• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
no já už mám právě domluvenou schůzku s alergologem po porodu a chci taky podstoupit tu injekční léčbu,protože je to fakt hnus ta alergie,nikdy jsem alergická nebyla,teď to je asi 3 roky a nejvíc mi vadí,že mi vždycky strašně natečou oči a skoro na ně nevidím a strašně to svědí,teď to je zatím ještě v pohodě,akorát mě oči svědí a nos a teče mi z nosu,tak to se ještě dá,tak doufám,že injekce pomůžou,ale četla jsem ,že to opravdu zabírá :grinning:
18. bře 2011 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 já mám připravené pouze noční košile a jestli to bude stejné jako u prvního porodu tak mi nebudou ani stačit,protože jsem se několikrát za den převlíkala,za prvé mi strašně teklo mléko a nepomáhaly ani vložky do podprsenky a hodně jsem krvácela,takže jsem potom byla ráda i za nemocniční pyžama :grinning:
18. bře 2011 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna Já myslím, že ano, že tě nikdo nemůže nutit mít košili :wink: Já si určo vezmu nějaký věci jako je tričko a domácí kalhoty, ať se cítím aspoň trochu líp. Já to nemocniční prostředí nesnáším a mám z toho strach, jak to tam přežiju, brrr.... :confused:
18. bře 2011 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@bobesci Bože, nestraš :frowning2: mám z toho hrůzu...až přijde návštěva a já budu zrovna špinavá jako čuně :grinning: není zlatě doma? :wink:
18. bře 2011 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@bobesci no prý to zabírá.Je to akorát časově náričné a prý to i něco stojé.Ale ta úleva snad přijde. :slight_smile:
18. bře 2011 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,já po porodu sázím na homeopatika...na hojení a zavinování dělohy...pak bych teoreticky neměla tolik krvácet.i u menzes jsem krvácela minimálně,tak snad to bude dobrý.Ale z mlíka mám strach že poteče.Už teĎ skoro měsíc mi teče z obou prs.Ráno mám vždycky kruhy na pyžamu
18. bře 2011 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 neboj,než přijde návštěva tak se převlíkneš,ale určitě si můžeš sebou vzít oblečení :grinning: dneska se to tak neřeší jako kdysi,když jsem byla s malým na operaci,tak taky jsem pro něho měly domácí oděv a pyžamo jen na noc a nidko mi nic neřekl :wink:
18. bře 2011 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna jo já vím,ale určitě to za to stojí :grinning:
18. bře 2011 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem měla po porodu málo železa,proto jsem hodně krvácela,musela jsem chodit měsíc na injekce,aby se to zpravilo :grinning: ale každý to snáší jinak a já jsem měla císař,takže to hojení bylo jiné :frowning2:
18. bře 2011 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
šmankotě,ono bude dvanáct hodin?jak člověk pozdě vstává,tak to nějak utíká :slight_smile:
18. bře 2011 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@bobesci no ale i po císaři můžeš brát ty homeo a líp se hojíš.Narazila jsem tu na holčinu co šla císařem a bere homeo a nádherně se hojí....a každopádně nic tím nepokazíš
18. bře 2011 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jo,jo já vím,už jsem domluvena s homeopatem,chodím k němu i s malým,on bere homeopatika na posílení imunity
18. bře 2011 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bobesci jo amanžel mi včera koupil Rhinallergy,to je na alergickou rýmu,tak to zkusím.
18. bře 2011 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna a co mas za homeopatika na to mleko?ja kojila jen pul roku ,pak proste uz nebylo nic a ted bych chtela kdby to slo aspon o chvili dele ..jinak po porodu jsme mela mleko az 4 den ,ale mi meli komplikace po porodu a tak jsem Janicku u sebe mela z po 3 dnech
18. bře 2011 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem určitě pro nemocniční oblečení. Jsou to 4 dny, to vydržím a hlavně si nezničím nic svého. Už se vídím, jak si v nemocnici na záchodě namáčím oblečení od krve, aby se to dalo pak vyprat. A cpu to manželovi, at to vezme domů vyprat :slight_smile:... no ale záleží na tom, jaké návštěvy tam chcete přijímat :slight_smile:)))..
18. bře 2011 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@iira na podporu laktace mám napsané RICINUS COMMUNIS 5CH, 2x5gran denně ...zejména pokud se nemůžeš rozkojit,určitě bude ještě něco jinýho
18. bře 2011 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna a dostanu to bez predpisu?
18. bře 2011 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@vdovec jo,jo to máš určitě pravdu a stejně na návštěvy chodí většinou jen manžel a nebo rodina :grinning:
18. bře 2011 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bobesci ted nevim jestli se bavite o tom co po porodu,ale preci na pyzamu budete mit župan ne?ja vim ze u apolinare jsem mela sve pyzamo a na nem zupan a nebo si tam mohl clovek pujcit erarni kosili,ta byla sice jako na slona ,ale nekdy se sikla :slight_smile: ,mam pocit ze nocni kosile byla nejpohodlnejsi ..nikde nic netlacilo
18. bře 2011 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@iira Já si župan neberu, myslím, že ke konci května bude už docela vedro a pařit se tam v županu nechci, ale každý podle svého:slight_smile: třeba nakonec taky zůstanu v košili, ale pro jistotu beru i civil:slight_smile: Mě tam chtějí chodit i kamarádky, tak ať jsem připravená na vše :grinning:
18. bře 2011 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 no Janicka je 24.5 je fakt ze na pokoji bylo vedro strasny,ale na chodbe u apolinare nic moc ..jen proste ta kosile mi prijde pohodlnejsi nez kalhoty treba ,jenze to stejne zalezi asi na porodnici a jak cloveku bude...ale urcite to neni spatny napad
18. bře 2011 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky,
koukám, že jste se bavily co v porodce na sebe, já teda jedině košile, Zaprvé at může "dýchat" spodek, at se mi lehce kojí a za druhé ty si pořídím i jako s tím, že mi nebude vadit, že se zničí :wink: a návštěvy přijímat v porodnici krom rodiny nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: na to je času po šestinedělí dost :wink:
18. bře 2011 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@iira jj u nás má porodnice okna směrem na jih a sluníčko tam hrozně pálí, říkaly maminy, že ani nemohly být na pokoji a musely na chodbu :frowning2: prý velké horko...uvidíme...třeba bude šeredně, kdo ví..holky teď jsem tady četla, že nějaká maminka z MK přišla o miminko v 36 týdnu. To je šílený...úplně mě to dostalo :frowning2:
18. bře 2011 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 ja vim ted jsi mi docela zasadila brouka do hlavy :slight_smile: co si vlastne ted vezmu sebou ,kdyz termin mam az na konci cerva a to asi bude teplo,ale tak na neco prijdu
no to je hruza ...ani nechci domyslet
18. bře 2011 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@iira ach jo:frowning2: to se nemá stávat, to je krutý :pensive: No právě, jestli nevzít nějaký trička na knoflíčky s krátkým rukávem, to se dá kojit myslím taky dobře...o tom uvažuju, protože potit se tam nechci, sice jsou sprchy na pokoji, ale člověk se bude cítit líp...Ty už máš aspoň nějaký zkušenosti z prvního porodu, se máš:slight_smile: to my prvorodičky jsme úplně zmatený :grinning:
18. bře 2011 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 no to nema,si to nedokazu predstavit,moje kamaradka rodila mrtve miminko,tenkrat jsme se tolik neznali ,ale pak vypravela ,muselo to byt strasny ..dneska ma 2 deti :slight_smile:
nojo u krku to chce volne kvuli kojeni a nebo na knofliky,ja mam kosilky na knofliky a zase je budu mit sebou ,ale mozna si vezmu i nejake to triiko jak pises ale nevim jak s kalhotama,mozna asi zase zustanu na kosilkach a zupanu :slight_smile: nevim teda ted a mela jsem 1 razove kalhotky kupovane myslim v dm ,aspon jsem netahala domu hory pradla spinaveho ,a na prevleceni jsem mela i normalni ,ale ty ze zacatku tlacili,..ni je fakt ze ten apolinar je dost studenej krom pokoju teda
18. bře 2011 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@iira jojo,bez předpisu,vpohodě
18. bře 2011 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna super tak dik ja si je asi koupim ,ja homeo uzivala po oeraci hlasivek a pomohli tak tomu verim ,no kdyby jsi jeste o necem vedela dej mi vedet :slight_smile:
18. bře 2011 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@iira Já jsem si taky koupila ty jednorázové kalhotky, takový ty síťovaný, sice vypadaj hrozně, ale prý jsou nejlepší. No s tím spodkem taky nevím...kalhoty asi budou fakt tlačit. Abych pravdu řekla, do porodky se mi teda moc nechce:slight_smile: ale co by člověk pro broučka nevytrpěl :wink:
18. bře 2011 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 jo ty jsou dobre ,ja vim ze nevypadaji,ale netlaci a kdyz se uspinis tak je vyhodis a mas klid no vidis a ja musela s Janou zustat 7 dnu ..neboj ta porodka neni nic tak strasneho ,tesit se teda domu budu urcite ,ale ja tady mam jeste Janicku a po te se mi bude styskat ...jinak vlozky doporucuji bez kridelek ,pokud budes nastrizena treba jako ja hodne ,tak by te kridelka tlacili ,ale treba taky ne ,jinak tady je erar ,takovy ty strasny uplne obycejny ,co byli za komunistu jediny :slight_smile: urcite nejsem jedina kdo je pamatuje :grinning: taky nezapomen na ty vlozky do podprsenky mit sebou
18. bře 2011 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek