• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
Jo a jinak dnes opět hrozné bolesti v podbřišku, trvalo to asi 20 minut, skučela jsem jako pes, přítel kolem mě lítal, hrůza, stalo se to venku, šli jsme do města a zpátky jsem sotva dolezla...chvílema jsem se musela zastavit a rozdýchat to. Nevíte, co to je? Poslíčci mi přidou brzo ne?
19. bře 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 ja doufam taky ze ty 2-3kg snad se do 10 vejdu. ja mela zrejme poslicky uz nekdy pred 14 dnema, pravidelny navaly bolesti spis tupe a asi hodinku, od te doby to pak bylo uz jen jednou asi 15min a vzdycky vecer.
19. bře 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek A měla jsi je takové jako, když to máš dostat, ale o dost silnější? Mě z toho nebylo zrovna do smíchu, docela jsem se lekla, právě před 14 dny se mi to stalo poprvé taky...
19. bře 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 no ono to bylo spis naval bolesti kterej se stupnoval a pak vymizel a po chvili prisel znova. bylo to uprostred noci a vzbudilo me to ale tedkom uz se to zas dlouho nestalo. taky sem byla videsena, ale zkuseny maminy v praci me uklidnily ze je to normalni. byla sem i u dr a ta pry ze je vse ok a mela sem jen zvysit horcik
19. bře 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Tak já to radči řeknu doktoroj, třeba mi taky ten hořčík zvýší :wink: ale jdu až 30.3., tak snad budu mít do tý doby pokoj. Když si vezmu, že porod bude tak milionkrát horší záležitost, tak potěš :grinning:
19. bře 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 no to jo to mam taky strach, kdyztak zkus zvysit horcik, muze se az 6 tablet denne a melo by se to zlepsit
19. bře 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Díky, zkusím to :wink: Na porod je ještě brzo :confused:
19. bře 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 to jo, ale kolaikrat bych brala aby uz byla pulka kvetna aspon:slight_smile:
19. bře 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek To já taky, je to čím dál tím víc otravnější :grinning: Jsem jako vorvaň a nic mě nebaví....už ani nakupování pro prcka..jsem unavená a sama sobě protivná...už aby to bylo za náma :wink: Pak se už sice nikdy nezastavíme, ale nebudeme mít takový pupky:slight_smile:
19. bře 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 tak tak, ja byla vcera na srazu s kamaradama ze skoly a dnes se kuryruju, stihla sem jen vyzehlit a sem KO:frowning2:
19. bře 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Já se nemůžu taky k ničemu dokopat :wink: je to už náročný a to nemáme 20 kilo nahoře, to nevím jak by nám bylo :slight_smile: asi stokrát hůř... :grinning:
19. bře 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 no nad tim ani nechci premyslet, jak bych vypadala a jeste jak bych vubec vegetovala, na hubenourech to neni tak hrozny ale ja uz byla silna pred tehu...
19. bře 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Fakt? Ale nevypadáš :wink: No já měla před těhu 59 kilo a mám 168 cm, takže docela dobrý :grinning: Snad pak shodím ty kila navíc z těhu snadno:slight_smile: Budem lítat kolem mimi a ono to půjde rychle a hlavně, pár kilo necháme už na sále.
19. bře 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 dik:slight_smile: no ja mela o vic jak ty takze mimco melo z ceho cerpat uz od zacatku ale doufam ze to behani kolem ditete me zbavi par prebytecnych kil
19. bře 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý večír,
dyž vás tak čtu holčí tak mosím pokývat že to fakt s prckem de dolů rychlo, já třeba s juli nechala dvacet v porodce a zbytek šlo až sem přestala kojit, taková daň za ten rok mlíka, ale pak dostala sem se zpátky docela rychle na svoje...
Při kojení sem to ani moc nehrotila, byla sem ráda že mám mlíčko
19. bře 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: díky moc :slight_smile:
jinak já měla 12 kg navíc a teď v pátek jen 11 kg :grinning: jsem kilčo jaksi ztratila :grinning: ale určo bude brzo nahoře :grinning: no ale furt doufám, že do těch 23 nedojdu :grinning: :confounded:
20. bře 2011 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 taky mě sem tam chytne takový hrozný píchání v podbříšku :confounded: a pak to přejde, poslíčky teda nemám, ale za to tvrdnutí břicha zase dost často :confounded: jak říkala paní doktorka, pěkně to prodýchat :grinning: tak snad to nebude nic jinýho a budeš s mimi v pořádku
já mívám bolesti jsem si teda všimla, když jdu delší trasu :confounded: ale teda nééé nijak dlouhou :confounded: a začne mě třeba píchat i v boku,..... :confounded: no prostě jak se říká, každý těhu je jiný
20. bře 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 jo,jo jak píše
@hribek já beru 8 tablet denně :wink:
20. bře 2011 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa to si pěkně hubla, no asi každá jinak, já ještě po dvou letech měla 5 navíc a pár věcí neoblíkla, hlavně teda v pase a přes prsa no :confounded: a u Lukáška doufám, že třeba zhubnu rychleji a ty věcičky oblíknu :slight_smile: ale jak píšeš, u kojení to moc neřešit, hlavně aby bylo mlíčko tučný a děťátko se mělo dobře :slight_smile:
20. bře 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jinak to maliníkový listí mám doma a musím juknout na net, odkdy se to má teda pít :slight_smile: jinak teda já beru hodně horčík a pokaždý mi ho ještě v poradně píchá :confounded: ale ve 36 tak ho asi pěkně snížím, abych líp rodila teda :confounded: pomatuju si , že to tenkrát na netu hodně radili, no zkusím si to pak najít,
tak si nechte dařit a zase juknu
pohlaďte bříška :slight_smile: a ať se vám i miminkům v bříškách daří :slight_smile:
20. bře 2011 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 Ahoj, já mám uplně stejný problém.. :slight_smile:.. taky jako silná menstruace to vypadá.. že jsem si poprvé připadala divně, když jsem neobjevila žádnou krev.. Stává se mi to párkrát za den.. tak se natáhnu smotám do klubíčka a čekám, než to přejde.
20. bře 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec jj přesně takhle to mám taky :frowning2: Tak se radči zeptám doktora, co s tím a pokud neporadí, tak musíme vydržet...dnes ráno mě to chytalo taky...ale míň než včera. To máme jít dnes k našim na oběd, tak radči pojedem autem.
20. bře 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ahojda :wink: Já mám maliník i lněný semínko psaný od 34tt, někdo píše až od 36tt, tak nevím, ale asi začnu už 34tt, aby se tam vše pěkně uvolnilo :slight_smile: Mě doktor napsal Magnosolv, takový ten hořčík rozpustný ve vodě-prášek...mám brát prý jen jeden denně, ale přijde mi to málo s tím, jak teď trpím na to tvrdnutí...no musím se ho zeptat...a uvidíme. Nebo to mám zvýšit sama?
20. bře 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 taky mám magnosolv na to tvrdnutí.. a dávám si tak 1-2 denně. Doktorka říkala, že můžu jít až na 3. Myslím, že můžeš zkusit 2. Akorát bacha na průjem :slight_smile:.
20. bře 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peknou nedeli preju, my byli s tatinem nakupovat v ikei, polstar, perinu a drateny program mistoi prebalovaku:slight_smile: zrovna jsme si tam dali i obed a ted si davam zakusek v podobe jahodove drene:slight_smile: odpoledne budu hoblovat postylku abyse dala natrit na bilo...
20. bře 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec Díky, tak já to zkusím :slight_smile: Dnes jsem zase jako když mě někdo převálcuje, unavená a bez energie:frowning2:
20. bře 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek, tak hlasim ze prebalovak sestaven, uz jen potrebuju povleceni, hygienicky potreby, tasku na kocarek a chuvicku a myslim ze mame vse:slight_smile: Teda jeste to mimco :wink:
20. bře 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vidím, že některé z vás byli nakupovat pro mimíska, že @hříbek. :slight_smile: Podobný program proběhl i u nás. :slight_smile:) Akorát s tím rozdílem, že já musela toho mýho chlapa přemluvit, aby mě na nákupy dovezl - pořád říká, že je na vše čas, ale nechápe, že budu víc a víc unavená a ke konci budu ráda, když budu sedět doma a odpočívat. No už mám skoro vše, už zbývají jen nějaké drobnosti jako je kosmetika atd. No výhoda, že mám téměř vše po první dcerce. :slight_smile:

Jinak jak jsem byla v pátek na testech na cukrovku - byla jsem na nich přímo v porodnici, tak jsme se tam s ostatníma maminama bavily a dozvěděla jsem se, že existují jednorázový plinky s výřezem na pupíček pro novorozence. Zkrátila jsem si dobu čekání a šla na ty plinečky mrknout - v areálu porodnice je obchůdek s dětským zbožím - a jeden balík tam koupila. Nebyly ani moc drahé - 42ks, velikost 1, váha 2-5kg a cena kolem 180Kč nevím přesně, kupovala jsem tam toho víc.

A co vy ostatní? Už máte vše nachystané pro miminka? Já začala s přípravama teprve v pondělí a během týdne jsem skoro vše zvládla. :slight_smile: Vypráno, vyžehleno, nakoupeno. :slight_smile:

20. bře 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no ja pritelovi udelala jeden den scenu, ze teda chapu ze pro nej je to daleko, ale ze ja s tim pupkem opravdu nikde litat nehodlam, takze to pochopil:slight_smile: nic jinyho mu nezbylo. ale jo uz se i tesi a sam od sebe sel ten pultik sestavit.no ale stejne je toho jeste hafo co musim dokoupit, ale to az z dalsi vyplaty, ted uz se musim krotit, jinak nevyjdu:astonished:
20. bře 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 ahojky to jsi dobra ,ja jeste s nicim nezacala,rikam si ze mam jeste cas..
dneska preji dobrou noc ..
20. bře 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek