• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@bizonka1 tak to já se udrřuju v kondici neustálým uklízením :slight_smile: A EPINO jsem si pořídila.Už jen pro pocit,že budu vědět jak to probíhá když se malej tlačí na svět...Už ho mám doma a od toho 36.týdne se vrhnu na cvičení.když už nic,tak mě to aspoň psychicky podpoří.Doktorka mi říkala,že ženská je stavěná na to,aby vpohodě prodoila,ale některé ženské to holt mají jinak...tam potom bývá větší šití.A rozhodně je lepší nastřihnout než aby někde něco prasklo...auuuu :slight_smile:
15. bře 2011 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna To máš pravdu, lepší menší nástřih než být úplně potrhaná....je krásně, tak umyju nádobí a razím na procházku, ráda fotím, tak vezmu sebou foťák a provětrám se:slight_smile:
15. bře 2011 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 tyyy jo,tak si t užij.Taky ráda fotím,ale manželovým foťákem,ten má profi,S mým kompaktem to není ono :slight_smile: Tak si užij den a hezkou vycházku.Já jdu vytrhávat první plevel na skalku :slight_smile:
15. bře 2011 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna Jééé, tak si to taky užij, hezký slunečný den :wink:
15. bře 2011 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky, dneska mě vytáhli z postele chlapi co mění v protějším baráku vchodové dveře a tak do nich mlátili ayb je nejdřív vysklili že mě to dostalo z postele :angry: :angry: už v 7:40 a na to nejsem zvyklá. Spinkám si každý den do 9 :dizzy_face:
Dnešní noc byla ještě ke všemu krušná, manžel si udělal k večeři výborný salát, ale přežral se ho a tak lítal po záchodě a zvracel :frowning2: bylo mi ho moc líto. Hlavně to že je určitě docela nevyspaný, vstává ve 3 ráno a strávil hodinu tím lítáním tak spal ani ne 5 hodin. Chjo chjo starost s velkým jako s malým :frowning2:
15. bře 2011 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs :slight_smile: tak to já jsem každý den vzhůru od půl sedmé kdy manžel jede do práce..apk už většinou nespím :slight_smile:
Jéje,tak to chudák asi pěkně trpěl,no ještěže jsi si ho nedala ty ten salát
15. bře 2011 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna já taky tak vstávala když jsem začala s neschopenkou ale pak se to prodlužovalo. S manžou teda nevstávám :confounded: když jde na ráno tak vstává mezi tou 3-4, ale stává se mi že odejde a já nemůžu zabrat a nebo na odpoledne a to spíme spolu až do těch 9. No já ten salát nejím, jsou v něm olivy a to nepapám, ale nebylo to z toho salátu že by byl špatný, spíš si tam dal dost cibule a hlavně ho snědl moooooc, no jo měl pocit že zeleniny se nejde přejíst a pak se nenapil :unamused:
15. bře 2011 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska bylo nádherně,dali jsme si procházku,kafe na dvoře trošku podělala na zahrádce a teď jsem mrtvá :frowning2:
ale hlásí špatné počasí :frowning2: tak snad to brzo přejde
holky co říkáte na to japonsko,dost mě děsí ty elektrárny,vím co to dělalo s mimčama narozenýma po černobylu tak si říkám že to nepřišlo v dobrou dobu :frowning2: tvrdí že to není tak vážný ale tehdy taky všechno popřeli.jsme sice daleko,ale i tak nejsem klidná :confounded:
15. bře 2011 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
noci bývají čím dál horší pořád se budím a představa že to bude horší je děs.ale dnes jsem si dala zabrat tak třeba budu spát hezky.
15. bře 2011 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, trochu jsem vás dočítala a proběhlo tu něco o vyvařování dudlíků. Mě by zajímalo, co všechno by se mělo vyvařovat. A v jaké vodě to vyvařujete. Musí to být v balené kojenecké? A na kolik perete ty oblečky, co chystáte. Já teda ještě nic nemám. Ale zase jsem byla u doktorky a asi bych si teda měla pohnout :slight_smile:.
15. bře 2011 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@vdovec já peru na 40 a dávám dvojitý máchání,jinak o vodě byla teď diskuse v sama doma a prej když máš kvalitní tak nemusíš kupovat balenou.ale myslím že většina lidí neví jaká jim teče,stačí aby byli blbý trubky a voda už je ble.Takže leda si nechat udělat rozbor.
15. bře 2011 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik s tou vodou je to blbý, já studovala inženýrský sítě na vejšce. Na vodárnách Ti mají dát info, jak to vypadá. Jsou povinní ty hodnoty, co uvádějí, udržet až po koncového uživatele. Další věc je doba zdržení v síti. Ale bydlet třeba v rodinným domku na konci ulice a pustit vodu, až přijdu z práce, tak bych ji fakt nepila.
A v čem pereš? Aviváž je asi zbytečná chemie navíc. Nebo ne?
15. bře 2011 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
cusik holky, tak ja dneska spala asi tak 4 hodky:frowning2: nejak ted nemuzu spavat:frowning2: navic se mi zdalo ze se nam narodla mala a mela porodni vahu 4,6kg:astonished: no docela nocni mura...
15. bře 2011 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,tak se spanim jsme na tom asi vsechny stejne.Ja mam opet ucpany nos,a to ikdyz je kocour 3tydny z domu.Snad se to zlepsi.Jesteze mam ten internet v mobilu a muzu serfovat ikdyz swdim jak myska v obyvaku po tme :slight_smile:
16. bře 2011 ve 02:47  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko, dneska sem se za noc probudila jen jednou!!!:slight_smile: takze sem snad vyspana:slight_smile:
16. bře 2011 v 05:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,všem přeji pěkné ráno,ale dneska to vypadá,že bude pršet :frowning2:
16. bře 2011 v 06:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna úplně ti rozumím,já už trpím pátý den,mě zase pro změnu teče z nosu a svědí mě oči,nos a v krku :frowning2: alergolog mi říkal,že v těhotentsví býva alergická reakce daleko menší než normálně,ale mě to připadá stejné,zatím se držím a neberu žádné léky :grinning: i když doktor říkal,že to miminku neuškodí,ale zatím se držím tak snad se to nezhorší :frowning2: včera jsme daly pryč našeho ptáčka,Sebik chudák brečel 2 hodiny,i když jsem se mu to snažila vysvětlit nějak to nezabíralo,ale nakonec to pochopil,mě taky chybí,měly jsme ho dva roky,ale bohužel na prvním místě je miminko a zdravý,tak jsem mu slíbila,že si časem pořídíme jiné zvířátko třeba rybičky nebo želvičku,on by chtěl strašně pejska,ale to asi neprojde a máme ještě chameleona,takže se má pořád o koho starat :grinning:
16. bře 2011 v 06:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,
v noci dojel manža z Alp a já si vychutnala dnešní probuzení, kdy jsem se přitulila a nasávala tu jeho úžasnou vůni :dizzy_face: a vyspala jsem se fajn, jen mě trochu bolí záda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@bobesci tady pršelo už celou noc, teda porchávalo, ale je zakaboněno a hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2011 v 06:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile:
16. bře 2011 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna taky se mi rýma zhoršuje, tak na noc šplichám olynth, ten ucpaný nos je hnus :frowning2: a ty to máš ještě horší skrz tu alergii no :frowning2:
16. bře 2011 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@bobesci u nás zatím svítí krásně sluníčko :slight_smile:
16. bře 2011 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@bobesci jojky, tebe to trápí taky :frowning2:
16. bře 2011 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no silnice jsou u nás taky mokrý, tak možná večer pršelo :confounded: nevím, teď leze nádherně už sluníčko teda
16. bře 2011 v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tady je opravdu škaredě a to jsem se včera dala do jarního úklidu,umyla jsem dvě okna a dvě my zůstaly ještě na dnešek :grinning: teď peru zimní bundy a už všechno schovám,doufám,že už nebude sněžit :grinning:
16. bře 2011 v 07:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bobesci jéé tak ať ti to jde od ruky, já už je mám hotový :slight_smile: jinak s bundama čekám :confounded: od čtvrtka má být zase kolem 8° takže jí určo ještě obleču, protože kožený sako,................. nic nezapnu, tak jestli se tak ochladí, tak mi bunda ještě bodne :slight_smile: :confounded: ale nemuselo by, taky bych je už schovala nejraději
16. bře 2011 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@many no já už ty zimní bundy zapnu tak akorát a jsem zvědavá co budu nosit teď,i když má jen břicho a zbytek je ještě v normě,tak mám všechny bundy úzké,takže je obleču,ale nezapnu
16. bře 2011 v 07:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no holky, kilečka mi začínají pěkně skákat :frowning2: během chviky mám 2 nahoře a přítom jim si myslím furt stejně :confounded: no asi si začíná tělíčko víc ukládat tuky na mlíčko :grinning: ale já už si připadám trošku jak mandička :confounded: ale tak co,jsem těhotná, že :slight_smile: ale ta pusa vyžraná ......... to mě trošku štve :grinning:
16. bře 2011 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ale já doufám,že už bude pěkné počasí a teď už to sletí,takže za chvíli odrodíme a zase budeme mít v čem chodit :grinning:
16. bře 2011 v 07:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bobesci jo,jo taky jí zapnu akorát :wink: když mám pod ní jen tričko, je to fine, ale jak dám ještě rolák, tak si připadám jak vagon k prasknutí :grinning:
16. bře 2011 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@bobesci jasan ale z toho mám trošku strach, mě to trvalo dva roky po Ladíkovi než jsem skoro vše oblíkla a i tak něco neoblíkla :frowning2: musím pokoupit nějaký hadříky na léto :confounded:
16. bře 2011 v 07:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek