• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@evicka2 no my jsme měli besedu s doktorkou z porodního a ta říkala že se nedá říct jednoznačně jestli to pomáhá,že by musela jedna mamina rodit dvakrát jednou s a podruhé bez,říkala těžko říct zda pomůže,ale neuškodí.No mě to příjde drahý na to abych to zkoušela rodilo se vždycky a bez gelu tak to zvládnu taky :wink: ,kdyby to bylo na trhu dýl a bylo to pořádně otestovaný tak bych o tom přemýšlela,ale nebudu dělat pokusnýho králíka :wink:
@germaine no záleží jak která a jak je velká tu s těma botičkama jsem měla ani ne za 3 dny i s botama,tu růžovou jsem dělala víc jak týdem protože jsem ju 3x párala byla pořád velká a to jsem ji dělala dle návodu :frowning2: tu modrozelenou dělám třetí den,ale neměla jsem na ni moc čas tak už by asi byla hotová.
16. bře 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec Tak já se potim jenom v podpaží, ale teda šíleně a nazabírá nic, ani excipial deoforte z lékošky, a ten před těhu zabíral :frowning2: no nic, ještě čas a budu nosit jenom tílko a přes to bundu :wink:
@evicka2 ahojky, taky nemám zkušenost
@badik fakt krááááááááása, velká šikulka :slight_smile:
16. bře 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Jojo, něco jsem o něm už taky četla...pouvažuju. Díky.
16. bře 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no začínám nikdy předtím jsem to nedělala,tak jsem sama sebe překvapila :grinning: zatím to dělám jen tak kámoškám na prodej to ještě není na malou si začnu dělat až bude na světě ať to má na míru :slight_smile: a pak podle času bych zkusila i na kšeft.
16. bře 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Taky obdivuju, na háčkování, pletení ani šití jsem nikdy buňky neměla, nemám na to tu správnou trpělivost :wink: .
16. bře 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem taky ráda, že je tu jaro, ale taky se potím kudy chodím. Zabírá mi Garnier sprej. Včera jsem byla na procházce s kočárkem - známá má ročního chlapečka. Byl roztomilej, nejvíc ho zajímaly moje náušnice a řetízek na krku a říkal mi "děda" :grinning: :grinning:
16. bře 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no já to obdivuju...kdysi mě mamak učila plést a já jsem ty jehlice normálně zkřivila,normálně jsme je měla tak zakřečovaný v ruce,že jsem je ohnula.Tak jsem zkusila háčkování,ale to jsem uměla jen provázek...a pak mě to přestalo bavit...na tyhle práce nejsem,tak tě obdivuju
16. bře 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka2 ale já myslela pro info, jaký s tím mají zkušenosti jinde. Nebo jestli jen v té vaší to moc nepodporujou. Možná ale nějaká porodnice zase, kde to přímo prodávají, to zase budou vychvalovat.
16. bře 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka2 děda? :slight_smile:))))))))))))))
16. bře 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já taky asi zkusím epi-no, jeslti teda budu moci. Už se mi zkracuje čípek :frowning2:.
16. bře 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec jak moc se ti zkracuje?Já to doktorce říkala,že chci cvičit s epinem,mám CS2 a nic neříkala.Klidně ať to vyzkouším
16. bře 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna to je asi napsaný v průkazce, že? minule mi říkala, že mám mít absolutní klid, že mám zkrácený čípek. Za 14 dní jdu zas na kontrolu. A jestli si mě pak pozve za dalších 14 dní, tak se jí na to zeptám a pořídím si epino až podle toho, co mi za ten cca. měsíc řekne. Jdu studovat průkazku :slight_smile:.
16. bře 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec aha,tak tam raději počkej co ti řekne doktorka.Co jsme tak studovala,tak se nikdy nestalo,že by epino vyvolalo porod,ale tohle bych raději nechala na odborníky.Jinak je ještě čas,začíná se s cvičením až 4 týdny před porodem
16. bře 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine já na to jaká jsem byla zimomřivka, tak mi je ted pořád horko, pořád větrám a pořád se sprchuju jen vlažnou vodou, jinak bych umřela, co budu dělat až bude fakt teplo, to nevím :unamused:
16. bře 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec Asi bych moc neriskovala, nechala bych koupi Epi-na na doktorovi, až jestli ti ho povolí....
16. bře 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka2 Ahojky, já byla v pondělí v porodnici na předporodním kurzu a kdosi tam vznesl dotaz co se týká gelu Dianatal a porodní asistentka říkala, že něco do sebe mít asi bude, ale že nedokážou posoudit, jestli by ten porod nebyl stejný i bez něj. Takže těžko říct. ...
16. bře 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak já to nepřečtu :slight_smile:)). prej ho mám ještě změklej.. nějakej zánět... pořád tvrdý břicho (2x denne magnosolv)... tak si říkám, abych prostě jen nevyhodila prachy.
Ale kámoška si epino děsně chválila. Měla to až na druhé dítě, ale úplně bez nástřihu a říkala, že seděla hned po porodu :slight_smile:..
třeba budu ještě na konec přenášet :slight_smile:))
16. bře 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik nádhera - jsi šikovná.
16. bře 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec já po prvním porodu taky mohla hnedka sedět. Nastřihávat mě nemuseli, sice jsem byla šitá, ale pouze 1steh, takže to je fakt individuální. A nic jsem pro to před porodem nedělala - takže žádná masáž hráze, žádné epino - zkrátka nic. No uvidíme, jaký bude druhý porod.... - ten může být úplným opakem.
16. bře 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no je to individuální,to je jasná věc....já třeba taky možná nepotřebuju epino,ale když taková vymoženost existuje,tak to využiju :slight_smile:
16. bře 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna určitě souhlasím. Já to nechám zase na náhodě - nějak to dopadne. :slight_smile:
16. bře 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no moje mamka je šikovná na všechny ruční práce šití,pletení,háčkování,ubrousková technika a teď si přividělává výrobou různých korálků a šperků.Moje ségra zas dělá gelový nehty což taky není nic pro mě určitě bych nezvládla ty pidimalůvky co se na ty nehty dělají.Už jsem si začínala myslet že snad ani nejsem jejich,protože jsem na vše kopyto,ale asi něco v těch genech bylo jen jsem to neobjevila dřív :slight_smile: Moje ségra i hezky maluje a taky je pohybově nadaná na tanec a tak,zatím co já jsem děsný dřevo,no hold někdo vzal všechno dobrý a na mě toho moc nezbylo :frowning2:
16. bře 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik zbylo na tebe háčkování, jsi šikovná, tak se nepodceňuj. :slight_smile:
16. bře 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 taky můžeme rodit císařem :slight_smile:).. ale myslím si, že se toho nebudu pak tak obávat, když budu vědět, že se dokážu roztáhnout už na obvod hlavičky :slight_smile:))
třeba moji mámu doktor nastřihl, když neměla zrovna stah.. a slyšela jsem od ní nejmín stokrát, jak to bolelo...
16. bře 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 moje kamarádka šla první porod bez nástřihu a druhý taky...ale jen díky pozorné PA, která si všimla,že první zmákla bez nástřihu a tak to na poslední chvilku zarazila,jinak by ji u druhého ...vůbec se nenatrhla,no prostě paráda.Takže to určitě klapne i tobě :wink:
16. bře 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A je tu čas na Caro a Milu :slight_smile: :slight_smile: mňam....já se nechci vidět na váze :grinning:
16. bře 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak u nás je dnes živo. manža se rozhodl, že vymaluje koupelnu tak budeme mít krásně čisťoučko když přijde mimín. No jo chlapi když si něco vezmou do palice :sunglasses:
Řešíte tu ten gel, četla jsem si diskuzi na koníkovi a nakonec se ukázalo, že ti co ho chválí přímo tady a na jiných diskuzích jsou najmutí nejspíše firmou která to tu prodává nebo vyrábí. V porodnici nám prý na požádání mohou aplikovat lubrikační gel který používají a je to zadara, ale mimčo určitě klouže skrze vodu a mázek co má na sobě. A pak taky co pak s gelem když budete mít císaře nebo rychlý porod a nestihne se ani aplikovat :unamused: No znám jak lépe využít 2500,-
16. bře 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna nerada se opičím, ale v tomto případě jsem to udělala sradostí :grinning: už usrkávám a ukusuju, mňamka :dizzy_face:
16. bře 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek