• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
no jdu si trošku upravit ksichtík :grinning: a pak zase juknu :wink:
16. bře 2011 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
taky se bojím jak to bude s oblečením - podprdy budu určitě muset obměnit, páč tyhle krásný prsa mi po kojení určitě nezůstanou :frowning2: a jinak šusťáky a tepláky to jistí :grinning: já teda ale po prvním porodu měla spíš problém, že jsem zhubla moc, tak uvidím, jak to bude teď, přece jen jsem o osm let od té doby starší a tělo se mění :wink:
16. bře 2011 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@many tak jsem si koupila na pití tu syrovátku - :stuck_out_tongue_closed_eyes: přijde mi, že je to slané :stuck_out_tongue_closed_eyes: to nevím, jestli teda zvládnu pít :unamused:
16. bře 2011 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak u nás zatím svítí nepatrně sluníčko,ale snad už sprchne.Moje zahrádka to už moc potřebuje,už se to musí probudit a zazelenat,zima byla dlouhá.
Jí teď čekám až mi z Tchiba přijde potah na žehlící prkno a měla bych začít žehlit...ale asi ne hned :slight_smile:
16. bře 2011 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@bobesci no dokonce se říká,že s porodem může alergie úplně zmizet.To by byla nádhera.
Jinak náš kocourek se má u mých rodičů jak v lázních.Neustále je mojí mamce za zadkem,v noci na ní spí,chudina se nemůže hýbat,ale kocour je šťastný...a my taky,ikdyž nám pořád bude chybět to jeho motání pod nohy a nadávání :slight_smile:
Zítra jedme do Olomouce,tak se na něj těším.
Jinak já už bych si kvůli kocourovi jiný zvířátko nepořídila,ale jsem magor na zvířata a momentálně mě berou křečci.neteř jednoho má a jsem z něj vyřízená.Ale na něj bych byla taky alergická,takže na to prdím :slight_smile:
16. bře 2011 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem tu :slight_smile: jsem ještě pomlela haldu rohlíků na strouhanku :grinning:
16. bře 2011 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 joooo , možná sis to špatně udělala, mě to chutná spíš sladší :unamused: dávám si do hrnku dvě takový rovnější lžíce a zalívám horkou vodou, než začne vařit, vypnu a zaliju
16. bře 2011 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@many taky mám plech plnej suchých rohlíků na strouhanku :slight_smile:
16. bře 2011 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@vdovec no já si myslím že i kdyby u nás byla dobrá voda že v baráku máme starý trubky,často nám teče rezavá a sousedi tenhle problém nemají.ale zatím bydlíme ve výměnku a v baráku co opravujem už máme vše nový tak snad tam už ten problém nebude.Peru v lovele,sice nějak extra nevoní,ale podle mě dětské prádlo nemá vonět,si říkám že když to voní už je tam něco co nemá,ale to je můj názor.Aviváž používám i pro nás jen minimálně takže na malou vůbec,jak říkáš příjde mi to zbytečná chemie.
16. bře 2011 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 mě se to taky zdá spíš sladký
16. bře 2011 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak u nás v noci hrozně lilo a teď se dere sluníčko
s oblečením mi ani nemluvte,na jaro žádnou bundičku nemám,takže doufám že bude hned léto hezky jen na trička,mám v plánu koupit si jen nějakej delší svetřík na zapínání,ale než seženu takovej jakej si představuju asi už ho nebudu potřebovat :frowning2: ale vidím to jen na něco od vietnamců,ať nekoupím něco drahýho a pak mi to bude velký a bude to ležet ve skříni.Zatím jsem přibrala 4,5kg vypadá to že přibírám 1,5 za měsíc tak bych se mohla vlejít do 8-10kg který nechám v porodnici pak něco malá vycecká a já obleču hadry co už jsem neoblekla 3 roky :slight_smile:no mám to hezky naplánovaný ne :wink:
16. bře 2011 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik taky teď peru v lovele a pak zkusím ten persil dětský :wink: aviváže taky nepoužívám vůbec a peru v pervolu na barevný,.... nebo wolite, nebo jak se to píše, v těch tekutých :slight_smile:
16. bře 2011 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik to přibíráš pěkně :slight_smile: neprovokuj jo :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2011 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@many jo ale ber to že já už na začátku měla o 20kg víc jak ty takže pořád můžeš být klidná :wink:
16. bře 2011 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik :slight_smile: ty jedna :slight_smile:
16. bře 2011 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem Ladíkovi pustila požárníka Sama :slight_smile: a ven půjdeme až po obídku :slight_smile: já do sebe teď cpala chleba s vaječnou pomazánkou :slight_smile: a udělám si kafčo :slight_smile:
16. bře 2011 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@many no vaječnou pomazánku bych taky mohla udělat mňam mňam,slepičky už si dali říct tak vajec je dost :wink:
16. bře 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau holky,
tak u mě s tím oblíkáním je to podobné...zimní bundu ještě dopnu, a na jaro mám dvě ponča...tak s nima to snad přežiju. Včera jsem byla v bazénu s kámoškou jenom na dětským brouzdališti, a občas držela jejího malýho(8 měsíců) a přijela jsem domů teda úplně hotová, musela jsem si jít na hoďku dáchnout, abych se trochu zmátořila :wink: a měla jsem na sobě venku jenom tričko a přes něj softshellku a můžu vám říct, že jsem přišla domů zpocená jako pr....., takový bylo na sluníčku vedro! Taky se hrozně potíte? Já šíleně a nic nezabírá....
16. bře 2011 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik :slight_smile: no dělali jsme jí po delší době :slight_smile: tak dnes se už musí dojíst a je mi teď pěkně těžko ale, jsem si dala dva menší krajíce a tlačí mě to
16. bře 2011 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine jo,jo taky se potím, ale to je v těhu normální :slight_smile: hlavně, že teda nesmrdím :slight_smile: a používám Niveu - kuličku průzračnou, je super a nedělá fleky a pěkně voní i ty věci pak :slight_smile:
16. bře 2011 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine no s tím pocením to není žádná sláva,i se mi už hůř dýchá,si připadám jak stařena.Tak jsem se těšila až bude teplo,ale jestli ta zima nebyla lepší :unamused: a to ještě nezačli vedra :frowning2:
16. bře 2011 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
holky musím se pochlubit tvýma výtvorama mrkněte do alba,ještě to není dokonalý,ale já jsem spokojená :slight_smile:
16. bře 2011 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik jdu juknout, volala jsem si s máti :wink:
16. bře 2011 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, zdravím tady všechny. Prosím, chci se zeptat, máte některá zkušenost nebo některá uvažujete o gelu Dianatal u porodu? Já si ho chtěla koupit, jsou na něj dobré recenze, a to i na různých diskusích, všude ho chválí, i moje gyndařka, a tak jsem si volala do porodnice, jakou tam s tím mají zkušenost a zda si ho mohu k porodu přinést. Bylo mi řečeno něco, co jsem nečekala: "Už jste si ho koupila? Ještě ne - tak to ho nekupujte. Výsledek neodpovídá ceně, naopak, měli jsme tu pár rodiček s Dianatalem a měly mnohem větší poporodní poranění". Jsem z toho naprosto zmatená, všude čtu, jak je super právě proto, že poporodní zranění snižuje!!! Mám spíš takový pocit, že se s jeho aplikací nechce personál zatěžovat anebo s ním mají velice malou zkušenost a neumějí s ním zacházet a za ty větší poporodní poranění může personál a ne Dianatal....Tak asi budem rodit bez "kouzání" :cry:
16. bře 2011 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Pardon - překlep - bez "klouzání"
16. bře 2011 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Jé krásný nejvíc ta modrozelená :wink: jak dlouho děláš jednu?
16. bře 2011 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik týýýjooo,jsi teda dobrá.A to teprve začínáš?Tak to si u tebe asi objednám nějaký kousky,až se rozjedeš,tak budeš háčkovat celou výbavičku :slight_smile: Moc hezký to máš
16. bře 2011 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine jééé a já si říkala co blbnu včera, že jsem šla s rozepnutou bundou a i tak se mi potily záda. Ostatní lidi měli kabáty a tak.. a já bych si nejraději tu bundu sundala. Ale říkala jsem si, že budu vypadat divně. Ale potila jsem se taky jako čuník.
Ted tu máme řemeslníky a já bych šla nejraději do tílka, ale taky je mi blbý se tak obnažovat :slight_smile:).. ale jen co vypadnou :slight_smile:
@evicka2 a co tak zavolat do jiné porodnice? Jen to zkusit.
16. bře 2011 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@evicka2 četla jsem na to taky dobrý recenze,ale bohužel zkušenost nemá nikdo z mého okolí.Já si pořídila EPINO. Je to sice drahá záležitost,ale budu daleko klidnější když si s tím budu trénovata zjistím jak moc jsem pružná :slight_smile: :slight_smile:
16. bře 2011 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@vdovec No jo, ale já chci rodit v této porodnici, ostatní mám daleko. Budu muset gel vzdát. :confounded:
16. bře 2011 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek