• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@1luciferka1 že jo? :slight_smile: no a teď mě to tak unavilo,že si chvilku schrupnu.A nejhorší je,že se vzbudím a budu zase mlsná :slight_smile:
16. bře 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1
@dostyna taky mě honila mlsná tak jsem si dala červený pomeranč, ale Milu bych si dala taky. Budu muset do sámošky, ale to neva já se pro dítě obětuju :wink:
16. bře 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bezva tak už tady prší :slight_smile: konečně to spláchne ten prach co všude je
16. bře 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna a kde jsi kupovala epi-no? nové?
a jak ho budeš používat? s kondomem nebo bez?
16. bře 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec kupovala jsem novy na strankach epino.cz Objednala jsem si k tomu i kondomy a cistici ctverecky.Uvidim jak to bude lepsi
16. bře 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs obetovat se pro dite je na prvnim miste :slight_smile:
16. bře 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna a můžu se prosím ještě zeptat, jak dlouho trvalo dodání? Kdybych kupovala nový?
16. bře 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna taky jsem hned schrupla, ted jsem vstala :grinning:
16. bře 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec do týdne jsme to měla doma,celkem rychlovka
16. bře 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 no já se teď probrala...venku začalo pršet,takže krásný počasí na hajání...musela jsem se přemluvit abych vstala jinak chrápu do večera :slight_smile:
16. bře 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,teď čtu na netu,že asi našli tělo té ztracené Aničky :frowning2: :frowning2: Chjo,to je něco strašnýho.Člověk si říká,že ji třeba najdou někde v zahraničí ale tohle je fakt děs.Tohle se nesmí na tomhle světě dít
16. bře 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna :frowning2: chudáci rodiče, to je hrozný...tak dlouho museli čekat na takovou smutnou zprávu...každý den v nejistotě.
16. bře 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 já tohle hlavně nikdy nepoberu...ublížit dítěti :frowning2:
16. bře 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
prší prší jen se leje,............... :confounded:
16. bře 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jo,jo je to hnus, ale dalo se to čekat :frowning2:
16. bře 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mizím se natáhnout , dnes jsem vůbec neležela :confounded: byla tu od oběda sestřenka s malým a zítra tu bude ségra s dětma :slight_smile: to bude veselo zase :grinning: nechte si dařít, pááááááááá
16. bře 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many čuuuuuus :slight_smile:
16. bře 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna možná je to pro Aničku takhle lepší než být prodaná do zahraničí a muset tam prožívat hrůzu. Nevím nedovedu posoudit oboje je strašné. A rodiče mají konečně jistotu a vše je u konce.
16. bře 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna :frowning2: Takový člověk si nezaslouží být na světě...kdo ví čím to je, že se z člověka stane taková zrůda a ublíží dítěti...nebo třeba zvířatům, která se taky nemůžou bránit...z toho je mi úzko :frowning2:
16. bře 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Rozhodně je to lepší pro rodiče, protože konečně vědí, na čem jsou, protože ta nejistota je nejhorší, co může být. Chudák holčička...co všechno musela prožít před tím než byl konec :frowning2:
16. bře 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak manža stále bojuje s koupelnou, už jsme byli koupit i nový odpad pod umyvadlo, ten starý byl hnus. Snad se budeme mít večer kde osprchovat :confounded: když tak na to koukám :pensive:
Koupila jsem si vlašský salát (vím že bych neměla ale chutě jsou chutě) a Milu tak se jdu pustit do toho sladkého ať má mimín přísun energie. Zítra jdeme na ultrazvuk, já se táááááák těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 musíme doufat, že ten co jí to udělal bude potrestaný a hlavně, že Anička netrpěla dlouho. Bléééé to je opravdu hnus..............
16. bře 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Mňam, vlašák, se máš :wink: mě se už nechce do krámu, tak koušu klobásu a do toho se cpu jogurtem s marmeládou, fuj, jsem prase, ale já za to vlastně vůbec nemůžu, to malej :grinning:
16. bře 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 hmmm tak tyhle chutě mě obchází, ale chápu, že ty jsi v tom nevině, že se vlastně jen obětuješ :grinning:
Já ten vlašák taky nemusím, mě to stačí 1x do roka pak je mě po něm špatně, ale tento měsíc už ho mám po druhé a špatně mi nebylo tak nevím asi se to celé upravilo
16. bře 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky vy jste teda kecalky. Malem sem vas nedocetla.Epino sem taky chtela ale asi se na to vyprdnu, pry spousta doktoru voli automaticky nastrih takze je mozny ze bych 2500 vyhodila uplne zbytecne:frowning2:
Jinak dneska prisel mantinel, prosteradlo a fusak do autosedacky od Emitexu a hrebinek od Chicca:slight_smile:
16. bře 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs obávám se že toho dacana nikdy nechytnou vždyť do teď neměli ani podezřelýho tak to už nikoho nenajdou.a nechápu že nenašli žádný hrob když byla čerstvě zahrabaná a prohledávali to několikrát.
16. bře 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko těhulky :slight_smile:
17. bře 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tou Aničkou je to hrozný :frowning2: no dalo se to čekat :frowning2: a taky nechápu, že nenašli čerstvě zahrabanou díru :frowning2: ..................
17. bře 2011 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra už du ráno na kontrolu ,tak se nemůžu dočkat , ať vím co a jak probíhá,....
17. bře 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Tak hlavně at máš samé dobré zprávy :slight_smile:
17. bře 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek