• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@1luciferka1 tak to gratuluji
17. bře 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 super dobry zprava ............
17. bře 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
doma práce jak na kostele tak si asi půjdu schrupnout :wink: ,nejlepší by bylo se vzbudit a mít vše hotovo
17. bře 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to by bylo moc jednoduche :slight_smile:
17. bře 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám dotaz. Setkali jsem se v okolí s tím, že Vám někdo, kdo Vám byl před těhotenstvím mooooc blízký, prostě najednou tak závidí, že už Vás nechce ani vidět? Mám klamarádku, tedy kamarádku... No prostě nějlepší kamarádku, které jsem se samozřejmě se sladkým tajemstvím světřila hned ve 3.tt a ačkoliv jsem čekala, že bude mít stejnou radost, jako já, přešla to jen slový hmmm, to je fajn. Tak jsem jí dál nic nevnucovala, o mimi jsem jí říkala jen, když se zeptala a měla jsem strach, že třeba chce mimi taky a nedaří se jí to:frowning2: Jenže teď už je na mě těhu vidět (překvapivě, v 6. měsíci, hihi) a ona už ani nereaguje, když jí volám nebo píšu. Je mi to moc líto, navíc v těhu jsem tak nějak citlivější, a pořád mě to trápí...
17. bře 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Chi, s historkou o připálených stehnech jsi mě pobavila :slight_smile: Hlavně, že se mnic nestalo, taky jste mohli vyhořet :slight_smile:
17. bře 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobove netrap se tim,lidi jsou ruzni ,musis se radovat z mimiska na trapeni budou horsi veci ...
17. bře 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, hlásím se po velkém ultrazvuku a jsme s manžou moc nadšení. Mimčo bylo ukázkově hlavičkou dolů, máme 1600g a vody máme dostatek takže nám paní doktorka udělala malou ukázečku 3D a pak jsme dostali i fotečku s 3D tak ji hodím do albíčka k ostatním. Myslím že se podobá tatínkovi ten je papulatej, to já nejsem. Mimčo se na nás usmálo a to mě teda začala téct slza. Manža se jen celou dobu křenil :grinning: Teda já jsem neskutečně šťastná, co se mnou může udělat jedna fotka, pořád se na ni musím dívat.
17. bře 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira Dík, já vim, ale víš co... Myslíš si, jak to budeš s kamarádkou všechno sdílet a zatím Tě nechce ani vidět :frowning2:
17. bře 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobove Nezoufej, třeba to není jak se ti to zdá. Mám taky nej kamarádku která se tada narozdíl od té tvé nemohla dočkat až otěhotním a teď ji vidím tak 1x za 3 měsíce a to že třeba potřebuje něco po manžovi tak tam jedeme. Třeba kamarádka nemá jen čas nebo má pocit že se tím těhotenstvím lišíte. Nebo prožila něco o čem třeba vůbec netušíš :confused:
17. bře 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slíbila jsem si, že když sním celou plechovku broskví tak budu žehlit, velký trest jsem si udělila protože plechovka je snězená. Jdu na to, když bych se zítra neozývala tak jsem z toho porodila :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. bře 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobove ja vim ,taky moje kamaradka nebyla moc rada a ted se bidame tak 2* za rok ,protoze rika ze nema cas....
realgs muze mit pravdu ,treba ji jen boli srdicko ted
17. bře 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeji pěkné ráno,i když teda u nás je zase pěkně škaredě :grinning: celý týden nemůžu vůbec spát a každý den vstávam ve 4 hodiny ráno :frowning2: a už jsem z toho pěkně zmožená,tak jsem zvědavá kdy se obrátí k lepšímu :rolling_eyes:
18. bře 2011 v 07:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,i u nás je počasí že by jeden zvracel,sněží tak hustě že není ani vidět,ble ble ble
18. bře 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,tady taky snezi jako blazen,to bude ale sranda az pujdem ven... :grinning:
@bobesci ja ted konecne tento tyden spim dobre :slight_smile: jinak mam desny problemy se spanim,ale ted lehnu a manzel uz hlasi - nespi musim usnoout driv nez ty..si lehnes ,hned spis a jeste chrapes :slight_smile:
tak ja jsem ted spokojena ze konecne se vyspim
18. bře 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira tak já mám s tím problém od začátku těhotenství a co teprve budu dělat tak ua měsíc až budu mít velký pupek :grinning: místo aby se člověk pořádně vyspal než bude mít miminko tak nic a až se narodí miminko,tak už se vůbec nevyspíme :sweat_smile: i když Sebik byl hodné miminko a spal celou noc,ale druhé může být úplně jiné :sweat_smile:
18. bře 2011 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci jo ja si to taky rikala ,byla jsem hotova ,budivala jsem se ve 2h pak ve 4h a rano kdyz vstavala jana tak jsem na oci nevidela ,ale tento tyden fakt celkem lehnu a spim az do rana ..no s toho nespani mam docela strach ,jsem pak nepouzitelna ,ale rikam si ze to bude dobry ,ze to zvladnu :slight_smile:
18. bře 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,nechtěla by některá z vás pro holčičku teplákovku hello kitty z Hmka?my ji skoro vůbec nevyužili ,prodám za 150 včetně pošty.mám ji tady v bazárku.
18. bře 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tigr211 Ahoj,díky moc za nabídku,ale já teda mám tolik věci a s Hellou Kitty,že už nic kupovat nebudu :grinning:
18. bře 2011 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci jj to známe a hlavně ti malí tak rychle vyrostou,že to ani nevynosí jako my.

tak jestli bude mít někdo jiný zájem,ozvěte se a přeju hezké těhulkování!!!!
18. bře 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tigr211 no to mas pravdu ,jinak dik
18. bře 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobove no možná by nebylo špatný si o tom s kamarádkou promluvit ať víš co za tím vězí,třeba ji to opravdu ubližuje tě vidět a bylo by škoda se odcizit aniž bys znala důvod.
18. bře 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás zatím nesněží a snad ani nebude,ale i tak je to hnus :angry:
18. bře 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak já jsem dnes vyspinkaná do růžova.Přemýšlím,jestli jsem někdy spala do pul desáté jak dnes :slight_smile: V noci jsem byla jen dvakrát vzhůru,takže nádhera.
Jinak u nás poprchává a doufám,že už nebude sněžit,už mi lezou narcisky a tuplipány a jestli je ten pokakanej níh zničí,budu plakat
18. bře 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna mě se taky po dlouhé době hezky spalo,asi je to tím hnusným počasím no k něčemu to je.
Mě lezou zatím jen sněženky :frowning2: ,ale i z těch mám velkou radost.
18. bře 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já sněženky nemám,musím je nějak na naši zahrádku voperovat :slight_smile: No já hlavně jásán,že prší,protože potom se to všechno bude krásně zelenat.Bylo už hodně sucho
18. bře 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ahoj,chtěla jsem se tě zeptat jestli berešna tu tvou alergii nějaké léky? :grinning: teď,když začíná jaro,tak ta moje alergie se pěkně probudila a zatím se držím bez léku,ale nevím jak dlouho to vydržím,alergolog mi říkal,že pokud budu mít velké potíže ať si léky vemu,že by to nemělo miminku uškodit,ale na příbalovém letáku píšou,že ve druhém a třetím trimestu těhotenství by se užívat neměly tak jsem z toho paf :sweat_smile:
18. bře 2011 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci já neberu už rok nic...nemám tu totiž v Kolíně alergologa,takže prostě trpím.Jinak jsem brala Xyzal a do nosu Nasonex.Moje gyndařka mi ale říkala,že ženský v těhu normálně berou léky na alergii.Víš co,oni to píšou o tom těhotenství úplně všude,ale pokud máš potíže,tak bych si to vzala.Já ihned po porodu mažu na alergologii a nechám si asi naordinovat tu injekční léčbu.Jinak už začínají kvést trávy a bříza tak,takže začíná super sezona :slight_smile: ...
18. bře 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, berete si do porodky i nějaké domácí oblečení? Třeba tričko a tepláky? Já přes den asi nebudu chtít mít košili:frowning2: je to takový nedůstojný.
18. bře 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 no já na to včera taky myslela,že celej den tam poletovat v košilce nechci...jen nevím zda je to možný
18. bře 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek