• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Dobré ránko,

@lolla79 tak to jsi teda šikula, já nemám nic :pensive: budu muset začít, ikdyž u nás to asi bude taky jednorázová akce - naběhnem do obchodu a vyjdem s výbavičkou a o pár tisícovek lehčí :sweat_smile:

@many chci se ještě zeptat na tu syrovátku - piješ to teplé nebo studené? a přidáváš si do toho něco, aby to líp chutnalo?
21. bře 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,ja mam veco po dceri,vyndam jen ruzove a co kluk nemuze vyper to a hotovo,ale nejak se mi do toho nechce ..radsi litame s Janou venku kdyz je hezky
21. bře 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak víkend za náma :wink: Já včera začala vyklízet skříně od věcí co jsou malé a taky co se uloží do krabic aby bylo místo pro malé protože v bytě toho místa už moc není :confounded: Koupili jsme jen jednu komodu v Ikei tu se 4 šuplíky a tam to jaksi nemůžu dostat. Dostala jsem asi moc hadýrek, ale mám je skoro do roku. Dnes to tady opravdu vypadá na první jarní den, krásně svítí sluníčko a je teplo. no snad to tak zůstane a nezačne zase sněžit. V pátek to bylo v Brně se sněhem síla, jako v zimě ale hned to bylo pryč.
@many Jéééé to jsem ráda, že je vše OK, pořád jsem nakukovala jestli písneš nebo už ležíš na příjmu :unamused:
@lolla79 ty jsi si o ten test na cukr zažádala? Já tam nakonec nebyla neb jsem byla nemocná a to se musí stihnout do 28 tt. No ne že bych toho litovala.
21. bře 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs ahojky, měla jsem ve čtvrtek poradnu a shodou okolností tam můj dr. nebyl, takže jsem byla u zastupující dr. a ta se mě zeptala, jestli na ten test chci jít. Pro klid v duši jsem řekla, že to podstoupím.
S tím, že se to musí stihnout do 28.týdne tak nevím.... pač tam byly maminy, které měli docela velký pupiky, takže soudím, že musely být ve více jak 28.týdnu. A s jednou co jsem se tam bavila, tak byla už nějaký 32.týden a šla na to teprve a to byla hubeňour na to že čeká dvojčátka.....
21. bře 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, taaaak od listopadu budeme mít doma malou školkandu. Už te´d jsem na ní zvědavá jak to bude snášet...
21. bře 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: jdu se vás pokusit dočíst, dnes jsem tu měla tchýni a zítra tu budu mít kámošku s dětma, tak není moc času na net :slight_smile:

@bizonka1 myslím, že si můžeš sama zvýšit, se pak i poptej :wink:
@vdovec z toho magnosolu je průjem ?? Já z toho hořčíku trpím zácpou teda :frowning2:
21. bře 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 tu syrovátku piju tak, že si dám do hrnku dvě rovnější lžíce syrovátky a dám vařit do konvice vodu a jak začne už vřít, tak hned zalívám, aby se ta voda nevařila :slight_smile:
@realgs mám číslo na bobešci :wink: takže kdyby něco, tak bych hned písla :slight_smile: ale doufám, že do května tam zůstane :slight_smile:
21. bře 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jinak u nás dobrý , akorát dnes jsem ráno měla pěkný bolesti :frowning2: tak 20 min :confounded: tak hrozně mě píchalo břicho a bolesti jak při měsíčkách, jsem se bála, že to nepřejde a budu muset valit k doktorce, hrozně často mi dnes tvrdne břicho, ale malej se tam naštěstí hýbe pořádně, ale je to hnus :confounded: no musím se snažit pořád co nejvíc ležet a teda ten maliník začnu teda pít od toho 34,35 t. a ani nevím kolikrát denně, asi 2x že, no počtu na netu,ještě nebyl čas juknout, zatím páááááááááááááááá
21. bře 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira jj, chápu, jen to prostě mrzí :frowning2:
21. bře 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ja s pilulkama neměla problém, i když jsem jich jedla 5 denně... ale co mám ten rozpustný, tak z toho průjem mám.. Předtím jsem měla zácpu ze železa.. takže ted jsem spíš "spokojenější" :slight_smile:))
21. bře 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 já to piju studené a chutná mi tak jak to je nic nepřidávám,už mě i napadlo to dávat místo smetany do kávy,protože mi to příjde stejný jak sušená smetana,ale nezkoušela jsem to.
@many many kdy mi má přijít nějakej ten dopis ohledně těch dotazníků,pořád čekám a pořád nic :frowning2: a jak ti to vydělává?
22. bře 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny maminy,tak jak se vám daří?Venku máme nádherný jaro,mimina ještě v bříšku,tak by mělo být všechno prima,ne? :wink: Já dnes byla na ultrazvuku v nemocnici,vše je snad vpořádku,pan doktor se mi to ani neobtěžoval říct tak předpokládám,že kdyby se něco dělo,dá vědět.Jinak mi řekl,že to vypadá na kluka,tak snad nebude u porodu překvápko :slight_smile:
22. bře 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem se ještě zeptta,zda máte všechny už natočený miminka hlavičkou dolů?Teď koukám do zprávy z ultrazvuku a mám zam PPKP což je poloha plodu koncm pánevním.Tak jsem z toho trochu vyjukaná :frowning2: Myslím,že by měl malej být už otočený
22. bře 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna čau, mě DR minulej týden řekla, že je dost času na přetočení a to jsme dost velký (1717 g), takže neplaš.
22. bře 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine uff,no víš co,ten doktor v Kolíně na ultrazvuku vůbec nemluví.přeměřil mě a nic neřekl.Ani nevím jak je malej velikej,kolik váží atd.Já si to bohužel dle těch zkratek neumím vypočítat :slight_smile: Ale uklidnila jsi mě,je pravda,že malej sebou hodně šije,takže se určitě ještě otočí
22. bře 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Podle mě se fakt ještě točej...ale na UTZ na fotce mám vždycky naměřený hodnoty napsaný...i gramy i mm....a navíc já huba nevymáchaná, kolikrát jsem ke svojí DR šla i se seznamem, na co se chci zeptat :grinning:
22. bře 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Tak já byla dnes u doktora a malá už otočená hlavou dolů je, prý už se asi neotočí zpátky, ale že i kdyby jo, tak má ještě 3 týdny na finální polohu. Takže ještě klídek.
@germaine Chacha, prý dost velký... to nejste :grinning: Moje "malá" má 2355g.
22. bře 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda No vidíš, a já celou dobu těhu slyším od DR, že jsme velký, ale přece jen jste o 14 dní starší..měla obavu, že budu mít cukrovku, ta se nepotrvdila a vitamíny, ze kterejch prej mimi taky bývá větší, tak žádný taky neberu...a to mám necelých 8 kg nahoře :wink: tak mě straší, už jsem si říkala, že nechci rodit 5kilový dítě :confounded: a to se snažím krotit hlavně ve sladkým. Ale na druhou stranu měřím 180 cm, manža má o 5 cm víc..tak si dělám srandu, že nemá bejt po kom drobek :grinning: no uvidíme, nakonec může mít úplně normální váhu a DR mě straší zbytečně
22. bře 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Ve 29+0 měla odhad 1606g. Dneska jsme 32+0, takže 250g týdně. No já dneska hodila řečnickou, jestli není moc velká, doktor ze zvědavosti přeměřil a pak jen čučel. Cukrovku taky nemám, vitamíny taky nejím. Nahoře mám 8kg. Právě se mi doktor při mém dotazu smál, že kam bych asi dala velké mimčo. A měřím 166cm, manžel 183cm, takže má být po kom drobek. Mě už doktor řekl, ať je v porodce ukecám (asi finančně), aby mě nenechali přenášet. Pokud bude malá přibírat takhle dál, tak na konci má 4400g v termínu. Tak snad to trochu zbrzdí :grinning:
22. bře 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda Tak minulej týden jsme byli 29+4 a těch 1717 g....takže se trochu obávam, že to bude cvalda :stuck_out_tongue_closed_eyes: no to bude teda porod :sweat_smile: snad se to trochu zbrzdí.
22. bře 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine No tak to máme hodně podobné, jste fakt jen pár gramíčků za náma, když se to rozpočte na dny :slight_smile: Tak si můžem držet palce, aby se nám ta "prťátka" uklidnila... Ale zase čím budou větší, tím budou lépe prospívat :grinning: Na maminky holt hážou bobek.
22. bře 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda No já tvrdím, že náš bobík je osobnost už v bříšku :grinning: kdykoliv ho třeba chci přesvědčit, aby dal vědět taťkovi, že je v bříšku, tak jako naschvál dělá jakoře nic :sunglasses: jeden čas mi manža dokonce tvrdil, jestli jsem si to jenom nevsugerovala, že čekáme dítě :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Tak to Águše dělala taky, ale teď už mi třepe břichem, že to nejde přehlédnout :slight_smile: I když manžel mě taky obvinil, že ty pohyby břichem dělám já :slight_smile:
22. bře 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda :grinning: Tak já mám jenom takový pohyby nepohyby...mám placentu na přední straně a ta vše jaksi tlumí - pohyby cítím teprve od 24tt....
22. bře 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím všechny a přeji krásný jarní den :grinning:
22. bře 2011 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já mám taky malou pořád otočenou koncem pánevním a doktor mi řekl,že se může otočit hlavou dolů i den před porodem tak uvidíme :grinning:
22. bře 2011 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci Jo, to vyprávěl kolega, jak jim otáčeli mimčo na hekárně, že bylo hlavou nahoru, a když už se jim to povedlo a dali ho hlavičkou dolů, tak si maminka chtěla dojít na wc a mimčo udělalo šup šup a bylo zase hlavou nahoře :grinning:
22. bře 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, tak zítra jdu na gyndu, měla jsem jít až za týden, ale mám dost dole břicho a pořád bolesti v podbřišku, že pak pomalu nemůžu jít...dnes jsem cítila i tlak tam dolů, tak aby se malej už nechtěl drát ven, je přece jen brzo. Jinak před 14 dny bylo vše OK a neotvírala jsem se, zítra napíšu jak jsem dopadla, myslete na mě :wink:
22. bře 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 Tak já držím palce, já mám ty bolesti dole taky, občas se nezvednu, musím chodit skrčená, lezla bych po 4ech... doktor říkal, že pokud jsou dole po stranách, tak to jsou vazy a je to ok, ale já je mám dole uprostřed, tak to prý může signalizovat zkracování čípku. Ale mám ho ukázkový. Tak snad trochu uklidnění. Zítra se ozvi.
22. bře 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda Díky moc:slight_smile: snad to nebude nic vážnýho, ale tchýně je dětská doktorka a když jsem jí to řekla, tak hned začla šílet, že musím na gyndu a že se jí zdá, že mám dole břicho atd. Mě to bolí uprostřed jako když to mám dostat, ale není to po několika minutách, je to bolest trvalá, která trvá tak 10-20 minut a pak úplně ustane...a minule právě čípek taky ok, tak uvidíme...
22. bře 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek