• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@many Já zatím koupila pár blbůstek, jinak moje ségry maj obě malý děti a jedna má kluka a druhá holku, takže hodně oblečení mám už schovaný po nich na půdě...
1. pro 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás je taky hrúza sněhu.Všude závěje nedá se ani chodit natož jezdit.
Já nakoupila 3 sety na aukru,ale byla jsem docela zklamaná.Na doma a na dvůr to bude dobrý,tak pak pokoupím pár věciček když někam pojedem.Jinak taky nakupuju v tescu (vždy když se někomu narodilo dítě),ale teď tam mají samé zimní takže to až na jaře.Pak trochu spoléhám že mi něco půjčí švagrová,ale ona má většinu věcí půjčených :frowning2:
1. pro 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine to je super, když je pokom dětit :wink: my měly se segrou smůlu, já otěhotněla , neměla pokom a ona hned 3 měsíce po mně :slight_smile: takže jsme úplně vše museli kupovat i tu vaničku, teploměr do ní, lehátko,................. takhle by se to podědilo a byl klid a ušetřený kačky nějaký, ale co naděláme, zvládli jsme to vše koupit :slight_smile: no jinak já už se nemůžu dočkat a říkala jsem si, že po novém roce začnu věci prát a žehlit :slight_smile: že to do května zesmrádnout nemůže :slight_smile: zakryju to pořádně dekou ať se nenapráší ,,............. :slight_smile:
už se těším až budu zase komínkovat velikosti 56, 62,.................... :grinning: a koukat co koupit jen na ven pěknýho novýho, jinak ty zešmolkovaný na doma nevadí :grinning: furt jen blinkají a praní dokola :grinning:
1. pro 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dědit :grinning: týýý jo, já dnes perlím :grinning:
1. pro 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zešmolkovaný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já fakt perlím :slight_smile: měla bych si to vždy přečíst a pak až odeslat :grinning:
1. pro 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky počkejte po vánocích :wink: to zase budou slevy, tak schovávejte kačky na potom :wink: :wink: :wink:
1. pro 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naděláš se na detaily nehraje ne :wink: :wink: :wink:
1. pro 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už bych taky prala a třídila ale příjde mi to brzo.Počkám až bude komoda,pak už by možná bylo dobrý to tam skládat čistý.No uvidíme.
1. pro 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jo,jo, já to jen píšu, že už jsem z toho hotová, co ze mě leze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pomalu mizíme chrupkat :slight_smile: dobrou noc a sladké sny a pohlaďte bříška :slight_smile:
1. pro 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě vám musím napsat zážitky ze cvičení.Tak nejdřív jsme přes hodinu hopkali na balonech a cvičili na podložce a pak bylo takový sezení a povídání.Dnes na téma jak se miminko v děloze vyvíjí.Tak vzhledem k tomu že patřím k tzv, internetovým maminám tak to mám hodně nastudovaný.Ale bylo dobrý že jsem se mohla hned na cokoliv zeptat,takže jsem se pár zajímavostí dozvěděla.Tak se chci vždycky zeptat doktora a než tam dojdu tak to zapomenu.No a taky nám říkala jak jedné mamině podle pohmatu typovala,že bude mít malý mimčo tak 2,5kg,ale doktoři tvrdili že bude mít 3,2 no a mimčo se narodilo 2,5kg.Říkala,že dřív bylo všechno pohmatem a dnes už to doktoři vůbec nedělají.Mají ultrzvuky,ale ty prý v tomhle vůbec nejsou přesný.Byla tam mamina co je 14dní před porodem a jestli ju taky pohmatá.Prý ji doktoři před 14 dny řekli že má tak 3,1.A asistentka řekla že teď má tak 2,8 max 3kg.Taky jí řekla že má dostatek plodové vody a že má hlavičku dole.Jsem čučela jak puk co se dá poznat po hmatu.A jak se tom to mimino hýbalo když ho prohmatávala,to byl pro mně zážitek.
1. pro 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Ahoj....jsem z toho nějak zmatená, ty už cítíš mimčo? I to jak se hýbá? Já jsem asi dřevorubec, necejtim nic :unamused:
2. pro 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Kdepak jste?Já jsem dnes u švagrové a hlídám prcka.Ale asi cítí že je něco jinak je takovej neklidnej.
2. pro 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ne já ta mamina co ji ta asistentka prohmatávala a já to úplně krásně viděla.Nahrnul se celej na jednu stranu udělal tam takovej špičatej hrb a na druhé straně břicha vylezla patička.Bylo to úžasný.
2. pro 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Aha tak to jo....jsem myslela, že jsem ňáká zpožděná :grinning:
2. pro 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ne,ale taky už bych to chtěla cítit.Ať vím že se mi to fakt nezdá,že je ve mě nový život.Nikdy dřív jsem o tom tak nepřemyšlela,ale ta příroda je stejně tak propracovaná.Dívám se těď na synovce jak spinká a přemyšlím o tom jak z nějakýho plivance vznikne takovej zázrak.My ženský jsme fakt kouzelnice :wink: dají nám sperma a my z toho uděláme dítě :grinning: to chlapy nedokážou :grinning:
2. pro 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Teda ty ses v tom filozofování rozjela....a víš, že mě to ještě pořád tak nějak nedošlo....? Asi sem fakt jiná
2. pro 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jo asi ze mě mluví hormony :wink: Co ti nedošlo?Mě pořád nedochází že je to pravda.Takovou dobu jsem o tom snila,že mám pocit,že stále jen sním.Často si říkám že si to jen namlouvám a pak se podívám na fotku a řeknu si tohle jsem si přece nevymyslela.
2. pro 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Nebo spíš, mě v tom všem shonu - práce, svatba, autoškola, těhotenství nějak pořád nedochází, že za půl roku tu bude mimi....
2. pro 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bude nejspíš tím.Já jsem doma a mám čas jen pro sebe a těhotenství.Navíc mám pocit že všechny moje kamarádky jsou taky těhu takže se ani o ničem jiným nebavím.Až mě to troškju vadí že neumím mluvit o ničem jiným.
2. pro 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám v okolí jenom jednu těhuli....kolegyni a ta má termín asi měsíc po mě, jinak jsem v tom sama :wink:
2. pro 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak má to své výhody i nevýhody.Stejně jako to že chodíš do práce.Sice je toho na tebe moc a zmáhá to,ale zase jsi mezi lidma a nezakrňuje ti mozek :wink: bavíš se o normálních věcech.Já mám snad jednu nebo dvě kámošky co nejsou těhotný.Z toho s tou jednou si nemám moc co říct a s druhou se vídám málo :frowning2: Ale zase se budu mít s kým navštěvovat a prcek bude mít spoustu kamarádů :slight_smile:
2. pro 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: od rána něco dělám a nebo čumákuju na fb a koukám po letní dovči :slight_smile: tak jsem si musela udělat čásek i na vás :wink: jdu dočíst
2. pro 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine neboj, v poho , na prnví pohyby je brzo :wink: ty ucítíš až tak ve 20t. :wink: dočkáš se :slight_smile: já už sem tam mám pocit, že ho začínám cítit, ale úplně sem tam, když si lehnu a je úplný klid :slight_smile: tak uvidím, kdy to příjde, říká se, že druhorodička to pozná už dřív, tak uvidím :slight_smile: taky se moc moc těším :slight_smile:
2. pro 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik to jsem tu psala :wink: to mi Lukášek udělal, je to tak 14 dní :wink: co jsem šla v noci spát, byl víkend, tatin hrál a Ladík usnul a já si hrála na mobilu v posteli hry a malej byl úplně na pravné straně, hrča, že jsem na něm měla dlaň a hladila :slight_smile: a od té doby nic :slight_smile:
2. pro 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste kdo :wink:
2. pro 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Jsem zde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já krmila a přebalovala.Mamka s taťkou nikde tak ho obleču a pujdem na procházku dokud svítí sluníčko.
2. pro 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Tak se pěkně vyvenčete :frowning2: já končím až tak nejdřív kolem 4tý....
2. pro 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jojky, tak to budeš ještě dvě hoďky muset vydrže, tak ať jsi brzo doma :wink:
2. pro 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek