• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@many no oni jsou stejny
17. bře 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééda holky taky u vás furt leje a leje :angry: kéž by aspoň po obídku přestalo, že bysme se aspoň nachvilku prošli :confounded:
17. bře 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ty máš ale hodné mimčo, on se ti už netočí? Mě se ta malá opička otáčí denně několikrát, nejvíc času tráví napříč... Ale tak doktor říkal, že na finální pozici je čas, tak doufám, že se umoudří a zkusí i hlavu dolů :slight_smile:
17. bře 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci ahoj jj mám, právě první měření před vypitím cukru byla hodnota 4 a po dvou hodinách hodnota 6,7, ale vúbec jsem z toho nepochopila jestli je to negativní nebo pozitivní.
17. bře 2011 v 10:44  •  čeká miminko, termín má v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many u nás taky leje a leje,je to takový depresivní,zvlášť po těch pár slunečních dnech,už jsem z toho počasí měla radost a teď tohle :frowning2:
my už máme hlavičku dolů a prej tak už zůstane,tak snad jo.
17. bře 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaara1 Ahoj, já myslím, že to je normální hodnota...měla jsem taky tak nějak a podle DR jsem byla v pohodě...ale už si nepamatuju přesně to číslo
17. bře 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaara1 já tomu moc nerozumím mě ani neřekli kolik mám,každopádně si myslím že by ti dali vědět kdyby to bylo špatný
17. bře 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaara1 myslim ze to by melo byt dobre ja jsem mela prvni nejak kolem 4 pak 6,44 a pak zase 5 a bylo to dobry ,jen treba vim ze bych nemela med a moc nedoporucuji hrusky,ale dr.mi rekl ze je to dobry tak asi vi co rika ...kdyby to bylo spatny tak by ti to rekli hned myslim
17. bře 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, omlouvám se, že Vám sem vpadávám, chodím do uzamčené skupiny červen, a sem tam vás pročítám, a vidím že
@klaara1 řeší ty hodnoty, tak snad pomůžu. Dívám se, že jsi taky z Brna, já na těch odběrech byla před 14 dny na obilňáku, a pokud jsi byla tam, tak jsem si jen vyzvedla takový lísteček z hodnotama na recepci, a samo jsem se hned ptala, jestli jsou ty hodnoty v pořádku či ne, a řekli mi, že mi více k tomu řekne moje doktorka, když jí ten lístek odevzdáš - ale sama si to můžeš taky zjistit, na tom lístku byli hodnoty před a po odběru, a zároveň tam bylo to rozhraní ve kterém ty hodnoty mají být, já už bohužel ten lístek nemám, ale mrkni na to. :wink:
17. bře 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaara1 Jo, tak jsem to našla...referenční mez je psaná 5,6-7,7 a my máme 6,9, takže tvých 6,7 je dobrý, podle mě žádnoou dietu držet nemusíš :wink: možná se necpat jenom sladkým, ale když tady čtu jak se holky ládujou :grinning: a je to v poho, tak bych žádnou obavu neměla :slight_smile:
17. bře 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many o mastičce nic nevím,ale prostě mu to dělej v té vodě každý den tak trošku a on si zvykne a bude to dobré :grinning:
17. bře 2011 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte taky takový chvilky že tomu zázraku nemůžete uvěřit?já už po těch všech mých problémech ani nevěřila že se nám zadaří a teď mám takový chvilky kdy tomu nevěřím,říkám si že břicho je jen špek pohyby jen střeva a to ostatní jsem si jen vsugerovala a není to pravda a že se ráno z toho hezkýho snu probudím.ale pak si řeknu proč by to neměla být pravda a proč by jsme i my neměli mít to štěstí a zase začnu věřit.
No tak jsem si trochu zafilozofovala :wink:
17. bře 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaara1 ja myslím,že to máš taky v normě,ale mě třeba hned na tom vyšetření,když jsem šla pro výsledky řekli,že to mám v pořádku
17. bře 2011 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no cítím ho hodně jak tam řádí, ale nožky má furt nahoře :grinning:
@tajemna30 ahojky :slight_smile:
@bobesci v té vodě to nejde vůbec :frowning2: teď se nemůžu už s břichem ani pořádně ohnout do vany, tak to dělá tatin a tomu to taky nejde :confounded: je malej a hrozně klouže v rukách :frowning2: no musí tatin s ním trénovat no a snad to bude dobrý, od sestřenky malej, má teď trošku problémy, to samý jako u nás, taky se nechce nechat,..... říká že ho bolí :confounded: pokud nekecá, že :confounded: má ho koupat v heřmánku a mazat framikoinem, ale taky to nejde, se nenechá prostě stáhnout, tak bych nerada, abysme došli k tomuto :confounded:
17. bře 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já si pořád myslím,že to je zázrak, ikdyž už čekám druhé,ale prostě vím,že každý nemá to štěstí mít děti a měla jsem starch jestli budu mít druhé,moje kamarádka třeba u prvního dítěte otěhotněla hned bez problému a teď už přes rok se snaží o druhé a nic a je úplně zoufalá :frowning2:
17. bře 2011 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik to jsem měla hodně u Ladíka :wink: taky jsem si říkala, že to není možný, že fakt jsem ??................... a dostkrát jsem to měla :slight_smile: to si pamatuju :slight_smile:
17. bře 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik říkám si občas to samé...je pravda,že já jsem otěhotněla rychle,ale chvilkama mi vůbec nedochází,že budu máma.Jsem takový divoký střevo a do třiceti jsem byla opravdu velkej divočák,každou chvilku večírek,párty,prostě jsem si užívala jak se patří a teď najednou taková zodpovědnost.Můj chlap mi pořád říká,že budu taková ta kvočna,co si to svoje kuřátko bude pořád opečovávat a budu strašně opatrná a budu se bát každou vteřinu....no má pravdu,moji nejbližší jsou pro mě vše,takže to bude asi mazec...budu s miminkem spinkat a pořád ho hlídat...ten si chudák užije až vyroste :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky je to nespravedlivý, že ty hodný holčiny, co by si mimčo zasloužily,........... mají problémy nebo nemůžou otěhotnět vůbec :frowning2: a ty mrchy to týrají, zabíjí ,................... :pensive: :cry:
17. bře 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira já myslím, že s pindíkama to už musís umět, když čekáš druhý dítě :grinning:DDD.. Gratuluju k bezva výsledkům :slight_smile:
17. bře 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám dvě kámošky co chcou už přes rok,.............. a furt nic, s jednou jsme chtěly otěhotnět spolu zaráz na dovče, tak nám to vycházelo a ona teda první, no já otěhotněla a ona do teď ne :frowning2: tak je mi to taky líto a říkám si, už aby to přišlo , tak moc jí to přeju...................
no nic holky, zachvíli dorazí ségra, takže pomizím, nechte si moc moc dařit a snad odpoledne přestane pršet aspoň na kratší prochajdu :slight_smile: zatím páááááááááá
17. bře 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik :slight_smile: no ted uz tomu ver :slight_smile: me se teda Janicka hodne hybala ,ale tohle nedelala :grinning: ted se mi delaji fakt boule veliky a kdyz si pohladim vecer pred spanim brisko tak se mi "vloudi "pod ruku je to proste super.. :grinning:
@many je vy me uplne desite ,doufam ze me to taky nepotka
17. bře 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jo heřmánek je dobrý,taky jsem malému dělala koupel v heřmánku,vždycky jsem ho na chvíli do toho posadila a jemu to bylo příjemné,ale já mylím,že si fakt nemusíš dělat starosti,zkus třeba malého učit ať si to zkouší sám přetáhovat,oni to mají tak srandovně malé a mě se to taky špatně dělalo,ale do dneška hlídám Sebika ať si to každý den ve vaně přetahuje s nebo mu to dělám já :sweat_smile:
17. bře 2011 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec dekuji ,jsem taky moc rada a hlavne nadsena ...jen ty ruzove veci nektere me mrzi ze uz neuzijem ...
17. bře 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no jak píšeš to se mi pak otvírá kudla v kapse když vidím tady jedny takový mlaďochy co už mají 3 děti,ona když byla těhu byla uplně na mol v hospodě a hulila jednu za druhou,to nám se v té době nedařilo.Myslím že bych snad byla schopná i vraždit.Když teď ty její děcka vidím,je mi jich líto vypadají takový opožděný,ale jim je to jedno.Včera jsem si byla sednout s kamarádkou,je to snad ten nejhodnější člověk co znám a má takovou smůlu,vzala si takovýho hňupa,ale přišla na to včas a rozvedli se, ten ještě nebyli rozvedení už čekal děcko s jinou.Ona by moc chtěla mimčo a rodinu,ale kde skoro ve 30 sehnat fajn chlapa,že.Navíc je zdravotní sestra na novorozeneckým,tak tam denně vidí ty šťastný rodinky a ještě si tam bude muset odrodit dítě toho bývalýho.To si pak říkám kde je spravedlnost a mám i výčitky že já jsem šťasná když ona ne.
17. bře 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jo to s tebou souhlasim,musi to byt pak tezke moc..
17. bře 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no snad aspon nebude mít službu.
tak tu kámošku aspon seznamuj s nějakejma chlapama. Myslím, že víc se udělat nedá. Musí to být pro ni hrozné. Ted jí ještě budeš "cpát pod nos" svoje mimčo. Je to nespravedlivý. Nemyslím to zle.
17. bře 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec no ona je v práci skoro denně takže dost velká pravděpodobnost :frowning2: a jak říkáš s tím mým mimčem tak to taky tak cítím,hlavně když se s ní sejdu snažím se o miminech moc nemluvit,ale ona jak v tom dělá tak taky ani pomalu nic jinýho nezná takže většinou k tomu řeč stočí ona.Já bohužel žádný nezadaný chlapy neznám a když jo tak jim až tak nevěřím abych ju seznamovala.Než jsem otěhotněla snažila jsem se ji pomoct tím že jsem s ní chodila po akcích a diskotékách,ale teď už to nejde :frowning2: a mám z toho výčitky chtěla bych pro ni něco udělat,ale nevím co :frowning2:
17. bře 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím úspěšný návrat z kontroly, cukrovku nemám :dizzy_face:
17. bře 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek