• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@many Čau, já mám taky zítra KO - jsem zvědavá hlavně na UTZ - kolik měříme a zhruba vážíme, jdu na něj po 6 nedělích a už se nemůžu dočkat :dizzy_face: dneska se mi zdálo, jak jsme přijeli z porodnice a hned vyrazili :dizzy_face: na prochajdu, svítilo sluníčko, Štěpán byl zlatíčko...no idylka. A manža ten prevít mi povídá, no jen si to maluj...budeš ráda, že budeš moct zalézt do postele, bude ošklivě a malej bude jenom řvát a řvát...a pak tady má bejt člověk optimista :confounded: :grinning:
17. bře 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak 3d bylo super ,pry je to 100pro kluk ,tak budu mit doma parecek :slight_smile: jinak ma cca 777g a srdicko teda jako zvon,nechtel se ukazat ale cokolada a kafe ho presvedcilo :slight_smile: ,bylo to super ,vypada uplne jinak nez vypadala moje Janicka ,ale byl sladkej ,mame 4fotky je tam oblicej a dokonce mame vyfoceneho i pindika ...ten pry uz neupadne
17. bře 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna doufám, že budou :slight_smile:
17. bře 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jéé to chodíš pozdě na kontroly, já chodila po měsíci a teda teď mě chce vidět po 14ti dnech, skrz ten nález, tak jsem zvědavá, co zítra,........ ale cítím cítím, že rodit budu prostě až v květnu :grinning: musím :grinning: a jinak krásný sen a ať tě tatin nestraší, Šimonek bude zlatíčko :slight_smile:
17. bře 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira super :grinning:
17. bře 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many dekuji .jsem rada ,akorat doufam ze s tim pindikem to budu umet ,preci jen ty holky to maji jednodusi :slight_smile:
17. bře 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira neboj, budeš umět :slight_smile: já si myslím, že je to lehčí jak u holčiček zase :wink: akorát teda od toho roku to stahování no :confounded: stím i teď bojujeme, čím je větší , tak si na něj nechce nechat šáhnout a řve,...... bojím se, aby pak třeba jsem mu nezpůsobili nějakou psychyckou újmu :confounded: ale tak teď se snažíme to všelijak obkecat, někdy se nechá a dostane zato kokynko :slight_smile: no někteří kluci si sním hrajou sami :slight_smile: tak to je pak lepší, ten náš ne no, tak je to teď nevýhoda :slight_smile: ale tak doufám, že problémy mít nebude :frowning2: akorát ve vodě to nejsme schopní, jak ho ma malího a klouže :frowning2: tak až venku na sucho a to se má zase ve vodě no :confounded: problémy :confounded:
17. bře 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no Janicka od malicka trpi na srusty stydkych pysku,je to jako u kluku s pindikem trapeni,ale u holek je to min zname ,jako min rozsirene mezi maminkami ..tak to jsem si s tim nepolepsila,boj je to s malou i ted ,tak to snad zvladnem i u maleho
kamamardka mi to uz vyparvela taky jak s jejim klucinou,no bude to mazec asi taky
17. bře 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Nene, chodím po třech nedělích, ale minule mi UTZ nedělala, pouze mě prohlédla změřila apod...
17. bře 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ted chodim taky po 3 tydnech ,ale utz mi ted bude delat snad az v tom 30tt
17. bře 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira jojky, tak to slyším poprvé, že je něco takovýho u holčiček :frowning2: jééé to jsou trable, že
17. bře 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky měla jít už po 3 týdnech,ale pak, že kvůli tomu nálezu raději za 14 dní, no snad bude vše ok a řekne,že jde vidět , že ležím a jestli ne, tak už nevím, ale popravdě, včera poprvé jsem teda moc nepoležela, ale jinak se snažím a tatin mi s uklízením taky pomáhá :slight_smile:
17. bře 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no za hodku k nám dorazí ségra s malou, že Kvídouška bude hlídat děda, tak tu nebude až tak moc veselo :slight_smile: ale bude i tak, Emmča má rok pryč :slight_smile: ale kdyby tady byl i Kvído, ten je jak Ladík, tak to je nářez, jak u nás někdo je, tak je z mýho zlatíčka rázem divočák a začíná být někdy zlý, dělá naschvály nebo tak :confounded: ho sleduju, potvůrku :slight_smile: ale pak vždy dostane spucunk a na pár minut se zase uklidní a pak furt dokola no :grinning: kdyby to bylo každý den, tak bych asi fakt porodila :slight_smile:
dřív
17. bře 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no prave ze to je malo zname,no je to jako u kluku prave ,jen tady zase musis ty pysky davat od sebe a hlidat aby to nezarostlo ,male vlastne prvne skoro zarostla dirka na curani ,ale prisli jsme na to vcas tak se to hlidalo,ale jak je vetsi tak si nechce nechat na ni sahnout ,uplne ji chapu ,ale musim ...tak je to asi takovy mali trenink na kluka
17. bře 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira no ona je vlastně stará jak Ladíček, takže jsou v tom období že :frowning2: no snad to budou mít bobánci dobrý, kdy je přesně narozená ?
17. bře 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Janicka je 24.5. presne na svuj svatek ,no jsou kousek od sebe a ted mam termin 23.6. tak nam to taky hezky vyslo ..
17. bře 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira ahoj holky, zdravím všechny :grinning: no já budu mít holčičku a prvního mám kluka a myslím si teda,že holčička je na tu hygienu horší a o tom zarůstání jsem slyšela,moje známá má holčičku a jí to zarostlo úplně a musela jít na operaci,ale sama říkala,že to byla její vina,že ji to málo roztahovala a tím ji to zarostlo,měla z toho strach a místo,aby si nechala od lékaře poradit tak to zašlo tak daleko,ale kluk je v pohodě
17. bře 2011 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ahoj, s tím přetahováním pindíka bych to tak neřešila,aspoň mě doktor říkal,že klukum se nemusí do 3 let přetahovat pindík,já jsem to sice malému dělala vždycky ve vaně,ale tak postupně a pomaličku,nedělala jsem to násilím a má to v pohodě
17. bře 2011 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky, doufám, že nevadí když se přidám.. už 7 měsíců si různé příspěvky pročítám a až dnes jsem se rozhodla konečně zaregistrovat. Chtěla bych vás poprosit o radu. Byla jsem na vyšetření cukru a jelikož na kontrolu jdu až za 5 týdnů, tak nevím jestli držet dietu nebo ne. Moje hodnoty byly 4 a po dvou hodinách 6,7.
17. bře 2011 v 10:26  •  čeká miminko, termín má v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem byla v pondělí na kontrole,vše v pořádku,chodím co 14dní :grinning: akorát je malá otočená hlavou nahoru a už vím,že půjdu na 99% na císař,v květnu mám jít do nemocnoce si domluvit termín zákroku,Sebik byl taky císařem,takže vím co mě čeká :grinning: a už se těším až to budu mít za sebou
17. bře 2011 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci no ono to je dost zvlastni ji to roztahovat ,mala taky plakala a ja nemela "silu"ji to delat ,plakala jsem s ni ..no a ted jak je velka tak to je uplne strasny,nenecha si na ni sahnout ,museli jsme k mudre a tam ji to delala nasilim tak jsme ji pak vysvetlovali ze kdyz bude drzet a da nozicky od sebe tak ze to bolet nebude..no nekdy se da ale nekdy je to des..
17. bře 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaara1 ahooj,vítej mezi námi,ale výsledky už máš z té cukrovky?
17. bře 2011 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira jo,jo tomu věřím,já jsem jako malá holka taky měla problémy a do dneška si pamatuji,jak mi to mamka myla a jak to bolelo :frowning2:
17. bře 2011 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci no ta naše , že se musí od roka, ale četla jsem, že některé říkají od 3 a některé dokonce až od 5ti :confounded: a neslyšela si o nějaké té mastičce ? Že to jde pak prý líp, jsem slyšela, ale už dřív,tak se musím poptat
@iira jo tak to jsou kousek od sebe :slight_smile:
@klaara1
@klaara1 vítáme tě tu :slight_smile: jééé a těm výsledkům vůbec nerozumím :confounded: mně řekla doktorka jen, že výsledky budou další den a kdyby něco, tak budou hned volat a nevolali, takže dobrý
17. bře 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci no urcite to neni prijemne ,ale musi to byt ,aspon ze to clovek vi
17. bře 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci týý jo, tak to už víš, co tě čeká, já nevím proč zase čuju vyvolání :frowning2: ale kéž by né a přišlo to pěkně samo :slight_smile: akorát se budu bát, abych to poznala, ty stahy,... kdy jet do porodnice, abych neplašila zbytečně a neposílali mě domů :slight_smile:
17. bře 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira tak to fakt prožíváme to samý :confounded: už slyším doktorku až jí to řeknu, jéé to musíte,...... :angry:
17. bře 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaara1 no u normalich pacientu je to pry do 6 a u nas tehuli je to 7 aspon mi to rikal muj dr.protoze sestra mi rekal ze mam cukrovku a on ji vynadal ze to neni pravda ...tak snad ot neni jinak u vas ,ale to by ti meli zavolat
@bobesci malej je ted taky zadeckem dolu ,ale ma jeste cas se otocit tak snad to udela
17. bře 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak LUkášek je už dlouho hlavičkou dolů a snad se už neotočí :slight_smile:
17. bře 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek