu moc na takový miminečka,jen si říkám že už to mohlo pár let fungovat,protože teď budem takový pokusní králíci,jestli to bez toho půjde nebo ne.dá se to na požádání píchnout ale netuším jestli to platí pojišťovna.
14. bře 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak jste řešili práci,já bych tu svou taky nemohla dělat i když je fakt že většinou nám něco náhradního našli,ale nebyli z toho nadšení,protože to bylo uměle a zbytečně vytvořený místo.jenže to bych musela hned nahlásit že jsem těhu a já nechtěla aby se to vědělo.o jedno mimi jsme přišli a pak se snažili 2roky a já se to v práci snažila tajit i to že se snažíme,jsme velkej (spíš obrovskej) kolektiv a je to tam hrozná drbárna,a kdyby se zjistilo že to nepůjde nepotřebuju aby to kdejaká pipka věděla.Takže jsem šla na neschopenku a to že jsem těhu jsem nahlásila až po 12.týdnu po genetice.
14. bře 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se rozepsala a k tomu hlavnímu jsem se nedostala,kontrola dnes dopadla dobře,čípku dost,neotvírám se,malá je hlavičkou dole váha 1290g.chtěla jsem potvrdit pohlaví ale měla tam patičky tak snad nic nepřirostlo,bylo by mi to v celku jedno nemít takovou spoustu růžových věcí :wink:
14. bře 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda @dostyna tak tak musim pritakat, prvni tri mesice, kdyz mi byvalo spatne sme meli v praci nejvetsi zaprah, takze clovek nemel cas pres den na mysleni ze je mu blbe, horsi to bylo vecer ale to sem se pak snazila brzo usnout a zaspat to, nejlepsi bylo obdobi 4-pulka 6 mesice, to sem se citila nejlip. ted uz to zacina byt namahavejsi, blbe se mi ohyba, stavani v pul 6 me kolikrat zabiji, ale zase sem si rikala ze byt doma tak se asi unudim. Ale zase pokud se nemuze pracovat z duvodu narocne prace tak se neda nic delat a musi se to kvuli mimcu vydrzet
14. bře 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik super gratuluju k uspesne kontrole, me ceka az 25.3. a jinak mam to za 4 tydny na materskou:grinning:
14. bře 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes kontrola,dopadla super,malej roste a roste,hihi
14. bře 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno maminy,tak jak se vám dnes daří?Mě báječně,akorát mě druhý den trápí velký hlad.Včera jsme jeli na pizzu a já ji celou s prominutím sežrala :slight_smile:
15. bře 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Ahoj, mě taky přijde, že teď ke konci mám největší chutě :wink: Ale už nechci moc přibrat, tak se docela držím, už mám 8 kg nahoře a nechci víc jak 10 kg :grinning: tak uvidíme...Jinak u nás je krásně, svítí sluníčko, dnes si půjdu koupit poslední věci do porodky a můžu balit tašku...
15. bře 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 ¨no já jsem z toho vyřízená...zatím mám navrchu 2 kila a ale mám obavy,že na další kontrole 1.dubna to bude víc :slight_smile:
Jinak já jsem v pasti,nějak nemám nic nachystanýho...vůbec nevím co sbalit do prodnice...už bych pomale měla tašku raději chystat
15. bře 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jj já už chystám, začínám být jako na trní...musím to už mít připravené :wink: To máš krásný, 2 kg, kdo by to nechtěl taky :grinning: To přijedeš z porodnice ještě o pár kilo lehčí než jsi byla před těhu:slight_smile: hmmm, to není špatný. Čekala jsem na penízky a teď už vše dokoupím, pak už nechci mít stres a v klidu se začnu připravovat na porod :wink:
15. bře 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 no tak s mou nadváhou je dobře,že jsem zatím přibrala tak málo.Jinak u nás v rodině se to dědí,mamka i ségra přibraly v těhu minimálně...obě chudiny trpěly skoro celý těhu.
No zrovna si říkám,kdy mi přijdou penízky za nemocenskou.Výplata od zaměstnavatele mi za první tři týdny přišla včasa,ale kdy to pošle sociálka,to ví jen čert :slight_smile:
15. bře 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Mě to sociálka posílá kolem patnáctého, záleží, jak včas jim firma doručí papír na peníze....někdy mě to přišlo až 25...a to je pak docela hrůza :frowning2: Tak to moje mamka přibrala 25kg a při bráchovi 16 kg..hrůza, ale dala to hned dolů a teď má luxusní postavičku:slight_smile: je to šikulka. Já si myslím, že to taky nechám už v porodce, oni počítaj, přes 3 kila mimčo, něco voda, placenta a myslím, že to dá kolem 8-10 ti kilo...aspoň jsem to tak četla v jedný chytrý knížce. :grinning: Doufám, že tomu tak bude.
15. bře 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 tak já věřím,že tam nějaký kila nechám a pak kojení pomůže...pokud tam bude aspoň jedna sestřička,která mi to ukáže :slight_smile:
A jak se připravuješ na porod?chodíš na nějaký cvičení atd?
15. bře 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Chodila jsem na 10 lekcí těhu jógy, teď cvičím každý den doma, protože už to skončilo. Učím se dechy, co jsme dělaly na józe, jinak se snažím hodně chodit ven na delší procházky, být v pohybu, prý když má člověk fyzičku, tak to líp zvládá...chtěla jsem to Epi-no, ale cvičitelka jógy mi řekla, že pokud je ta hráz pevná, tak ani tímto cvičením nepovolí a z masaže hráze jsou prý kvasinky....tak nevím....jen prostě nechci být roztrhaná...to je peklo, zažila to kámoška, měla 20 stehů-toho se bojím.
15. bře 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek